Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Pacanów :D


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 lis 2004, o 21:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Element napisał(a):
rozczochrany leb napisał(a):
Jelenka napisał(a):
mi tam zalezy zeby nasze kluby sie traktowaly w miare przyzwoicie bo sama studiuje w Lublinie ...


przykro mi kochanie, ale nie ma lekko


Ty akurat masz do tego najmniej :D


co mam najmniej?
o co ci chodzi?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 3 lis 2004, o 11:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
dajcie spokoj z tym tematem:) przeciez to blazenada. zawody w stylu kto kogo bardziej zwyzywa? kto jest lepszy?
nikt nie moze byc sedzia we wlasnej sprawie.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 lis 2004, o 13:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Widac niektorzy koniecznie chcieli miec tematy takie
jak na forum tarnowskim.

Dodajcie sobie jeszcze "Administrator forum TZ Lublin
to... " - nie bede konczyl. Poczujecie na pewno
satysfkacje. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 3 lis 2004, o 13:31
 


eee tam :P Jasiek zle odbierasz ten temat ;) Niektorzy po prostu chca aby lublinanie czuli sie jak u siebie w domu :D Oni lubuja sie w rozmowach o Jozkach, Czeskach, Pacanowach itd.,wiec maja tu pole do popisu ;) hihi


           
Post 3 lis 2004, o 13:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
eee tam :P Jasiek zle odbierasz ten temat ;) Niektorzy po prostu chca aby lublinanie czuli sie jak u siebie w domu :D Oni lubuja sie w rozmowach o Jozkach, Czeskach, Pacanowach itd.,wiec maja tu pole do popisu ;) hihi


hehehe swietnie to nam wytlumaczyles :))))

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 lis 2004, o 14:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
rozczochrany leb napisał(a):
Element napisał(a):
rozczochrany leb napisał(a):
Jelenka napisał(a):
mi tam zalezy zeby nasze kluby sie traktowaly w miare przyzwoicie bo sama studiuje w Lublinie ...


przykro mi kochanie, ale nie ma lekko


Ty akurat masz do tego najmniej :D


co mam najmniej?
o co ci chodzi?


O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 3 lis 2004, o 14:26
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
eee tam :P Jasiek zle odbierasz ten temat ;) Niektorzy po prostu chca aby lublinanie czuli sie jak u siebie w domu :D Oni lubuja sie w rozmowach o Jozkach, Czeskach, Pacanowach itd.,wiec maja tu pole do popisu ;) hihi

Tylko ze nam w zupełności wystarczy do tego nasze forum :wink:
A poza tym to jakbyś nie zauważył to głównie w tym temacie wypowiadają sie ludzie(właśnie czy można ich tak jeszcze nazwać czy bliżej im do zwierząt??) z Rzeszowa którzy obrazają i najeżdzają na Lublin.Zauważcie ze zanim w tym temacie odezwał się pierwszy lublinianin Wy już sami zdążyliście zapisac 2 strony!!!! i to ma być temat dla nas i to my sie lubujemy w wyzywaniu?? Już nie mówiąc o tym że lublinianie na kazdym kroku podkreslają że jasze rok temu była miedzy nami wzorowa atmosfera i tymi wpisami próbują jakoś naprawić to co sie zepsuło, a wtedy Wy zaczynacie znów kłótnie ze to przez nas, przez naszych zawodników, działaczy i niewiadomo jeszcze kogo, a Wy sami oczywiście jestescie bez winy. I jak tu ma byc normalnie?? A tak naprawde wystarczyłoby zbanowac jakies 5 najbardziej przodujących w tym osób i niebyłoby zadnej nienawiści. Ale przeciez wiadomo ze kolega nie zrobi krzywdy koledze,więc ten drugi czuje się bezkarny i pisze nawet największe głupoty po to tylko zeby dojechać Lublinowi.Wystarczyłoby trochę konsekwencji w dawaniu banów, albo chociaz upominaniu i w ogóle nie prowadzilibyśmy tej dyskusji.
I jeszcze jedno, u nas na forum tez powstał temat kogo lubisz kogo nie. I nawet jeśli większośc wymienia tam Rzeszów jako drużyne której nie lubi to nikt tam na Was,Waszych zawodników itd. nie bluzga i jak widac można nawet na takie tematy rozmawiać kulturalnie, ale dla rzeszowiaków to chyba jest jednak za trudne i dlatego u Was na forum można poczytać co najwyżej bluzgi :evil:
Pozdro dla normalnych.


Ostatnio edytowano 3 lis 2004, o 14:31 przez mikas, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 3 lis 2004, o 14:31
 


mikas - dobre kilka miesiecy temu wszedlem na wasze forum z pokojowym nastawieniem by nieco zalagodzic napieta atmosfere, ktora towarzyszyla juz od poczatku tego sezonu, a co zastalem? Niestety, nic dobrego! Obrazano nas nie raz, mowiono o naszych rzekomych machlojkach, apozniej (teraz) wyzywanona kazdym kroku....

Spojrz drogi lubelski kolego na wlasne forum tam nalazaloby zbanowac 90 % uzytkownikow! (btw:Ty z tego co widzailem tez nie ukrywasz, ze pojecia "Jozek" , "Mojrzeszow" itp w Twoim "repertuarze" sa nadwyraz popularne ) ;)

pozdrawiam

Cytuj:
I jeszcze jedno, u nas na forum tez powstał temat kogo lubisz kogo nie. I nawet jeśli większośc wymienia tam Rzeszów jako drużyne której nie lubi to nikt tam na Was,Waszych zawodników itd. nie bluzga i jak widac można nawet na takie tematy rozmawiać kulturalnie, ale dla rzeszowiaków to chyba jest jednak za trudne i dlatego u Was na forum można poczytać co najwyżej bluzgi

mikas! Ty wiesz, co piszesz? Nie wcisniesz mi takiego kitu, bo mialem nieukrywana "przyjemnosc" by odwiedzic Wasze forum i od bluzgow az tam sie roi! Szczegolnie pod naszym adresem...


           
Post 3 lis 2004, o 14:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
mikas - dobre kilka miesiecy temu wszedlem na wasze forum z pokojowym nastawieniem by nieco zalagodzic napieta atmosfere, ktora towarzyszyla juz od poczatku tego sezonu, a co zastalem? Niestety, nic dobrego! Obrazano nas nie raz, mowiono o naszych rzekomych machlojkach, apozniej (teraz) wyzywanona kazdym kroku....

Spojrz drogi lubelski kolego na wlasne forum tam nalazaloby zbanowac 90 % uzytkownikow! (btw:Ty z tego co widzailem tez nie ukrywasz, ze pojecia "Jozek" , "Mojrzeszow" itp w Twoim "repertuarze" sa nadwyraz popularne ) ;)

pozdrawiam


Kolego o swoim forum tez napisałem wyzej po edycji mojego poprzedniego posta, ale fakt mogłes jeszcze nie zauważyc.
A co do mojego repertuaru to sie nie martw słowa Józki użyłem tylko raz i to na Waszym forum pisząc ze od tego sezonu dla mnie tez jesteście takimi niekulturalnymi Jókami i to był jedyny raz kiedy takiego słowa użyłem,a było to konieczne doi tego aby zobrazowac jak zmieniło sie po tym sezonie moje nastawienie do części z Was.
I nie wmawiaj mi ze to słowo jest w moim repertuarze popularne bo uzyłem go do tej pory tylko raz!!!

edit: spytaj się kolegów którzy nie mają bana ze isteniej tamat w którym ludzi piszą kogo lubią i kogo nie i nie ma tam bluzgów na rzeszów mimo ze jest najczęsciej wymieniany jako drużtyna której kibice z Lublina nie lubią.


           
Post 3 lis 2004, o 14:38
 


Cytuj:
I nie wmawiaj mi ze to słowo jest w moim repertuarze popularne bo uzyłem go do tej pory tylko raz!!!


nic nie probuje Ci wmowic, opisuje jedynie to, co moje oko zaobserwowalo na WASZYM forum. Fakt, nie mialem duzo czasu aby sie wglebic w Twoje wszytskie wypowiedzi, ale pewien Twoij post nie stranil od wyzwisk pod naszym adresem ;) Niestety nie moge byc przedstawic "dowodu", gdyz...mam bana ;)

pozdrawiam

Cytuj:
edit: spytaj się kolegów którzy nie mają bana ze isteniej tamat w którym ludzi piszą kogo lubią i kogo nie i nie ma tam bluzgów na rzeszów mimo ze jest najczęsciej wymieniany jako drużtyna której kibice z Lublina nie lubią.


dla mnie bluzg, to takie terminy jak: Jozki, Mojrzeszow, WIelka Kuciapa ;) A z tego co wiedzialem - takich pojec jest od groma!


           
Post 3 lis 2004, o 15:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
a Wy sami oczywiście jestescie bez winy. I jak tu ma byc normalnie??


:shock: :shock: :shock: Nie mam słów, kto ostatnio wszedł na forum i napisał, ze to wszystko przez Kamila,Haja i Damona i tylo ich, a Lublinainie dali sie jedynie sprowokowac :shock: :shock: Kto ?? bo chyba nie Rzeszowiak :shock:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 3 lis 2004, o 17:44
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
I nie wmawiaj mi ze to słowo jest w moim repertuarze popularne bo uzyłem go do tej pory tylko raz!!!


nic nie probuje Ci wmowic, opisuje jedynie to, co moje oko zaobserwowalo na WASZYM forum. Fakt, nie mialem duzo czasu aby sie wglebic w Twoje wszytskie wypowiedzi, ale pewien Twoij post nie stranil od wyzwisk pod naszym adresem ;) Niestety nie moge byc przedstawic "dowodu", gdyz...mam bana ;)

pozdrawiam


Obiecuje ze jeszcze dzis wieczorem(bo za chwile wychodze z domu) poprosze naszego admina aby Ci zdjął bana abyś mógł taki mój wpis odnaleźć, bo pleciesz straszne bzdury(zresztą nie pierwszy raz naciągasz fakty i dodajesz dużo od siebie rzeczy których nie było)

Cytuj:
Nie mam słów, kto ostatnio wszedł na forum i napisał, ze to wszystko przez Kamila,Haja i Damona i tylo ich, a Lublinainie dali sie jedynie sprowokowac Kto ?? bo chyba nie Rzeszowiak


Ale nie napisałem że lublinianie są bez winy tylko uznałem że tez są winni tej sytuacji,ponieważ dali sie sprowokować, nie zganiałem całej winy na Rzeszów tak jak Ty zganiasz całą na Lublin i to jest ta niby drobna ale jakże ważna róznica!!!!!


           
Post 3 lis 2004, o 17:48
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
wow ale macie problemy:))) no moze jeszcze zrobmy zawody kto kogo lepiej zagnie???

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 lis 2004, o 17:50
 


Cytuj:
Obiecuje ze jeszcze dzis wieczorem(bo a chwile wychodze z domu) poprosze naszego admina aby Ci zdjął bana abyś mógł taki mój wpis odnaleźć, bo pleciesz straszne bzdury)


jesli twierdzisz, ze na Waszym forum nas nie obrazasz(łeś), to ok, moze ja sie pomylilem, wiec szczerzze przepraszam za te bezpodstawne(?) oskarzenia ;) Nie potrzeba zadnego "odbanowania", bo i tak nie bedzie mi sie chcialo wyszukiwac owej wypowiedzi ;)

Cytuj:
(zresztą nie pierwszy raz naciągasz fakty i dodajesz dużo od siebie rzeczy których nie było

hmmm, nie wiem jak sie do tego ustosunkowac, bo nie podales przykladu ,wiec pozostawiam ten fragment bez komentarza;)

pzdr


           
Post 3 lis 2004, o 17:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Element napisał(a):
O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D


prosze o zolta kartke dla nijakiego elementa za pisanie czegos czego sobie nie zycze, moj nick jest taki jaki jest i tylko w ten sposob qrde prosze pisac tutaj

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 3 lis 2004, o 18:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
rozczochrany leb napisał(a):
Element napisał(a):
O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D


prosze o zolta kartke dla nijakiego elementa za pisanie czegos czego sobie nie zycze, moj nick jest taki jaki jest i tylko w ten sposob qrde prosze pisac tutaj


tak jest :) a swoja droga bardzo orginalny nick :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 lis 2004, o 18:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
rozczochrany leb napisał(a):
Element napisał(a):
O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D


prosze o zolta kartke dla nijakiego elementa za pisanie czegos czego sobie nie zycze, moj nick jest taki jaki jest i tylko w ten sposob qrde prosze pisac tutaj


Niestety ale tu na forum nie ma zoltych kartek :) Sa tylko wykluczenia :D Prosze o wykluczenie z jednego biegu czyli na 60 sekund :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 3 lis 2004, o 18:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
Element napisał(a):
rozczochrany leb napisał(a):
Element napisał(a):
O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D


prosze o zolta kartke dla nijakiego elementa za pisanie czegos czego sobie nie zycze, moj nick jest taki jaki jest i tylko w ten sposob qrde prosze pisac tutaj


Niestety ale tu na forum nie ma zoltych kartek :) Sa tylko wykluczenia :D Prosze o wykluczenie z jednego biegu czyli na 60 sekund :D


hehehe
jak 60sek to musisz ladnie zapier... :)

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 3 lis 2004, o 19:00
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
pablo napisał(a):
Element napisał(a):
rozczochrany leb napisał(a):
Element napisał(a):
O to ze wlasnie nie Koroner decyduje czy lekko czy trudno sie takie sprawy zalatwia na zuzlu jesli chodzi o kibicow :) PRZECIEZ TO TY SIE TYM ZAJMJESZ HOOLIGANIE :D


prosze o zolta kartke dla nijakiego elementa za pisanie czegos czego sobie nie zycze, moj nick jest taki jaki jest i tylko w ten sposob qrde prosze pisac tutaj


Niestety ale tu na forum nie ma zoltych kartek :) Sa tylko wykluczenia :D Prosze o wykluczenie z jednego biegu czyli na 60 sekund :D


hehehe
jak 60sek to musisz ladnie zapier... :)


Hehe juz dawno czas minal :P

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 3 lis 2004, o 20:12
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
jesli twierdzisz, ze na Waszym forum nas nie obrazasz(łeś), to ok, moze ja sie pomylilem, wiec szczerzze przepraszam za te bezpodstawne(?) oskarzenia ;) Nie potrzeba zadnego "odbanowania", bo i tak nie bedzie mi sie chcialo wyszukiwac owej wypowiedzi ;)

Nawet napewno sie pomyliłeś, nie mam w zwyczaju nikogo obrażać, co najwyżej oceniam, ale zawsze staram się to robic kulturalnie a już napewno słowa Józek, Mojrzeszów itd. nie należą do moich ulubionych i nigdy ich nie użyłem aby kogoś obrazić.
Cytuj:
hmmm, nie wiem jak sie do tego ustosunkowac, bo nie podales przykladu ,wiec pozostawiam ten fragment bez komentarza;)

pzdr

Przykład był własnie wyżej a innych też nie chce mi się szukać, zresztą prawdopodobnie większość takich Twoich wypowiedzi gdy były naciągane odrazu prostowałem 8-) :wink:
Pozdro.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 144 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi