Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mikael Max - Gdańsk 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 8 lis 2009, o 17:16
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2008, o 22:26
Posty: 769

Zobacz profil 
Dupman możesz pojaśnić o co Ci kaman? :?

_________________
Obrazek

"Lata młodości przemijają bezpowrotnie - z miłością do Ciebie jest zupełnie odwrotnie..."


           
Post 9 lis 2009, o 00:42
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nie żebym bronił dupmana, bo myślę, że sam sobie z tym doskonale poradzi, ale myślę, że go rozumiem. Bo jakby popatrzeć na wyjazdowe wyniki Majkela, to się okazuje, że chłopina machał punkty przede wszystkim na swojakach. U siebie owszem dziubał ostro, ale... kto tego nie robił? ;)

W porównaniu do pozostałych chłopaków w folii, on jednak spisał się przynajminej o jeden poziom lepiej, więc nie ma co na niego krzyczeć. Jak na poziom całej tej ligi, to dawał radę. Myślę, że pani prezes mogła mu na koniec sezonu szczerze uścisnąć rękę... Zresztą, tak naprawdę był jedynym obcokrajowcem w firmowej ekipie polskich folii, jakiemu z cegłą na piersi udało się dotrwać do końca sezonu 2009. Obiektywnie patrząc, to nie lada osiągnięcie. W historii klubu ta sztuka nie udawała się już takim tuzom, jak Rune Holta czy Kenneth Bjerre.


           
Post 19 lis 2009, o 21:13
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2008, o 18:20
Posty: 50

Zobacz profil 
Nie było mnie przez pewien czas , więc trochę spóźniona polemika ... MAX napewno nie był liderem drużyny w minionym sezonie , ale napewno był najlepiej punktującym zawodnikiem w tej ekipie . Dlatego po przygodzie z Wrockiem , Rzeszów był dla niego pewnego rodzaju " powrotem do gry na polskich torach " ( zresztą bardzo udanym ) . A jeśli chodzi o uścisk dłoni , to powinien on zostać wymieniony na linii MAX-GREINPLAST , gdyż to oni zaprosili Mikaela do Rzeszowa i w całości pokryli koszt jego występów w naszych barwach .

Uczepiłem się tego Maxa , bo to nawet fajny gość , a jak podają media , jest on bliski podpisania kontraktu w Rybniku . Sam niewiem , czy żałować , czy nie ...? Ale co tam ! Nie ma ludzi niezastąpionych ! :maryska:


           
Post 19 lis 2009, o 22:05
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
Jeśli to prawda to z kolesia niezły skoczek jest :) już drugi raz odbudowuje formę po czym znika :hahaha:


           
Post 19 lis 2009, o 22:31
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 sie 2007, o 20:01
Posty: 937

Zobacz profil 
Nie znika bo chce, tylko w Rzeszowie Go nie chcą jeżeli już. Ale fakt faktem, że Maxiu to parowo śmigać nie za bardzo lubi. Nie mniej jednak uważam, że na I ligę jest to pożyteczny zawodnik.

_________________
Głupi mówi co wie. Mądry wie co mówi.


           
Post 21 lis 2009, o 13:56
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior

Dołączył: 12 kwi 2008, o 16:59
Posty: 161

Zobacz profil 
mar(m)ne szanse na zostanie tego rajdera w Rzeszowie


           
Post 23 lis 2009, o 20:13
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 kwi 2008, o 18:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 359

Zobacz profil 
Wszystko zależy od tego czy Marma podpisze kontrakty z zawodnikami z wyższej "półki". Jeżeli przykładowo 1 kontrakt nie wypali to Max będzie u nas jeździł, jeżeli wszystkie zamierzone kontrakty zostaną podpisane to Maxa zobaczymy prawdopodobnie w Rybniku.


           
Post 26 lis 2009, o 18:23
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Junior
Junior

Dołączył: 26 wrz 2008, o 20:40
Skąd: Rzeszófff,Hetmańska 69
Posty: 122

Zobacz profil 
no raczej nie wypala wszystkie kontrakty bo Świerdski byl na liscie zyczeń o której pisal Grembi w temacie Skład Stali Rzeszów w sezonie 2010 - w drodze do elyty ...

_________________
Obrazek


           
Post 3 gru 2009, o 18:16
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2008, o 18:20
Posty: 50

Zobacz profil 
Słychać różne głosy w temacie wymagań finansowych Pana MAX-ymalnego , w kontekście przyszłego sezonu ... Jak dla mnie to Pan MAX-ymalny , po MAX-ymalnych deklaracjach miłości do klubu i kibiców z Rzeszowa przed sezonem 2009 , pokazał że MAX-ymalnie kocha tylko $$$ ...! :zygus:


           
Post 3 gru 2009, o 18:24
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A czy jest jakiś zawodnik, który jeździ charytatywnie? Nie ma sentymentów, dla każdego liczy się tylko kasa. Kilka razy w kontekście jakiś sentymentów był tutaj przypisywany Janusz Kołodziej. Jak się okazało to wszystko jest bujda na resorach. Kwestia jest tylko w tym, czy taki zawodnik jest wart danych pieniędzy, oraz czy znajdzie się chętny na ich zapłacenie. To wszystko.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 3 gru 2009, o 19:11
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 lis 2008, o 18:20
Posty: 50

Zobacz profil 
Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości ! Sport żużlowy , jest bardzo ciężki i w jednej chwili może się wszystko skończyć . Dlatego nikt nie wymaga działalności społecznej . Napewno i w tym roku otrzymał godną propozycję finansową z Rzeszowa !Przecież przed rokiem zaproponowano temu Panu warunki , na które , z tego co wiemy przystał bez większych problemów . Czy w ciągu ostatnich 12 miesięcy , aż tak wzrosła wartość sportowa tego zawodnika ,by robić z siebie gwiazdę i oferować swe usługi za dużo większą kasę iluś tam klubom w Polsce .( a tak między nami to według mnie skompromitował się takimi poczynaniami ). I żeby było jasne , w minionym sezonie był to mój ulubiony zawodnik w naszej drużynie , ale gdyby tak się zdażyło , że będzie jeździł dalej u nas , uważał go będę tylko i wyłącznie za najemnika , który napewno " nie będzie umierał za Stal " ! Ale jest to tylko i wyłącznie mój subiektywny osąd .


           
Post 3 gru 2009, o 22:27
 Re: Mikael Max - Stal Rzeszów 2009
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Nie ma czegos takiego jak przywiazanie do barw klubowych. To jest sciema opowiadana kibicom, aby uwierzyli, ze zuzlowcy identyfikuja sie z klubem. Jest natomiast cos takiego jak wygodnictwo - ze barw klubowych zmieniac mu sie nie chce, bo tu mu wygodnie. Ten syndrom przez wiele lat dotykal Kolodzieja i dlatego zostal tylko ligowym wyrobnikiem.

Trudno miec pretensje do zawodnika, ze chce wyciagnac ze swojej pracy jak najwieksze dochody. I jak napisal K2, nalezy sie tylko zastanowic, czy warto mu je dac, czy nie. A jak pokazuja przyklad Marka Kepy czy Bjerre, nie zawsze jest warto.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 mar 2010, o 14:31
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Jeszcze sie nie obudzil z zimowego snu :wariat:. do 5 kwietnia juz sie dobudzi chyba ?? Ogolnie slabo krecil manetka, wolny. Zero startow, to nie ten max z koncowki sezonu :bat:

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 28 mar 2010, o 14:55
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 maja 2007, o 18:43
Skąd: prawie Rzeszów
Posty: 107

Zobacz profil 
Jak będzie cieniował to Dawid może wskoczyć na seniora a wtedy Ludvig z Hugh'em na juniorce i bedzie dobrze, nie ma obaw jeszcze jest Fischer. To dopiero poczatek sezonu i sparing więc nikt nie będzie się zabijał, muszą dobrze wyregulowac sprzęt i wszystko będzie wporządku. Dobrze że Maciek od poczatku sezonu dobrze jeździ. :) Zobaczymy jak inni wypadną na sparingach. Gdańsk nieźle Grudziądz rozjechał, mogą być czarnym koniem rozgrywek.


           
Post 28 mar 2010, o 14:56
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 kwi 2007, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 1312

Zobacz profil 
Ludvig z Hugh'em na juniorce nie pojadą, bo junior Polak z tego co wiem musi być...


           
Post 27 kwi 2010, o 20:51
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nic się ten Max nie zmienił. I piszę to oglądając mecz Elitserien, w którym po czterech startach ma 9 pkt. (3,3,0,3). Trzy wygrane biegi, to dobry start i ucieczka. A że motocykle ma szybkie to nikt go nie dogonił. Ale to jedno zero wystarczyło, żeby przekonać się, że z tego sympatycznego Szweda w ważnych momentach nic nie będzie. Jechał z czwartego pola i troszkę przyspał na starcie. Na wejściu Walasek pokazał mu łokieć i od razu Max manetka w dół. W taki sposób cudów nie będzie... Nadal na Max'a można liczyć tylko wtedy, jak wygra start.

P.S. Walka Nicki'ego z Pepetą miodzio :twisted: :piwo:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 17 cze 2010, o 21:09
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... aela-maxa/

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 2 sie 2010, o 00:25
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Nic się ten Max nie zmienił. I piszę to oglądając mecz Elitserien, w którym po czterech startach ma 9 pkt. (3,3,0,3). Trzy wygrane biegi, to dobry start i ucieczka. A że motocykle ma szybkie to nikt go nie dogonił. Ale to jedno zero wystarczyło, żeby przekonać się, że z tego sympatycznego Szweda w ważnych momentach nic nie będzie. Jechał z czwartego pola i troszkę przyspał na starcie. Na wejściu Walasek pokazał mu łokieć i od razu Max manetka w dół. W taki sposób cudów nie będzie... Nadal na Max'a można liczyć tylko wtedy, jak wygra start.


Zgadzam się to nie ten sam zawodnik co w 2005 roku... Porażka Stali w Rzeszowiew meczu z Gdańskiem to jego zasługa -zawiódł na całej lini... Tylko komplet w Gdańsku w rundzie finałowej może zmazać tę plamę...

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 2 sie 2010, o 00:33
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
TROLL
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 paź 2008, o 19:54
Skąd: Dąbrowskiego
Posty: 440

Zobacz profil 
Jak narazie to ma najwyższą średnią w ekipie i przez dłuższy czas miał najlepszą średnią w 1 lidze :D.


           
Post 2 sie 2010, o 08:25
 Re: Mikael Max - Rzeszów 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Co racja to racja, ludzie plują, bo chodziło o jeden z ważniejszych meczy w sezonie, ale nie patrzą na inne wyniki... Piszecie, że to inny zawodnik niż w 2005 r. z tego co pamiętam w 2005 r. Max miał super starty i od razu uciekał do przodu, więc trudno było ocenić, co zrobi w walce na łokcie, nie śledziłam jego poczynań np. w Szwecji, więc trudno mi się wypowiadać. Myślę, że z ocenami zawodników trzeba poczekać do końca sezonu...

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi