Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Mikael Max - Gdańsk 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 17 lis 2004, o 09:14
 Mikael Max - Gdańsk 2011
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Myślę że z okazji przejścia tego zawodnika do naszej Staleczki można mu poświęcić osobny temat :lol: Piszcie co o nim sądzicie.
Ja myślę ,że jest to jeszcze lepszy zawodnik od swojego starszego brata Petera. W polskiej lidze zawsze jezdził wyśmienicie. W sezonach 2000-2002 reprezentował Rkm Rybnik w barwach którego był prawdziwą gwiazdą pierwszoligowych torów. W sezonie 2003 reprezentuje Wkm Warszawa gdzie nie ma mozliwosci pokazania swoje klasy. Brak funduszy powoduje prawie zupełny brak startów tego zawodnika. Sezon 2004 jest dla niego już bez polskiej ligii. Oby sezon 2005 był dla niego przynajmniej :lol: taki jak 2002 :wink:


Ostatnio edytowano 17 mar 2006, o 12:18 przez GRISZA, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 17 lis 2004, o 10:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 paź 2004, o 18:55
Skąd: Lublin
Posty: 16

Zobacz profil 
Jest to napewno lepszy zawodnik niz jego brat Peter. No wiec moge wam pogratulowac nowego lidera 1 ligi. Max jak i jego brat beda pewnie dwoma pierwszymi zawodnikami na liscie statystyk :P a u nas w Lublinie do transferow dojdzie jak zawsze czyli jak juz lista bedzie pusta, normalnie zarąbiscie hehe:D ciekawe czy bedziemy w tym sezonie liczyc sie w walce o e-lige, bez dobrego obcego, nowego seniora, i nowego juniora zapomnijmy :)

_________________
Spoczywaj w Pokoju Ojcze Święty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 17 lis 2004, o 10:58
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
Średnie z sezonu 2004:
liga szwedzka - 2,113 (druga w zespole Luxo Stars o 0.027 gorsza od ... brata Petera)
liga angielska - CMA 9,42 (najlepszy zawodnik Wolverhampton)

Tak więc całkiem całkiem :wink:


           
Post 17 lis 2004, o 11:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
no to niezle jaja! po dubruckim i peterze juz mysalem ze nikogo wartosciowego nie nabedziemy a tu taka wiadomosc :D wielkie slowa uznania dla nowego prezesa za zakontraktowanie tak zankomitego zawodnika! moim zdaniem to anjlepszy obcorkajowiec od czasuw kaspera...czyli uzbieralo sie kilka ladnych lat... :twisted:

_________________
Obrazek


           
Post 17 lis 2004, o 11:40
 
Senior
Senior

Dołączył: 20 kwi 2003, o 13:29
Skąd: Trzciana k/Rzeszowa
Posty: 317

Zobacz profil 
no to sie wszystko zaczyna ukladac, jesli chodzi o obco to lepiej chyba byc nie moglo, ale i tak uwierze dopiero jak Max zlozy autograf na kontrakcie :D , mam nadzieje ze to bedzie juz dzisiaj :)
pozdro Bysiu


           
Post 17 lis 2004, o 11:44
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 wrz 2004, o 08:43
Skąd: Rzeszow
Posty: 197

Zobacz profil 
Kurcze no troche mnie to zaszokowalo ze Max bedzie w rzeszowie. Ludzi, wszystko wskazuje na to ze wielki zuzel powroci do naszego miasta. To na prawde niesamowite po tylu latachbidowania i tylko tym sezonem ciekawym. Ale radze powstrzymajmy sie od dewagacji jak to bedzie z Karlsonem bo jeszcze nie podpisal kontraktu a Dobrucki tez juz byl nasz na 90%. Mam nadzieje ze to nie plotki i na prawde rozwalimy wszystkich w nastepnym sezonie!! :D


           
Post 17 lis 2004, o 11:52
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2004, o 13:25
Skąd: erzetuwu
Posty: 140

Zobacz profil 
Na ja myśle że nawet to dobrze że to jest Max niż np. Loram czy Nicholls.


           
Post 17 lis 2004, o 12:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 17:16
Posty: 402

Zobacz profil 
Ciekaw jestem ile to nasze nowe wzmocnienie wycisnie w tym roku z klubu :D:D:D:D Ale o to juz martwic sie beda sponsorzy. Jesli dzialacze znalezliby jeszcze jakiegos juniora to byloby super.
Co do samego Maxa to sporym plusem jest to ze dobrze zna tor w Rybniku, pozatym jesli pokarze pelnie swoich niemalych umiejetnosci to mozemy miec z niego spory pozytek. Ale spokojnie, przeciez on jeszcze nie podpisach kontraktu i chyba lepiej jeszcze sie wstrzymac z przewidywaniem jaka Max wykreci srednia w lidze i ktore miejsce zajmie w statystykach ;)


           
Post 17 lis 2004, o 12:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 kwi 2004, o 10:04
Skąd: RZESZÓW
Posty: 1401

Zobacz profil 
I'm very very happy!!!!!!! :D
Oby nie chciał tylko wykręcać głupich numerów, to bedziemy mieć conajmniej 11 pkt zapewnione w każdym meczu :wink: :wink:
Bardzo dobry ruch działaczy!!

_________________
...JESTEM TU PO TO, ABY WYGRYWAĆ...


           
Post 17 lis 2004, o 13:06
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Kiedys istniala dyskusja na temat ewentualnych wzmocnien Stali w razie odpowiedniego funduszu. Wsrod obcokrajowcow wymienialismy Nichollsa, wlasnie Maxa, niektorzy podawali nazwisko poczciwego Brhela ( a propos, zasilil Opole, i ciekaw jestem jak mu sie bedzie wiodlo :) ), byl Zagar, i inne rewelacje. Okazuje sie ze los usmiechnal sie w strone naszych czysto teoretycznych rozwarzan, i jesli nie dojdzie do podobnego numeru jak z Dobruckim..to zanosi sie ze faktycznie pozyskamy lidera pierwszoligowych rozgrywek. Po tym co Warszawa zrobila Maxowi, ten zaznaczyl ze wiecej nie chce slyszec o polskiej lidze. Tym wiekszy sukces i uklon dla dzialaczy i sponsorow, za przekonanie i (pozyskanie????) tak dobrego zawodnika.


           
Post 17 lis 2004, o 13:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Czy Max cokolwiek podpisal w Rzeszowie? Bo jesli
nie, to proponuje sie wstrzymac z dodawaniem go
do kadry.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 lis 2004, o 13:50
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Czy Max cokolwiek podpisal w Rzeszowie? Bo jesli
nie, to proponuje sie wstrzymac z dodawaniem go
do kadry.

Ja mysle ze spokojnie mozna go wstawiac do kadry, mysle ze inaczej dzialacze nie podawali by jego nazwiska do wiiadomosci publicznej. No a tak przy okazji to super, znowu bedziemy miec w Stali obcokrajowca z prawdziwego zdazenia.


           
Post 17 lis 2004, o 14:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Oby tylko niebyło tak jak z Dobruckim.Wspominajac o Maxie to lepsze lata ma już za soba.Kiedy startował w Grand Prix


           
Post 17 lis 2004, o 15:08
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
No, a jo bede oryginalny. Coś mi mówi, że Max nie będzie lepszy od brata, nie będzie najlepszy w 1 lidze i ostatecznie na koniec sezonu okaże się niewypałem :P No ale to tylko jest moje zdanie, więc nie rzucajcie sie za to na mnie z pazurami :lol:

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 17 lis 2004, o 15:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Czy Max cokolwiek podpisal w Rzeszowie? Bo jesli
nie, to proponuje sie wstrzymac z dodawaniem go
do kadry.

Dokładnie...

Max jeszcze nic nie podpisal a tu juz wielki optymizm... Nie kumatym powiem, ze Karlsson tez juz mial podpisac chociaz nie bylo to oficjalnie rozglaszane, a w ostatnim momencie sie wycofal...

Dopoki nic nie podpisze to nie ma sensu sie cieszyc... Dobrucki tez juz byl jedna noga w Rzeszowe i jak wyszlo kazdy widzial...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 17 lis 2004, o 15:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Czy Max cokolwiek podpisal w Rzeszowie? Bo jesli
nie, to proponuje sie wstrzymac z dodawaniem go
do kadry.

Dokładnie...

Max jeszcze nic nie podpisal a tu juz wielki optymizm... Nie kumatym powiem, ze Karlsson tez juz mial podpisac chociaz nie bylo to oficjalnie rozglaszane, a w ostatnim momencie sie wycofal...

Dopoki nic nie podpisze to nie ma sensu sie cieszyc... Dobrucki tez juz byl jedna noga w Rzeszowe i jak wyszlo kazdy widzial...


ale widze tu jeden wazny szczegół, nikt nie mówił, ze Karlsson podpisze na 99% itd.
A o Maxie działacze powiedzieli :] Jesli sie teraz okaze, ze nie przyjdzie.....
too..............(napisze cos wtedy :D)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 lis 2004, o 15:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Wam to nigdy nie dogodzi... Nie podawać wiadomości - zarząd nic nie robi, podać wiadomość - źle.
Dobrze że pojawiaja się informacje pozytywne (Kontrakt Maćka, Tomka, rozmowy z Karolem, Paweł ma podpisać dziś bądź jutro, Max ( :lol: )), a to znaczy, że zarząd jednak podchodzi do sprawy poważnie.
Jak tak dalej pójdzie, to 25 listopada będziemy mieli cały skład +obco dobrej klasy (wierze że Max podpisze ...).
Kiedy tak było po raz ostatni ???


           
Post 17 lis 2004, o 15:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
W super nowościach napisali, że M. Max jest u nas na 99 %, ale ja jestem przekonany,że nie zrobi przekrętu jak jego brat :) Lublin teraz będzie walczył o utrzymanie bez Karlika :) Jestem tego pewnien :!:


           
Post 17 lis 2004, o 15:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
Wam to nigdy nie dogodzi... Nie podawać wiadomości - zarząd nic nie robi, podać wiadomość - źle.
Dobrze że pojawiaja się informacje pozytywne (Kontrakt Maćka, Tomka, rozmowy z Karolem, Paweł ma podpisać dziś bądź jutro, Max ( :lol: )), a to znaczy, że zarząd jednak podchodzi do sprawy poważnie.
Jak tak dalej pójdzie, to 25 listopada będziemy mieli cały skład +obco dobrej klasy (wierze że Max podpisze ...).
Kiedy tak było po raz ostatni ???

Właśnie Irku. Nigdy im nie dogodzi... Pamiętacie sytuację w tamtym roku ??? Zarząd powiedział że do jutra podpiszą kontrakty nasi żuzlowcy. W piątek jak wiadomo jadą na Kanary. I od piątku załatwiany będzie ewentualnie jakiś dobry senior. Więc trochę szacunku i wiary dla działaczy powinno się należeć ....

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 17 lis 2004, o 16:23
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Damian napisał(a):
W super nowościach napisali, że M. Max jest u nas na 99 %, ale ja jestem przekonany,że nie zrobi przekrętu jak jego brat :) Lublin teraz będzie walczył o utrzymanie bez Karlika :) Jestem tego pewnien :!:

No ja tez tak mysle ze Max jednak podpisze i przesle fax do klubu jak tylko znajdzie fax, a co do Karlssona to on w przyszlym sezonie bedzie jezdzil najprawdopodobniej w Ostrowie, w kazdym razie Lublin zrezygnowal z jego uslug. Nie jestem pewien ale tak mi sie wydaje ze teraz w Lublinie cienko z kasa a Karlsson postawil wysokie wymagania finansowe.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 616 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi