Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Sezon 2005 zapowiada sie ciekawie !!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 lis 2004, o 23:27
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3565

Zobacz profil 
Uwazam ze duzo za wczesnie na takie tematy .. na poczatku lutego mozemy o takich sprawach rozmawiac a nie na poczatku sezonu oforkowego ..

P.S
Proponuje nie rozpoczynac kolejnej wojny na lini Rzeszow - Lublin bo poleca posty z góry na doł :P

Pzdr.

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 19 lis 2004, o 05:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Z tego co sie zapowiada, chociaz i tak za wczesno na dyskusje o tym ale jezeli mowic o postepach do tej pory to pierwsza 4 bedzie tak wygladac
1. Rzeszow
2.Ostrow
3.Gorzow
4.Rybnik/Lublin/Grudziadz

Ale wiadomo ze moze sie to zmienic bo napszyklad Powiedzmy ze Gorzow nie zakontraktuje Hliba to wtedy oni niedosc ze beda musieli walczyc o 4 miejsce to bedzie im bardzo ciezko. Albo Jezeli w Rybniku zostanom wszyscy plus dobry obco to on beda w 4 albo moze Lublin nas czyms zaskoczy obco juz majom ktory moze zastopic Karlsona.

Ale nic bym nie mial przeciwko temu jezeli 4 by tak wygladala i to dokladnie w tej kolejnosci :D :D :D


           
Post 19 lis 2004, o 10:01
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
gruby88 narazie to ja rownierz niewiem z czym my mamy zajac 1 msc...tomek maciek miesiac max, to za malo jak na 1 msc...z 4 zawodnikami niedopuszcza nas nawet do 1 meczu. dlatego moim zdnaiem za wczesnie na takie rozmowy.

_________________
Obrazek


           
Post 19 lis 2004, o 18:10
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
w sumie po dluzszym zastanowieniu stwierdzam iz masz racje :P pogadamy jak podpisza wszyscy

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 lis 2004, o 13:44
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2004, o 21:50
Skąd: ---> GORZÓW WIELKOPOLSKI
Posty: 6

Zobacz profil 
Jak dla mnie to Krosno na 100% nie zakontraktuje Hliba , bo Hlib zostanie u nas w Gorzowie... :twisted:

Pozatym wydaje mi się że , walka o 1 miejsce będzie zacięta , mając tu na myśli głównie Rzeszów i Gorzów , bo zarówno nam jak i wam zależy głównie na tym aby bez baraży dostać się do ekstraligii...

Poczekamy zobaczymy... :D
ale wydaje mi się , że miejsca będą tak... 8-)

1.Gorzów
2. Rzeszów
3.Lublin
4.Grudziądz

:arrow: lub

1.Rzeszów
2.Gorzów
3.Lublin
4.Grudziądz


Całuski z Gorzowa :mrgreen:


           
Post 20 lis 2004, o 13:48
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lis 2004, o 21:50
Skąd: ---> GORZÓW WIELKOPOLSKI
Posty: 6

Zobacz profil 
:evil: hehe

Wydaje mi się iż mam racje ;)

_________________
>>>>>Jedni wierzą w Boga ja wierzę w swą drużynę ... Za Stal za nasz KS pójdę aż po życia kres<<<<<

>>>>>STAL GORZÓW<<<<<


           
Post 20 lis 2004, o 14:02
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 9 paź 2004, o 13:32
Posty: 122

Zobacz profil 
Cytuj:
1.Gorzów
2. Rzeszów
3.Lublin
4.Grudziądz

lub

1.Rzeszów
2.Gorzów
3.Lublin
4.Grudziądz

ja bym sie z tym drugim zgodzil :twisted: ale jak mowilem wczesniej pogadamy jak siem transfery skancza 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 lis 2004, o 16:30
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 paź 2004, o 18:55
Skąd: Lublin
Posty: 16

Zobacz profil 
Adi, linka do nieoficjalnego termianarzu 2005 nie mam, ale jesli rozgrywki beda wygladaly tak jak w tym roku to Rzeszów jedzie na pierwszy mecz do Ostrowa gdzie spotkali by sie dwaj Karlssonowie :P a Lublin jedzie na wyjazd do Grudziądza. Pozdro

_________________
Spoczywaj w Pokoju Ojcze Święty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


           
Post 21 lis 2004, o 18:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 sie 2004, o 12:50
Skąd: z mistrzowskiego tarnowa!
Posty: 18

Zobacz profil 
mi się wydaje ze rzeszów zajmie coś koło 5 miejsca.kuciapa z maxem nic sami nie zrobią,baran to walczak ale przeciętniak,rempała to tylko rempała jak zabierze silniki marcina to pojedzie jak nie to nie.reszta bez komentarza.no dobrze moze 4 ale to wszystko o awansie nie ma co myslec jak zwykle ktos was wyje...e. :twisted:

_________________
lukas


           
Post 21 lis 2004, o 18:19
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
lukasz napisał(a):
mi się wydaje ze rzeszów zajmie coś koło 5 miejsca.kuciapa z maxem nic sami nie zrobią,baran to walczak ale przeciętniak,rempała to tylko rempała jak zabierze silniki marcina to pojedzie jak nie to nie.reszta bez komentarza.no dobrze moze 4 ale to wszystko o awansie nie ma co myslec jak zwykle ktos was wyje...e. :twisted:

buhhahahahahha.... :wink:

Co ty tak wysoko, ja uwazam, ze spadniemy..?:| i to tarnowiak tak nas bardzoe ceni...dziwne :lol: :lol: :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 21 lis 2004, o 20:46
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Ciekawe co będzie z tą reorganizacją lig, mi sie zdaje ze to nie przejdzie.A szkoda. Sezon rzeczywiscie zapowiada sie ciekawie, a zwłaszcza u nas gdy jeszcze nie znamy pełnego składu, nadal czekamy na seniora który pomógł by nam wzniesć sie o lige wyzej, ale za niedługo powinniśmy znać cały zespół Rzeszowskiej Stali na sezon 2005 :)

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 21 lis 2004, o 22:01
 
Senior
Senior

Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28
Posty: 341

Zobacz profil 
Pewnie pewnie z Wardzałą i Grzeskiem Rempałą weszlibyśmy z 1 miejsca :) Naszą drużynę stać na wiele. Jak nie wyjdą wzmocnienia zawsze można zainwestować w sprzęt.


           
Post 22 lis 2004, o 15:29
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2002, o 11:06
Skąd: Domaradz
Posty: 349

Zobacz profil 
Na takie tematy jest zdecydowanie za wczenie.Dla mnie na dzien dzisiejszy najmocniejszy jest Gorzow jesli zostanie Hlib.Nikt nie docenia Rybnika a tam jest w chwili obecnej kuznia talentow.Chlopcy objezdzili sie w wyzszej lidze i teraz beda mogli szalec w I.A my poprostu musimy sie wzocnic seniorem ktory bedzie w meczu robil conajmniej 8 pkt

_________________
trempala.forward.pl


           
Post 22 lis 2004, o 16:40
 
Senior
Senior

Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28
Posty: 341

Zobacz profil 
Wydaje mi sie że nie doceniamy Ostrowa. Mają skład potencjał i kasę. Będą napewno groźni. Z Rybnika odszedł Węgrzyk, odejdzie też pewnie staszewski...


           
Post 22 lis 2004, o 17:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Jeszcze odejdzie Szombierski i w Rybniku jest tregedia :roll:


           
Post 22 lis 2004, o 19:36
 


dudus89 napisał(a):
Wydaje mi sie że nie doceniamy Ostrowa. Mają skład potencjał i kasę. Będą napewno groźni. Z Rybnika odszedł Węgrzyk, odejdzie też pewnie staszewski...


kto nie docenia Ostrowa ten nie docenia... :roll: ja od poczatku twierdzilem, ze to wlasnie oni moga byc baaardzo grozni i niestety - wsyztsko wskazuje na to - ze sie nie pomylilem...


           
Post 22 lis 2004, o 20:59
 
Senior
Senior

Dołączył: 19 maja 2004, o 14:28
Posty: 341

Zobacz profil 
I stają się murowanym kandydatem do awansu...


           
Post 23 lis 2004, o 02:27
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 lis 2004, o 00:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
Spoko spoko Rybnik już jest osłabiony brakiem Węgrzyka (na 99%, podpisze jak trafi na listę transferową), ale Ostrów niech ma sie na baczności bo jak sie kontraktuje kogoś ze stawką ekstraligi trzeba mieć gruby portwel. Jak czytałem w sportowych faktach Węgrzyk zażyczył sobie sporo kasy a i do tego dochodzi transfer 100tys. Jak sie chłopaki wypłukają z kasiory będzie to kopia Warszawy ;)
My jak zwykle powoli do celu, ale mam nadzieje że będzie to minimum jak w zakończonym sezone (oczywiście z Max-m na czele), ale miło by było widzieć kogoś kto dodatkowo robiłby minimum 8 pkt na mecz... Sądzię że Grudziądz będzie mocny jak nigdy!!! :) czas leci hehe


           
Post 23 lis 2004, o 02:33
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Ja osobiscie jakoś nie obawiam sie Ostrowa... Rok temu tez wydali bardzo duzo kasy na Ogóra, Dyma, Fajfera, Pietrzyka i tez Nam podkupili zagranicznego (Klinberga). No i jak sie potem okazało Klinberg nie jeździł, bo kasy na niego było mało, Ogór miał probelmy zdrowotne, Dym to totalna klapa, Pietrzyk i Faja tez nie blyszczeli. Poza tym nalezy pamietac, ze Ostrow ma chyba najgorszych mlodziezowcow w lidze (choc fakt faktem mają genialnego speca od mlodziezy - trenera Grabowskiego). Inna sprawa to taka, ze dziwnym wydaje mi sie, ze Ostrow ktory nie dawno byl na dnie II ligi, nagle ma tyle kasy... A juz na pewno nikt w Ostrowie na te chwile nie jest przygotowany na awans...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 23 lis 2004, o 09:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Skład Ostrowa wygląda naprawdę groźnie i sądzę, że między nimi a Gorzowem rozegra się walka o awans. Ale to jednak ekipie Lorama daję większe szanse. O ile Hlib zostanie ale to raczej pewne.
Dla nas zarezerwowane jest 3 miejsce i to tylko wówczas gdy będziemy mieć sporo szczęścia. Tyle było zapowiedzi o budowie mocnej druzyny, a tymczasem inni masowo kontrakty podpisują a u nas cisza. Nie wierzę w sprowadzenie jakiegokolwiek wartościowgo zawodnika z zewnątrz. Trzeba się pogodzić z Fierlejem niech zostanie i pełni rolę rezerwowego. Czarno widzę mecze wyjazdowe z Rafałem Wilkiem w składzie, o ile on zostanie :| Podobnie Trojan.
Marma po sezonie 2005 zapewne wycofa się ze sponsoringu, bo już cel swój osiągnęli - firma stała się znana i już bardziej znana nie będzie. A co wtedy? Będziemy liczyć na cud i na kolejną "Marmę"? A jak ta się nie pojawi?
Dlatego działacze powinni wyjść ze skóry i zakontraktować 2 solidnych seniorów. Nie wiem jak, nie wiem skąd mają wziąć pieniądze ale muszą to zrobić.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 143 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi