Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

"Nowy" stadion w Tarnowie


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 17 sty 2005, o 10:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 sie 2004, o 12:50
Skąd: z mistrzowskiego tarnowa!
Posty: 18

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Mimo tego że nie znosze buczoków (lajkoników krakowskich) to mam nadzieje że nie zamkął prezesa rafinerii i buczokom uda się choć naprawić zdewastowane oświetlenie. Korzystajcie póki możecie bo jak nie spełnicie oczekiwań kasa się skończy (fart też chodzi mi tu o DMP2004). A z waszych bujnych planów nic nie zostanie nawet oświetlenie.
Kolejnym problemem jest to że tak przebudowa będzie blokować treningi i zawody, więc na kolanach przyjdziecie do RZESZOWA prosić o możliwość rozegrania ligii :). A MY POWIEMY WON !!!! Niestety taka przebudowa nie odbędzie się w jeden rok tylko troche czasu to zajemie (może dwa lata).

Oj prawie bym zapomniał 25 tyś ludzie na stadionie :D ciekaw jestem skąd tyle weźmiecie?? Tyle miejsca wolnego będzię bardzo śmiesznie to będzie wyglądało, jak w Wrocławiu część stadiony zarośnięte chwastami bo nie ma nigdy tyle ludzi żeby wypełnić stadion. Więc się zastanówcie dla mnie POWINNI WAS ZAORAĆ !!!!

Pozdrawiam wiernych kibiców STALI RZESZÓW





dobrze się czujesz zazdrośniku?co ty myslisz że nie ma na to wszystko rozwiąząń tylko jakiś marny rzeszów będziemy prosić o mozliwość rozegrania ligi?zapomnij o tym e- liga nie dla was.jaki fart z dmp 2004?jeździ się cały sezon zazdrośniku wiesz ?jakby unia słabo jeździła to gówno by było z tytułu.przypomnij sobnie zwycięstwo nasze w czewie bez kołodzieja to tez był fart?jesteś tępy i tyle.mecz z wrockiem miał podteksty ale ty z jóskowa o tym nie wiesz.a jeśli chodzi o remont stadionu to ma on się zamknąć od rozpoczącia budowy w ciągu 8 miesięcy kapujesz zazdrośniku?

ty wiesz wogłe cokolwiek czy tylko egzystujesz?jak moglismy załozyć światło jak czekano na przejęcie stadionu przez miasto?rozumiesz to zazdrosniku?dobra kończe bo szkoda klawiatury na takiego znawce wszystkiego zwłaszcza problemów :lol: :lol: :lol: tarnowskich :lol: :lol: hahahahahaha śmiech na sali nic nie wie a ile ma do gadania hahahaha.

_________________
lukas


           
Post 17 sty 2005, o 10:23
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Lukasz czy mi sie wydaje czy Ty sprawdzasz swoje posty w wordzie :D Kodowanie jakies dziwne jest :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 17 sty 2005, o 10:44
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
maniek napisał(a):
Mimo tego że nie znosze buczoków (lajkoników krakowskich) to mam nadzieje że nie zamkął prezesa rafinerii i buczokom uda się choć naprawić zdewastowane oświetlenie. Korzystajcie póki możecie bo jak nie spełnicie oczekiwań kasa się skończy (fart też chodzi mi tu o DMP2004). A z waszych bujnych planów nic nie zostanie nawet oświetlenie.
Kolejnym problemem jest to że tak przebudowa będzie blokować treningi i zawody, więc na kolanach przyjdziecie do RZESZOWA prosić o możliwość rozegrania ligii :). A MY POWIEMY WON !!!! Niestety taka przebudowa nie odbędzie się w jeden rok tylko troche czasu to zajemie (może dwa lata).

Oj prawie bym zapomniał 25 tyś ludzie na stadionie :D ciekaw jestem skąd tyle weźmiecie?? Tyle miejsca wolnego będzię bardzo śmiesznie to będzie wyglądało, jak w Wrocławiu część stadiony zarośnięte chwastami bo nie ma nigdy tyle ludzi żeby wypełnić stadion. Więc się zastanówcie dla mnie POWINNI WAS ZAORAĆ !!!!

Pozdrawiam wiernych kibiców STALI RZESZÓW


A potem się dziwicie że z tarnowianami nie da się normalnie powymieniać poglądów !! Mam wrażenie, że niektórzy są chorzy jak raz w miesiącu nie przysrają Unii. Takie śmietnisko tworzycie (oczywiście tylko niektórzy) w co drugim temacie i robi się to już denerwujące.
A co do stadionu to tak jak pisałem wcześniej, uwierzę jak zobaczę konkretne prace nad przebudową bowiem projektów w Polsce powstaje wiele...tylko co z tego...
pozdr

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 17 sty 2005, o 11:20
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
Cytuj:
Kolejnym problemem jest to że tak przebudowa będzie blokować treningi i zawody, więc na kolanach przyjdziecie do RZESZOWA prosić o możliwość rozegrania ligii icon_smile.gif. A MY POWIEMY WON !!!!

narazie to my mamy podobny problem... :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 17 sty 2005, o 11:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Nie rozumie po co ten temat na naszym forum ? Moze zalozymy sobie temat a przebudowie "stadionu" Interu Gnojnica? Wyjebci* ten temat...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 17 sty 2005, o 12:20
 Nie mierzcie wysoko
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 maja 2003, o 10:01
Posty: 21

Zobacz profil 
Kto im wyzej mierzy z tym wiekszym chukiem spada. Mysle ze projekty wygladaja super choc ten drugi wydaje sie byc mniej realny do zrealizowania (taka duza konstrukcja metalowa trudna do postawienia). Zycze dzialaczom Unii aby to wszystko sie im udalo choc na dzien dzisiejszy to malo realne


           
Post 17 sty 2005, o 13:26
 Re: Nie mierzcie wysoko
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
sochwat napisał(a):
Kto im wyzej mierzy z tym wiekszym chukiem spada. Mysle ze projekty wygladaja super choc ten drugi wydaje sie byc mniej realny do zrealizowania (taka duza konstrukcja metalowa trudna do postawienia). Zycze dzialaczom Unii aby to wszystko sie im udalo choc na dzien dzisiejszy to malo realne


Wiesz, Wieza Eiffla tez byla trudna do postawienia konstrukcja metalowa, a jednak sie udalo. Nie przesadzajmy, te projekty nie powalaja na kolana. Gdy oglada sie stadiony juz stojace na Zachodzie, to szybko mozna dojsc do wniosku, ze projekt tarnowskiego stadionu wypada przy nich jak ubogi krewny. To jest tylko zadaszenie, nie bedzie nowoczesnych, wysokich trybun, dodatkowych pomieszczen gospodarczych pod trybunami i masy innych bajerow. I wydaje mi sie, ze wlasnie to przemawia choc w czesci za realnoscia tego projektu.
Poza tym nie tylko w Tarnowie mysli sie o "upiekszaniu" stadionu. Plany zwiazane z modernizacja maja rownez Czestochowa i Zielona Gora, Wroclaw chce budowac calkiem nowy stadion, choc niewykluczona jest modernizacja Olimpijskiego. Miejmy nadzieje, ze choc czesci z tych miast uda sie sfinalizowac swoje plany, a bedzie super.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 17 sty 2005, o 15:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Użytkownik napisał(a):
Nie rozumie po co ten temat na naszym forum ? Moze zalozymy sobie temat a przebudowie "stadionu" Interu Gnojnica? Wyjebci* ten temat...


Ten temat nie został założony po to aby wywołac kolejna wojne Tarnowsko-rzeszowaską.

W Polsce nie ma żadnego stadionu (zuzlowego) z prawdziwego zdarzenia ten który powstanie w Tarnowie (mam nadzieje :wink: ) bedzie z kozyścią dla całej Polski .

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 17 sty 2005, o 17:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Deni napisał(a):
Użytkownik napisał(a):
Nie rozumie po co ten temat na naszym forum ? Moze zalozymy sobie temat a przebudowie "stadionu" Interu Gnojnica? Wyjebci* ten temat...


Ten temat nie został założony po to aby wywołac kolejna wojne Tarnowsko-rzeszowaską.

W Polsce nie ma żadnego stadionu (zuzlowego) z prawdziwego zdarzenia ten który powstanie w Tarnowie (mam nadzieje :wink: ) bedzie z kozyścią dla całej Polski .

jak to nie ?? a stadion w Rybniku ? w Bydgosczy równiez nie jest tak źle.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 sty 2005, o 20:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 paź 2004, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 91

Zobacz profil 
Cytuj:
jak to nie ?? a stadion w Rybniku ? w Bydgosczy równiez nie jest tak źle

posiadasz moze fotki tych stadiomow :?: :?: :?:


           
Post 17 sty 2005, o 23:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Deni napisał(a):
Użytkownik napisał(a):
Nie rozumie po co ten temat na naszym forum ? Moze zalozymy sobie temat a przebudowie "stadionu" Interu Gnojnica? Wyjebci* ten temat...


Ten temat nie został założony po to aby wywołac kolejna wojne Tarnowsko-rzeszowaską.

W Polsce nie ma żadnego stadionu (zuzlowego) z prawdziwego zdarzenia ten który powstanie w Tarnowie (mam nadzieje :wink: ) bedzie z kozyścią dla całej Polski .


Zapewnim Cie iz stadion w Rybniku jest naprawde na wysokim poziomie...

Nie chodzi mi o klotnie... A gowno mnie obchodzi jaki Tarnow bedzie mial stadion... Bedziecie mieli stadion oka, temat jest ale nie wiem po co go rozwijac?

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 18 sty 2005, o 00:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Temat - został założony, kto chciał - to się wypowiedział, (wię-
kszość wpisów nie na temat) ,i też jestem zdania że ten temat jest do zamknięcia.
życzę szczerze Tarnowianom - i nie tylko im, bo jak np. my się tamzjawimy to też bendzie przyjemniej spendzać tam czas -żeby
spełniło się mażenie, i by mieli naprawdę piękny i funkcjonalny sta-
dion![color=darkred][/color]

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 18 sty 2005, o 07:05
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
posiadasz moze fotki tych stadiomow


Rybnik:
http://www.rkm.rybnik.pl/module.php?op=galery&cmd=1


           
Post 18 sty 2005, o 11:39
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Jak dobiorą sie do d...włąścicielom Trzebini będziecie jeździć w Machowej a jest to sprawa niedalekiej przyszłości. Wiec radze melise na uspokojenie.

_________________
joo


           
Post 18 sty 2005, o 13:45
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
joo napisał(a):
Jak dobiorą sie do d...włąścicielom Trzebini będziecie jeździć w Machowej a jest to sprawa niedalekiej przyszłości. Wiec radze melise na uspokojenie.


Jak narazie to wam to grozi ... a melise to proponuje tym któy nie potrafią docenić pracy ludzi w Tarnowie ...

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 18 sty 2005, o 16:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 sie 2004, o 12:50
Skąd: z mistrzowskiego tarnowa!
Posty: 18

Zobacz profil 
jeden gostek pisal że dopuki nie zobaczy chocby koparki na unii to nie uwierzy w remont,to ja ci pisze że z dniem dzisiejszym ruszyły prace na stadionie unii!a dokładnie jest ciężki sprzęt i budowany jest juz nowy park maszyn dla zawodników!
i co "koparka" opadła :wink: zazdrość niektórych jest naprawde zabawna :D :D :D nara

_________________
lukas


           
Post 18 sty 2005, o 16:42
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Lukasz ale tutaj nie ma dlaczego opadac nikomu "koprka" :) Bo jesli remontowany jest stadion to jest to robione dla dobra ogolo (SGP)... Dlatego to chyba dobrze ze sa remonty, i dla wielu z Rzeszowa to jest tez ogromna szansa zobaczenia wkoncu naprawde dobrych zawodnikow w akcji, gdyz nie oklamujmy sie ale w Rzeszowie na ta chwile i na co sie zapowiada przez nastepne sezonu zuzla na wysokim poziomie nie zobaczymy... Takze gratulacje zarzadu miasta...

Ale temat na naszym forum jest niepotrzebny, bo nie mozemy na temat kazdego newsa o zuzlu rozpisywac sie na kilka stron... Takze moderatorzy CIĄĆ TEMAT !!

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 20 sty 2005, o 00:28
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sie 2004, o 10:14
Posty: 175

Zobacz profil 
dla tych ktorzy nie wierza w te brednie proponuje dobre winko z tesco cherry za 3zl 90 groszy polecam osobiscie chociarz to tylko 0,70 litrra ale jak kupicie ze dwa to wam troszke siadzie. osobiscie polecam
pozdro


           
Post 18 lut 2005, o 00:47
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Nowy stadion w Toruniu!!! : http://sport.onet.pl/1055779,wiadomosci.html


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi