Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Trojanowski - Częstochowa 2016


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 mar 2005, o 14:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
We wtorek Rafałowi zostanie ściągnięty gips. Bardzo duże zależeć będzie od "kondycji" nogi, ale na 99% nie pojedzie w meczu z Rybnikiem, do tego czasu chyba nie będzie trenował też na torze. Powrót planuje w połowie kwietnia. Więcej informacji pojawi się w środę na stronie. 8-)


           
Post 10 mar 2005, o 17:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
Lepiej zeby teraz Rafal jeszcze troche potrenowal i byl w dobrej formie na koncowke sezonu. W sumie dzieki zasadzie Play off napewno bardziej sie przyda na ostanie mecze!!


           
Post 18 mar 2005, o 13:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Niestety przerwa jeszcze trochę potrwa :/ więcej tutaj - http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=900 .


           
Post 19 mar 2005, o 18:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Cytuj:
CO TO ZA BZDURY O PREMIACH DLA GRZEJACYCH ŁAWE ,SKAD TAKIE INFORMACJE .NIC TAKIEGO NIEMA MIEJSCA ,KASE DOSTAJA DOPIERO POWYZEJ 4 PUNKTÓW.,PONIZEJ 4ECH ZA DARMO


Bez przesady. Może mi powiesz, że w tamtym roku żużlowcy dostawali jedynie same wypłaty? Nawet Mariusz Fierlej, kiedy już pewne było, że nie wyjedzie na tor otrzymał ... tys, w ramach gratisu. Nikt nie mówi o stałych stawkach dla grzejących ławę, ale nie ma też tak, ze ten który nie jeździ nie ma na chleb! Daruj sobie więc wprowadzanie ludzi w błąd.


           
Post 20 mar 2005, o 08:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
We wtorek Rafałowi zostanie ściągnięty gips. Bardzo duże zależeć będzie od "kondycji" nogi, ale na 99% nie pojedzie w meczu z Rybnikiem, do tego czasu chyba nie będzie trenował też na torze. Powrót planuje w połowie kwietnia. Więcej informacji pojawi się w środę na stronie. 8-)


dla mnie to bylo pewne ze rafal nie zdarzy na mecz z rybnikiem.
sam mialem zlamana noge i wiem jakie to jest kurestwo. noga to nie palce.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 mar 2005, o 17:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Nie skomentuję tego co powiedziałeś. Porozmawiaj z którymkolwiek z zawodników, czy nie dostał chociaż raz w tamtym sezonie premii (nie wypłatę, a premię!). Proponuję zresztą, zamień słówko z p. Martą Półtorak. Dalszej dyskusji nie będę kontynuował na forum.


           
Post 24 kwi 2005, o 23:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 sie 2004, o 02:24
Skąd: rzeszów
Posty: 48

Zobacz profil 
Trojan wracaj!!!!!! Bo jak konkurencji nie to sie w dupie przewraca niektórym zawodnikom
Może ktoś wie kiedy będzie Rafał sprawny bo dziś chyba jeszcze o kulach chodził po parku maszyn


           
Post 25 kwi 2005, o 20:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Najprawdopodobniej jeszcze około trzy tygodnie potrwa leczenie i rehabilitacja kontuzjowanej nogi. Rafał już teraz bardzo chciałby wyjechać na motorze, ale kość nie jest jeszcze do końca zrośnięta. Niestety, pewnych procesów nie da się przeskoczyć.


           
Post 25 kwi 2005, o 21:00
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Diamond_ napisał(a):
Najprawdopodobniej jeszcze około trzy tygodnie potrwa leczenie i rehabilitacja kontuzjowanej nogi. Rafał już teraz bardzo chciałby wyjechać na motorze, ale kość nie jest jeszcze do końca zrośnięta. Niestety, pewnych procesów nie da się przeskoczyć.


no to pozmiatane...;/;/;/;/;/

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 kwi 2005, o 21:18
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
Cytuj:
jeszcze około trzy tygodnie


:płacz: :płacz: :płacz:
az tak dlugo mial wrocic wczesniej, no ale jak tak to trudno jak ma wrocic to zdrowy w 100% tylko ciekawe co inni beda robic gdy w druzynie brak walki o sklad ... :roll:


           
Post 25 kwi 2005, o 23:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Jedyny in + całej tej kontuzji Trojana :cry: :cry: :cry: to to że jak wruci bedzie miał na czym jechać na play-offach. Wiadomu wszyscy zrobia remonty a Rafał ich niepowinien potrzebowac. A Maciek w niedziele pokazał że na Rafała sprzęcie mozna śmigać. Wracaj do zdrowia hej Rafał wracaj do zdrowia.

Pozdrówki.

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 6 maja 2005, o 17:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją nogi, dziś Rafał Trojanowski po raz pierwszy w tym roku wyjechał na tor! Na razie popularny "Trojan" nie forsował się zbytnio, kręcąc sam przysłowiowe kółka i wychodziło mu to całkiem nieźle! Jednak na prawdziwy, "ostry" treningi trzeba jeszcze trochę poczekać.

"Prawde mówiąc to nie powinienem jeszcze trenować, ale nie mogłem się już doczekać i dziś postanowiłem wyjechać na tor. Czułem się dobrze, ale wiadomo, że jeździłem sam, a to nie to samo co jazda z innymi zawodnikami. Najważniejsze, że podczas jazdy nie czułem bólu" - powiedział nam Rafał zaraz po treningu.

Mimo, że rzeszowianin rozpoczął treningi to wypowiada się dość ostrożnie na temat jazdy w lidze.

"Na pewno nie pojadę w niedzielę z Grudziądzem jak również w Ostrowie. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to mam nadzieję, że będę gotowy na rewanżowy mecz z Intarem na naszym torze".

Miejmy nadzieję, że zakładany plan uda się Rafałowi zrealizować i wkrótce będzie mógł walczyć o miejsce w składzie Marmy.


http://www.stal.rzeszow.pl

:)


           
Post 6 maja 2005, o 17:34
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 20:14
Skąd: z norki
Posty: 133

Zobacz profil 
Wreszcie będzie trochę rywalizacji w drużynie. Jeśli Trojan będzie w takiej dyspozycji jak jego motocykle to nie powinien miec problemów z miejscem w składzie. Ciekawe kogo zastąpi? Karol i Darek niech się lepiej przyłożą do treningów i motocykli bo to będzie pewnie któryś z nich. Ale o tym to pewnie zadecygują najbliższe mecze i Janusz Stachyra.

Trojan POWODZENIA!!!


           
Post 6 maja 2005, o 18:28
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
Wreszcie. Już nie mogłem się doczekać kiedy wróci, oby jak najszybciej wystąpił w meczu. Wtedy rzeczywiście zacznie się rywalizacja i ktoś będzie musiał się starać żeby mieć zagwarantowane miejsce w składzie.


           
Post 6 maja 2005, o 18:53
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
sam rafal przyznal ze jeszcze jest za wczesnie na jazde ale widac u tego zawodnika glod jazdy licze na jego dobra postawe w 2 czesci sezonu bo trojan to dobry zawodnik tylko zawsze ma jakiegos pecha jak nie kontuzje to motory nawalaja ale teraz juz powinno byc dobrze :wink:


           
Post 7 maja 2005, o 03:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
glod jazdy to u niego zawsze sie konczy kontuzja... niech lepiej nie szaleje i wkoncu zmadrzeje a bedzie sporym wzmocnieniem... :wink:


           
Post 7 maja 2005, o 14:30
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Mam nadzieje, ze Trojan juz wkrotce wroci do skladu i tym samym wytworzy sie rywalizacja o miejsce w zespole, poniewaz w tej chwili niektorzy sa pewni miejsca, a to czesto zle wplywa na jazde zawodnika.

Dodatkowa motywacja w postaci Trojana, na pewno pozytywnie wplynie na Sledzia i Barana :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 maja 2005, o 04:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 gru 2002, o 19:38
Skąd: USA
Posty: 1099

Zobacz profil 
Dobrze widze tam w prawym rogu tego zdjecia? Jakis browarek? :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi