Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Rafał Trojanowski - Częstochowa 2016


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 6 sty 2006, o 17:30
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2004, o 12:07
Skąd: Krosno
Posty: 90

Zobacz profil 
z prezesami to jest tak ze mowia ze jak sponsor bedzie chcial swoj zarzad to oni odejda ale wiesz jakos tego nie widac a byly duze przeslanki o sponsorach strategicznych ale oni chcieli swoich ludzi w zarzadzie i co z tego wyszlo kady wie :!: zero sponsorow :!:
a co do Nowego Stylu coz ich ojciec sie w grobie przewraca ze nie daja wogole kasy na sport w Krosnie ale coz zrobic

pozdro

_________________
kibic z krosna

Tomasz Gollob jest najlepszy :!:


           
Post 7 sty 2006, o 21:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 wrz 2004, o 22:54
Skąd: ze Szczecina
Posty: 36

Zobacz profil 
Trojanowski na Ukraine!!. W Równem chyba sobie poradzi, chyba że znów złamie noge, do czego jest zdolny nawet na prostej drodze. Juz dawno powinnismy sie go pozbyc, a trzymano go w Rzeszowie tylko dlatego ze jest wychowankiem. Na takim podejsciu jesczze nikt dobrze nie wyszedl. Dlatego cieszy mnie skład na nowy sezon.

_________________
Tomasz Gollob jedzie po wewnętrznej
dokładnie metr od bandy
Obrazek


           
Post 7 sty 2006, o 21:50
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 24 sty 2005, o 13:31
Skąd: KROSNO
Posty: 16

Zobacz profil 
Krzysztof Jarzyna napisał(a):
Trojanowski na Ukraine!!. W Równem chyba sobie poradzi, chyba że znów złamie noge, do czego jest zdolny nawet na prostej drodze. Juz dawno powinnismy sie go pozbyc, a trzymano go w Rzeszowie tylko dlatego ze jest wychowankiem. Na takim podejsciu jesczze nikt dobrze nie wyszedl. Dlatego cieszy mnie skład na nowy sezon.


No comments??
Z takim podejsciem to ty dlugo nie pokibicujesz, przyjdzie pare porazek i sie skonczy twoje oddanie klubowi.
Mam nadzieje ze Trojan wyląduje w Krosnie i jesli nie złapie kontuzji to moze byc silnym punktem zespolu.

PS Trojan przeciez jzu jezdzil na Ukrainie i to nieraz :twisted:


           
Post 7 sty 2006, o 21:53
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
PS Trojan przeciez jzu jezdzil na Ukrainie i to nieraz

A teraz jesli wyladuje u Was będzie jeździł na zadupiu ukrainskim ..... :evil: tzw.Polska Z :evil:
Sory za OT


           
Post 9 sty 2006, o 19:24
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 wrz 2004, o 22:54
Skąd: ze Szczecina
Posty: 36

Zobacz profil 
bosman napisał(a):
Krzysztof Jarzyna napisał(a):
Trojanowski na Ukraine!!. W Równem chyba sobie poradzi, chyba że znów złamie noge, do czego jest zdolny nawet na prostej drodze. Juz dawno powinnismy sie go pozbyc, a trzymano go w Rzeszowie tylko dlatego ze jest wychowankiem. Na takim podejsciu jesczze nikt dobrze nie wyszedl. Dlatego cieszy mnie skład na nowy sezon.


No comments??
Z takim podejsciem to ty dlugo nie pokibicujesz, przyjdzie pare porazek i sie skonczy twoje oddanie klubowi.
Mam nadzieje ze Trojan wyląduje w Krosnie i jesli nie złapie kontuzji to moze byc silnym punktem zespolu.

PS Trojan przeciez jzu jezdzil na Ukrainie i to nieraz :twisted:


Człowieku ja kibicowalem Stali jak ty jeszcze na stojąco wchodziles pod wanne. Wiec ty mi tu nie filozofuj o moim podejciu i miłosci do druzyny. Co do wylądowania Trojana w Krośnie to jestem za. Nareszcie sie go pozbędziemy.

_________________
Tomasz Gollob jedzie po wewnętrznej
dokładnie metr od bandy
Obrazek


           
Post 9 sty 2006, o 19:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Krzysztof Jarzyna frajerzyna ze Szczecina tak to chyba szło :D :lol: A co do Trojana to ma wolną ręke w poszukiwaniu klubu i już go przecież nie ma w naszej kadrze. :shock: więc nie treba się go pozbywać :lol: :shock:

_________________
1960-1961-0000


           
Post 10 sty 2006, o 01:50
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sty 2006, o 20:09
Skąd: ZKS STAL RZESZOW
Posty: 194

Zobacz profil 
trojan rzeczywiscie niema szans na jazde w tym sezonie w stali a najlepiej dla niego------KROSNO,bedziemy tam miec kolonie moze zmienia nazwe na stal II
slaczka,wilk,trojan,baran,prucnal ktos jeszcze ....????????
a krosno mialoby pake ktora starczyla by im z pewnoscia na utrzymanie sie w lidze,niedaleko,1 liga tyle ze w krosnie z kasa krucho jak sto piecdziesiat


           
Post 10 sty 2006, o 12:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 wrz 2004, o 22:54
Skąd: ze Szczecina
Posty: 36

Zobacz profil 
Hansi napisał(a):
Krzysztof Jarzyna frajerzyna ze Szczecina tak to chyba szło :D :lol: A co do Trojana to ma wolną ręke w poszukiwaniu klubu i już go przecież nie ma w naszej kadrze. :shock: więc nie treba się go pozbywać :lol: :shock:


Nie wypowiadaj sie jak nie masz nic konstruktywnego co powiedzenia. Co do "frajerzyny" to pamiętaj że po drugiej stronie szklanego ekranu nie jestes anonimowy. Jak sie bedziesz tak napinal to Cie kiedys krzywda spotka.

_________________
Tomasz Gollob jedzie po wewnętrznej
dokładnie metr od bandy
Obrazek


           
Post 10 sty 2006, o 18:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 gru 2005, o 18:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1250

Zobacz profil 
Konstruktywnego no cóż jak uważasz :evil: :D Ale ten opis o anonimowości i napinaniu poprostu śmiech(wspólczuje ci) :shock: :D
Za post nie w temacie z góry przepraszam. :|

_________________
1960-1961-0000


           
Post 14 sty 2006, o 03:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
Krzysztof Jarzyna napisał(a):
Człowieku ja kibicowalem Stali jak ty jeszcze na stojąco wchodziles pod wanne. Wiec ty mi tu nie filozofuj o moim podejciu i miłosci do druzyny. Co do wylądowania Trojana w Krośnie to jestem za. Nareszcie sie go pozbędziemy.


prawdziwy kibic zuzla z ciebie nawet zeklbym fan trojana.widac ze stawiasz na swoich wychowankow...reszta bez komentarza...

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 14 sty 2006, o 11:28
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
A jest sens stawiac na 30 - letniego zawodnika, ktory nie gwarantuje
niestety zadnych zdobyczy punktowych? Bo mimo calej sympatii do
Trojana (jednego z inteligentniejszych rzeszowskich zuzlowcow), nalezy
stwierdzic, ze taka jest niestety prawda.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 14 sty 2006, o 12:39
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Obawiam się ze Trojan moze miec problemy ze znalezieniem jakiegokolwiek pracodawcy. Na rynku nadal jest bardzo wielu zawodnikow jego klasy (Piszcz, Pietraszko, Frankow, Jeleniewski, Klopot, Fajfer, Dym, Pietrzyk, Wilk, Baran, Smith oraz wielu innych) a miejsc w klubach wiele nie ma. Z 1 ligowych tylko Krosno nie ma skladu, w 2 lidze jest jeszcze troszkę miejsca, ale przy tak wielkim wyborze spora część zawodnikow pojdzie pewnie na karencję.
I nawiasem mowiac przykro jest patrzec ze zainteresowanie trójką rzeszowian - Baranem, Wilkiem i Trojanem jest niemal zerowe. Az tak są słabi?


           
Post 14 sty 2006, o 13:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Jak nie najdzie klubu to można z nim podpisac kontrakt na takich zasadach jak z Winiarzem, przynajmniej nie bedzie miał karencji a w razie wielkiej tragedii bedzie mogl jezdzic


           
Post 14 sty 2006, o 13:49
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Emil Sajfutdinow napisał(a):
I nawiasem mowiac przykro jest patrzec ze zainteresowanie trójką rzeszowian - Baranem, Wilkiem i Trojanem jest niemal zerowe. Az tak są słabi?

A moze maja az takie wymagania? Szczegolnie Karol. Przeciez jakby nie jego wymagania to dawno juz by podpisal z nasza Stala. A tak dalej czeka na jakas lepsza oferte. Wilk, WIlk mysle ze jednak chyba zostanie w Krosnie przeciez byl liderem tej druzyny a z liderow tak szybko sie nie rezygnuje. Co do RaFala Trojanowskiego to z nim bedzie troche gorzej bo naprawde powoli zastanawiam sie czy znnajdzie klub ktory bedzie spelnail jego warunki a pzredewszystkim czy Rafal bedzie w nim podstawowym zawodnikiem ktory moze licztyc na niemal pewne miejsce w skladzie!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 14 sty 2006, o 13:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
A moze maja az takie wymagania? Szczegolnie Karol. Przeciez jakby nie jego wymagania to dawno juz by podpisal z nasza Stala.


Znowu nie przesadzajmy tak strasznie.


           
Post 14 sty 2006, o 16:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Nie ma się co dziwić, że nie ma zainteresowania Trojanem w tamtym sezonie nie jeżdził prawie wcale i nikt nie wie jaką forme będzie prezentował w przyszłym sezonie, czarno widze jego przyszłośc :/


           
Post 14 sty 2006, o 17:34
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
Nie ma się co dziwić, że nie ma zainteresowania Trojanem w tamtym sezonie nie jeżdził prawie wcale i nikt nie wie jaką forme będzie prezentował w przyszłym sezonie, czarno widze jego przyszłośc :/

A taki np.: Andrzej Zieja? W tamtym sezonie wogule nie znalazl zadnego klubu a teraz jakos do Rawicza sie zalapal. I myslisz ze o jego forme sie nie boja? Wogule to nie mozna byc pewnym formy zadnego zawodnika bo nawet np.: Rickardsson w tym sezonie moze konczyc cvzwrty.... To tlyko sport!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 14 sty 2006, o 19:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ale moze Trojan ma większe wymagania finansowe i np za takie pieniadze jakie dostal Zieja nie bedzie jezdzil, nikt tego nie wie, bo na zdrowy rozum to ja bym wolal widziec w mojej druzynie trojana niz Zieje


           
Post 15 sty 2006, o 13:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
Ale moze Trojan ma większe wymagania finansowe i np za takie pieniadze jakie dostal Zieja nie bedzie jezdzil, nikt tego nie wie, bo na zdrowy rozum to ja bym wolal widziec w mojej druzynie trojana niz Zieje

No to ja wiem dlaczego sie dziwie ze piszesz ze zadne klubu nie interesuja sie trojanem tlyko z powoidu ze malo jezdzil w ostatnim sezonie. A to chyba oczywsite jest ze chodzi o finanse.

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 16 sty 2006, o 10:54
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A kto Wam powiedzial, ze zaden klub sie nie zainteresowal Trojanem? Pytalo Krosno, pytalo Opole... Nawet jesli nie podpisze umowy do konca stycznia, to podpisze w Rzeszowie, a pozniej na maly kontrakt niejeden klub bedzie chcial go wziac.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 477 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 79 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi