Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Akcje, których się nie zapomina


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 24 sty 2005, o 21:54
 Akcje, których się nie zapomina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Mnie utkwiła w pamięci piękna szarża Tomka Golloba na GP we Wrocławiu. To co wtedy zrobił to było po prostu mistrzostwo świata. Gonił Nilsena cały czas by na ostatnim łuku tak się rozpędzić , że mało co w bandę nie uderzył. Miał jednak taką rakietę, że go jednak minął i stadion oszalał z radości. To był nasz bohater...Oglądałem to w nieskończoność.


           
Post 24 sty 2005, o 22:30
 Re: Akcje, których się nie zapomina
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Winiarz i Kołodziej dwa lata temu na Memoriale Nazimka. łza się w oku kręci :)


           
Post 24 sty 2005, o 22:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
mecz w Rzeszowie z Grudziadzem gdy Maciek Kuciapa zostal praktycznie wsadzony w bande dwa razy przez Pawliskowekigo czy Puszakowskiego (zawsz mi sie myli) ale w efekcie na ostatnim wyjsciu z luku "Ciapek" dopial swego :wink:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 24 sty 2005, o 23:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 paź 2004, o 12:26
Skąd: Rzeszów
Posty: 91

Zobacz profil 
Ja niezaponme meczu Stal-Gtż gdzie Maciek przez caly pierwszy luk jechal z Hamilem łokiec w łokiec, prawie lezeli na sobie ale to Maciek wyszedł na prowadzenie takie chwile warto wspominac
_________________________________________________
ObrazekPIOREK NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH


           
Post 24 sty 2005, o 23:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Przypomina mi sie walka w meczu z Bydgoszczą w sezonie 98,gdy Rybka ścigał sie ze Screenem,cały bieg mając za plecami Protasiewicza.
Niezapomne też wyścig barażowy Winiarza z Kołodziejem w memoriale 2 lata temu.Trzeba mieć nadzieje,że niedługo znowu bedziemy oglądać w akcjii "Siwego" :wink:


           
Post 24 sty 2005, o 23:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
tomasz napisał(a):
Przypomina mi sie walka w meczu z Bydgoszczą w sezonie 98,gdy Rybka ścigał sie ze Screenem,cały bieg mając za plecami Protasiewicza.

Tego to nigdy nie zapomne... :) Jozek jakby mogl to by mu reka pokazywal gdzie ma jechac, zadko mozna ogladac takie prowadzenie pary... Bylo to dosc ryzykowne, bo za plecami jechal nie byle kto bo Protas, ale wszystko skonczylo sie dobrze...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 sty 2005, o 23:36
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lis 2004, o 13:30
Skąd: z Leona...:)
Posty: 155

Zobacz profil 
Ja nigdy nie zapomne,jak Piotruś na memoriale Nazimka pokazal Kołodziejowi kto jest najlepszy :banana: Az lza sie w oku kreci!

A pozniej Siwy wywijal salta na trampolinie :D :D :D



ps.moze ma ktos filmik z tego biegiu :?:


           
Post 24 sty 2005, o 23:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Nigdy nie zapomnę ostatniego wyścigu meczu Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów. Po starcie na podwójne prowadzenie wyszła para Gorzowian bodajże Świst z Hamillem gdyby tak dojechali Gorzów wygrałby mecz dwoma punktami. Przez trzy okrążenia parę Gorzowian gonił Screen i przy weściu w ostatni łuk dokonał rzeczy niemożliwej bo wjechał miedzy dwóch gorzowian jadących parą, cudem nie dotknął żadnego z nich i wygrał wyścig zapewniając zwycięstwo meczowe gospodarzom. Publika szalała... Takiej akcji nie widziałem już nigdy w niczyim wykonaniu... Prawdziwy majstersztyk...
Dla ciekawych, którzy nie mieli szczęścia oglądać tej akcji na żywo:
http://www.ckmwlokniarz.inds.pl/downloa ... 9901978bde

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


Ostatnio edytowano 25 sty 2005, o 00:44 przez weslake, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 24 sty 2005, o 23:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Screen zawsze byl (jest) znany z tego, ze walczy do ostatniego metra toru...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 25 sty 2005, o 00:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 kwi 2003, o 21:04
Posty: 515

Zobacz profil 
niewidzialem nigdy tego (siedzialem przy radiu) jak grzesiek rempala w jakims meczu 2 razy z 4 msc. na 1 wychodzil :shock:

_________________
Obrazek


           
Post 25 sty 2005, o 00:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
"Poezja" żużla - pojedynki: Huszcza - Kuźniar!!!
Szkoda że nie wrócą te czasy...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 25 sty 2005, o 00:51
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2004, o 13:25
Skąd: erzetuwu
Posty: 140

Zobacz profil 
mi utkwiły 3 akcje :
pierwsza to oczywiscie potyczka Maćka z Gollobem w 98 roku i ten rekord toru
druga to wyprzedzenie w Grand Prix we Wrocku Nilsena o błysk szprychy przez Golloba i zapewnienie sobie wygnanej w Grand Prix we Wrocku
a trzecia to atak Holty z sezonu 2003 czy 2004 juz nie pamietam co na ostatnim łuku wyprzedził kogoś tam tez juz nie pamietam co potem Polsat Sport pokazywał ten atak przy każdej okazji


           
Post 25 sty 2005, o 01:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
To tak wspominania juz tu akcja Golloba :] oraz znakomite prowadzenie pary Screena z Andriu Rybka :P

Ale jeszcze T.Rempała Górzów 2004, chodzi o drugi mecz...kiedy to zapewnił nam zwyciestwo :] cos wspaniałego ;]
Oraz R.Wilk z 1.06.2003 z meczu z Tarnowem, 13 bieg Wilk z Miesiacem bodazje na Rempałe i Kołodzieja, jakby było 5-1 w plecy to zrobiłby sie remis...wychodza ze startu pierwszy łuk i Kołodziej zaczyna wieśc Wolfa, M.Rempała schodzi w kraweznik i wtedy Wolf wykonuje kapitalny manewr , lamie motocykl do granic:P i przejezda po wewenetrzej stronie Złodzieja i wychodzi na czoło stawki które juz nie oddaje :P Alez było zdziwienie Kołodzieja kiedy sie obejrzał, a tu Wolf mu przeszedł po drugiej stronie :wink:

PS.Akcja Screena, rzeczywiscie rewelacyjna ;]

Jeszcze z tego sezonu przypominaja mi sie akcje Barana kiedy gonili z Trojanem jakiegos typa nie pamietam i Baran z zewnetrznej przejechał koło Trojana i wszedł w kraweznik i wział typa :]
Oraz Trojana kiedy z Gdanskiem równiez wszedł miedzy ich dwóch i obu objechał ta akcja z meczu z poczatku sezonu, kiedy był w gazie ;]

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 25 sty 2005, o 01:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lis 2004, o 13:30
Skąd: z Leona...:)
Posty: 155

Zobacz profil 
A pamietacie akcje Wilka z meczu z Rybnikiem? 14 wyscig,ostatni luk :D Tomek Rempala delikatnie blokuje Zbycha Czerwinskiego a Wilu go po samej bandzie objezdza :D ehhh,az na mecie razem z Tomkiem zderzyli sie kierownicami :!:

Kamil ta akcja,o ktorej mowisz,wydaje mi sie,ze miala miejsce w meczu z Ostrowem,jak Karolek objechal Jedrzejaka :D


           
Post 25 sty 2005, o 10:09
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Mi najbardziej utkwiło w pamięci to jak Paweł Miesiąc wypchnął Dawida Stachyrę tak, że on niestety upadł :!: :D (Marma Polskie Folie -TŻ Sipma Lublin)


           
Post 25 sty 2005, o 10:50
 
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2005, o 19:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 11

Zobacz profil 
mi najbardziej utkwilo w pamięci jak baran jędrzejaka objechał w ostatnim łuku i jak Miesiąc na jednym łuku wepchnął sie po wewnętrznej i wypchnął Dawida Stachyre na bande


           
Post 25 sty 2005, o 12:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
był kiedys chyba taki mecz w Ostrowie ... że w ostatnim biegu przegrywaliśmy 5:1 i zanosiło się na porażke 47:43 , ale Grzesiu Rempała wjechał pomiędzy dwóch zawodników Ostrowa i uratował remis :)))) . Nie wiem czy to dokładnie tak było bo nie pamiętam tego dobrze :) { ale mniej więcej chyba dobrze to napisałem 8-) }

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 25 sty 2005, o 12:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 17 kwi 2003, o 20:27
Skąd: Rzeszów
Posty: 1754

Zobacz profil 
BoreU napisał(a):
Mi najbardziej utkwiło w pamięci to jak Paweł Miesiąc wypchnął Dawida Stachyrę tak, że on niestety upadł :!: :D (Marma Polskie Folie -TŻ Sipma Lublin)


Jesli to jest wg ciebie smieszne, to pogratulowac homoru...


           
Post 25 sty 2005, o 12:27
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
mpm napisał(a):
był kiedys chyba taki mecz w Ostrowie ... że w ostatnim biegu przegrywaliśmy 5:1 i zanosiło się na porażke 47:43 , ale Grzesiu Rempała wjechał pomiędzy dwóch zawodników Ostrowa i uratował remis :)))) . Nie wiem czy to dokładnie tak było bo nie pamiętam tego dobrze :) { ale mniej więcej chyba dobrze to napisałem 8-) }

Wtedy w 15 biegu przegrywalismy 5:1 ale to mysmy wygrali bieg 5 :1. Grześ i Maciek pokazaki lwi pazur.
Ale najbardziej utkwiła mi w pamięci walka Winiarza z Kołodziejem. Było na co popatrzeć :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 25 sty 2005, o 13:53
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
Tommy napisał :
"Wtedy w 15 biegu przegrywalismy 5:1 ale to mysmy wygrali bieg 5 :1. Grześ i Maciek pokazaki lwi pazur.
Ale najbardziej utkwiła mi w pamięci walka Winiarza z Kołodziejem. Było na co popatrzeć "


Mnie się wydaje ze było 3:3 :) , ale jak było 5:1 dla nas to ok i dzięki za poprawienie 8-)

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 137 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi