Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Odpowiedz w temacie

Akcje, których się nie zapomina


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 6 maja 2005, o 12:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 09:50
Skąd: Tylko Rzeszów
Posty: 70

Zobacz profil 
Być może jakby nie było to ten mecz był 12 lat temu. Ale prawda jest taka że to rzeczywiście był jeden z najlepszych meczy w Rzeszowie. Potem taki dobry mecz był rok później w meczu z Polonią Piła.


           
Post 6 maja 2005, o 12:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
Ale prawda jest taka że to rzeczywiście był
jeden z najlepszych meczy w Rzeszowie. Potem taki
dobry mecz był rok później w meczu z Polonią Piła.


Atmosfery byly podobne, ale mecz z Gorzowem byl
znacznie bardziej pelen walki. W meczu z Pila
poza pojedynkiem Adorjana z Nielsenem i walki rzeszowian
z Kasprzakiem w piatym biegu byla tylko jazda
gesiego, a emocje wywolywal jedynie wynik na styku.
Zwlaszcza, gdy Gala zerwal tasme w 13 wyscigu, w
powtorce Wilk wywiozl Okupskiego i wraz z Kuciapa
przywiezli 5-1, choc na ostatnim kolku Wilk omal
nie rozbil sie na bandzie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 6 maja 2005, o 12:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
weslake napisał(a):
Nigdy nie zapomnę ostatniego wyścigu meczu Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów. Po starcie na podwójne prowadzenie wyszła para Gorzowian bodajże Świst z Hamillem gdyby tak dojechali Gorzów wygrałby mecz dwoma punktami. Przez trzy okrążenia parę Gorzowian gonił Screen i przy weściu w ostatni łuk dokonał rzeczy niemożliwej bo wjechał miedzy dwóch gorzowian jadących parą, cudem nie dotknął żadnego z nich i wygrał wyścig zapewniając zwycięstwo meczowe gospodarzom. Publika szalała... Takiej akcji nie widziałem już nigdy w niczyim wykonaniu... Prawdziwy majstersztyk...
Dla ciekawych, którzy nie mieli szczęścia oglądać tej akcji na żywo:
http://www.ckmwlokniarz.inds.pl/downloa ... 9901978bde

Oglądnąłem i powiem ,że jestem pod niesamowitym wrażeniem Joe'a. Poezja żużla :!: Brak mi słów...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 6 maja 2005, o 14:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Mrucky napisał(a):
SHARK napisał(a):
Wracając do Screena to może ktos pamięta akcję, jak go wieźli na 5:1 a on wszedł na ostatnim wirażu między rywali i doprowadził wycig do remisu. Chyba w Gorzowie to było? Może ktos przypomni bardziej szczegółowo ten wyścig?


To był przegrany mecz u nas z Gorzowem. Deszcz, nawierzchnia nie do walki i Screen :P Punktował w kratke, ale tak akcja był ładna. Musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam z kim, ale chyba z Jonssonem i Cieślewiczem, a może się mylę ... ;)
:lol: Shark chyba miał na mysli akcje Józka Ekrana z meczu Włókniarz Częstochowa-Stal Gorzów z 95 roku kiedy to w ostatnim biegu na 1-5 jechali Hamill ze Świstem (dawało to Gorzowowi wygrana w meczu) ale Screen na ostatnim okrążeniu wszedł pomiędzy nich i wygrał bieg.


Dokładnie o ten meczyk mi chodzilo! Ta akcja to był hit sezonu.


           
Post 6 maja 2005, o 21:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:56
Skąd: Z krzesła, sprzed monitora
Posty: 1013

Zobacz profil 
Dla mnie akcja nr1 to zdecydowanie Rybnik 2002 i wyscig nr 14...ostatni wiraż, Tomek R. prawie staje przy krawezniku zeby przyblokowac Czerwinskiego a Wilk przy samiutkiej bandzie mija obu wpada na mete 1...miód


           
Post 7 maja 2005, o 19:52
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
przypomnijcie sobie 17 lub 18 wyscig GP Bydgoszcz 2001.

Gollob , Hamill, Hancock, Adams, nie do opisania wyscig. chyba na zywo nie widzialem lepszego biegu.


apropo samych akcji.


2 wyscig FMŚP Vojens 1993. pojedynek USA - Polska. bardzo mocna para klubowych kolezkow z Volves: Correy i Ermolenko wychodzi na 5-1, lecz zostawiaja odrobine miejsca przy krawezniku w 1 luku. niesamowitym wejsciem wyprzedza obydwu Tomek Gollob. jaka dynamika, agresja, i chec zwyciezania, kazdy ruch mlodego Golloba na motocyklu elektryzowal. piekne przejscie i Amerykanie pokonani. Tomek 3 punkty!

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 4 cze 2005, o 16:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Można tu dodać akcje maxa z meczu z Ostrowem u nas. Jak został na starcie, wszyscy weszli dosyć szeroko a on zwolnil przycial do kraweznika i wyszedl na prowadzenie z miesiacem chyba jechal wtedy.


           
Post 4 cze 2005, o 20:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
Można tu dodać akcje maxa z meczu z Ostrowem u nas. Jak został na starcie, wszyscy weszli dosyć szeroko a on zwolnil przycial do kraweznika i wyszedl na prowadzenie z miesiacem chyba jechal wtedy.


Jeżeli chodzi o ten manewr, to dla mnie ładny, ale żadne cuda :). Dosyć często spotykany trik, na żużlowym torze. Wystarczy mieć głowe, "na karku" i troche doświadczenia. Jako, że jutro mecz z Grudziądzem, proponuje odswieżyć sobie podobną, do tej Maxa, akcje Tomka Rempały z pierszego łuku zeszłorocznego meczu z GTŻ. Oby jutro było podobnie. :arrow: http://www.krzysztofbuczkowski.com/filmy/gtzstalrz/gtzstalrz8.avi

Ja na meczu z Ostrowem, siedziałem bardzo nisko i tej akcji nie zapomne tylko dlatego, że oberwałem wówczas sporą porcją granitu :wink: .


           
Post 14 cze 2005, o 15:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 26 kwi 2005, o 17:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 80

Zobacz profil 
Jeśli chodzi o najładniejszą akcje,jaką widziałem to nic nie przebije Grand Prix Cardiff 2005-finał Hampel vs. Rickardsson. Hampel świetnie wystartował ale to co zrobił Ricki na 1 łuku tego się nie da opisać.Może i cały bieg był raczej mało interesujący,to po tej akcji odebrało mi głos.
Tylko Ricki potrafi jechać po bandzie:)


           
Post 14 cze 2005, o 21:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
poczatek lat 90 i chyba mec z baszkiria czy jakos tak...
jejq, jak ten motor cudnie wirowal w powietrzu uderzajac w maszyne startowa...

inna sytuacja jak sie zapalil motor kogos, jak ja liczylem na jakis efektowny wybuch, eh...

wypadek jakis co typ polecial w bande i ja polamal, drugi raz cos takiego w krosnie widzialem

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 14 cze 2005, o 23:34
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
inna sytuacja jak sie zapalil motor kogos, jak ja liczylem na jakis efektowny wybuch, eh...


Pamietam, byl kiedys mecz z Gnieznem u siebie, rok chyba 1994. Pierwszy bieg i atomowy start Antonina Kaspera (wtedy obco Gniezna) i OGROMNA przewaga nad reszta przeciwnikow, az nagle... Kasper szybko zjezdza na murawe i okazuje sie, ze... jego motocykl sie pali. Dla Toniczka przygoda nie byla mila, ale na trybunach najpierw szok, a potem troche smiechu :)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 cze 2005, o 00:06
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
http://www.krzysztofbuczkowski.com/film ... talrz8.avi

moze troche nie na temat ale zwroccie uwage na jazde Karola Barana :!:
mam nadzieje ze juz niedlugo zacznie jezdzic tak jak chociazby w tym biegu


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi