Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Odpowiedz w temacie

Grand Prix 2005


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 28 paź 2005, o 13:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Co do Pepe to na zdrowy rozum przed rozdaniem DK z trojki Pepe-Kolodziej-Kasprzak on mial najmniejsze szanse, poniewaz poza dobra jazda w ligach nie pokazal nic!


uch, mam niezdrowy rozum :P

a ogromny udzial w złotcie DMŚ to nic? LOL! a swietny występ w GP w Bydgoszczy jako dzika karta? Kasprzak też dostal szanse pokazania sie w GP w tym sezonie - niestety jej nie wykorzystał (tzn. tej szansy ;))

a co poza słabszą od Prosia jazdą w 3 ligach pokazali Kolodziej i Kasprzak ? (z jednym wyjątkiem - Kasprzak lepsza srednia w Anglii) - bo jesli juz ktos porównuje zloto DMSJ z DMS to ja naprawde mam niezdrowy rozum :P

Zloto Kasprzaka w IMSJ? Sukces, oczywisce, ale nie jest az tak prestizowy, zwlaszcza dla Panow z BSI. Mysle, ze Kasprzak podzielilby losy Chrzanka z tego sezonu.

Kolodziej - trudno powiedziec, jeszcze nie jego czas - musi wiecej pokazać w meczach ligowych i zablysnąc na arenie miedzynarodowej. IMP, Zloty Kask - super ale to wciaż swoje podwórko. Ale na kolejne sezony, mysle ze jest to zawodnik na GP. Zreszta pewnie sam swoją jeszcze lepsza jazdą sie tam przebije :)

Na "mój" zdrowy rozum, można było wybrać tylko i wylącznie Protasia :P


           
Post 28 paź 2005, o 14:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Nigdy wszystkim się nie dogodzi... Jeden chce Pepetę ,drugi Janka a trzecia Krzyśka Kasprzaka. Cóż , trzeba się cieszyć ,że mamy trzeciego jeźdźca w GP.
Krzyś jest jeszcze chyba za słaby na takie ściganie. Jasiu ,fenomenalnie Tarnów,gorzej wyjazdy, może brak Anglii. Pepeta to jednak wyrobiona marka. Jego wcześniejsze występy jakoś nie zachwycały ,no ale jak to zauważyli niektórzy zauważyli ,ze Piotrek zmienił swoje podejście do zawodu. Może tym razem się uda :?:
Zagar. Dyskutujecie o Pepecie ,a Słoweniec dostał wild card chyba tylko za to ,zeby wypromowac ten sport w swym kraju. Marniutka końcówka sezonu. Ogony...Mówią ,że walczak ,a to że błysnął w jednym GP ,ale czy ma być to regułą ? Szczerze wątpię...
W stosunku do PUKa mam również mieszane uczucia. Zawodnik ,który wogóle nie przekonywał do siebie w niższej polskiej lidze , nie bardzo w Szwecji, różnie w Anglii i nagle taka nominacja. Chyba ma jakieś mocne plecy :lol:

O powrocie eliminacji mówi się od jakiegoś czasu. Chyba to najtrafniejsze i najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie. Myślę ,że BSI poprzez zniesienie ich chciała uniknąć niespodzianek w stylu Chrzanowskiego. Ma taki jeden dzień konia i od razu na salony z buciorami się pcha.
A niech się pcha ! Na tym przecież polega urok sportu. Nie wszystko da się przecież przewidzieć. Trzeba nam niespodzianek typu Dawid Kujawa jako IMŚJ...Bez nich byłaby jedna wielka nuda . Cóż to za emocję jakby wygrywali wciąż jedni i ci sami.
Trzeba powrócić do eliminacji ,ze względu choćby na to by zawodnicy pokroju Koldiego,Kuciapy, Jagusia ,Rempały i wielu, wielu innych mieli marzenia ,że może pewnego pięknego dnia bedą jeźdżcami elitarnego cyklu GP.


           
Post 10 lis 2005, o 21:48
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Po posiedzeniu FIM cieszę się że dziką kartę dostał PePe. Jego doświadczenie napewno wniesie dużo kolorytu do Grand Prix. Nie startował ostatnio jako stały zawodnik więc jest napewno głodny jazdy w tym cyklu. Nominacja Zagara mnie nie zdziwiła, ale gały mi wyszły gdy dowiedziałem się że Iversen będzie startował w przyszłym sezonie w SGP. Pierwszy sezon będzie to takie "dotarcie"ale ciekaw jestem jak sobie poradzi. Zadowolony jestem równiez z tego że powrócono do eliminacji do cyklu. Wreszcie znów będą jasne i klarowne sytuacje jak się dostać do Grand Prix, bo moim zdaniem przyznawanie tylko dzikich kart nie zdało egzaminu.

_________________
Obrazek


           
Post 8 gru 2005, o 22:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Pierwszy raz od czterech lat Grand Prix obejmować będzie dziesięć rund. Dwukrotnie cykl zawita do Polski, tak samo jak w ubiegłych sezonach światową czołówkę gościć będzie Wrocław i Bydgoszcz. Nowym miastem, w którym odbywać się będzie jedna runda jest łotewski Daugavpils.




Szef firmy BSI, John Postlethwaite powiedział: ”Bardzo dobrze, że cykl Grand Prix obejmie Łotwę, która była jednym z miejsc docelowych w kalendarzu. Część naszej strategii ma na zadaniu rozwinąć nowe „tereny” i zainwestować w istniejące już ośrodki żużlowe, by ulepszyć tam infrastrukturę. Korzyści związane z byciem organizatorem Grand Prix są widoczne w Szwecji i Włoszech. Oba szwedzkie miasta – Eskilstuna i Målilla skonstruowały nowe trybuny główne i poprawiły oświetlenie w 2005 roku. W 2006 roku pojemność tych stadionów wzrosła, przerobiono trybunę, skonstruowano nową tablicę świetlną i poprawiono infrastrukturę. W Lonigo zainstalowano nowe oświetlenie, oraz ogrodzenie stadionu. Patrzę pozytywnie na wkład klubów i federacji w rozwój międzynarodowego żużla i gwarantuję, że już wkrótce będzie można zobaczyć owoce działalności i korzyści na wszystkich szczeblach.”

Kalendarz FIM Speedway Grand Prix 2006
22 kwiecień – Krsko (Słowenia)
6 maj – Wrocław (Polska)
20 maj – Eskilstuna (Szwecja)
3 czerwiec – Cardiff (Wielka Brytania)
24 czerwiec – Kopenhaga (Dania)
29 lipiec – Lonigo (Włochy)
12 sierpień – Målilla (Szwecja)
26 sierpień – Praga (Czechy)
9 wrzesień – Daugavpils (Łotwa)
23 wrzesień – Bydgoszcz (Polska)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 9 gru 2005, o 09:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Cytuj:
Po posiedzeniu FIM cieszę się że dziką kartę dostał PePe. Jego doświadczenie
napewno wniesie dużo kolorytu do Grand Prix.


Mam taka nadzieje, ze Pepe nauczyl sie jeszcze efektowniej upadac niz w przeszlosci.
Bo "pupadki" chyba wszystkim sie juz znudzily.

Go Go Aussies!!!!!!!!

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 gru 2005, o 11:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Kalendarz FIM Speedway Grand Prix 2006
22 kwiecień – Krsko (Słowenia)
6 maj – Wrocław (Polska)
20 maj – Eskilstuna (Szwecja)
3 czerwiec – Cardiff (Wielka Brytania)
24 czerwiec – Kopenhaga (Dania)
29 lipiec – Lonigo (Włochy)
12 sierpień – Målilla (Szwecja)
26 sierpień – Praga (Czechy)
9 wrzesień – Daugavpils (Łotwa)
23 wrzesień – Bydgoszcz (Polska)


Szkoda, że nie ma Sydney... Wydarzyło się raz (?) i szkoda, że brak kontynuacji...

Mogłoby być jeszcze USA (znając rozmach Amerykanców, mogłoby być pozytywnie), Argentina (swego czasu w TŻ czytałem, że potrafiło tam na zawody przyjść 20 tys. narodu).

Może kiedyś..

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 9 gru 2005, o 14:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Ciesze sie, że będzie GP w Daugavpils.
Na Łotwie jest zapotrzebowanie na dobry speedway, podobnie jak na Ukrainie i w Rosji.
Sport ma być dla kibiców, dlatego powinni wybierać te miejsca, które gwarantują komplety na widowni. Choćby Praga w ubiegłym roku wyglądała smutnie z małą ilością ludzi na Markecie.
Poza tym stadion na Łotwie prezentuje sie bardzo ładnie, co mnie,musze przyznać pozytywnie zaskoczyło.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Optuje jak najbardziej za otwarciem się cyklu na wschód i zorganizowanie jeszcze turnieju w Rosji. Jestem pewien, że znajda sie tam chętni sponsorzy i miasta, do organizacji takiego turnieju. A frekwencja gwarantowana.


           
Post 9 gru 2005, o 14:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
Ciesze sie, że będzie GP w Daugavpils.


Ja pitolę, ale stadion...
Faktycznie, tam warto.

I faktycznie nie pomyślałem o Rosji, Ukrainie.

A sponsorzy? Chciażby Lukoil. Lubi speedway z tego co wiem...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 9 gru 2005, o 16:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Ile ten stadion ma pojemnosci? Bo na moje oko to raczej nie zawiele.
Ale dobrze ze BSI propaguje zuzel na wschodzie. Moze znajda sie tam pieniadze na ta dyscypline tak jak w przypadku pilki noznej, oczywiscie proporcjonalnie mniej :D

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 9 gru 2005, o 18:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Pidi napisał(a):
Poza tym stadion na Łotwie prezentuje sie bardzo ładnie, co mnie,musze przyznać pozytywnie zaskoczyło.
Co w tym nadzwyczajnego? Wiadomo przeciez ze Łotwa to kraj o znacznie wyzszym standardzie zycia niz Polska wiec takie stadiony to zadna sensacja. Juz pominę fakt ze polskie stadiony sa gorsze od tych w Iranie (-> http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/middle_east/iran/tehran_azadi1.jpg) czy w ... Beninie (-> http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/africa/benin/cotonou_amitie.jpg)
:lol: :lol:
Mogliby zrobic GP u ruskich chocby w Togliatti (22 tysiace pojemnosci i na fotkach wyglada nieźle).


Ostatnio edytowano 9 gru 2005, o 19:12 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 9 gru 2005, o 19:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
hmmm Iran mnie nie dziwi ale ten Benin mnie zdolowal ... zreszta widzielismy w eliminacjach jaki stadion ma Azerbejdżan ...
Moze od teraz nie uzywajmy w stosunku do naszych "obiektow sportowych" gornolotnego okreslenia "stadion" ...

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 15 sty 2006, o 16:49
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
FIM opublikowała informacje na temat ilości kibiców zasiadajacych na poszczególnych turniejach GP 2005.

Speedway Grand Prix
- Wrocław - 25 000
- Eskilstuna - 9 000
- Krsko - 7 000
- Cardiff - 40 000 :!:
- Kopenhaga - 24 000
- Praga - 10 564
- Malilla - 12 500
- Bydgoszcz - 18 000
- Lonigo - 6 400

A także na pozostałych turniejach mistrzowskich.

Speedway World Cup
- Wrocław (elimn) - 4 000
- Wrocław (finał) - 12 000

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów
- Wiener Neustadt - 4 000

Drużynowe Mistrzostwa Świata Juniorów
- Pardubice - 7 000


           
Post 3 lut 2006, o 19:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lut 2006, o 17:55
Skąd: moja mała Wieś Toruńska
Posty: 86

Zobacz profil 
Swoją drogą, ciekawe, kto na tej Łotwie wygra...

Szkoda, że Lonigo wpisali na kalendarz. A już się cieszyłam, że w tym roku będzie spokój z Włochami (nie, żebym miała uprzedzenia do kraju... ale do stadionu to i owszem :P )

_________________
Don't try to hide
What you feel inside
F**k them all
It's your own life
(Jay El, Anymore)


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 213 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi