Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 10 lip 2012, o 00:46
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
19 bieg zawodów w King's Lynn miooodzio :wariat:

Bomber :piwo:
Chrispy :piwo:


           
Post 10 lip 2012, o 00:48
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
No i jestesmy w finale, ale Brytowie latwo sie nie dali. Oby Darcy mogl zastapic Troy'a, ktory w tym roku jest cieniutki.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 10 lip 2012, o 01:57
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
No i jestesmy w finale

Jeszcze nie jesteśmy, będziemy w nim jeśli wygramy baraż z Dunami ;)

Ciekawe zawody, choc nie aż tak jak bydgoski półfinał.
Bieg z udziałem Holdera i Bombera palce lizac, bardzo dobra postawa Czechów, świetny ich początek, przez chwilę zagrażali nawet Anglikom a Ci z kolei mocno naciskali Australijczyków którzy mieli duże problemy z wyspiarzami, w ubiegłym roku nasza reprezentacja zdecydowanie wygrała półfinał w Kings Lynn, tym razem Australijczycy musieli się mocno sprężyc aby pokonac Harrisa i spółkę.
Defekt Harrisa w 16 biegu mocno naciągany, zrobiony pod wystawienie jokera w następnej gonitwie, każda z reprezentacji skorzystała z możliwości i wszystkim ten manewr opłacił się, nawet Niemcy przywiezli 4 pkt, inną sprawą jest czy sam joker to dobre rozwiązanie, wiekszośc pewnie powie tak, zwieksza atrakcyjnośc zawodów i daje możliwośc dogonienia innych reprezentacji, Mi osobiście nie podoba się przepis o jokerze, dla Mnie trochę wypacza sens sportowej rywalizacji, sztucznie dodaje punktów i ułatwia kombinatorstwo (patrz: defekt Harrisa)
Fajny motyw z logiem teamu Lee na kevlarach Anglików. Ciekawy widok "napompowanego" Harisa po upadku :)
Zmniejszenie reprezentacji do 4 zawodników sprawia że półfinały są bardziej wyrównane, nie było reprezentacji która była by zdecydowanym outsiderem półfinałowych zmagań, wygląda na to że było to jednak dobre posunięcie.

W Mallili ma jechac Buczkowski, jakoś nie widzi Mi się ta zmiana :roll: , może zaskoczy i będzie to dobry wybór, choc wolał bym zobaczyc Kasprzaka albo nawet Walaska, wydaje Mi się ze drugi raz nie dał by już takiej plamy.


I. Australia - 45
1. Jason Crump - 15 (1,6,3,3,2)
2. Chris Holder - 12 (3,3,w,3,3)
3. Troy Batchelor - 7 (1,2,0,2,2)
4. Davey Watt - 11 (2,1,3,3,2)

II. Wielka Brytania - 41
1. Chris Harris - 17 (3,3,3,d,6,2)
2. Scott Nicholls - 11 (3,3,2,2,1)
3. Tai Woffinden - 8 (3,1,d,1,3)
4. Daniel King - 5 (1,1,3,w,-)

III. Czechy - 30
1. Lukas Dryml - 6 (2,1,1,1,1)
2. Ales Dryml - 15 (2,2,2,6,0,3)
3. Josef Franc - 3 (0,0,2,-,1)
4. Matej Kus - 6 (2,2,t,2,0)

IV. Niemcy - 15
1. Martin Smolinski - 6 (1,0,1,1,2,1)
2. Kevin Woelbert - 7 (0,2,4,1,0)
3. Max Dilger - 1 (0,0,1,-,0)
4. Tobias Kroner - 1 (0,0,1,0,0)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 lip 2012, o 11:14
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
no i wszyscy w Polsce cieszą się brzydko sukcesem Australijczyków, który daje nam teoretycznie słabszego rywala do baraży


Nie wszyscy. Twardo kibicowałem Anglikom w centrum kulturowym MH. Niestety nie udało sie. Z drugiej strony My - Dunczycy będziemy mieli łatwiej. Tylko Polacy do ogrania. :P

Co to znaczy szybki joker, a nie wyczekiwanie na ostatnia chwile made in cieslak. Jewsli jest dobry uklad w biegu, czyli masz słabszych przeciwników, a ty jednego z liderow, nie ma na co czekac. Jedzie zmiana.

Wczoraj po raz kolejny mogliśmy sie przekonac ile w żużlu znaczy czlowiek, a ile maszyna. Batchelor wzial fure Crumpa. Harris zrobil go szybciutko na jednym kólku. Czy z Rudym poszło by mu tak gladko.? Ja wiem, ze to był pożyczony motor, ze na obcym jeździ sie gorzej, ale... te ściemy jak ostatnio Kasprzak, ze w dzisiejszym żużlu motor to 80% to mogą opowiadać dzieciom do poduszki.

I jeszcze jedno - piwo lane w MH. Rozumiem dolewki, ale to byla dosłownie woda. Mialem ochote jeszcze napic sie piwa, ale więcej nie poszedłem, bo tego nie dało sie pic.

Jesli przyjdę oglądać w czwartek, to chyba bede zmuszony wnieść własne.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 10 lip 2012, o 11:34
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
jak wygląda właśnie oglądanie żużla w MH? dużo ludzi przychodzi, jest gdzie usiąść? mam nadzieję że Marta nie każe sobie za to płacić? :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 10 lip 2012, o 11:44
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
A ile ludzi może przyjść oglądać żużel? Garstka. Zwłaszcza jeśli lane piwo kosztuje 7 zł.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 10 lip 2012, o 12:05
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Redaktor napisał(a):
I jeszcze jedno - piwo lane w MH. Rozumiem dolewki, ale to byla dosłownie woda. Mialem ochote jeszcze napic sie piwa, ale więcej nie poszedłem, bo tego nie dało sie pic.

Miałem identyczną "przygodę" na meczu Polska-Rosja wypiłem jednego szczocha za 7 zł i podziękowałem, resztę meczu ogladałem niestety o suchym pysku.
Jak ktoś chce napic się piwa na placu w MH, niech stara się wnieśc własne, bo to co tam rozlewają jest karygodne.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 10 lip 2012, o 13:32
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Cytuj:
Ciekawe zawody, choc nie aż tak jak bydgoski półfinał.

Dla mnie to wyglądało odwrotnie. Bardziej mi się podobał wczorajszy półfinał. Aczkolwiek może wynika to z tego, że Bydzie oglądałem z odtworzenia znając wyniki, a wczorajsze zawody już live ;)

Często pojawią się głosy, że w GP jest 4-5 ogórków, którzy obniżają poziom. Racja. Ale jak w takim razie wytłumaczyć, że w DPŚ mamy z dwa razy tylu takich ogórków, a mimo to zawody są rewelacyjne. W obu półfinałach mieliśmy bardzo wiele dobrego żużla. Fenomen DPŚ wciąż na mnie działa. Od kilku lat te zawody są moim takim numerem 1. Oby baraż i finał nie zawiodły :) Swoją drogą - wczoraj trzymałem kciuki za Angoli. Nie udało się. Gdyby wygrali to baraż zapowiadałby się ciekawiej niż finał ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lip 2012, o 14:22
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
a nie uważacie że formuła DPŚ jest przestarzała i nie sprawdza się?
Nie lepiej byłoby wprowadzić grupy i system play off, takie małe Mistrzostwa Świata, i rozszerzyć finał do 8 drużyn?
Tak na szybko 2 grupy po 4 zespoły, każdy z każdym w grupie, wychodzą po dwa zespoły, półfinały, finał i mecz o 3 miejsce.
Wtedy byłby prawdziwy gospodarz, w którym odbywałoby się więcej niż tylko jeden mecz, można by zresztą z 2-3 miasta zaangażować.
I myślę, że większa gratka i dla kibiców i organizatorów

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 10 lip 2012, o 20:35
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5732

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Cytuj:
Nie udało się. Gdyby wygrali to baraż zapowiadałby się ciekawiej niż finał ;)[/color]



Uda się za rok. Czesi rozstawieni w finale :mrgreen:

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 12 lip 2012, o 23:12
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Mogę tylko zacytować siebie z soboty.

Kamil napisał(a):
Trzeba sobie powiedzieć jasno. Ile razy jeszcze dupy mają dać takie typy jak Walasek, Protasiewicz czy inny Ułamek, żeby ich w końcu kopnąć w dupe? Ci goście zawsze w międzynarodowym speedway'u byli gównem i zawsze zawodzili. I niech mi nikt tutaj nie przytacza pojedynczych wyskoków, bo one tylko są potwierdzeniem tej tezy


Nigdy więcej tych pajaców w reprezentacji. Nawet już Buczek daje radę, tamto pokolenie lat 90-tych zawsze zawodziło i nawet jakby w następnych latach mieli 1 średnie w ligach to nigdy w życiu nie powinno się ich brać do zawodów międzynarodowych. Amen.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 lip 2012, o 23:36
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
To dobrze że Polacy nie awansowali do finału ... bo z czym? trzeba było wygrać w Bydgoszczy. Buczek debiut :uklony:

_________________
ZKS


           
Post 12 lip 2012, o 23:38
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
frater napisał(a):
K 2 napisał(a):
Cytuj:
Nie udało się. Gdyby wygrali to baraż zapowiadałby się ciekawiej niż finał ;)[/color]



Uda się za rok. Czesi rozstawieni w finale :mrgreen:

za rok polfinaly beda jeszcze ciekawsze bo zamiast Czechow dojda Szwedzi O_o i patrzac teraz gdzie gospodarza ma pewne miejsce w finale jest dobrym posunieciem, 3 eventy bardzo ciekawe, za rok nawet jesli Czesi beda kelnerami to w finale pojada 3 najlepsze druzyny i bedzie takze miazga pomiedzy nimi. pozdro.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 lip 2012, o 00:11
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
No to Australii odpadl niesamowicie grozny rywal w walce o zloto DPS :banana: Dunczycy tez beda grozni, zwlaszcza z Iversenem w naprawde wysokiej formie.

Inna sprawa, ze chyba zadna inna druzyna w DPS bez braku swoich dwoch podstawowych zawodnikow nie dalaby rady otrzec sie o awans w taki sposob jak to bylo z Polska. Gdyby w pierwszych zawodach postawiono na Buczkowskiego zamiast Walaska, prawdopodobnie bylaby w finale.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 13 lip 2012, o 00:17
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
albo w drugich na Walaska zamiast panienki Protasiewicza. Ale kto jest prorokiem?


           
Post 13 lip 2012, o 00:30
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
a skąd wiecie że Walasek pojechałby lepiej? ;) teraz można gdybać :P równie dobrze można mówić że w Bydgoszczy brakło np 2 pkt więcej Golloba czy Protasiewicza i też byśmy awansowali :P

_________________
Obrazek


           
Post 13 lip 2012, o 02:31
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Zgodnie z przewidywaniami naszej dunskiej braci Madsen był koniem trojańskim cieslaka. Mimo wszystko naszych 3 Dunow wywalczyło awans.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 13 lip 2012, o 10:34
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2267

Zobacz profil 
Wszystko przez Pepe,juz nigdy bym go do składu nie wstawił w reprezentacje.Zawsze w tego typu zawodach jeździł jak lamus już nie mówiąc o GP i bardzo dobrze że nie jeździ w tym sezonie w GP bo wstydu by było co nie miara.Czas na zmiany w kadrze Cieślak zrobił swoje niech odejdzie !! Gollob(kapitan) Hampel + młodzież a nie dziadki pokroju Prutasa :bat:


           
Post 13 lip 2012, o 10:51
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
wszystko przez Pepe? a podaj mi polskiego zawodnika który wygrywałby z Jensenem Pedersenem czy Iversenem? Hampel przecież przed kontuzja nie był zawodnikiem nie do pokonania i ciężko mu by było. dania w tym roku za mocna dla Polski. :)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 lip 2012, o 12:20
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Senior
Senior

Dołączył: 21 mar 2006, o 13:35
Skąd: Rzeszów
Posty: 285

Zobacz profil 
Skoro Buczkowski objeżdżał i Jensena i Iversena, a Pedersena objechał Wofinden to chyba można też założyć, że i Hampel mógłby to zrobić, więc już tak Robi nie tragizuj.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi