Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 lip 2013, o 18:40
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Ja wiem czy dyskusja. Napisałem w owej dyskusji w zasadzie jedno zdanie meritum. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 lip 2013, o 02:07
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
To to o zdziesiątkowanych drużynach czy o potędze znad Wisły, bo się trochę pogubiłem :P?

Wracając do zagrywek studencko-inteligenckich. W sumie to mi pochlebiasz Redaktorze. Ja naprawdę nie mam na celu atakowania Ciebie w jakikolwiek sposób, lubię Cię, bo czasem dobrze ripostujesz :D, nawet mógłbym napić się z Tobą wódki :D, ale czasem po prostu irytuje mnie Twoje zacietrzewienie jeśli chodzi o Duńczyków :P


           
Post 20 lip 2013, o 10:20
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Cytuj:
To to o zdziesiątkowanych drużynach czy o potędze znad Wisły, bo się trochę pogubiłem :P?


To pierwsze. :)

Cytuj:
Wracając do zagrywek studencko-inteligenckich. W sumie to mi pochlebiasz Redaktorze.


Prosze bardzo. Ja tez tu wszystkich lubię.

Cytuj:
nawet mógłbym napić się z Tobą wódki :D,

O Proszę. A dawno nie piłem. Bo w sumie bardzo rzadko pije, te wódkie.
Cytuj:
ale czasem po prostu irytuje mnie Twoje zacietrzewienie jeśli chodzi o Duńczyków :P

Moze troche. Z drugiej strony mnie irytuje zacietrzewienie Polaków, ze są Alfą i Omega w żużlu. Trochę szacunku do reszty tez by się przydało.

Na dyskusje teraz nie mam czasu i zapału. Bardziej w zimie. :)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 21 lip 2013, o 00:19
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1184

Zobacz profil 
A niech będzie że jestem zacietrzewiony, a niech mnie nazwą debilem i nieobiektywnym cebulakiem .


JEDNO JEST FAKTEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



POLSKA ZNÓW MISTRZEM ŚWIATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DANIA ? A KTO TO :cenzura: JEST ? :D


czekam na bana itd

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 21 lip 2013, o 02:29
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
troche niespodzianka myslalem ze puchar zgarna duny :D

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 21 lip 2013, o 04:39
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wyszło trochę szczęśliwie, ale szczęście sprzyja lepszym - Dunom zabrakło punktów MJJ. Defekt Nickiego zrównoważył się z dzwonem Milika i powtórką biegu, w którym Duzers jechał z przodu. Do tego wykorzystany joker i jest majster w odmłodzonym składzie. I pomyśleć, że 4-5 lat temu Lampart jeździł jak równy z równym z Janowskim, czy Dudkiem ;)


           
Post 21 lip 2013, o 05:04
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 689

Zobacz profil 
Wracam sobie właśnie z transmisji. Jakiś taki zniesmaczony, zawiedziony i niespełniony....

Nasi, jak to napisał K2 całkowicie oszukali ten puchar... Defekt Pedersena, oszukany (!) joker Hampela.. Wstyd!!!

Na przebieg zawodów w ogóle nie miała wpływu żenująca postawa Milika, kontrowersyjne wykluczenie Drymla, czy tez niezrozumiała powtórka ostatniego biegu, kiedy start z kretesem przegrał Jenesen....

I nie ma co tłumaczyć naszych... To nic, że jechali bez Norwega w składzie.. To nic, że nie jechali u siebie.. To nic, że jechali odmłodzonym składem...

Powinni przegrać... Bo Duńczycy są lepsi i basta.


           
Post 21 lip 2013, o 08:47
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 cze 2013, o 12:00
Posty: 49

Zobacz profil 
Prawdziwy Polak Patriota płacze razem z Mega Kozakami Duńczykami!!!!! Oszustwo było tak wielkie, że moim zdaniem finał do powtórki. Do skutku. Aż wygrają Duny mistrze świata. Danish Power.


           
Post 21 lip 2013, o 09:17
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Brawo Polacy, walka i emocje do samego konca gratulacje! I nie piszcie ze gdyby nie defekt Nickiego, gdyby Jarek sie nie czolgal na starcie i tym podobne pieprzenia, wygrali zasluzenie, nikt im tego zwyciestwa na tacy nie podal, wygrali skladem z dwoma juniorami.

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 21 lip 2013, o 09:57
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Oj tam, oj tam... pamietamy, ze przeciez nieraz juz Polacy wygrywali dzieki roznym kombinacjom. Kiedys okazalo sie, ze Walasek zdobyl dwa zera, a potem sie tak rozchorowal, ze juz nie mogl jechac dalej i musial byc zastepowany, a wszystko to po to, zeby Polska mogla zdobyc zloty medal. Dostala wtedy Australia, tym razem padlo na Dunow, u ktorych sprawe skopal mlody Jensen. Szkoda Dunow, ale podobnie jak wtedy pare lat temu - zawody wygrywa ten, kto zdobedzie po ostatnim biegu najwiecej punktow.

Mnie najbardziej cieszy postawa Camerona Woodwarda - ktoz by sie spodziewal, ze zawodnik, ktory z poczatku w ogole nie mial byc w kadrze, nagle w finale wyskoczyl z osmioma punktami. Postawa Batchelora rowniez napawa optymizmem przed kolejnymi sezonami. Czyzby Aussies mogli odbudowac zlota druzyne, jesli Chris wroci do skladu, a Darcy nauczy jezdzic jak jeden z liderow?

I jeszcze wyrazy uznania dla Patryka Dudka za ladny debiut w DPS.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 lip 2013, o 10:16
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Polacy oszustwem wygrali puchar bo jako jedyny czolgali sie na starcie :P nikt inny nie probowal krasc startow i przez nikogo innego sedzia nie zarzadzal powtorek. A juz w ogole najwiekszym oszustwem bylo to ze nie jechal Gollob :P powinni ich wszystkich zamknac za oszustwo w pace z Cieslakiem na czele ktory probowal Janowskiego przykleic na tablicy na miejscu bialego kasku zamiast niebieskiego :P

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2013, o 11:40
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kto nie potrafi liczyć do sześciu, ten nie zgarmia Pucharu! A może nie zasługuje...?

Brawo Polacy!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 21 lip 2013, o 12:40
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
I jeszcze wyrazy uznania dla Patryka Dudka za ladny debiut w DPS.

Uznania przede wszystkim należą się dla Magica, bo zrobił wynik jakiego nikt się nie spodziewał. Maciek lubi jazdę w Czechach, chyba tamten klimat mu służy :) Hampel również udźwignał ciężar lidera drużyny i w decydujących momentach nie zawiódł, zresztą był już bardzo dobrze dopasowany.
Faktycznie Jensen spaprał Dunom złoto, ale ja nie mam do niego pretensji. To jeden z tych, którzy będą dyktować niedługo warunki w światowym speedwayu. Bez dwóch zdań. I cieszy, że nasi chłopcy też potrafią w dużej imprezie pojechać. A jeszcze przecież są Przemo, Piotrek i Bartek Zmarzlik.
Ładnie pojechała Australia, kto mógł spodziewać się że tak długo będą w kontakcie. Gdyby był Chrispy byłoby mega ciekawie.

I na koniec wyrazy uznania dla Maga. Cieślak jest najlepszy i tyle w temacie. Ma gościu nosa i zna się na tym co robi najlepiej w Polsce. Koniec dyskusji. :uklony:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 21 lip 2013, o 13:18
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
"Duny" przegrali złoto w 15 biegu. Ciekawe tylko czy to brak Golloba "uśpił" Ich czujność, czy poczuli się tak pewni swego i nie przewidzieli obrotu sprawy... Widać że w teamie popsuły się kalkulatory, bo nie podejrzewam Kenia o zachowanie wbrew taktyce zespołu...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 21 lip 2013, o 15:57
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Hampel również udźwignał ciężar lidera drużyny

Chyba wyczołgał.

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2013, o 16:49
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Czołgać, to się trzeba umieć ;)

Jakby nie patrzeć, to Czołgista (Hampel) i Magic (Hampel bis) zrobili razem 27 punktów - ja wiem, że gdyby Karolowi chciało się poczołgać, to na luzaku pyknął by ich obu, ale z faktami nie ma co dyskutować - byli to najlepsi zawodnicy turnieju pod względem ilości zdobytych punktów ;)


           
Post 21 lip 2013, o 17:21
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Czołgać, to się trzeba umieć ;)

Dokładnie. Żeby tak bezczelnie oszukiwać trzeba umieć. Masz rację.

Ritchie napisał(a):
ja wiem, że gdyby Karolowi chciało się poczołgać, to na luzaku pyknął by ich obu,

Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka i po co wrzuciłeś tu Barana.

Ritchie napisał(a):
ale z faktami nie ma co dyskutować - byli to najlepsi zawodnicy turnieju pod względem ilości zdobytych punktów ;)

Racja. Dziwnym trafem były to MEGA nudne zawody. Śmiem sądzić, że gdyby w tym finale jechali jeszcze Amerykanie, to Hancock byłby man of the match, ale czy o to chodzi?

Ten sam Hampel (TEN NAJLEPIEJ PUNKTUJĄCY !!!111!!one) w biegu z Doylem (najgorzej punktujący zawodnik, nie licząc Czechów) nie wyczołgał startu i przyjechał na końcu stawki.


Skoro już o Hampelu mowa. Gdzieś wczoraj, czy tam przedwczoraj rozkminiałem sobie z ziomkiem o nim i doszedłem do wniosku, że jeżeli ktoś poprosiłby mnie "Ty ziomek, weź mi pokaż na yt najlepszy bieg Hampela", to załamałbym ręce. Wpisałbym w wyszukiwarce jego nazwisko i puścił mu filmik, który ma tam najwięcej odtworzeń.
Ten typ bez startów byłby nikim, po prostu. Owszem, startować też trzeba umieć, nie zaprzeczam, ale bądź cwaniakiem i nie oszukuj. Za czołganie się na starcie (i nurkowanie oczywiście) jeden z drugim powinni wyłapywać na mordę.

Druga sprawa jest taka, że o ile Cegielski się nie mylił, to Hampel przed powtórką ostatniego biegu dostał ostrzeżenie za OSZUKIWANIE na starcie. W powtórce zrobił to samo i dziwie się, że sędzia nie pozostał konsekwentnym i nie wykluczył typa z biegu. Ja tam bym się z nim nie j*bał.


Aha, żeby nie było. Mam raczej w dupie to, że Polacy zdobyli złoto. Gdyby zdobyli srebro/brąz, czy w ogóle nie weszliby do finału, to pisałbym dokładnie to samo. Bez różnicy.

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2013, o 18:05
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
tak się tego Hampela czepiliście jakby nikt inny oprócz niego wczoraj nie próbował kraść startów..

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2013, o 18:15
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ale raczej nikt z wczoraj startujących nie zbudował na tym swojej kariery.;]

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2013, o 19:38
 Re: Drużynowy Puchar Świata
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Aha, żeby nie było. Mam raczej w dupie to, że Polacy zdobyli złoto.

Tak brzycho. My też mamy Cie tam, gdzie Ty masz to złoto...

Hampel, to Hampel. Jak jeździ każdy widzi, ale w ogólnym rozrachunku liczą się punkty. I te zdobył.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi