Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 lip 2006, o 12:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
Vincent Vega napisał(a):
Waćpan raczysz żartować...


Pół żartem pół serio :D

BTW jak dla mnie nasz nowy skład jest mało perspektywiczny (mowa o kilkuletniej perspektywnie a nie przyszłego sezonu) ale rozwodzić sie nie bede ponieważ ani to odpowiedni temat ani czas na to, pogadamy w martym sezonie.


           
Post 19 lip 2006, o 22:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=135527

Tu jest O Walasku dlaczego odrzucił udział w barażu DPŚ

Ja naprawde mu sie niedziwie według mnie bardzo dobrze postąpił.
Gdyby jechali Greg i Rysiu to finał byl by nasz i koniec kropka ale to tylko gdybanie moim zdaniem za rok selekcjonerem kadry :D Jasiek Stachyra :D kto jest za :wink: 8-) :wink: 8-)

Wtedy napewno mielibyśmy bardzo ciekawy skład bez Pepe Jaguśa Kasprzaka itp


           
Post 19 lip 2006, o 22:32
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
A dlaczego bez Kasprzaka? W tym roku jest po kontuzji, ale generalnie wedlug mnie to przyszlosc reprezentacji.

Jutro baraz. Moze byc roznie, ja osobiscie czuje, ze Polacy sa w stanie nawet przegrac z USA. Herbie i Billy w gazie, beda ciagnac wynik. Na pewno lepiej niz wczoraj pojedzie Wójek Sam, a i pozostala dwojka znajaca doskonale angielskie tory powinna pojechal lepiej. W finale widze Danie i Anglie :)

P.S. Ci, ktorzy lubia stawiac - w sts-ie, jest ciekawa pozycja. Polska - Anglia (kto lepszy). Na Brytoli kurs cos kolo 2.50 :>:)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


Ostatnio edytowano 19 lip 2006, o 23:10 przez K 2, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 19 lip 2006, o 22:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 13 kwi 2006, o 09:59
Posty: 351

Zobacz profil 
K2 źle sie wyrazilem KK będzie przyszłoscia reprezentacji tu masz racje ale ile on objechal zawodow po kontuzji o to mi chodzi :wink:


           
Post 20 lip 2006, o 00:15
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
typne od razu finał :D

1. Anglia
2. Australia
3. Dania
4. Szwecja

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 lip 2006, o 12:25
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Niestety sts zorientowal sie w sprawie i kursy sa juz odwrotne :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 lip 2006, o 12:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
No i dziś ciężki sprawdzian dla jeszcze aktualnych drużynowych mistrzów świata. Zdecydowanie awansują Duńczycy, a według mnie walka o drugie miejsce rozegra się między nami, a Anglikami. Teoretycznie większe szanse mają dzisiejsi gospodarze barażu, po tym co zaprezentowali w Rybniku. A poza tym nie wykluczone, że powtórzy się historia z ubiegłego roku. Gospodarz wchodzi z barażu i w finale zwycięża :!:
Jednak postawiłbym dziś na Polaków i Duńczyków. Mam nadzieję, że Hampel i Gollob pociągną zespół, niech Ułamek zrobi te 7-8 pkt, a Koldi i Kasprzak myślę, że mogą pozytywnie zaskoczyć pomimo tego, iż obydwaj są po kontuzjach. Kołodziej zna tor więc to musi być jego handicap :!: Co do Anglików :?: Loram, Nicholls czy Richardson to pewne punkty, ale Harris czy Stead powinni być dostarczycielami punktów, pomimo tego jak spisują się w rodzimej lidze. W lidze polskiej nie istnieją :!: Przekonamy się dziś, czy Ci średniacy są lepsi niż nasze gwiazdy, pomimo handicapu toru. Ale jeżeli są obrońcami tytułu to czas to pokazać nie ważne gdzie 8-) Dania - Polska TRZYMAM KCIUKI :!:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Post 20 lip 2006, o 12:36
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Tak, tylko że Harris i Stead jadą właśnie na torze "rodzimej ligi". I tam są mocni. I nic nie ma z tym wspólnego jazda w polskiej lidze...

Niestety czuję tak:
1. Dunland
2. Wielka Brytfanna
3. Nasze Orły plus Strusie Gollob i Kołodziej :D
4. Hancock z pomocą Hamilla.

A finał dla Ojczyzny Jaśka.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 20 lip 2006, o 21:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 504

Zobacz profil 
No po 5 biegach widać, że nie damy rady. Tor zapewne kopny, bo Koldi z Gollobem nie błyszczą...


           
Post 20 lip 2006, o 22:02
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
KK tak jak przewidywałem tak jedzie. Brawo Bukowski, brawo Chomski, brawo Polacy :/


           
Post 20 lip 2006, o 22:06
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 maja 2006, o 16:28
Posty: 17

Zobacz profil 
Niedobrze Kasprzak ma dwa zera na swoim koncie :? :?

_________________
Czy wygrywasz czy nie ja zawsze kocham cię !!!
14.07.06 r. Stal Rzeszów 71-28 Unia Tarnów :lol: :lol: :lol:


           
Post 20 lip 2006, o 22:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 11 wrz 2005, o 02:30
Posty: 713

Zobacz profil 
Ale stypa :oops: Nawet joker Gollob nie daje rady


           
Post 20 lip 2006, o 22:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 cze 2003, o 19:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 68

Zobacz profil 
Napisze tylko tyle: PORAŻKA!!!!!!!

I zgadzam się z Kezmanem,"Brawo Bukowski, brawo Chomski, brawo Polacy :/" I dodam tylko brawo GKSŻ!!!


           
Post 21 lip 2006, o 00:55
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2006, o 22:51
Posty: 135

Zobacz profil 
Jak zwykle nasi obudzili sie po polowie zawodow. Mowa o Gollobie, Jarku czy Sebastianie. Wystep Koldiego i KK dzis to juz wogole porazka. Pokusze sie jeszcze tylko o obstawienie finalu. Po obejrzeniu dzisiejszych zawodow stawiam zdecydowanie na Dunow. Maja bardziej wyrownany sklad od Australii, bo uwazam ze to z nimi Dania bedzie o mistrza walczyc. Zreszta sam Crumpi i Lii zlota nie wyszarpia...
Kolejnosc (jak dla mnie i tak chcialbym zeby bylo) :
1. Dania
2. Australia
3. Wielka Brytania
4. Szwecja

_________________
www.trophymanager.com/index.php?ref=1271629 - chetnych zapraszam :)


           
Post 21 lip 2006, o 01:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 21 maja 2006, o 21:28
Posty: 41

Zobacz profil 
Matko Boska K2,Kasprzak przyszłością reprezentacji?!?!?!?! Broń,Cie Panie Boże! Przecież ten człowiek boji się jakiejkolwiek walki na torze.Możliwe,że przez liczne kontuzje dlatego mu współczuje.Ale to ani talent,ani wojownik,takie nie wiadomo co na bardzo szybkich motorach.A co do DPŚ,to wcale wynik mnie nie dziwi,nawet jestem w miare usatysfakcjonowany.Biorąc pod uwage wiele czynników,takich jak na przyklad,niechęć naszych zawodników do jazdy,bo w DPŚ sie nie opłaca,zupełna nieznajomość specyficznego 2 ligowego przecież brytyjskiego toru,plus kompletnie niezrozumiałe powołanie Kołodzieja i Kasprzaka,którzy jechali tuż po kontuzji wypadliśmy dobrze.Wnerwiło mnie znowu żalenie się na tor.A "eksperci",haha o zgrozo! w studiu pierd*** aż miło o przygotowaniach,sparingach,test meczach.HAHA.Bzdura,dajcie więcej kasy to pojadą lepiej.Na koniec jeszcze,niech że ten Kołodziej zacznie jeździć na swoim poziomie i niech sie dalej rozwija,bo jak on sie zmarnuje to następny medalista IMŚ trafi nam sie może za jakieś 15-20 lat.

_________________
Nie martwiłbyś się co ludzie o tobie pomyślą,gdybyś wiedział jak rzadko to robią.


           
Post 21 lip 2006, o 11:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Polacy byli poporostu slabi i nie mieli prawa awansowac, objezdzali ich jak dzieci, a przebudzenie sie w ostatniej serii to zdecydowanie za pozno.
Brawo dla Dunczykow no i Anglikow ;-)

_________________
Obrazek


           
Post 21 lip 2006, o 13:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
The Sun w dziale "Sport around the world" (przypominam, że jest patronem Great Britain):

Cytuj:
SPEEDWAY

SCOTT NICHOLLS clashed angrily with Danish rival Hans Andersen as Great Britain reached speedway’s World Cup final, writes VIC RIGBY.

The British skipper went wheel to wheel with Andersen in heat 13 of the World Cup race-off at Reading.

Coventry’s Nicholls, 28, won but refused Andersen’s handshake as they headed back to the pits.

He said: "This was a World Cup meeting and you are racing for your country.

"You expect it to be hard but the way this guy races he just gives you no option."

Andersen, a former Ipswich team-mate of Nicholls,warned: "What goes round comes around in speedway."

Britain finished second behind the Danes, Nicholls scoring 12 points. Both advance to tomorrow’s showpiece final at Reading with Poland and the USA eliminated.

Brit Chris Harris saluted the sell-out Reading crowd. He said: "It was like having a sixth man in the team."

Australia and Sweden complete the final line-up.

WORLD FINAL TICKET HOTLINE: 0870 122 0022 or online via


Cóż za wyczerpująca relacja na 186. stronie.

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 21 lip 2006, o 13:55
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Bo ta gazeta to szmata, ktora nadaje sie tylko do... Wiadomo, do czego ;). Przy niej nasz Fakt to dziennik opiniotworczy :P. Zawsze mnie zastanawialo, jakim prawem polscy dziennikarze w ogole ja cytuja w relacjach/komentarzach/informacjach. Szmatlawiec jakich malo, dla ktorego jedynym ciekawym wydarzeniem tej imprezy byl wlasnie "pojedynek" NIcholls - Andersen.


           
Post 21 lip 2006, o 16:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
zapraszam do lektury

http://zuzel.interia.pl/news?inf=772926

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 22 lip 2006, o 13:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2006, o 08:57
Skąd: Rzeszów
Posty: 1398

Zobacz profil 
Ot i mądrego dobrze posłuchać :wink:

Dziś finał światowego czempionatu w kategorii drużynowej. Niestety przyznać muszę szczerze, że brakuje mi w finałowej obsadzie jednej drużyny i oczywiście nie odkryję Ameryki jeżeli powiem, iż Polaków. Pisząc wcześniejszy post nie miałem racjonalnych przesłanek ku temu aby sądzić, że nasi rodacy są w stanie awansować do finału, nie mówiąć wogóle o zdobyciu jakiegokolwiek medalu. Przede wszystkim jako Polak kibicowałem naszym, a w drugim rzędzie Duńczykom. I przyznam, że radość z awansu reprezentacji Danii do finału przyćmił mi żal, że to nie NASI byli tuż za Nicki Pedersenem i spółką. Każdy z nas kibiców może powiedzieć - "przecież to było oczywiste" i popukać mi w głowę. Ale nie sądzę, że pomimo słabego występu w Rybniku zupełnie nikt nie wierzył w naszych zawodników. Choćby mówił co innego to i tak po cichu było to "a może jednak". To jest normalne kibicować swoim rodakom i wierzyć w nich, bo oni reprezentują nas wszystkich, nasz kraj. Można lubieć Crumpa czy Pedersena za "filozofię żużla" jaką prezentują, ale ich sukcesy nie ucieszą nas tak jak zwycięstwa Hampela, Ułamka czy Golloba. Dlaczego :?: Bo jak słyszymy Mazurka Dąbrowskiego to wtedy wstajemy... Bo biało-czerwoni to Ci z Rzeszowa, Wrocławia, Częstochowy, Gniezna...

Podczas barażu moja naiwność stanęła koło mnie i czułem się trochę frajersko. Ale jak frajersko musieli się czuć w tym momencie Polscy zawodnicy co by nie mówić jeszcze aktualni Drużynowi Mistrzowie Świata :? A Pan Chomski czy Sz. Bukowski :?: Najpierw, co by nie mówić upokorzeni przez Australię na własnych śmieciach, a potem ta niby przeciętna lecz głodna sukcesu od 1989 roku Anglia. Nie przyjmuję tłumaczenia naszych, że Ole Olsen zrobił z torem co chciał bo Ole był też w Malilli i tam Szwedzi mogli i wygrali swoją eliminację :!:
Uważam, że skład naszej drużyny można było ogłosić te 2-3 tygodnie wcześniej. Nie będę się czepiał obsady trenersko-menadżerskiej. W tej kwestii uważam, że trenerów i menedżerów ci u nas pod dostatkiem, ale umiejętnych taktyków jak w ząb nima :o
Powołano szeroką kadrę zawodników, a jak przyszło co do czego to okazało się że nie ma za bardzo kto jechać :!: Jest Tomek Gollob, Jarek Hampel i Sebastian Ułamek i co... :?:
Pepe jest jednak za słaby na arenie międzynarodowej co poraz kolejny udowodnił. Tylko dziwią mnie jego dość dobre występy w Elitserien i Elite League, ale to jest liga i money 8-)
Debiutant, Wiesław Jaguś jak dla mnie totalny nie wypał. Zawodnik debiutuje w tak ważnych zawodach w wieku 31 lat, a ja się pytam co takiego Jaguś osiągnął na arenie międzynarodowej :?: Miejsce dostał za wyniki w lidze, w złoty kasku i awans do Vetlandy, gdzie najmniejszych szans mu nie daję :!: Za wolny i za bojaźliwy był Torunianin w Rybniku więc efekt był oczywisty. Na Krzystofa Kasprzaka czy Janusza Kołodzieja nie ma co zwalać winy. Oni po niedawnych kontuzjach wiele stracili z formy jaką prezentowali nam na otwarcie sezonu, gdzie Krzysiek lał wszystkich w lidze angielskiej, a Janusz na naszym rodzimym podwórku.
Ale o tym powinni wiedzieć opiekunowie naszej reprezentacji. Dobrze oni są młodzi i to dobry tok myślenia, ale niestety błędny w sytuacji jakiej znaleźli się obydwaj zawodnicy. Za rok oni muszą być murowanymi kandydatami bo stać ich na wiele.
Więc kto jeśli nie w/w... :?:
Moje dwa nazwiska to Walasek i Holta i nie wypominajcie, że Rune to nie Polak. Ale chciał i był naprawdę najlepszym kandydatem. Ale Staszek Chomski stwierdził, że on nas olewa bo nie wystartował w Złotym Kasku i półfinale IMP. Tylko, że prawda jest inna bo Rune powiedział, że nie będzie zajmował naszym miejsce w krajowych eliminacjach do GP, którymi jak wiadomo był Złoty Kask. Natomiast kwestia IMP to niemożliwy występ Holty w ewentualnym finale, ze względu na zakontraktowany wcześniej mecz w lidze szwedzkiej. Ciekawe czy nasi seniorzy tak sobie zrezygnowali by z jednego punktu zawartej ze szwedzkim klubem umowy :?: Tak wg Chomskiego powinien zrobić Holta :luzak:
Odnośnie Walaska to wydaje mi się, powtarzam wydaje mi się, że Grzesiek miał ambicję startu już w Rybniku, a potem najzwyczajniej się obraził i gdy Chomski zadzwonił i zapraszał go do Reading ten stwierdził, że nie zdąży się przygotować :!: Podszedł do tego uniesiony honorem i odmówił. Przecież ma sprzęt w Anglii i Szwecji. Wystarczyło wsiąść w samolot i zadzwonić do mechaników żeby obrali kurs na Reading :!: Dla profesjonalisty nie powinno być problemu. Ale wina leży po jednej i drugiej stronie, bo jak zauważył (Grzesiek :wink:) to Chomski jako opiekun powinien być w stałym kontakcie z 2-3 zawodnikami i w razie "W" za telefon i jutro jesteś :!: Kolejna nie dograna, przez nasz sztab szkoleniowy, sprawa :!: A przypominam, że w odwodzie był jeszcze Adrian Miedziński. Nasz najlepszy obecnie junior, jeden z głównych kandydatów do IMŚJ, osiągający dobre wyniki nie tylko w lidze polskiej i rozwijający się w bardzo szybkim tępie, po części dzięki ojcu :!:
Na koniec głośne brawa dla PZM, który żużel traktuje niezbyt poważnie o czym powiedział Leszek Tillinger. Dokładnie rzecz biorąc chodzi o finanse. To dziwne z uwagi na fakt sukcesów odnoszonych przez Polaków na torach żużlowych. Czy inne dyscypliny motoryzacyjne mamy na światowym poziomie i przyciągają tak duże rzesze kibiców jak speedway... :?: :?: :?:
GKSŻ też nie jest bez winy. Przecież można było wcześniej wysłać Chomskiego na 3-4 mecze do Reading, aby podpatrzył tamtejszy tor i mógł naszym zawodnikom udzielić kilka cennych rad :!: Ale po co :?: A może ale za co :?: :lol:

Dania swoje pokolenie zmieniła i zbiera żniwo od kilku lat, a w tym roku jest dla mnie murowanym kandydatem do złotego medalu. Hans - fenomenalna forma, Bjarne - pewny punkt zespołu, przebojowy Charlie, troszke słabszy Iversen no i "najlepszy z najlepszych" Nicki Pedersen :twisted: , choć baraż wypadł w jego wykonaniu średnio, ale to jest klasa co dziś potwierdzi 8-)

Anglicy :?: 2 miejsce :!: Oni są głodni sukcesu, są gospodarzami i mają również wyrównany skład. Nicholls i Loram najbardziej doświadczeni, liderzy wyspiarzy wsparci Richardsonem będą groźni. Oczywiście nie zapomniałem o tych których, nie doceniłem Harris i Stead. Może w Polsce są słabi, może jeszcze nie do końca są w stanie ogarnąć kilka lig, ale u siebie niebezpieczni, choć dziś Simona zmieni doświadczony Louis, a w odwodzie pozostał Screen. Ale menedżerowie nie bali się postawić na młodych i ta dzisiejsza mieszanka gwarantuje im dziś medal :!:

Australia - 3 miejsce. Jest tegoroczny IMŚ - Crump , który nadrabia w zespole za wszystkich, a dzielnie wspierają go Leigh Adams i Ryan Sullivan. Ale w 3 nie wygrają. Wiltshire i McGowan (dziś on jedzie) nie są w stanie w finale zwojować zbyt dużo, chyba że Todd błysnie młodością :idea: Jeśli nie to 3 zawodników daje brązowe medale :!:

Szwecja - 4 place. Jonsson i Lindbaeck to za mało na podium. W Malilli wygrali, ale na codzień w tamtejszym LUXO STARS startują Jonsson, Max i Karlsson więc rachunek prosty. Peter już odstaje od czołówki, Max to jeszcze po ubiegłorocznej kontuzji nie ten sam zawodnik, a tu bedą najlepsi na świecie. Fredrik Lindgren na pewno przyszłość Szwedów, ale tu za wysokie progi jak dla niego :!:

Osobiście kibicuję ze zrozumiałych powodów Duńczykom. W końcu to też "biało - czerwoni" :twisted: Z pewnością emocji nie zabraknie, oby tylko bez niepotrzebnych upadków i (odpukać) kontuzji 8-)


NICKI PEDERSEN - TOTAL DOMINATION :twisted:

_________________
NIGDY NIE TRAĆ WIARY W TO, BY KRÓLEWSKI OBJĄĆ TRON... !
NICKI PEDERSEN - "Myślę o jednym: wygrać!"

Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi