Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Drużynowy Puchar Świata


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 sie 2005, o 13:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
dzis prawdopodbnie ogladne zawody, podpalacza emocjonalnego jak zwykle nie zabraknie hehe mysle isc do tego baru, gdzie nad wejsciem jest szyld z sylwetka zuzlowca. w rynku rzecz jasna, moze sie tam kto wybiera?


co do zawodow

Szwecja bezapelacyjnie, poxniej Polska, najbardziej licze na naszego rodowitego kadrowicza. Rune swietnie czuje sie w Szwecji plus luki w skladzie Aussie i powinno to dac efekt w postaci drugiego miejsca. Gdyby Tomek Gollob byl tym dawnym Tomkiem moglibysmy walczyc. widzialem go w ostatnim meczu w Eskilstunie i tak jezdzacego Golloba antywidowiskowo dawno nie widzialem , zero sylwetki, nie do pomyslenia mowiac o Gollobie. niepewny na trasie, ciagle sie odwraca, robi bledy, jezdzi na okraglo i slabnie z okrazenia na okrazenie. ciekaw jestem jaki tor przygotuja gospodarze. mysle ze jak zawsze. na poczatku troche luznej nawierzchni mocno zroszonej i plytko zbronowanej , pozniej sie odsypie i bedzie do srodka twardy pas z luzna warstwa na szerokiej.


jesli tak bedzie to Fredrik nie przepada za takim torem, mysle ze Szwedzi beda jeżdzic w ogole z rezerwa, Aussie moga grysc tor, chcac sie zrehabilitowac za ubiegloroczna porazke. Crumpie bedzie smiagal, on zawsze w barwach Aussie daje z siebie wszystko i przyjemnie popatrzyc na tego zawodnika, ale kto dalej? Adams nie uniknie wpadek. mimo swietnej postawy w BEL (zawodnik o najwiekszym bagazu startow w BEL, debiut 1988 rok) jest coraz slabszy - pisalem o tym jzu w zimie - Sully to niewiadoma, dlatego z duza uwaga bede sledzil poczynania reszty. z drugiej strony z Aussie nie jest tak żle, moze juz w przyszlym roku bedzie mlode wspaniale duo w skladzie: Shlein i Holder. ten ostani to dopiero bedzie wymiatacz.
jezdzi fantastycznie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 sie 2005, o 14:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
W takim kevlarku dzis pojedzie Rune Holta:
Obrazek
Pozostali Polacy beda miec takie same, ale oczywiscie z innymi sponsorami :)

Pomysl z jednolitymi kevlarami bardzo mi sie podoba i uwazam go za sluszny, team wtedy jest rzeczywiscie teamem ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sie 2005, o 14:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 16:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Rzeczywiście, kevlarki naszej reprezentacji prezentuja się znakomicie :!:
Bez zbędnej "pstrokacizny", reklamy sponsorów stonowane, uwidocznione to, co powinno byc uwidocznione ...

_________________
Obrazek


           
Post 2 sie 2005, o 16:08
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 14:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Panowie macie jakiegoś linka do programu na te zawody , to bym prosił o podanie bo ja znalazłem tylko link do programu na 2003 rok :cry:

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 2 sie 2005, o 19:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
sztandar napisał(a):
Panowie macie jakiegoś linka do programu na te zawody , to bym prosił o podanie bo ja znalazłem tylko link do programu na 2003 rok :cry:


program on-line może być?

http://www.speedwayworld.tv/swcheatsevent2.htm

Tak jak na nich liczylem - Polacy robią miła niespodzianke!!!


           
Post 2 sie 2005, o 21:43
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 11:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Krotkie podsumowanie :

1.Super poczatek Polakow,troszke slabsza koncowka...
2.Wg mnie blad sedziego (Polaka!!!),ktory wykluczyl Holte nieslusznie(?),all 4 riders restart!!! - to zadecydowalo o wyniku???
3.Fenomenalny bieg 25 z udzialem jokera Tomka Golloba,ktory mknac po 6 punktow zapewnial bieg barazowy dla Polski (Adams wygral),a Karlsson byl 4.

Baraz-->Final-->Medal :lol:

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 3 sie 2005, o 00:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 12:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Piekne zawody! Malo widowiskowe, a piekne.

Szwedzi wygrali zasluzenie. Nie popelniali bledow.
Mimo ze blyskotliwoscia nie zachwycali to swoje zrobili. Ten turniej jednoznacznie pokazal kto liczy sie teraz w speedwayu.
Chcesz byc dobry? Chcesz wygrywac? Musisz byc twardy. Musisz byc "bandyta"(pisze w cudzyslowiu bo to slowo w tym kontekscie ma miec pozytywne znaczenie). Tak "bandyta". Nie ma miejsca dla "mietkich :D " raiderów, którzy choc na chwile sie zawahaja. Nie na tym poziomie.

Obawialem sie o Krzysia Kasprzaka i niestety moje prognozy sie sprawdzily. Co z tego, ze to jego tor. Dostawal lekcje zuzla w kazdym starcie. Tracil pozycje na dociagu i pierwszym luku. Musi sie jeszcze sporo uczyc i objezdzac w tak zacnym towarzystwie. Niech tata powie tez jak walczyc na lokcie.
Jak ogladalem te zawody to pomyslalem sobie. Szkoda ze nie ma Hliba z "1" na bialo czerwonym plastronie. Pewnie sie dziwicie. Ale po refleksjach turniejowych mysle, ze to nasza najwieksza nadzieja na kolejne lata w miedzynarodowym speedwayu. A dlaczego?- bo Hlib to wlasnie "bandyta" :twisted: . Takich nam potrzeba :wink: .
Nic to jednak. Mam nadzieje ze teraz w glowach Bukowskiego i Chomskiego, nie uroi sie mysl zamiany Krzycha na Walaska. Nie teraz panowie, juz za pózno. Niech w barazu i finale walczy Kasper. Tam juz bedzie lepiej.

Pepe. Hmm. I tak nie znajdziemy nikogo kto moze go zastapic z lepszym skutkiem.

Teraz kontrowersje.

Wykluczenie Holty- sluszne. Wzieli go w kleszcze, ale potem mogl spokojnie kontynuowac bieg. Inna sprawa- wcale sie nie dziwie jego zachowaniu. Wiedzial ze stracil szanse na 1 i 2 miejsce i ladnie sie polozyl. Za malo teatralnie jednak :). Grodzki dobra decyzja.

24 wyscig.W czterech po upadku Schafera. Lokcie Rickardssona. Nie wiem o co pretensje do Szweda?
Najlepiej wytlumaczy to ulubione powiedzenie gorzowian, "To jest zuzel a nie szachy".
Poszli bardzo mocno. Ricki silniejszy. Moze kiedys ktos i jego tak potraktuje? Moze znajdzie sie silniejszy od niego? Warto podgladac mistrza. Aha. Jarek wyciagnie konsekwencje z tej sytuacji(moze juz w sobote). Maly sie szybko uczy :wink: .

13 wyscig. Tu jakas parodia. Nikt(chyba) nie dotyka tasmy. Sedzia nie puszcza wyscigu. Zawodnicy odjezdzaja i przygotowuja sie ponownie. Dziwne.
W ostatnim lotny Smolinskiego.

Na koniec musze przyznac ze jestem bardzo optymistycznie nastawiony przed kolejna batalia. Hampel i Gollob byli wspaniali. Bedziemy w finale. Mamy szanse na zloto.

Ostatni wyscig tych zawodów. Zuzlu-kocham cie :!:


           
Post 3 sie 2005, o 01:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Pidi udowadniasz ze jestes godzien speedwaya tym wpisem, :cenzura: z tym wszystkim , lokcie ivana razy szesc ponad wszystko dla Ciebie dla reszty kumatych ave............

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sie 2005, o 10:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
o co mi chodzilio w tym wpisie wyzej to nie wiem, ale trudno...


zawody nawet ladne , tor jednak byl inny niz myslalem, a to z powodu opadow. bardziej twardy i sliski. Polacy w pierwszym kilku startach miesli optymalne 1 pole i zrobili przewage. apropo, kto tak uklada tabelke biegow ze jedna druzyna jedzie pierwsze - chyba 3 biegi - z pierwszego pola, nonsens, bo to moze byc albo absolutny handicap(tak bylo wczoraj) albo odwrotnie.


sluszna decyzja o wykluczeniu Holty, kombinator sam upadl, spokojnie mogl utrzymac sie na motocyklu.


nie wiem czemu towarzystwo w barze mialo wielkie pretensje do rickardssona za akcje w 1 luku lokciem na Hampelu. hehhe caly Ricko i normalny zuzel. lokiec i po frajerze.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sie 2005, o 11:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Oj, Nicki, a ja sie akurat pozwole z Toba nie zgodzic. Faul Rickardssona byl - w moim przekonaniu - ewidentny. Jedyne, co do czego mam watpliwosci to czy ten faul kwalifikowal sie na wykluczenie.

Lokiec lokciem, ale w powtorce bylo widac dokladnie jak Ricki chowa lokiec w dol, by uderzyc Hampela z pelna moca. Rozumiem, gdy zawodnicy walcza na lokcie, nie odpuszczaja, ale to bylo ewidentne i celowe uderzenie.


           
Post 3 sie 2005, o 11:57
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 12:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Molly napisał(a):
Jak na razie to mi jest dobrze :):):) i nie mam zatsrzezen wiec mam nadzieje ze ten stan mi sie utrzyma do konca :P:P:P

Zapewne tylko Kasia wie o co jej chodzi... :P Ale to normalne...

Ja sie tylko boje, ze teraz nawet do finalu nie awansujemy... Mozemy w barazach zajac 1 miejsca, ale rownie i dobrze 3 :/

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 3 sie 2005, o 13:12
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 cze 2005, o 23:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
Oj, Nicki, a ja sie akurat pozwole z Toba nie zgodzic. Faul Rickardssona byl - w moim przekonaniu - ewidentny. Jedyne, co do czego mam watpliwosci to czy ten faul kwalifikowal sie na wykluczenie.

Lokiec lokciem, ale w powtorce bylo widac dokladnie jak Ricki chowa lokiec w dol, by uderzyc Hampela z pelna moca. Rozumiem, gdy zawodnicy walcza na lokcie, nie odpuszczaja, ale to bylo ewidentne i celowe uderzenie.




Maksiu problem w tym ze w ogole w regulaminie nie ma zadnych zapisow o faulu lokciem, wiec jesli sedzia nawet chcilaby wykluczyc Rickardssona. to za co? na jakiej podstawie. zreszta bylby jeden wielki lincz , gdyby ricko wykluczyl za lokiec itd.


no coz walka na lokcie polega nie tylko na tym , ze owa czescia ciala zbliza sie dwaj zawodnicy. dokladnie polega to na tym, ze zawodnik wykona celowy ruch aby utrudnic jazde drugiemu. ricko w tym sie lubuje.

i jeszcze jedno. bardzo lubie gdy ludzie widza faule , nieczyste zachowani w kazdej sytuacji a nie tylko jak cos odbywa sie kosztem "naszych"

dlaczego nikt - przynajmniej ja nie zauwazylem - slowa nie napisal o akcji Ricko w fianle we Wrocku w tym roku, gdzie podbnie potraktowal Lindbecka, wtedy wszystko bylo oki, a teraz czytam brednie o nawet wykluczeniu Rickardssona, moze mu licencje w ogole zabrac


p.s. to nie do Ciebie bezposrednio Maks, wiec jakby co, luzik ;-)


i jeszcze jedno. ze 2 miesiace temu na sportsboard mocno dyskutowalem na temat Nickiego , probowalem wtedy wytlumaczyc ze ogolnie czolowka jezdzi ostro nie tylko on, Rickardsson podobnie, to nie, nie przemowilem , Ricko to byl absolutny mistrz i dzentelmen, bez najmniejszej winy w karierze , a teraz lincz na nim, jak ja kocham tych matolow.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 3 sie 2005, o 13:59
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mam nadzieje, NIcki, ze to nie do mnie, bo ja nie jestem zaslepionym kibicem ani reprezentacji Polski, ani Stali Rzeszow ;).

Ale jak sobie tak przypominam te powtorki, to z kazda chwila dochodze coraz mocniej do wniosku, ze Rickardsson powinien zostac z tego wyscigu wykluczony (tak, wiem, taka decyzje ciezko byloby sedziemu podjac). W gruncie rzeczy to on byl jedynym sprawca przerwania wyscigu, gdyz to jego mocne uderzenie spowodowalo efekt domina, a w konsekwencji upadek Schaefera. To tez odpowiedz na Twoje pytanie o to, jaki punkt regulaminu mialby zastosowac sedzia. Fakt, byla walka, ale tez bede sie upieral co do tego, ze uderzenie ze strony Rickardssona bylo zdecydowanie zbyt mocne. Widac zreszta, jak Hampel odjezdzal na zewnetrzna. W przypadku mniej doswiadczonego zawodnika, z mniejszymi umiejetnosciami moglo sie to skonczyc znacznie powazniej.

A co do Holty, to rzeczywiscie chyba slusznie zostal wykluczony.

NAtomiast Lindbaeck? Szkoda, ze nie bylo widac powtorki. Ale wytlumaczenie z przerwaniem procedury startowej ze wzgledu na czolganie sie Holty po prostu mnie rozwalilo.


           
Post 4 sie 2005, o 16:55
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ja mam pytanko czy mozna ten zuzel obejrzec gdzies na tv internetowej tak jak GP?? bo ja mam link do media playera ale mi cos nie wchodzi.


           
Post 4 sie 2005, o 17:01
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 11:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9760

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
NAtomiast Lindbaeck? Szkoda, ze nie bylo widac powtorki. Ale wytlumaczenie z przerwaniem procedury startowej ze wzgledu na czolganie sie Holty po prostu mnie rozwalilo.

Powtorki nie bylo, bo transmisje robili szwedzi, wiec nie ma co sie dziwic. Wedlug mnie pierwszy ruch zrobil Antonio, a dopiero potem Holta. Jednak sedzia byl chyba z innej bajki :roll:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 4 sie 2005, o 17:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 10:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Ja mam pytanko czy mozna ten zuzel obejrzec gdzies na tv internetowej tak jak GP?? bo ja mam link do media playera ale mi cos nie wchodzi.

Jak masz link to wklej go tutaj, podziel się z innymi 8-)

A co do tematu to jest zmiana Krzyśka Kasprzaka zastąpi dziś Grześ Walasek, oby przyczynił się do awansu biało-czerwonych


           
Post 4 sie 2005, o 17:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
najpierw otwierasz media playera potem dajesz otworz i adres url
link: http://4sport.xstream.dk/video/4sport.asx

Kiedys ogladalem tam GP ale jeden kumpel powiedzial ze juz nie da rady tam ogladac bo ponoc dunczycy zablokowali :/


           
Post 4 sie 2005, o 18:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 16:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Na http://www.zuzel.4us.pl sa wyniki na zywo!!


           
Post 4 sie 2005, o 20:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
najpierw otwierasz media playera potem dajesz otworz i adres url
link: http://4sport.xstream.dk/video/4sport.asx

Kiedys ogladalem tam GP ale jeden kumpel powiedzial ze juz nie da rady tam ogladac bo ponoc dunczycy zablokowali :/


link nie działa.

brzycho napisał(a):
Na http://www.zuzel.4us.pl sa wyniki na zywo!!


ten dla odmiany działa :)

nie wal posta pod postem tylko używaj opcji "zmień" !


Polacy pięknie rozjechali przeciwników :D choć brak Crumpa (http://www.speedwayworld.tv/en/news/a5013?SID=7a933e3e31426fde3181a4977377e54a) już na starcie odebrał szanse na zwycięstwo Australii - a i jak widać także na awans. Choć myśle, ze i z Crumpem nie mieli szans na swietnych dzis polaków! tak trzymać chlopaki, walczymy o złoto!!! ;)


           
Post 4 sie 2005, o 20:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 13:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Cytuj:
BARAŻ
Polska 63
1. Jarosław Hampel (3,2,3,1,1) 10
2. Rune Holta (3,2,2,2,3) 12
3. Tomasz Gollob (3,3,3,2,3) 14
4. Piotr Protasiewicz (1,3,2,3,3) 12
5. Grzegorz Walasek (3,3,3,3,3) 15

Dania 51
1. Kenneth Bjerre (2,1,1,-,1) 5
2. Niels K. Iversen (2,3,0,2,2) 9
3. Hans Andersen (1,3,1,1,6!,3)15
4. Nicki Pedersen(3,2,1,3,3,2) 14
5. Bjarne Pedersen (1,1,1,-,2) 5



Australia 30
1. Davey Watt (0,1,-,-,0) 1
2. Adam Shields (1,2,2,0,0) 5
3. Ryan Sullivan (2,2,0,1,0,0) 5
4. Leigh Adams (2,1,3,6!,2,1) 15
5. Steve Johnston (w,1,1,2,0) 4

Czechy 16
1. Tomas Suchanek (1,0,0,0,u) 1
2. Ales Dryml (0,0,2,0,2) 4
3. Tomas Topinka (0,0,0,0,-) 0
4. Lukas Dryml (0,d,2,1,2!,2) 7
5. Adrian Rymel (2,0,0,1,1) 4



coć czuje że będize medal... :wink: (złoto :twisted: )

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 844 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi