Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz w temacie

Fan Club Nickiego Pedersena!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 16 kwi 2007, o 16:12
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Po pierwsze odkopales stary teamt za co inny, mniej popularny user, bylby zrogany.
Po drugie jest temat o Nickim i w tamtym temacie piszemy o nim a wiec jesli cos jest zwiazane z fanklubem to pewnie ktos tam napisze
Po trzecie jak tak bardzo chcesz zeby ci ktos napisal to popros kogos o profesjonalna analize a nie wymadrzaj sie sorry ale jestes na tym forum osoba ktora bardzo wiele wie o zuzlu malo jest takich osob, fajnie, ale czasami wypowiadzasz sie w taki sposob jakbys byl nie wiadomo kim.

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 16 kwi 2007, o 17:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
ja sam i ludzie, ktorzy mnie znaja smieja z tego, co czasem napszie poznym wieczorem, takze wyluzuj i nie praw mi kazan.

ale przy okazji napisze po raz enty. czytam tutaj komentarze w stylu x to sierota, matoł, zabrac mu motor, ten redaktor to taki i owaki. tamten klub to buraczanka itp. ja podobnych rzeczy w ogole nie pisze.

czasem urzadzam sobie szydere z Lii badz trzasne nocna prowokacje. lubie to, ale odciaga mnie swiadomosc, ze na drugi dzien zostane zjechany i dostane wyklady moralizatorskie. no trudno. jak nie umiesz sie smiac - nie ma sprawy.



pytanie: wedle regulaminu nie mozna odgrzebywac tematow?


p.s. choc mowiac powaznie tak i owszem, mierzwi mnie, ze w calej zuzlowej literaturze jakos nie moge sie doszukac trafnych analiz na przyszlosc, ktore by sie sprawdzaly; ze ten ma talent, a z tamtego mimo sukcesow w juniorce i tak nic nie bedzie. itd

a Hans w 2005 to byl cieniak, a nagle jest najlepszym zawodnikiem swiata. takie teksty to moge zrozumiec na forach internetowych, ale w fachowej prasie poczytałbym cos ambitniejszego bez lokalnych patriotyzmow i uprzedzen.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 17 kwi 2007, o 14:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Nicki jest zapewne lubiany ponieważ jest najlepszy gdyby był pospolity jak A.Messing - bez urazy :wink: , to napewno nie zdobyłby tylu fanów. To jest tylko taka uwaga ode mnie.

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 17 kwi 2007, o 15:43
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lis 2004, o 13:30
Skąd: z Leona...:)
Posty: 155

Zobacz profil 
Ale sa też tacy co cenią Nickiego nie tylko za wyniki i jazde na torze ale również za podejście do tego sportu,do swoich obowiązków... :!: Za to jaki jest poza nim,jak traktuje kluby w których staruje i kibiców dla ktorych jeżdzi... :wink:


           
Post 17 kwi 2007, o 15:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Za tym ciągnie się też nie ustanna praca, treningi. Widać, że Nicki nie olewa swych obowiązków, stara się także o zdobywanie dużej ilości punktów. Jak dla mnie Nicki będzie IMŚ 2007 :!:

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi