Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Szkółka żużlowa


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 maja 2005, o 07:57
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 maja 2004, o 11:32
Skąd: rzeszowa
Posty: 121

Zobacz profil 
Adolf napisał(a):
Wiecie kiedy i do kogo mozna isc w sprwie zapisow do szkolki?
jesli chcesz sie zapisac do szkolki to podejdz do sekcji zuzlowej do kierownika a on ci powie dokladnie wszystko

_________________
STAL RZESZOW RZADZI


           
Post 23 maja 2005, o 09:14
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 kwi 2005, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 54

Zobacz profil 
czy kierownika mozna zastac w ciagu tygodnia czy tylko w czasie treningow?


           
Post 23 maja 2005, o 11:35
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mozna go zastac praktycznie codziennie. On tam z siebie wylewa siodme poty i przesiaduje od rana do wieczora ;). A juz miedzy 7 a 15 trzeba miec "szczescie", zeby go nie spotkac.


           
Post 23 maja 2005, o 13:45
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 gru 2003, o 14:22
Skąd: www.henwal.pl
Posty: 414

Zobacz profil 
Jest tylko mały problem, bo szkółki żużlowej w Rzeszowie nie ma.

_________________
Obrazek


           
Post 29 maja 2005, o 20:58
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 kwi 2005, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 54

Zobacz profil 
gdzie mozna bylo sie zapisac podczas meczu do szkolki? Moj brat byl i chcial sie zapisac ale nie mogl znalezc?


           
Post 30 maja 2005, o 16:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
stwierdzilem ze tez bym posmigal na takich bikach. za mlodego rodziciele mi nie pozwolili a teraz juz nie musza, czy jest szansa zebym w wieq 27 lat dolaczyl do marmowcow?

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 30 maja 2005, o 17:04
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
stwierdzilem ze tez bym posmigal na takich bikach. za mlodego rodziciele mi nie pozwolili a teraz juz nie musza, czy jest szansa zebym w wieq 27 lat dolaczyl do marmowcow?


Koroner nie rob sobie jaj :P


Cytuj:
gdzie mozna bylo sie zapisac podczas meczu do szkolki? Moj brat byl i chcial sie zapisac ale nie mogl znalezc?

Nie wiem sam bo nie slyszalem jak to mowil ale niech brat skoczy na tygodniu do klubu i bedzie wszystko wiedzial.

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 30 maja 2005, o 17:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
Matius napisał(a):
marian pazdzioch napisał(a):
stwierdzilem ze tez bym posmigal na takich bikach. za mlodego rodziciele mi nie pozwolili a teraz juz nie musza, czy jest szansa zebym w wieq 27 lat dolaczyl do marmowcow?


Koroner nie rob sobie jaj :P


nie robie sobie jaj, mam 2 i mi wystarczy.
po 2 nie nazywaj mnie koronerem bo jak widzisz moja ksywa brzmi teraz marian pazdzioch.
ja naprawde odczulem chec zuzla i chcialbym sobie posmigac po tym lotnisq, kto wie, moze kiedys bede mial jakis odlot...
slyszalem ze w tarnowie swego czasu na zuzlu zaczynal smigac typ po 30-tce, wiec...

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 1 cze 2005, o 14:42
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2005, o 15:20
Posty: 78

Zobacz profil 
a czy 16 lat to jest w miare wiek :?: i ile by trzeba zainwestowac, kiedys slyszałem że na podrzedna Jawe do speedway'u trzeba dać 1500zł ale czy to sie nie rozleci albo cylinder nie przegrzeje? i czy tylko 2 treningi tygodniowo bo chodzi tu też o szkołe


           
Post 1 cze 2005, o 16:31
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Rybek, jesli naprawde chcesz byc zuzlowcem, to i ze szkola dasz sobie rade. Ale wtedy trzeba zapierniczac, zapierniczac i zapierniczac, zeby byc dobrym. Ale jak bedziesz podchodzil do tego na zasadzie "miejmy nadzieje, ze nie ma wiecej niz dwa treningi w tygodniu", to lepiej poszukaj sobie innego zajecia. Chyba, ze masz olbrzymi talent... Sprobowac warto, ale tylko pod warunkiem, ze naprawde sie tego chce.

16 lat to ostatni dzwonek, wiec teraz albo nigdy. Co do sprzetu, to klub na poczatek cos dla swoich podopiecznych powinien znalezc. Na wszelkie pytania odpowie Ci na pewno jutro rano albo w piatek kierownik Ziolkowski.


           
Post 1 cze 2005, o 19:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2005, o 15:20
Posty: 78

Zobacz profil 
OK a ze szkola to chodzi o to ze od malego moja pasja jest zuzel i lotnictwo i zamierzam zostac pilotem (jak bym mial papiery to moglbym wylatac te 100 h w roku a liniowym zostlabym po karierze zuzlowej), a jak wiadomo trzeba cos miec w glowie by latac i to niemalo i tego sie obawiam bo kto wie jak bedzie z żużlem czy mam do tego smykalke - ale napewno gleboko sie zastanowie bo kto to wie co bedzie :) to ile razy w tygodniu moge trenować i czy ma ktos może numer tel. kierownika Ziolkowskiego :?:


           
Post 1 cze 2005, o 20:44
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Prywatnego numeru Ci oczywiscie nikt nie poda ;). 854 98 66 - to numer do sekcji zuzlowej, tam pana Jacka na pewno zastaniesz. A ja powtorze - jak chcesz byc i zuzlowcem, i miec jeszcze jakies wyksztalcenie, to sie przygotuj na ciezka prace. Jak myslisz, ze sobie poradzisz, to probuj. Jesli Ci sie nie bedzie chcialo, to lepiej dac sobie od razu spokoj i skupic sie na jednym. Wszystko zalezy od tego, jak bardzo chcesz.
pozdrawiam


           
Post 2 cze 2005, o 00:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
A ja powtorze - jak chcesz byc i zuzlowcem, i miec jeszcze jakies wyksztalcenie, to sie przygotuj na ciezka prace. Jak myslisz, ze sobie poradzisz, to probuj. Jesli Ci sie nie bedzie chcialo, to lepiej dac sobie od razu spokoj i skupic sie na jednym. Wszystko zalezy od tego, jak bardzo chcesz.
pozdrawiam


MaK odstraszasz nam kadetów :) słuchaj chłopak będzie się uczył po nocach, a treningi popołudniu :) da rade co by nie dał :) niech próbuje, a nóż widelec stanie się kolejnym Tomkiem Gollobem :)

_________________
Obrazek


           
Post 2 cze 2005, o 00:51
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
CvieQ, nie odstraszam tylko motywuje ;). Chce kiedys powiedziec, ze dzieki mojemu postowi na forum mamy w gronie zuzlowcow profesora ;). Ale bylby motyw.

A tak na powaznie - taka jest prawda - chcac cos osiagnac w zyciu, trzeba ciezko pracowac. Chcac osiagnac podwojny sukces, trzeba podwojnie pracowac... Albo oszukiwac - ale tego nie polecam ;).


           
Post 2 cze 2005, o 07:59
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2005, o 08:38
Posty: 3

Zobacz profil 
Jak myslicie czy w wieku 18 lat kierownik Ziolkowski pozwoli zaczac treningi??????


           
Post 2 cze 2005, o 08:40
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 kwi 2005, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 54

Zobacz profil 
czy ja wiem musialbys tak go do siebie przekonac ze pozwolil by ci zacza treningi ale pozniej kierownik na 100% zapytal by sie trenera czy jest szansa abys trenowal (tak mi sie wydaje) :D


           
Post 11 cze 2005, o 19:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 mar 2005, o 08:38
Posty: 3

Zobacz profil 
cos kurcze cicho na moim poscie :( ..... ide spac :shock:


           
Post 11 cze 2005, o 20:59
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
z tego co wyczytałem to albo musisz mieć sponsorów albo min 1500 zł aby móc wogule zacząć trenować... :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: Golobem nie zostane :P

_________________
.


           
Post 12 cze 2005, o 11:27
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 kwi 2005, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 54

Zobacz profil 
to zalezy od sponsora i sekcji zuzlowej aby zalatwic sprzet dla przyszlego zuzlowca aby mogl trenowac a tak wogole to oni rodzicow po rekach powini calowac ze pozwalaja swoim pociechom na treningi bo jak mowi moja starsza : ,, to jest poj... sport i ludzie ktorzy na nim jezdza'' (ja moze tez bede poj... bo w tym tygodniu ide do kierownika)


           
Post 14 cze 2005, o 18:03
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 30 kwi 2005, o 11:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 54

Zobacz profil 
dla zainteresowanych w sprawie zapisow: bylem dzisiaj u kier. zapisy sa do lat 15 trzeba miec pisemna zgode rodzicow ale podpis musza zlozyc w sekcji zuzlowej a nast. trzeba sobie zrobic badania u lekarza sportowego to tyle co chcialem przekazac aha jutro o 13 jest trening wiec jak ktos chce to sobie moze pojsc i wypytac sie u trenera Stachyry


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 150 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi