Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Liga brytyjska


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 21 mar 2005, o 20:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Aronek:
Cytuj:
Tylko kwestia tego jaki on ma sens, jesli nie
sa w nim prowadzone rozmowy na temat, i nikogo
dana polemika nie interesuje


Najbardziej nie na temat to sa twoje wpisy. :D

A na pewno wielu uzytkownikow forum niewiele wie
o lidze angielskiej i warto o niej poczytac. Zwlaszcza
ze Drozd o ile wiem, widzial jej troche na zywo.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 mar 2005, o 20:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Spieranie sie o to czy w CL jezdza mlodziezwocy czy amatorzy nie dostarczy mi (posta pisze za sibie ;)), zbyt wielu informacji :) Jest zbyt duzo zbednej polemiki takie jest moje zdanie, i po to jest to forum abym takowe wyrazal ;)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 mar 2005, o 22:16
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
Aron zastanów się co ty piszesz w ogole chłopie????

[cytat:
i]
Mam wrazenie ze ten temat to czas pomiedzy dwoma uzytkownikami... Jaki to ma sens? Chcecie sobie pogadac wymiencie sie numerami gg... A temat nie ma sensu bo nikt oprocz Was sie w nim nie udziela...[/i]

Sens, sens i sens. Moja wina, z nikt inny się nie wpisuje



cytat:
Nie chodzi o to ze ja sie nie wypowiadam... Tylko jaki sens ma temat w ktorym wypowiadaja sie dwie osoby?? Rozumie jesli mialby on na celu tylko i wylacznie informowanie nas o wynikach w danej lidze, ale jest tu prowadzona polemika ktora do niczego nie prowadzi, gdyz dotyczy ona CL...


Polemika która nie prowadzi do niczego… Aron mam pęknąć ze smiechu??? A powiedz mi do czego prowadza wasze polemiki(nie chce obrazac tu pozostałych forumowiczow) polemiki np. czy rzeszow zlapie kontuzje w tym sezonie??? Co to za polemika. ???? albo czy Kuciapa jest lepszy od Jedrzejaka itd

Chlopie nie draznij mnie, np nie interesuje mnie temat o hip hopie który założyliście, proponuje go usunac


cytat:

To nie jest kwestia tego czy mnie dany temat interesuje (temat czyli jego nazwa ) Tylko kwestia tego jaki on ma sens, jesli nie sa w nim prowadzone rozmowy na temat, i nikogo dana polemika nie interesuje




Nie wypowiadaj się za wszystkich, napisz, ze Ciebie nie interesuje.

I widzisz Ty tu objawiasz problem nie tylko tego forum ale i całego kk, ktos sobie zalozyl temat i pal licho, a może i chce w dwóch pogadac, to zarzucasz mu posty i ze Was to nie ineterusje, mam grac na Wasza nute, tak?

Przepraszam, ze pisze do wszystkich ale Aron wyraznie napisal ze to nikogo nie intersuje.


zeby byla dyskusja , trzeba dwoch osob, i to kryterium jest spelnione. i chocby tylko dwie osoby mialy chec i kaprys dyskutowania nad tym czy w Confernce 10 lat temu Midenhal mialo szanse na mistrzostwo powinienes to uszanowac

po takich wpisach nie mam ochoty tu sie udzielac, po cholere mam czytac poźniej takie, uwagi, zapamietam Aron. bede pisal na gg. specjalnie dla Ciebie bede caly dzien siedzial przy gg, bo nic innego nie mam do roboty w zyciu. BA!!!! nawet w nocy bo w dzien Jasiek spi, specjalnie dla Ciebie zeby Cie nie draznic polemika bez sensu.


cytat:
Spieranie sie o to czy w CL jezdza mlodziezwocy czy amatorzy nie dostarczy mi (posta pisze za sibie ), zbyt wielu informacji Jest zbyt duzo zbednej polemiki takie jest moje zdanie, i po to jest to forum abym takowe wyrazal



Zbyt duzo zbędnej polemiki, oj chlopie. Nawet nie chce mi się dalej pisac…..napisz 1111274647484 odpowiedz temacie o największych rywalach Stali do awansu, bo jeszcze pewnie nikt nie wie.


p.s. my sie tu akurat z Jaksiem ne spieramy tylko dopelniamy informacje.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 21 mar 2005, o 23:15
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
co ty aronek sie wypowiadasz za ogol. mnie akurat ten temat bardzo interesuje bo liga angielska to u mnie slaba strona i dlatego sie nie udzielam w tym watku, a z checia czytam co drozd i jasiek pisza. to juz drugi watek w ktorym aron stwierdza ze to zly watek i cza go zamknac. podobnie bylo z watkiem o metalu. jak cie nei interesuje to nie wchodz. proste chyba to do ogarniecia. mnie watek o hh nie interesuje i go nawet nie odwiedzam, a tym bardziej nie pisze ze nikogo on nie interesuje i zeby ci co juz tam pisza wlaczyli sobie gg i tam gadali


           
Post 22 mar 2005, o 03:40
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
Spieranie sie o to czy w CL jezdza
mlodziezwocy czy amatorzy nie dostarczy mi
(posta pisze za sibie ), zbyt wielu informacji
Jest zbyt duzo zbednej polemiki takie jest moje
zdanie, i po to jest to forum abym takowe wyrazal


No widzisz, to juz brzmi lepiej. :)

A tak swoja droga, to wiem ze kilku mlodych
Australijczykow w ostatnich sezonach zdecydowalo
sie zaczynac wlasnie od Conference League. Ot
chociazby uwazany za bardzo utalentowanego
zawodnika ledwie 15 - letni Sam Martin. Jestem
przekonany, ze do Wielkiej Brytanii powinni wkrotce
trafic Korey Williams, Jason Norman, Luke Gough,
Sam Masters i wielu innych wybijajacych sie na
Antypodach zawodnikow. Osobiscie jestem ciekaw,
czy ktorykolwiek klub zakontraktowal nowego
australijskiego mistrza juniorow Chrisa Holdera.
Chlopak sylwetka i dynamika przypomina mi Golloba,
jest strasznie waleczny, na szczescie nie jezdzi
caly czas po plocie. :wink: Jesli ktos sie nim
dobrze zaopiekuje (a mowie tu o kims w GB) to
bedzie z niego kawal dobrego zawodnika.

Dobrze, ze powoli Polacy przekonuja sie do GB.
Inna sprawa, ze Brytyjczycy sami ich zniechecaja
strasznie restryktywnymi zasadami - tzn. niedopuszczalne
jest opuszczanie meczow, bo za to sa kary.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 mar 2005, o 09:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Moją uwagę przyciągneło trzy fakty :lol:

- 11 pkt Maxa w czterech startach oraz wywiad jakiego udzielił angileskiemu portalowi. Powiedział w nim ,że czuję sie pusty z powodu niemożnosci startowania w GP. Rzekł też że będzie robił wszystko aby się pokazać we wszystkich ligach jakich startuje...
Cieszy to i mam nadzieję, że jest zwiastunem wysokiej formy Mikaela.

-nieudany wystep Hamilla. Cztery pkt to naprawde mało jak na niego...

-Krzysiu Kasprzak i jego 12 pkt. Był najleszy w swojej druzynie i takie występy utwierdzają mnie w przekonaniu,że coś z tego leszczyniania będzie :wink:


           
Post 22 mar 2005, o 13:41
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
To moze pozakladajmy tematy:

Liga Szwedzka
Liga Duńska
Liga Węgierska
Liga ....

I bede prowadzil z kim polemike na temat, czy np. mlodzi zuzlowcy radza sobie w lidze ..... To nie ma sensu panowie... Ogolnie Drozd ostatnimi czasy zakladasz gowniane tematy ktore nic nie wnosza... Tak ja to widze...

p.s. nie jestem w KK :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 mar 2005, o 14:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Ryszard Lubicz napisał(a):
To moze pozakladajmy tematy:

Liga Szwedzka
Liga Duńska
Liga Węgierska
Liga ....

I bede prowadzil z kim polemike na temat, czy np. mlodzi zuzlowcy radza sobie w lidze ..... To nie ma sensu panowie... Ogolnie Drozd ostatnimi czasy zakladasz gowniane tematy ktore nic nie wnosza... Tak ja to widze...

p.s. nie jestem w KK :)

Chłopcze zasługujesz na conajmniej ostrzeżenie. Nie dość ,że nie wnosisz nic ciekawego do dyskusji, to jeszcze niepotrzebnie zaśmiecasz temat swoimi durnymi i pouczającymi wpisami. Do tego ewidentnie widac ,że chcesz sprowokować z kimś kłótnie. Swojej antypatii do Jaśka czy też Drozda nie musisz wyrażać na forum. Jeśli tak bardzo ich nie lubisz to masz problem. Powiedz to Drozdowi i jestem pewny ,że chciałby się z Tobą umówić gdzieś i sobie byście to przedyskutowali :wink:

To,ze nie jesteś w KK to juz wiemy bo powtarzasz to już któryś raz. Pewnie ten sam powód, dla którego masz dostęp do działu KK, nie pozwala komus nałożyć Ci choć tymczasowego bana cobyś ochłonął.

Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj.


           
Post 22 mar 2005, o 16:04
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Wczoraj mieliśmy przedsmak pojedynku Rzeszów-Rybnik w Wolverhampton.
Na torze Wilków pojawił sie Mikael Max jak i Niels Kristian Iversen. Lepszy był Max ale myśle, że te wyniki nie mogą być odzwierciedleniem tego co czeka nas w Rzeszowie.

Mikael na torze "Wolves"(swoją drogą jeden z najtrudniejszych w Anglii, śliski i zdradliwy.Ten tor był chyba jedynym na który recepty nie mógł znaleźć nawet Tomek Gollob za czasów startów w Ipswich) mógłby chyba jechać z zamkniętymi oczami. Czekam na to co pokaże na innych torach.

Z kolei Niels pojechał całkiem nieźle w mojej opinii. Za waleczność i nieustępliwość zaskarbił sobie już wielu kibiców na torach Wielkiej Brytanii. Zapenie podobnie będzie w Rybniku.

Chciałbym jeszcze zauważyć znakomitą jazdę Grega Hancocka.
To chyba jeden z nielicznych zawodników, którzy bardzo rzadko zawodzą swoich kibiców i promotorów na Wyspach.

Grisza napisał, że Hamill wypadł blado. Rzeczywiście 4pkt to mało jak na niego(choc miał defekt na prowadzeniu). Billy w Polsce troche przygasł, ale w parze z Hancockiem są prawdziwymi liderami swoich drużym.
To oni zawsze ciągneli Coventry do sukcesów i zwycięstw, kiedy jeszcze startowali w Bees.
Zresztą taki juz jest charakter Amerykanów. Im juz od dziecka wpajano, że najważniejsze jest zawsze pierwsze miejsce, liczą sie tylko ci którzy są pierwsi, muszą wygrywać,bo zapamiętuje się tylko tych najlepszych.
Przeczytałem kiedyś taka historię, która utkwiła mi bardzo w pamięci. Kiedy Hamill z Hancockiem zdobywali kolejno tytuły IMS, ten pierwszy w jednym z turniejów GP zajął 2 miejsce. W wywiadzie dla jednej z telewizji, pięknie opowiadał jak to bardzo cieszy się z wywalczonej pozycji, że drugie miejsce jest super i jest bardzo zadowolony.
Tymczasem w środku aż się gotowało. Kiedy tylko wyłączono kamere Hamill odszedł pare kroków od razu rzucił:"FUCKING SECOND".

Jankesom zawsze na Wyspach łatwo było się zaaklimatyzować, to bardzo barwne i ciekawe postacie. Bardzo często to oni inicjują jakieś nowinki techniczne.

Zainteresował mnie też Łotysz, Poudzhuks. Podobno wielki talent, zobaczymy jak się rozwinie. :roll:


           
Post 22 mar 2005, o 16:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Ryszard Lubicz napisał(a):
To moze pozakladajmy tematy:

Liga Szwedzka
Liga Duńska
Liga Węgierska
Liga ....

I bede prowadzil z kim polemike na temat, czy np. mlodzi zuzlowcy radza sobie w lidze ..... To nie ma sensu panowie... Ogolnie Drozd ostatnimi czasy zakladasz gowniane tematy ktore nic nie wnosza... Tak ja to widze...

p.s. nie jestem w KK :)

Chłopcze zasługujesz na conajmniej ostrzeżenie. Nie dość ,że nie wnosisz nic ciekawego do dyskusji, to jeszcze niepotrzebnie zaśmiecasz temat swoimi durnymi i pouczającymi wpisami. Do tego ewidentnie widac ,że chcesz sprowokować z kimś kłótnie. Swojej antypatii do Jaśka czy też Drozda nie musisz wyrażać na forum. Jeśli tak bardzo ich nie lubisz to masz problem. Powiedz to Drozdowi i jestem pewny ,że chciałby się z Tobą umówić gdzieś i sobie byście to przedyskutowali :wink:

To,ze nie jesteś w KK to juz wiemy bo powtarzasz to już któryś raz. Pewnie ten sam powód, dla którego masz dostęp do działu KK, nie pozwala komus nałożyć Ci choć tymczasowego bana cobyś ochłonął.

Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej się nie odzywaj.


1. Po to jest forum aby wyrazac swoje zdanie, nawet jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia...
2. Nikogo nie chce sprowokowac...
3. Ja dalej twierdze ze tematy gdzie wypowiadaja sie dwie osoby nie maja sensu :)
4. Podkreslam ze nie jestem w KK, gdyz caly czas ktos piszac cos do mnie pisze ze jestem z KK>
5. Ban? Prosze bardzo jesli tego chcecie :)
6. Jesli Drozd zechce umowic sie na dyskusje ja niewidze problemu...

Masz do mnie sprawe... Pisz na pw :)

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 22 mar 2005, o 18:08
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Ryszard Lubicz napisał(a):
1. Po to jest forum aby wyrazac swoje zdanie, nawet jak nie mam nic ciekawego do powiedzenia...


Nawet jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to powinno pisac sie na temat, a Ty w swoich postach w dwoch tematach (w tym i o Wild Card) nie piszesz na temat (ewentualnie robisz sie z siebie durnia i piszesz o jakies grazynce), a to jest nabijanie postow i zasmiecanie tematu!

Ryszard Lubicz napisał(a):
3. Ja dalej twierdze ze tematy gdzie wypowiadaja sie dwie osoby nie maja sensu

Nie wiem czy zauwazyles ale w tych tematach wypowiada sie wiecej niz dwie osoby. Owszem Jasiek i Monis prowadzili przez chwile dialog, ale wyjasnili sobie wszystko, dzieki czemu dowiedzielismy sie paru rzeczy na temat Ligi Brytyskiej. Mnie osobiscie to interesuje, poniewaz malo wiem o tych ligach, Monis byl na wielu meczach i z wielka uwaga czytam to co pisze.

Ryszard Lubicz napisał(a):

To moze pozakladajmy tematy:

Liga Szwedzka
Liga Duńska
Liga Węgierska
Liga ....



Temat o Lidze Szwedzkiej juz istnieje :P

Podsumowujac:

Czepiles sie Monisa, ktory jest jedna z najciekawiej piszacych osob na tym forum. Ma ogromna wiedze i warto poczytac to co pisze, poniewaz mozna sie wiele ciekawego dowiedziec, zamiast czytac inne bzdedy, ktorych niestety na forum bardzo duzo. Monis ma ciekawe spojrzenie na zuzel, a poza tym sporo wie i ciesze sie ze sie z tym dzieli.


           
Post 22 mar 2005, o 23:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Cytuj:
p.s. nie jestem w KK


1. Ale byles
2. Masz wciaz dostep do ich dzialu
3. O ile ja wiem, to wciaz pomagasz im organizowac
oprawy. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 mar 2005, o 23:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
ty tez byłes :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 22 mar 2005, o 23:14
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Ja bylem? :lol: Bylem chyba na jakims spotkaniu
odnosnie Piotrka Winiarza i... to tyle. Nawet
sie nie zapisalem. :wink:

A tak swoja droga - Rickardsson podpisal kontrakt
z Arena - Essex. I wlasnie Arena leje Poole 42-19. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 22 mar 2005, o 23:33
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
No i juz skonczyli lać,wynik 61:30 i to jeszcze bez Rickiego. A mnie w kontekście najbliższego meczu w Krośnie cieszy postawa Ferjana (0,1,1,1) w tym dwie jedynki w biegach w 3 osobowej obsadzie.

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 mar 2005, o 23:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Ipswich czeka bardzo trudna przeprawa z Essex u siebie. Warto dodać, że właśnie w tym meczu za Lorama wystartuje Rickardsson który tor "Wiedźm" zna jak własną kieszeń. Ale od czego jest tam karol ... ;)


           
Post 23 mar 2005, o 03:11
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
ARENA-ESSEX
1. Gary HAVELOCK 2 3 3 1 3 12
2. Roman POVAZHNY 1' 2' 3 2' 8 3
3. Leigh LANHAM 1 3 3 3 10
4. Josh LARSEN 3 0 2' 2' 7 2
5. David NORRIS (G) 3 3 2 3 0 11
6. Paul HURRY 3 2' 0 0 8 1
7. Piotr SWIST 0 1 2' 2' 5 2
Tm Ronnie Russell


POOLE
1. Bjarne PEDERSEN 3 2 1 2 2 10
2. Krzysztof KASPRZAK R 1' 2 3 1' 7 2
3. Matej FERJAN 0 1 1 1 3
4. Antonio LINDBACK 2 X X 1 3
5. Ryan SULLIVAN 2 1 R 0 3
6. Ray MORTON 2 0 1 0 3
7. Edward KENNETT 1' X 0 0 1 1
Tm Neil Middleditch


To sa wyniki dzisiejszego spotkania. myśle, ze Ipswich wygra to spotkanie. choc trzeba zauważyc, że Rickardson nie bedzie jednym zawodnikiem , ktory na co dzien krecil kołka na Foxhall Stadium. Wychowankiem Wiedźm jest także Leigh Lanham.

a wiec mecz bedzie stał przede wszystkim pod znakiem powrotu Ricko na torze w Ipswich. ostani wystep Tonego był prawie rok temu. dokaldnie 3 kwietnia w przegranym meczu przez druzyne Poole. Ricko wykrecil 11+1 w pieciu startach. notujac jeden defekt.


pojednyki bylego mistrza swiata z miejscowymi zapowiadaja sie bardzo ciekawie. ale mimo wszytko spodziewam sie w miare spokojnej wygranej Ipswich. zawodnicy jak Havelock, Hurry, Larsen, to zawodnicy wlasnego toru. Gary i Josh najlepsze lata maja za soba i sa solidnymi ligowcami. najmocniej prezentuje sie Hurry.

kto wie czy obiekt Areny to nienajtrudniejszy tor na wyspach.
bardzo specyficzny, gdzie praktycznie jeżdzi sie w kólko na bardzo zwolnionych obrotach. przyznam, ze lekko zdebialem jak zobaczylem ten tor - za posrednictwem telewizji oczywiscie - dla ciekawostek np Tomek Gollob nie mial okazji nigdy tam startowac. a nasi tj Wilk i Winiarz owszem. w cwiercfinale IMSj w 1995, niestety odpadli. troszke sie rozpisalem na temat toru areny, ale nie bezpodstawnie. chce podkreslic, ze oni sa u siebie bardzo mocni, natomiast na wyjeżdzie siła jazdy Havelocka czy Hurrego mocno spada. oprocz tego nowe nabytki kontynentalne chyba zadebiutuja na Foxhall. Świst na pewno, Poważnyj nie jestem pewien na 100%

mysle, ze Ipswich w dobrych nastrojach po wygranym emocjonujacym meczu z Asami, rozstrzygna to na wlasna korzysc ponad 10 punktami, a jak bedzie zobaczymy;-)

p.s. cieszy dobra postawa Krzyska, co trzeba podkreslic, ten chlopak zaczyna rowno punktowac zarowno na krotszych i dluzszych obiektach. widac, ze jest dobrze przygotowany. glodny jazdy. choc nigdy nie przepadalem za stylem jazdy Krzyska, bo prostu jest slaby - styl oczywiscie, to wierze ze starty na przeroznych obiektach to wszystko skoryguja.

juz kiedys o tym pisalem. Zenek Kasprzak to prawdziwy skarb polskiego speedwaya :wink: prowadzi syna znakomicie.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 23 mar 2005, o 17:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Wiem ze i tak ignorujecie moje posty itd... Ale np. taka forma tematu jaka jest aktualnie jest naprawde wporzadku bo nie musze wchodzic na portale i ciekawie jest poczytac troche cikawych rzeczy odnosnie CIEKAWYCH tematow, ale ja dalej uwazam ze to co bylo wczesniej to byla zbedna polemika nie do konca na temat...

P.S. Skonczy ta zbedna dyskusje, fakt niepotrzebnie sprowokowalem ;) K2 jesli masz do mnie jakies ale powiedz mi to na realu, ja naprawde chetnie porozmawiam bo oto tutaj chodzi :)
I nie czepilem sie Monisia bo jest on bardzo kompetentym czlowiekiem, i ciekawie jest poczytac jego DOBRE posty, ale te ktore byly wczesniej mnie osobiscie nie interesowaly dlatego pisze za siebie :)

Pozdrawiam Ryszard Lubicz
Pozdro dla Maciusia (Ramelowa) i Bożenki (Damona) :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 25 mar 2005, o 00:31
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Jak podano na brytyjskiej liscie dyskusyjnej, groznemu
wypadkowi ulegl dzis Hamill i przebywa w szpitalu
na obserwacji...

Tradycyjnie juz wiosna jest pelna kontuzji praktycznie
we wszystkich ligach. :(

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 25 mar 2005, o 23:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Karol dziś znowu się nie popisał mi sie zdaje że przyczyną tych jego słabszych startów jest nie objeżdżenie na tamtejszych torach no i myślę że te lepsze motroki czy silniki zostawiał w Polsce na mecze naszej Stali.

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 172 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi