Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nie mam żadnych obiekcji do Lublina


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 5 kwi 2005, o 10:05
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Przeciez tak naprawde nie ma zadnego rozleglego konfliktu.

Sam konflikt dotyczy tylko jednostek z forow dyskusyjnych...


Tak to jak nazwiesz, spiewy we Wrzesniu w Lublinie "J***Rzeszów" "Wypier***" i transparnt po ukarinsku...
TO nazywasz jedostkami forum..??

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 10:14
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Kamilku ,

popatrz teraz na swojego avatara,zastanów się nad jego sensem i porównaj to sobie z tym co napisałeś. Tyle ode mnie.

pzdr.


           
Post 5 kwi 2005, o 10:22
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
czy ja pisze cos, ze tego konfliktu nei trzeba zazegnac..?? czy pisze, ze takie wyzwiska i kłótnie maja sens :|:|:| :roll: <sciana> chciałem tylko wyjasni pewne kwestie... :roll: Ze Papież umarł to mam kłamac ?? :roll: Bo kłamstwem jest, ze to był konflikt tylko na forum :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 10:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
czy ja pisze cos, ze tego konfliktu nei trzeba zazegnac..?? czy pisze, ze takie wyzwiska i kłótnie maja sens :|:|:| :roll: <sciana> chciałem tylko wyjasni pewne kwestie... :roll: Ze Papież umarł to mam kłamac ?? :roll: Bo kłamstwem jest, ze to był konflikt tylko na forum :?

Popatrz raz jeszcze na swojego avatara i zastanów się dłużej nad jego sensem. Jeśli dojdziesz do ciekawszych wniosków niż ten co napisałeś wyżej to napisz wtedy na ten temat.
Chyba dalsze wytykanie sobie pewnych spraw i zdarzeń z przeszłości nie prowadzi do złagodzenia stosunków... Jesli piszesz ,że kłotnie i wyzwiska nie mają sensu to po co znowu zaczynasz wałkować ten temat ?


           
Post 5 kwi 2005, o 10:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Nie zaczynam to był mój pierwszy post w tym temacie :roll: Chciałem tylko sprostowac jedna kwestie to wszystko, juz sie w nim nie wypowiadam...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 11:19
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Przeciez tak naprawde nie ma zadnego rozleglego konfliktu.

Sam konflikt dotyczy tylko jednostek z forow dyskusyjnych...


Tak to jak nazwiesz, spiewy we Wrzesniu w Lublinie "J***Rzeszów" "Wypier***" i transparnt po ukarinsku...
TO nazywasz jedostkami forum..??


To wlasnie Ty jestes taka jednostka forum, ktora byla glownym prowoderem konfliktu. Inicjatywa tematu jest piekna i szlachetna i balem sie, ze w koncu sie tu wpiszesz. Zrobiles to i oczywiscie musiales zaczac swe kompleksowe wpisy wzgledem Lublina.

Tak jak napisal juz GRISZA - popatrz na swoj avatar i sie zastanow nad tym co piszesz, a takze przypomnil sobie to, ze Papiez wybaczyl czlowiekowi, ktory do Niego strzelal i o malo Go nie zabil...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 5 kwi 2005, o 11:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Kamil napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Przeciez tak naprawde nie ma zadnego rozleglego konfliktu.

Sam konflikt dotyczy tylko jednostek z forow dyskusyjnych...


Tak to jak nazwiesz, spiewy we Wrzesniu w Lublinie "J***Rzeszów" "Wypier***" i transparnt po ukarinsku...
TO nazywasz jedostkami forum..??


To wlasnie Ty jestes taka jednostka forum, ktora byla glownym prowoderem konfliktu. Inicjatywa tematu jest piekna i szlachetna i balem sie, ze w koncu sie tu wpiszesz. Zrobiles to i oczywiscie musiales zaczac swe kompleksowe wpisy wzgledem Lublina.

Tak jak napisal juz GRISZA - popatrz na swoj avatar i sie zastanow nad tym co piszesz, a takze przypomnil sobie to, ze Papiez wybaczyl czlowiekowi, ktory do Niego strzelal i o malo Go nie zabil...


znalazł sie ostatni sprawiedliwy :roll: :roll: czy ja gdzies napisałem ze o tym nie zapomne...czy ja gdzies napisałem, ze nie chce zgody...;/
szkoda slów poprostu, jesli mamy sie godzic to trzeba przypomniec wszystko co sie działo... :roll: a nie pisac brednie, ze to jest tylko forum... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 11:32
 


Na poczatku zaznacze, ze niepotrzebne robicie z tego tematu smietnik. Mialy byc wpisy osob, ktorym Lublin nie "wadzi", a tymczasem...

Wszystko zaczelo sie od Jaska, ktory znowoz subtelnie sprowokowal. Dalbys sobie siana przynajmniej teraz. Czy Ci sie to podoba, czy nie, ale Kamil ma racje, ale moim zdaniem juz powinnismy zaprzestac dyskusji, kto jest bardziej winny, a kto mniej, ale jak doskonale widac - na forum lubelskim jest nie inaczej :roll:

Dlatego niech ponownie zagoszcza trutaj wpisy osob, ktore Lublin szanuja...


           
Post 5 kwi 2005, o 11:41
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Na poczatku zaznacze, ze niepotrzebne robicie z tego tematu smietnik. Mialy byc wpisy osob, ktorym Lublin nie "wadzi", a tymczasem...

Wszystko zaczelo sie od Jaska, ktory znowoz subtelnie sprowokowal. Dalbys sobie siana przynajmniej teraz. Czy Ci sie to podoba, czy nie, ale Kamil ma racje, ale moim zdaniem juz powinnismy zaprzestac dyskusji, kto jest bardziej winny, a kto mniej, ale jak doskonale widac - na forum lubelskim jest nie inaczej :roll:

Dlatego niech ponownie zagoszcza trutaj wpisy osob, ktore Lublin szanuja...


Mi nie chodzi juz nawet oto, kto ma wiecej winy w tym konflikcie...bo ta lezy po obu stronach...Ale na Boga nie piszmy bredni... :roll: tak jak Gelo wypomniał na ich forum nasze winym, tak ja nie mogłem przejsc obok, jak ktos kto nie był na meczu i nie widział tego wszystkiego, bedzie pisał, ze to tylko mała wojenka na forum bo to jest kłamstwo... :roll:
I po raz kolejny, zaznaczam, zeby znowu jakis "Osatni sprawiedwli"(który zmienajac swiat zacznie od siebie, a nie innym wytyka błedy) sie nie przyczepił, ze to ze o tym wspomniałem ma znaczyc, ze nie chce konca tego konfliktu.... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 11:49
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kamil, bardzo Cie prosze, daruj sobie! Zostaw ten watek w spokoju! Pozwol wypowiedziec sie tym, ktorzy slowa Papieza chca wprowadzic w zycie. Nie oczekiwalem, ze bedziesz jedna z tych osob i nie zamierzam tez prowokowac kolejnej klotni. Ale bardzo Cie prosze, jesli nie masz nic pozytywnego do powiedzenia, to pamietaj, ze milczenie jest cnota.

MI sie marzy, by to niedzielne spotkanie odbylo sie w pieknej, sympatycznej atmosferze, bysmy pokazali, ze zycie i smierc Papieza nie poszly na marne.

Potrafili sie godzic kibice w Krakowie, zrobmy to i my. Przynajmniej na ten jeden mecz. Moze bedzie on poczatkiem powrotu dobrych stosunkow na linii Rzeszow - Lublin. Trzeba sprobowac.


           
Post 5 kwi 2005, o 11:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 lis 2004, o 19:58
Skąd: Rzeszów
Posty: 30

Zobacz profil 
pozdrawiam wszystkich kibiców lublina którzy się zreflektowali i tak pięknie wypowiedzieli sie na lubelskim forum!!!!!! - do zobaczenia na meczu w niedzielę:) mam nadzieję że ten mecz ,atmosfera jaka na nim będzie zażegna wszelkie bezsensowne spory które w obliczu śmierci tak wielkiego człowieka i tak świętego człowieka wydają się jeszcze bardziej bezsensowne niż najbardziej bezsensowna bezsensowność!!!!!

_________________
STAL FOREVER!!


           
Post 5 kwi 2005, o 12:25
 


sorry za to, ale krew sie w czlowieku gotuje czytajac pewne wypowiedzi...

Jasiek jestes zerem. Jesli myslisz, ze nie wiem, co wypisujesz m.in. ma moj temat na forum lubelskim to sie grubo mylisz. czemu tego tutaj nie napiszesz? Boisz sie dyskusji? Najltwiej obsmarowac dupe komus za jego plecami...Kiedy Lady Pank zaspiewalo "Mniej niz zero". Mysle, ze inspiracja do napisania tej piosenki byla tWOJA osoba...

jeszcze raz przepraszam postronne osoby :roll:


           
Post 5 kwi 2005, o 13:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
Kamil, bardzo Cie prosze, daruj sobie! Zostaw ten watek w spokoju! Pozwol wypowiedziec sie tym, ktorzy slowa Papieza chca wprowadzic w zycie. Nie oczekiwalem, ze bedziesz jedna z tych osob i nie zamierzam tez prowokowac kolejnej klotni. Ale bardzo Cie prosze, jesli nie masz nic pozytywnego do powiedzenia, to pamietaj, ze milczenie jest cnota.

MI sie marzy, by to niedzielne spotkanie odbylo sie w pieknej, sympatycznej atmosferze, bysmy pokazali, ze zycie i smierc Papieza nie poszly na marne.

Potrafili sie godzic kibice w Krakowie, zrobmy to i my. Przynajmniej na ten jeden mecz. Moze bedzie on poczatkiem powrotu dobrych stosunkow na linii Rzeszow - Lublin. Trzeba sprobowac.


Maku ale o co chodzi...ja chce sie pogodzic...naprawdę, jak widac ze strony Lublina taka wola jest...ja tez taką wysuwam...
Ale na Boga czemu po mnie jedziecie o czym napsiałem co jest prawda!! Czy to co napisał jasiek, ze to tylko wojna na forum to prawda ?? nie to BREDNIA! dlaczego nie mogłem tego sprostowac ??

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 13:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Ostatnio na meczu w lublinie jak lubelaki nas wyklianli to my bilismy im brawo i to oni wyszli na idiotow


           
Post 5 kwi 2005, o 13:54
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
obczajcie sobie tabele ligowa na stronie lublina szydera i to wlasnie swiadczy o nich co za lamy


           
Post 5 kwi 2005, o 14:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 14 kwi 2004, o 09:47
Skąd: Lublin
Posty: 24

Zobacz profil 
wyciągam dłoń do kolegów :)

pozdrawia:
Rafał Borowski


           
Post 5 kwi 2005, o 14:08
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Michael napisał:
Cytuj:
obczajcie sobie tabele ligowa na stronie lublina szydera i to wlasnie swiadczy o nich co za lamy


Nie o nich, ale o pojedynczych jednostkach!


           
Post 5 kwi 2005, o 15:29
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Mimo że Lublin jest miastem brzydkim wszedzie te bramy i troszq zaniedbanym to mieszkają tam naprawde spoko ludzie wiem bo bawiłem tam 3 dni w Sylwestra tego roku jeśli chodzi o ludzi to Lublin nie ma się czego wstydzić oczywiście tak jak wszedzie są i jednostki które temu zaprzeczają ale ogólnie miło będzie wrócić po raz kolejny w niedziele do Lublina i zobaczyć pełne trybuny ciekawe gdzie tym razem nas usadzą bo będzie nas dużo mniej niż w zeszłym sezonie

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 5 kwi 2005, o 15:32
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
życze powodzenia w godzeniu sie 8-) życze wam naprawda b.d ja do tego reki nie dokładam, to mój ostatni post w tym temacie (chyba, ze ktos znowu na mnie najedzie :wink: ) ja wyrazam wole pogodzenia sie, ale po wejsciu na tamtejsze forum widze, ze po ich stronie tego nie ma, wiec na siłe nie ma co sie narzucac...;]
Juz nawet po rozpoczeciu tego watku, wciaz pojawiają sie wpisy "Mojrzeszów" "Józki" "Marna Folia" i tez jesli wklejamy miłe posty moze wklejmy i taki
Cytuj:
Czego oczekuje od kibiców Rzeszowa , gdy Ci przyjadą na Zygmuntowskie ......

* siądą spokojnie w swoim sektorze
* nie będą sie panoszyć po naszym stadionie
* nie będą piać z radości gdy nie daj boże ktoś z naszych upadnie
* będą kulturalnie bez przekleństw dopingować

jeżeli coś będzie nie tak , i złamią te oto zasady to jako pierwszy wbije sie w ich sektor i skopie im tyłki.

... i niech nikt nie mówi że jestem nienormalny , bo ja jestem fantycznym kibicem , dla wielu pewnie poszanowanie barw własnego klub to tylko slogan , ale dla mnie to coś ważnego

dlatego zachownie moje ( dużej więkości kibiców ) zależy od tego ja sie Rzeszów zachowa w meczu z Lublinem.


Pozdrawiam wszystkich ;]

PS. Zeby znowu "Ostatni sprawiedliwy" rodem ze Słociny na mnie nie najechał to napisze jeszcze raz,wyrazam wole pogodzenia sie i mozna zapomniec o wszystkim;]
A jak bedzie przekonamy sie juz w niedziele
PS2. Radze sie zastosowac do warunków Hoolywoda :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 5 kwi 2005, o 16:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Kamil, jakbym mial takie mozliwosci, to mimo ze sie znamy, dostalbys bana! I pisze Ci to otwarcie. Musiales wkleic opinie jednego czlowieka? Moze wklej opinie 10 innych osob, ktore poparly propozycje!

A co do Hollywooda, to zal nawet komentowac wiekszosc jego wypocin, ale co do kilku kwestii - o dziwo - mial racje.

a) upadek rywala nie jest powodem do radosci
b) Przeklinanie podczas dopingu nie jest powodem do dumy
c) transparent z Hlibem zapamieta Wam wiele osob.

I, Kamil, bardzo prosze, juz nic nie pisz.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi