Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Krosno


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 kwi 2005, o 23:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
cieszy wygrana krosna. oby tak dalej. mam nadzieje ze chlopaki jeszcze nie raz powalcza.

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 16 kwi 2005, o 09:43
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Krosno wygrało zasłużenie.Okazuje sie,ze maja juniorów lepszych od Lublina Śpiewanek 5+1,Bęben 2,a w Lublinie Dominiczak3,Kępa 0 :roll:


           
Post 16 kwi 2005, o 10:36
 
Senior
Senior

Dołączył: 25 wrz 2004, o 09:26
Posty: 257

Zobacz profil 
Niom to mnie cieszy wiadomość ze Krosno wygrało fajnie by było wczoraj na tym meczu gdybym nie oberwało petardą od nie jakiego Norbiego z Lublina ale to było raczej nie chcący było ale co... :lol: i tak looz :D mam nadzieje ze z Ostrowem wygraja :lol: ale bedzie bardzo trudno pozdrówka :D

________________________________
OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB BĘDE KOCHAĆ JEDEN KLUB-STAL RZESZÓW


           
Post 16 kwi 2005, o 11:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
jeśli Krosno wygra z ostrowem (to graniczy z cudem) to kocham Krosno :lol:


           
Post 16 kwi 2005, o 12:50
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
I Ci co byli w Krośnie mówią że Krosno wygrało zasłużenie ? a sędzia ?

* bieg z udziałem Jensena - niesłuszne wyklucznie z czego zrobiło sie z 3:3 , 5:1 dla Krosna.

* bieg z udziałem Piszcz , potrącony przez Wilka , spadł z pierwszego na ostatnie miejsca.

* Podcięcie Dominiczaka , sędzia nie reaguje !!!!

Myślałem że równe z was chłopaki , ale okazuje sie ze nie jesteście za grosz obiektywni , zwłaszcza ci co widzieli na własne oczy !
---------- TO JUŻ TERAZ JEST WOJNA -------------


           
Post 16 kwi 2005, o 12:55
 


radus napisał(a):
I Ci co byli w Krośnie mówią że Krosno wygrało zasłużenie ? a sędzia ?


sedzia im takze pomogl, ale nie zmienia to faktu, ze w przekroju calego meczu byli lepsi 8-) Zreszta, zaden z tych ,co byli w Krosnie sie w tym temacie - poza mna - nie wypowiedzial :lol:

Cytuj:
* bieg z udziałem Jensena - niesłuszne wyklucznie z czego zrobiło sie z 3:3 , 5:1 dla Krosna.

z 3:3? hmmm, o ile sie nie myle to Jensen atakowal Spiewanka, ktory byl na drugiej pozycji ...

Cytuj:
* bieg z udziałem Piszcz , potrącony przez Wilka , spadł z pierwszego na ostatnie miejsca.

byles na meczu? bo mam coraz wieksze watpliwosci. Przez jakiego Wilka? To Pawl Baran w niego uderzyl i zgadzam sie, z eza to przewienienie powinien zostac wykluczony,,,

Cytuj:
* Podcięcie Dominiczaka , sędzia nie reaguje !!!!

potwierdzam 8-)

Cytuj:
---------- TO JUŻ TERAZ JEST WOJNA -------------


wow

PS no i teraz to juz jest smieszne :lol: Jak Rzeszow grzmial, ze pech i bzmyslna jazda Piszcza pokrzyzowaly nam mecz premierowy w tamtym roku, to wtedy wsyztsko bylo cacy i haslo w stylu :"zawsze wygrywa lepszy" 8-) Ale po czesci rozumiem lubelskie rozgoryczenie 8-)

pozdrawiam wszytskich normalnych lubelskich fanow, bo bylo ich wczoraj calkiem sporo :)


Ostatnio edytowano 16 kwi 2005, o 12:57 przez michal_m, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 16 kwi 2005, o 12:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
Witam!ja sie chciałem dowiedziec o jedna rzecz,jezlei ktos jest studentem i ma legitymacje studencką to bilet na zuzel ma ulgowy czy musi kupic cały?Pozdrawiam :)


           
Post 16 kwi 2005, o 13:12
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Aleś se temat wybrał z tym biletem :) Wchodzisz na ulgowy tylko nie zapomnij legitki z ważną pieczątką.

Zostawcie radusa, niech sobie pisze :lol: wojownik jeden :lol:


           
Post 16 kwi 2005, o 13:36
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
simat napisał(a):
Ale jedną rzecz to pokazuje, bo były pytania czy Rzeszów jest taki mocny czy Lublin taki słaby... okazuje się, że Lublin słabiutki... Ciężko będzie jutro z Rybnikiem ale damy rade :D


Ja też myśle że Lublin jest słaby , ale jak wygraliśmy 33:57 w Lublinie to Rzeszów pokazuje że jest bardzo mocny bo to wysoki wynik:P I Baran gdyby nie jego pech to miałby 8 a nie 2 pkt :wink:

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 17 kwi 2005, o 16:33
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
tymczasem krosno narazie calkiem przyzwoicie radiz sobie z ostrowem narazie wygrywaja 11-7 oby tak dalej :)


           
Post 17 kwi 2005, o 17:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
juz jest 27-27 bardzo dobrze, niech wygra Krosno i Rybnik :wink:


           
Post 17 kwi 2005, o 17:27
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Kurde az zaluje ze nie pojechalem do Krosna mimo, ze mialem okazje... :( Myslalem, ze Krosno dostanie do 30 a tu taka niespodzianka... Mysle, ze nie jedna druzyna bedzie miala problem by wywiesc z Krosna 2 punkty...

Pozdro dla Krosna... :) Druzyny ktorej kibicuje z calego serca... ;)

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 17 kwi 2005, o 17:47
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
a jednak, dobrze sie zapowiadało a tu Krosno przegrało :roll:


           
Post 17 kwi 2005, o 17:50
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
I tak zaskoczyli mnie milo... :) Krosno chce sie utrzymac, Ostrow awansowac wiec nawet w aspiracjach widac roznice...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 17 kwi 2005, o 22:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Własniew tv leciał mecz Krosno-Ostrów i po obadaniu wnikliwie tego jak że emocjonującego spotkania :P musze stwierdzić. Krosno przegrało mecz przez głupie błędy i nic więcej. Gdyby zawodnicy KSŻu sie tak często niezakopywali :P to spokonie by wygrali.Upadek Rafała wyglądał dosyc nieciekawie (był pierwszy) ale na szczęscie Rafołowi nic niejest. Brak zrozumienia na torze ,a co najgorsze brak jazdy drużynowo;/ Prawie każdy jechał jakby był indywidualista a to nie o to chodzi. Z wyjścia ida na 5:1 a zaraz sie robi 4:2 dla gości bo niemoga bądz nieumia ustawic się w parę. Wogóle zawodnicy cześciej jechali środkiem toru nietrzymając wogóle krawężnika którym uciekali im rywale. Gdyby nie głupie błędy i brak zgrania (niestety) Krosno spokonie wygrałoby 50:40 lecz niestety tak sie niestało.

Pozdro dla Krosna wywrywajcie wszystkie mecz u siebie poza tym 1maja oczywiście :P

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 18 kwi 2005, o 02:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lis 2002, o 01:49
Skąd: Rzeszow
Posty: 916

Zobacz profil 
Ja zaliczylem wyjazd do Krosna i musze powiedziec ze przez dluzsza czesc meczu bylem mile zaskoczony.Naprawde bardzo emocjonujacy mecz.Gdyby Krosno mialo tyroche szczescia wynik moglbyc troche inny.Dziwily mnie treoche gwizdy w strone Szmida bo pomijajac moment startu,ktory w jego wykonaniu byl gorzej jak beznadziejny to potem bardzo ladnie wlaczyl.Jak sei upora z klopoptami sprzetowymi moze nam troche krwi napsuc.a z innej beczki zastanawiam sie jak stadion w Krosnie pomiesci kibicow w meczu derbpwym:)).Pozdrawiam


           
Post 18 kwi 2005, o 11:07
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Ja nie dawno ogladnalem skrot z meczu KSŻ - Intar i powiem, ze jestem pod wielkim wrazeniem jazdy Rafala Wilka! Raz wyprzedzil Karlssona, drugi raz by z nim wygral gdyby nie koleina w ktora wpadl i stracil panowanie nad motocyklem. Smigal az milo - szkoda ze u nas nie atakoal tak odwaznie i z taka zacietoscia. Milo mi sie patrzylo na to co wyczynial i z cala pewnoscia twierdze, ze osiagnlaby lepsze wyniki teraz niz Karolek...


           
Post 18 kwi 2005, o 13:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Bo żeby atakować trzeba było mieć na czym jechać.


           
Post 18 kwi 2005, o 13:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Bo żeby atakować trzeba było mieć na czym jechać.

Co prawda to prawda...

Jednak w meczu z Lublinem Rafał był strasznie wolny na dystansie nadrabial technika i znajomoscia toru...

Pewnie cos pomajstrowal i odrazu widac bylo rownice w mecz z Ostrowem...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 30 cze 2005, o 19:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 wrz 2004, o 12:07
Skąd: Krosno
Posty: 90

Zobacz profil 
dawno nie pisalem na waszym forum :P no ale teraz zaczne pisac moze wiecej :) to po pierwsze :)

a teraz o aktualnych wydarzeniach :P wygralismy mecz z Grudziadzem po walce i nerwach, widac bylo u naszych zawodnikow zdenerwowanie przed zawodami co wyszo w kilku pierwszych biegach no ale potem juz lepjej i lepjej :P o bonusie to chyba zapomnielismy juz po pierwszym wyscigu heh
liczy sie wygrana ktora w sumie nic nam nie daje :(
mecz z Rybnikiem musimy takze wygrac aby pomoc Stali Rzeszow :P ehh ale czy jestesmy z nimi w stanie wygrac mozee :)

najwazniejszy mecz sezonu dla Krosna szykuje sie 24 lipca tam sie okarze ktore miejsce zajmiemy

pozdro dla prawdziwych fanow zuzla z Rzeszowa :)

_________________
kibic z krosna

Tomasz Gollob jest najlepszy :!:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi