Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Odpowiedz w temacie

Tragiczny prezenter


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy chcecie aby Wacław Pyra dalej był spikerem przy ul.Hetmańskiej
Ankieta wygasła 21 kwi 2005, o 21:40
tak 69%  69%  [ 44 ]
nie 31%  31%  [ 20 ]
Liczba głosów : 64
Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2005, o 23:16
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Dawniej nie bylo zadnego Klubu Kibica, a pamietam, jak
caly stadion potrafil skandowac. Mysle, ze powod jest
bardzo prosty - ludziom zatesknilo sie za walka o najwyzsze
laury i energia w nich wyzwoli sie dopiero wtedy, gdy
sezon wejdzie w decydujaca faze. :wink:


no ja tez pamietam jak w 2002 roku, po wygranym biegu w meczu z Tarnowen, dziadki raz sie podnisoły i cały sektor zaspwieał "buczoki, buczoki, buczoki"
To rzeczywisce mozna nazwa dopingiem :lol:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2005, o 23:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Chodzi mi raczej o lata 1994 - 1998. Pamietam jak caly
stadion skandowal nazwiska Adorjana czy Gancarza, kiedy
ktorys z nich pokonywal Nielsena czy Rickardssona. Kiedy
ludzie sami robili fale bez zapowiedzi spikera.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 17 kwi 2005, o 23:32
 


Jasiek napisał(a):
Dawniej nie bylo zadnego Klubu Kibica, a pamietam, jak
caly stadion potrafil skandowac. Mysle, ze powod jest
bardzo prosty - ludziom zatesknilo sie za walka o najwyzsze
laury i energia w nich wyzwoli sie dopiero wtedy, gdy
sezon wejdzie w decydujaca faze. :wink:


a ja mysle, ze ludziom brakuje niejakiego DOminika J. Widozwie zastesnkili za alfa i omega naszego malego rzeszowzkiego swiatka :oops: Jasiu wracaj!


           
Post 18 kwi 2005, o 00:08
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Dawniej nie bylo zadnego Klubu Kibica, a pamietam, jak
caly stadion potrafil skandowac. Mysle, ze powod jest
bardzo prosty - ludziom zatesknilo sie za walka o najwyzsze
laury i energia w nich wyzwoli sie dopiero wtedy, gdy
sezon wejdzie w decydujaca faze. :wink:


a ja mysle, ze ludziom brakuje niejakiego DOminika J. Widozwie zastesnkili za alfa i omega naszego malego rzeszowzkiego swiatka :oops: Jasiu wracaj!


Michał, ale Ty jestes sczeniakiem, co z tego, ze studiujesz, ze próbujesz znalesc prace (i nie narzekasz na Polske, co to sie dzieje :shock: ), ale napisze Ci, za chwile, ze jestes kololowym kledkiem i przez Ciebie jest wojna Lublinem....bo tak najławiej obalic tych co maja arg, kiedy sie owych w swoim zanadrzu nie posiada...

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 18 kwi 2005, o 23:27
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 18:56
Skąd: rzeszow
Posty: 206

Zobacz profil 
hm... kilku ludzi mi juz mowilo ze nie slyszeli wogole rzeszowskiego kk tylko row... cholera ja siedzialem zaraz obok klubu kibica i przyznam ze nic poza nimi nie slyszalem wiec na doping tych ludzi na pewno narzekac nie mozna, jak komus nie pasuje ze siedzi na drugim wirazu i nie slyszy spiewow to niiech sam sobie zaspiewa, moga spiewac 2 wirazze co innego, nwet ciekawie by bylo...
a co do spikera to malo go sluchalem bo jak dla mnie to mowil za duzo niepotrzebnych rzeczy, po prostu pieprzyl do rzeczy...

_________________
Obrazek


           
Post 19 kwi 2005, o 12:50
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Dawniej nie bylo zadnego Klubu Kibica, a pamietam, jak
caly stadion potrafil skandowac. Mysle, ze powod jest
bardzo prosty - ludziom zatesknilo sie za walka o najwyzsze
laury i energia w nich wyzwoli sie dopiero wtedy, gdy
sezon wejdzie w decydujaca faze. :wink:


a ja mysle, ze ludziom brakuje niejakiego DOminika J. Widozwie zastesnkili za alfa i omega naszego malego rzeszowzkiego swiatka :oops: Jasiu wracaj!


tak zes sie michale upieral, ze jestes dorosly pomimo swego wieku, a tu wyszla twoja "doroslosc"

sie mruki pytales w innym watku czemu nie przyjde do was na mecz. tam dalem jeden powod. a teraz dam drugi. jak widze jak pare osob gnoi jaska to mnie od was odpycha. bo przeciez kiedys mozecie i mnie zgnoic za to, ze bede mial inne zdanie. bo sam powiedz, co jasiek zlego napisal w tym poscie ktory michal cytuje? jasiek napisal jak bylo. tez pamietam tamte lata i ta atmosfere. beda sukcesy bedzie i caly stadion skandowal rozne hasla, ale to wtedy pewnie bedzie wielki sukces kk, ze wciagnal ludzi do "dopingu". pisze to w cudzyslowiu, bo ja nie uwazam jak pare osob z kk, ze tylko bedac z wami mozna dopingowac.

a tak w temacie, to troche mnie holyynski zawiodl, wiele sie o nim slyszalo, ale spodizewalem sie wiecej, niz ciagle powtarzanie tych samych motywow i komentowania na sile co sie dzialo w biegu. ale na pewno jest to znak, ze cos sie dzieje, ze ktos sie stara by szlo wszystko w dobrym kierunku. ja holynskiego chetnie bym zobaczyl u nas na playoffach. wtedy do kibice beda podatni na proby rozruszania ich


           
Post 19 kwi 2005, o 13:32
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
nyks poczytaj posty Jaska i sam sobie odpowiedz czy nie sa prowokujace?

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 kwi 2005, o 13:45
 


Cytuj:
tak zes sie michale upieral, ze jestes dorosly pomimo swego wieku, a tu wyszla twoja "doroslosc"


gdzie ja sie upieralem ,ze jestem dorosly pomimo swojego wieku? :lol: kompletnie nie rozumiem o co chodzi :lol: O tylo to smieszne, ze to jest fakt, wiec do czego mialem przekonywac?

Cytuj:
jak widze jak pare osob gnoi jaska to mnie od was odpycha. bo przeciez kiedys mozecie i mnie zgnoic za to, ze bede mial inne zdanie


to w ogole nie chodzi o to. Jasiek bardzo umiejetnie manipulje co niektorymi. Na prawie kazdym forum obsamrowywje m.in. moja dupe :roll: O zgrozo, jesli prosze go (bardzo kulturalnie ), zeby podparl argumentami to, co glosi - przy okazji obrazajac mnie - to jakos nie potrafi. Wiekszosc jednak tego nie widzi i dziwi sie "co oni maja do bednego Jaska, on przeciez taki grzeczmny i w ogole zuch chlopak"...

Ja bylem do niego do pewnego momentu nastawiany neutralnie, ale jesli czlowiek widzi, co wypisuje o nim jakis kangur, ktorego w zyciu - na cale szczescie - nie wdizial, to krew zalewa.

Bosheee, to ze mam cos do Jaska, to nie znaczy, ze cale KK go nie lubi. Kazdy ma swoje zdanie, a niektorzy probuja tutaj generalizowac, co zdrowym pomyslem nie jest :roll:


           
Post 19 kwi 2005, o 15:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
damon. wiem, ze jakie sa posty jaska. sporo jest prowokujacych, ale akurat ten jest ok. napisal prawde. mi chodzi tylko o to, ze niekktorzy staraja sie za wszelka cene wysmiac kazdy jego post. przy niektorych wpisach jaska sie nie da, ale np przy tym co cytowal michal, wzial sie chlopak uczepil niewiadomo czego byle tylko sie z nieo posmiac

michale. jest taki temat o kk. tam o ile pamietam bylo wielkie przekonywanie i wyprowadzanie ludzi z bledu, ze uwazaja was za malolatow i dlatego ci o pare lat starsi nie chca z wami sie wiazac. jednym z argumentow waszych bylo to, ze wiek o czlowieku nie swiadczy

sie sklada ze caly czas specjalnie pisze teksty typu " niektorzy z kk" i tp. ale widze, ze dalej odbierasz moje wpisy (ty, nie kk) jako generalizowanie do calego kk. a ludziom sie nei dziw, ze moga odebrac to co ty robisz i inni jako to co robi kk. jestes czlonkiem kk, wiec w jakis sposob jego etykieta jest twoje zachowanie i osoba

nie wiem jak jest na innych forach, bo nie mam czasu na takie pierdoly. jak bylem jeszcze w liceum to pisalem na sb ale teraz po prostu brak czasu i ograniczam sie tylko do naszego forum. widze jak jest na tym forum. jasiek stracil moj szacunek tym co pisal o polsce i polakach, bo to co pisal o kk to czest o sie z tyum zgadzalem. nie zawsze, bo i on przesadza, ale czesto. a michale chodzi przede wszystkim o to, ze on jesli nawet was obraza, to nie uzywa wulgaryzmow, nie zabrania wam pisac na forum itp. on robi to umiejetnie i z pomyslem. a wy ( nie mowie o calym kk, tylko o paru osobach - to tak coby miachal zrozumial, ze nei pisze z mysla o kk) uzywacie niezbyt dyplomatycznych metod

mysle ze temat wyczerpany, ale jesli michal chce kontynuowac to ok


           
Post 19 kwi 2005, o 15:26
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja od pewnego czasu nie daje sie sprowokowac Jaskowi, chodz w przeszlosci bywlo roznie... Jego posty czytam po lebkach...

nyks jezeli uwaznie czytasz forum i posty Jaska to rowniez mozna zauwazyc, ze jezeli ktos odpowie na jego zarzuty podajac jakies argumenty, to pozniej od odpisuje tylko na to co mu wygodnie, manipulujac ludzmi, robi z nich idiotow...

Szkoda, ze nasze forum nie ma opcji, aby mozna bylo ingorowac posty niektorych osob, mysle, ze by to pomoglo i czlowiek nie musialby sie denerwowac... :) W koncu internet to miala byc rozrywka... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 19 kwi 2005, o 15:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
zgadza sie, a ja widziałem najakims nie pameitam gdzie, taką funkcje...marzeniem byłoby jej zainstalowanie tutaj :)

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 kwi 2005, o 15:38
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Kazdy ma marzenia... moim jest zebyscie zaczęli pisac na temat, który brzmi "Tragiczny spiker". Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek Jasiek prowadził spikerkę na Stali :wink:


           
Post 19 kwi 2005, o 15:44
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
Nie przypominam sobie aby kiedykolwiek Jasiek
prowadził spikerkę na Stali


Za to MaK probowal swego czasu swoich sil. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 kwi 2005, o 15:48
 


nyks napisał(a):
michale. jest taki temat o kk. tam o ile pamietam bylo wielkie przekonywanie i wyprowadzanie ludzi z bledu, ze uwazaja was za malolatow i dlatego ci o pare lat starsi nie chca z wami sie wiazac. jednym z argumentow waszych bylo to, ze wiek o czlowieku nie swiadczy

Musze przyznac, ze prezentujesz ciekawe podejscie. Bronienie racji "malolatow" jest jednoznaczne z tym, ze ja do takowej grupy naleze? hmmm

Cytuj:
a ludziom sie nei dziw, ze moga odebrac to co ty robisz i inni jako to co robi kk. jestes czlonkiem kk, wiec w jakis sposob jego etykieta jest twoje zachowanie i osoba

niestety dla mnie to jesy chore. Przeciez KK liczy co najmniej 20 osob, wiec oczywista sprawa jest, ze roznimy sie w swoich pogladach. Dlatego moje zachowanie nie musi byc jednoznaczne z tym, co reprezentuje KK. Zreszta nie afiszuje sie, ze naleze do tego fan klubu...Byc moze gdybym byl prezesem tegoz stowrzyszenie to sprawa bylaby inna.

Cytuj:
a michale chodzi przede wszystkim o to, ze on jesli nawet was obraza, to nie uzywa wulgaryzmow

ja takze sobie nie perzypominam, zeby w stosnuku do jego osoby uzyc wyrazow nieparlamentanych 8-)

Cytuj:
nie zabrania wam pisac na forum itp. on robi to umiejetnie i z pomyslem.

swietny ma patent - obmawianie ludzi za plecami...

Cytuj:
a wy ( nie mowie o calym kk, tylko o paru osobach - to tak coby miachal zrozumial, ze nei pisze z mysla o kk) uzywacie niezbyt dyplomatycznych metod


hmmmm...

Cytuj:
mysle ze temat wyczerpany, ale jesli michal chce kontynuowac to ok

nie chcialem kontynuowac, ale musiale odpowiedziec na kilka drazniacych mnei kwestii.

Co do tematu (zebym czasem nie zerwal zaraz bana ;) ) - nie rozumiem pretensji co niektorych. Moim skromnym zdaniem p.Holynski moglby byc na kazdym meczu naszego zespolu, bo - wbrew temu co pisza pewne osoby - "spikerka" wychodzi mu co najmniej przyzwoicie. Przerwy miedzy biegami nie sa wreszcie nudne, a czlowiek niekeidy sie odpreyc moze ;)


           
Post 19 kwi 2005, o 15:54
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
ja takze sobie nie perzypominam, zeby w
stosnuku do jego osoby uzyc wyrazow nieparlamentanych


Kilka postow wyzej jestem "pajacem" i "palantem". 8-)

No chyba, ze to sa slowa "parlamentarne". :twisted:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 kwi 2005, o 15:59
 


Jasiek napisał(a):
Cytuj:
ja takze sobie nie perzypominam, zeby w
stosnuku do jego osoby uzyc wyrazow nieparlamentanych


Kilka postow wyzej jestem "pajacem" i "palantem". 8-)

No chyba, ze to sa slowa "parlamentarne". :twisted:


hmmmm, przyczytalem ostatnie posty - i to nie tylko moje - i jakos takowych wyrazow sie nie dopatrzylem :roll:


           
Post 19 kwi 2005, o 16:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8384

Zobacz profil 
Cytuj:
hmmmm, przyczytalem ostatnie posty - i to nie
tylko moje - i jakos takowych wyrazow sie nie dopatrzylem


I slusznie, bo to nie bylo "pare postow wyzej", tylko w temacie
o Ukrainie. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 kwi 2005, o 16:04
 


Jasiek napisał(a):
Cytuj:
hmmmm, przyczytalem ostatnie posty - i to nie
tylko moje - i jakos takowych wyrazow sie nie dopatrzylem


I slusznie, bo to nie bylo "pare postow wyzej", tylko w temacie
o Ukrainie. :)


Jesli sie nie myle to chodzi CI o Sztandara. A co jaj mam z Nim wspolnego? :roll: Nawet jakbys chcial to podpiac pod KK, to ow osobnik - z tego, co miw iadomo - nie nalezy do grupy "najwierniesjzych" :roll: O co wiec chodzi?


           
Post 19 kwi 2005, o 16:30
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Cytuj:
hmmmm, przyczytalem ostatnie posty - i to nie
tylko moje - i jakos takowych wyrazow sie nie dopatrzylem


I slusznie, bo to nie bylo "pare postow wyzej", tylko w temacie
o Ukrainie. :)


pisz konkretnie :roll: :roll: jesli mozesz miec cos do mnie, to zdarzyło sie uzyc swłoch nie parlamentarnych...ale Michał, raczej nie, wiec co pieprzysz na niegoo...?? nic mu nie potrafisz udowodnic, a ciagle brniesz, paranoja... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 19 kwi 2005, o 17:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Czemu ten temat ma sluzyc? Klotniom? Nawet temat nie odpowiadal tresci tej merytorycznej dyskusji, bo "tragiczny spiker" odnosil sie do Holynskiego. A on nie byl przeciez spikerem, a prezenterem.

Zacznijcie panowie pisac na temat albo zamkniemy watek i tyle.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi