Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tragiczny prezenter


Rozmowy o sporcie żużlowym


Czy chcecie aby Wacław Pyra dalej był spikerem przy ul.Hetmańskiej
Ankieta wygasła 21 kwi 2005, o 21:40
tak 69%  69%  [ 44 ]
nie 31%  31%  [ 20 ]
Liczba głosów : 64
Opcje      Szukaj
Post 17 kwi 2005, o 09:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
Holynski mi sie wcale nie podobal :/, szczerze to nie raz ani dwa mowil od rzeczy, tylko na samym koncu, kiedy to podchodzil do naszych zuzlowcow strasznie mnie rozbawil (pozytywanie!), szczegolnie wtedy jak podszedl do Macka ;)

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 17 kwi 2005, o 10:00
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 09:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 14

Zobacz profil 
ja jeszcze powroce do dopingu na naszym stadionie a dokladniej glowinie do klubu kibica. Tyle mowicie o oprawach na mecz albo o jakis przyspiewkach ze jakie to one nie beda. A ja siedzac prawie na 2 wirazu slyszalemtylko doping 50-60 ludzi z Rybnika a gdy popatrzylem na KK to jedynie 3 albo 4 flagi byly w powietrzu. KK od czegos powinien byc.


           
Post 17 kwi 2005, o 10:05
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
moim zdaniem kk dobrze dopinguje na meczach tylko jak chcą cos zrobic ze wszystkimi na stadionie to jakos ludzie nie chcą głupiej fali zrobić <sciana> kk jest od tego zeby dopingować,ale ludzie na stadionie tez są od tego ... :roll:


           
Post 17 kwi 2005, o 10:13
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 kwi 2003, o 09:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 14

Zobacz profil 
nie no racja nie tylko kk powinien dopingowac ale jednak wydaje mi sie ze to oni powinni pociagnac stadion do dopingu. W pamieci mam mecz z Lublinem w tamtym roku (chyba to byl ten pierwszy u nas) jak koles z Lublina wyszedl ze swojego sektoru, podszedl do ludzi z rzeszowa i zachecal ich do dopingu. A to byl fan przeciwnej druzyny !!!


           
Post 17 kwi 2005, o 10:33
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2004, o 21:15
Skąd: H 69
Posty: 1558

Zobacz profil 
Z dopingiem wczoraj to było tak : KK owszem myśmy dopingowali i chcieliśmy dopingować cały mecz. Ale jak w dopingu nikt nam niepomaga może jedynie kilka osób to sory. Jak ktoś był w Lublinie to widział doping był przez cały mecz ( przed i po też :P ). Moge to śmiało powiedzieć w Rzeszowie poza kilkunastoma osobami niema osób które chciały by dopingować własny zespół. A jak ktoś myśli ,że doping u siebie jest niepotrzebny to jest w błędzie.Żeby doping było słychac na całym stadionie to musi być conajmniej ze 150 gardeł a nie 40.

Cytuj:
ja jeszcze powroce do dopingu na naszym stadionie a dokladniej glowinie do klubu kibica. Tyle mowicie o oprawach na mecz albo o jakis przyspiewkach ze jakie to one nie beda. A ja siedzac prawie na 2 wirazu slyszalemtylko doping 50-60 ludzi z Rybnika a gdy popatrzylem na KK to jedynie 3 albo 4 flagi byly w powietrzu. KK od czegos powinien byc.

A Ty gościu zamiast pier**lić sam byś siadł koło Nas i być zaczoł dopingować co :?:

_________________
Obrazek
MPF-Marma Psycho Fans


           
Post 17 kwi 2005, o 10:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Damon napisał(a):
Tommy napisał(a):
Szczerze to ja wole Wacka przynajmniej mówi głosniej i od rzeczy, chodziaż czasem cos zabawnego też powie :wink:

Wacek przeciez tez dzisiaj mowil... :P Tzn. podawal such wyniki... :P

Niektorym to nie dogodzi... :roll:


Tak, podawał tylko suche wyniki, ale i tak zdążył się raz pomylić :) Wyniki ankiety lekko szokujące :)))

OK, idę. "Czas na chwilę odpoczynku, odrobinę relaksu" :D


           
Post 17 kwi 2005, o 10:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 cze 2004, o 13:25
Skąd: erzetuwu
Posty: 140

Zobacz profil 
Ja do tego nowego prezentera nic nie mam ale drażniło mnie to, że czasem przynudzał i był taki troche za grzeczny. A najbardziej uraziło mnie to, że przy prezentacji zawodników przedstawiał ich tak za spokojnie przez co publika nie aplauzowała tak głośno gdy to robił Wacek ;);););), w ogóle jakoś tak jakby każdy się bał bić brawo itp. Za mną siedzieli najwyraźniej jacyś "inwalidzi" bo gdy wszyscy wstawali zeby zobaczyc jakąś mijankę na torze to oni sie darli - siadać !!!! jakby w ogole nie czuli tego meczu. :/:/:/:/

ALE OGÓLNIE BARDZO POZYTYWNIE WYSZŁO NIE LICZĄC TYCH DROBNYCH ZAJĄKNIĘC PREZENTERA ;);););)


           
Post 17 kwi 2005, o 11:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Niestety kibice unas są jacyś ... dziwni. Dla nich jedyny doping jest po biegu kiedy to na chwile wstają żeby bić brawo, a potem siadają :x Właśnie ze względu na kibiców na murawie był Hołyński, który próbował zachęcić kibiców przed i po biegu do dopingowania. Pierwsze .... koty za płoty ;) Myśle, że każdym kolejnym meczem będzie lepiej.

A co do KK to Grzesiek wybacz, ale ty przyszedłeś na jeden bieg dwa razy zaśpiewałeś ... dodałeś jeszcze "chłopaki wstawamy" :P i poszedłeś. Każdemu może się odechcieć gdy za każdym razem wstaje 15 osób, a reszta patrzy się tak jakby d*** miała przyklejone do ławeczki.

P.S. I nie mylicie pojęć spiker to pan który podaje wyniki i obsade wyścigów. Takie jest jego zadanie i w tym temacie nic się nie zmieniło.


           
Post 17 kwi 2005, o 12:23
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
hehe ... fajnie pan Hołyński powiedział wczoraj "wszystkiego dziewczyny piszczą" :wink:

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 17 kwi 2005, o 12:48
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Otóz, to jak Hołynski powiedział wstajemy w ostatnim biegu, to jja wstałem i za mną dwóch gosci, do sie dziaki zaczeły drzec, siadac :cenzura:...nie dla was tylko mecz, wszyscy chca ogladac...i własnie takie jest podjescie.... :? :? :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 17 kwi 2005, o 12:50
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jak dla mnie to p. Hołyński ma całkiem niezły głos i gadkę, ale raził mnie brak jakiejkolwiek krytyki, same chwalenie tak Stalowców jak i Rybniczan, oraz mówienie o wspaniałym biegu gdy wszystko rozstrzygnęło się na starcie i pierwszym łuku... Ale dzięki jego gadaniu o niczym przerwy się tak nie dłużyły :wink:


           
Post 17 kwi 2005, o 13:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Otóz, to jak Hołynski powiedział wstajemy w ostatnim biegu, to jja wstałem i za mną dwóch gosci, do sie dziaki zaczeły drzec, siadac k***a...nie dla was tylko mecz, wszyscy chca ogladac...i własnie takie jest podjescie.... :? :? :?

Trzeba bylo mu zaproponowac, zeby na nastepnym meczu siadl sobie w ostatnim rzedzie na samym dole to nikt mu zaslanial nie bedzie... :roll:

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 17 kwi 2005, o 14:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Powiem wiecej - to WSTYD, SROM i HANBA. :lol: :D


A Ty gruba swinio sie nieodzywaj na temat KK bo h**a wiesz a pi***dolisz bo takich ludzi jak Ty na stadionie bylo okolo 10 tys i co powiesz mi ze Ty bys kibicowal ?? watpie

a SROM to ja na Ciebie

P.S spotkamy sie w sondzie :lol:


           
Post 17 kwi 2005, o 15:31
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lip 2003, o 16:21
Skąd: Rzeszów
Posty: 1921

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
Jasiek napisał(a):
Powiem wiecej - to WSTYD, SROM i HANBA. :lol: :D


A Ty gruba swinio sie nieodzywaj na temat KK bo h**a wiesz a pi***dolisz bo takich ludzi jak Ty na stadionie bylo okolo 10 tys i co powiesz mi ze Ty bys kibicowal ?? watpie

a SROM to ja na Ciebie

P.S spotkamy sie w sondzie :lol:


Grzyniu wiem ze to denerwujace ale wyluzuj troche......Ja poprostu jak i polowa ludzi czytajacych to forum omijamy wpisy kangura i to jest prosta zasada....

_________________
Ochraniacze i Stabilizatory McDavid Medycyna Sportowa


           
Post 17 kwi 2005, o 17:15
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
Matius ale jak ja czytam jego wypowiedzi na tematy w ktorych jego wiedza jest niekompletna (a mysli ze wie wszystko i jest fajny ) to mi sie oranzada z komuni odbija

P.S. Jasiek kolysz jaja kangurom a nie pieprzysz glupoty balwanie


           
Post 17 kwi 2005, o 17:22
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
P.S. Jasiek kolysz jaja kangurom a nie pieprzysz glupoty balwanie

Grzyniu napisał(a):
A Ty gruba swinio sie nieodzywaj na temat KK bo h**a wiesz a pi***dolisz bo takich ludzi jak Ty na stadionie bylo okolo 10 tys i co powiesz mi ze Ty bys kibicowal ?? watpie

a SROM to ja na Ciebie

P.S spotkamy sie w sondzie
Kontroluj sie troszeczke!! Takich wpisów na forum nie tolerujemy.


           
Post 17 kwi 2005, o 17:56
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
oki sorki ale gosc mnie denerwuje i to strasznie (zreszta nietylko mnie)


           
Post 17 kwi 2005, o 19:17
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Nie mam nic przeciwko aby Hołyński prowadził kolejne zawody. pozdro


           
Post 17 kwi 2005, o 20:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 mar 2003, o 14:57
Skąd: B IV
Posty: 719

Zobacz profil 
Ja się jeszcze wypowiem co do dopingu. W KK rzeczywiście jest za mało osób by było ich słychać na całym stadionie. Ludzie! zamiast na niego narzekać to byście wstąpili w jego szeregi, a nie narzekacie, że nie słychać ! Poza tym to na następnym meczu Wacek powinien zachęcić w jakiś sposób kibiców do dopingowania. Również sami zawodnicy mogli by to zrobić na początku meczu !
Na rybniku po ostatnim biegu większa część stadionu skandlowała "dziękujemy". Także poczyniliśmy krok do przodu. Mam nadzieje, że w niedziele będzie jeszcze lepiej.

_________________
The Naturat

Obrazek


           
Post 17 kwi 2005, o 22:53
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Dawniej nie bylo zadnego Klubu Kibica, a pamietam, jak
caly stadion potrafil skandowac. Mysle, ze powod jest
bardzo prosty - ludziom zatesknilo sie za walka o najwyzsze
laury i energia w nich wyzwoli sie dopiero wtedy, gdy
sezon wejdzie w decydujaca faze. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi