Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Speedway Grand Prix w Bieszczadach!!!


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 kwi 2005, o 11:27
 Speedway Grand Prix w Bieszczadach!!!
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2005, o 09:16
Skąd: Tarnów
Posty: 2

Zobacz profil 
Witam :)

Wiem, że tytuł bardzo prowokujący, ale wbrew pozorom to nie żadna podpucha :))))

Otóż, jako zatwardziały maniak SGP zarezerwowałem sobie pobyt w Bieszczadach na długi weekend (30 kwietnia - 2 maja 2005), a dokładnie w Orelcu.
Dopiero po kilku tygodniach zrozumiałem, jak fatalną datę wybrałem - przecież 30 kwietnia jest SGP!!!
Najpierw z tego smutku się opiłem, teraz szukam rozwiązania problemu. Piszę na tym forum, ponieważ Rzeszów jest miastem żużlowym, a przy tym najbardziej zbliżonym geograficznie do mojego miejsca pobytu w czasie Grand Prx. A żyję nadzieją, że jest może jakaś rozgłośnia radiowa, którą w tym rejonie złapię, a która transmituje SGP? A może gdzieś będzie też transmisja niedzielnej ekstraligi? Tarnowskie Radio Maks transmituje ekstraligę, ale niestety zasięgu nie ma zbyt wielkiego.
A może ktoś zna jakiś lokal w Solinie, okolicach, gdzie jest Cyfra i można przy piwku obejrzeć SGP?
Ja dysponuję tylko radiem w samochodzie i wolnym czasem :)


           
Post 19 kwi 2005, o 17:10
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Masz szczescie, gdyz o ile dobrze wiem transmisje z GP przeprowadzac bedzie nadal... Radio Bieszczady. W Bieszczadach odbiera bodaj na czestotliwosci 104,9. A nawet jesli nie na 104,9, to spytasz pierwszej lepszej osoby. Tam sluchaja go wszyscy. Milego wypoczynku ;).


           
Post 19 kwi 2005, o 18:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 8 gru 2002, o 19:42
Skąd: Baranowka III/Kraków
Posty: 972

Zobacz profil 
Cytuj:
A żyję nadzieją, że jest może jakaś rozgłośnia radiowa, którą w tym rejonie złapię, a która transmituje SGP? A może gdzieś będzie też transmisja niedzielnej ekstraligi?


moze ci to zdziwi, ale cyfre plus i polsat cyfrowy na solinie nie jadna knajpa odbiera:))))), musisz sie tylko usmiechnac do wlasiciela

_________________
bERY


           
Post 22 kwi 2005, o 10:18
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 18 kwi 2005, o 09:16
Skąd: Tarnów
Posty: 2

Zobacz profil 
Niestety, w tym roku Bieszczady nie transmituję :cry:
http://radiobieszczady.pl/beta/b/index. ... readid=177


           
Post 22 kwi 2005, o 13:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 kwi 2005, o 15:55
Skąd: Rzeszów obecnie Warrington UK
Posty: 17

Zobacz profil 
To w takim razie czy jakieś inne radio będzie transmitować Grand Prix :?: Może jakieś internetowe :idea:

_________________
http://wap.wapgate.pl/dybas
strona w formacie WAP na telefon komórkowy
już z kolorowymi obrazkami


           
Post 22 kwi 2005, o 15:47
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Tarnowskie Radio Maks nadaje przez internet: Radio Maks w internecie. Tylko kto by zamienil telewizje na radio?

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 22 kwi 2005, o 15:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2002, o 20:14
Skąd: Kraków/Rzeszów
Posty: 714

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Tarnowskie Radio Maks nadaje przez internet: Radio Maks w internecie. Tylko kto by zamienil telewizje na radio?


No myśle ,ze dla takiego zatwardziałego maniaka SGP jakim jest jarooo :wink: nawet radio bedzie zbawieniem :P Oczywiscie wydaje mi sie ,ze w paru knajpach w Bieszczadach bedzie transmitowane GP ,ale gdyby sie okazało inaczej radio bedzie ratunkiem ;]

pozdrawiam i miłego słuchania/ogladania* GP

*niepotrzebne skreślic :P


pozdrawiam


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi