Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 13 lut 2009, o 13:40
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
no taa, tyle lat siedziały "w kuchni" to teraz będą nadrabiać stracone lata... :wysmiewacz:

Ładnym seksizmem zaleciało :D A na poważnie to Krystyna Kloc działa w żużlu wiele lat. Prywatnie jest zresztą żoną wieloletniego prezesa Sparty Andrzeja Rusko, który obecnie jest szefem Ekstraklasy piłkarskiej. Konflikt z kibicami faktycznie był i to ostry. Poszło m. in. o to, że fani spod wieży wywieszali na meczach flagę z przekreślonym logiem głównego sponsora, a ona się im postawiła...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 lut 2009, o 15:42
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Rozbawiła mnie nie ta wypowiedz, niby miał być za Cieślaka, ale jak jest u Nas to jeszcze nie jest gotowy do samodzielnej pracy :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz: :wysmiewacz:

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 13 lut 2009, o 20:57
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 23 sty 2009, o 21:49
Posty: 51

Zobacz profil 
Ja również uważam że Rybka będzie solidnym trenerem i dobrym duchem drużyny ponieważ musimy być drużyną!!!!!!Zawsze dobrze mu tu było,rozstał się ze Stalą bez żadnych animozji i było ok,a poza tym to on w dużym stopniu wprowadził nas do ekstraligii więc czas na powtórkę.Powodzenia panie Darku


           
Post 14 lut 2009, o 00:45
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Rybka trenerem? Super. :tuptup: Mam tylko nadzieje, ze przez decyzje "innych" nie bedzie mu sie obrywalo. Byli już tacy, ktorzy odrabiali kawal dobrej roboty, a wszystko brali na klate.

Powodzenia Darku! 8-)

P.S Swietnie, ze sie tak skonczylo, bo jak slyszalem nazwiska: Korbel czy Dzikowski, to ch** jasny mnie trafial. :młotek: :fucker:


           
Post 20 lut 2009, o 19:49
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
„Rybka” w Rzeszowie

Lubię wyzwania i dlatego podjąłem się roli trenera w Rzeszowie. Zapewniam, że dam sobie radę – powiedział z pełnym przekonaniem Dariusz Śledź, który przyjechał dzisiaj do miasta nad Wisłokiem.

Nowy trener rzeszowskich żużlowców został zaprezentowany podczas konferencji w siedzibie Marmy Polskie Folie. Na spotkaniu byli obecni reprezentanci głównych sponsorów spółki oraz dziennikarze. – Zbliżający się sezon stoi pod znakiem powrotów. Do drużyny wróciło kilku żużlowców znanych z wcześniejszych występów w naszych barwach. Teraz przyszedł czas na Darka, który wraz z rzeszowskim zespołem przed kilku laty jako zawodnik uzyskał awans. Witamy go serdecznie – rozpoczęła prezes spółki, Marta Półtorak.

Cieszę się, iż ponownie będę mógł współpracować w rzeszowskim klubie, który był ważnym i przyjemnym rozdziałem w mojej karierze. Pora na kontynuację – rozpoczął Śledź. – Przede wszystkim chciałbym, aby zawodnicy cieszyli się z jazdy. Będzie to oznaczało, że sprzęt ich nie zawodzi, nie mają kontuzji i uzyskują dobre wyniki. To cała tajemnica sukcesu. Jestem po to, aby im w tym pomóc – dodał.

Śledź przyznał, że rozmowy nt. objęcia funkcji trenera przebiegały sprawnie i obie strony szybko osiągnęły kompromis. - W dużej mierze zadecydowała osoba pani Marty Półtorak. Wszystko zaczęło się od luźnej rozmowy telefonicznej z Jackiem Ziółkowskim. Do tej pory jako szkoleniowiec współpracowałem przez ubiegły sezon w Atlasie Wrocław. Obok Marka Cieślaka, który w tej chwili jest najbardziej uznanym żużlowym trenerem w naszym kraju. Od Marka z pewnością nauczyłem się sporo, ale każdy ma własny styl pracy i nie będę jego wierną kopią – zaznaczył. Czeka mnie niełatwe zadanie, ale właśnie chęć zmierzenia się z wyzwaniem najbardziej mnie ekscytuje i zadecydowała o przenosinach do Rzeszowa. Ucierpi na tym moja rodzina i zwierzaki. W przypadku dobrych wyników będę mógł częściej odwiedzać rodzinny dom. Nie mam określonego harmonogramu pobytów na Podkarpaciu, czy zajęć z chłopakami. Będę wtedy, gdy będę potrzebny – zaznaczył.

W zespole Marmy-Hadykówki – bo tak będzie się nazywał 1-ligowy zespół z Rzeszowa - nastąpiły liczne zmiany kadrowe. – W tej drużynie jest potencjał. Nie tworzyłem koncepcji i nie budowałem kadry, ale w zasadzie nic bym nie zmieniał. Być może przychylnym okiem widziałbym jeszcze jednego krajowego zawodnika. Stać nas na sukces, ale pod warunkiem, że wszyscy bez wyjątku, którzy pracują na końcowy wynik, muszą go naprawdę chcieć. W zeszłym sezonie zabrakło monolitu, ale nie możemy się cofać tylko z optymizmem wybiegać w przyszłość. Nie mamy ogólnego przedsezonowego celu. Naszym zadaniem, pragnieniem i ambicją będzie zwycięstwo w każdym spotkaniu. Potencjał kadrowy jest spory i wyrównany, ale chciałbym, aby w zespole zrodził się lider, który swoją jazdą, a także zachowaniem w parkingu pozytywnie wpłynie na resztę. W tej roli widziałbym Mikaela Maksa, którego stać na dobre ściganie. Szwed wykazuje się ogromnym i pozytywnym spokojem w parkingu. Poza tym jest sympatycznym i otwartym człowiekiem - zauważa „Rybka”. – Mamy Drymlów, a bracia w tym samym boksie, to cenna przewaga nad przeciwnikiem. Z krajowych jeźdźców wybija się Maciek Kuciapa, który na własnym torze wzbudza u wielu respekt. Wiele pracy czeka mnie z młodzieżowcami – ocenił trener. Bądźcie z nami i nas dopingujcie. Prawdziwy fan nie obraża się na swoja drużynę, lecz jest z nią na dobre i na złe – powiedział na zakończenie lubiany przez rzeszowskich kibiców „Rybka”.


www.stal.rzeszow.pl ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 mar 2009, o 17:12
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
Śledź mówi, że przed zespołem nie stawia konkretnych celów na nowy sezon.
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2009/ ... lakiem-ro/


           
Post 20 mar 2009, o 18:17
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3563

Zobacz profil 
A co ma mówić innego? Ze awansujemy? Ze zdobedziemy 2 miejsce? Nie wyjdzie a później wszyscy będą go besztać za to jaki z niego ch :cenzura: a nie trener?

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 30 sie 2009, o 22:39
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Panie Darku - Pan takie kpiny własnym nazwiskiem firmuje? Bardzo chciałbym zobaczyć pańskie walnięcie w stół i wytoczenie kawy na ławę.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 30 sie 2009, o 22:57
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 11 wrz 2006, o 21:58
Posty: 1233

Zobacz profil 
Racja :!: Kto tutaj ustala skład :?:-wydaje się, że nie trener :młotek:
Przecież do Dauga pojechali praktycznie nawet w pięciu, bo Krecika trudno liczyć jako "pełnego" zawodnika :nie:
Ale Rybka trochu zawalił dziś z tym jokerem - powinien go zastosować wcześniej i w biegu przy słabszych zawodnikach Lokomotive, a nie czekać aż do biegów nominowanych, gdzie jadą mocni zawodnicy.


           
Post 30 sie 2009, o 23:21
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Po sezonie Śledź będzie miał okazje pokazać jakim człowiekiem jest naprawdę. Stanie przed wyborem dwóch dróg.
1. Pokaże, że ma jaja (Jasiek Stachyra)
2. Czy jest pipką (pan w sandałkach).

_________________
Obrazek


           
Post 31 sie 2009, o 04:29
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lip 2009, o 02:25
Skąd: Obywatel swiata
Posty: 956

Zobacz profil 
Obawiam sie tej drugiej opcji. Gdyby mial jaja, juz dawno by walnal reka w stol, a tak mamy, to co mamy.

_________________
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika!


           
Post 31 sie 2009, o 08:34
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 8 wrz 2006, o 18:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 468

Zobacz profil 
bromaz napisał(a):
Racja :!: Kto tutaj ustala skład :?:-wydaje się, że nie trener :młotek:



Nie od dziś wiadomo że trener jest tylko po to żeby był i ch*ja ma do gadania jeśli chodzi o ustalanie składu i nie tylko. W sumie powiem wam że ma chłop spoko fuche. Że tak powiem się nie narobi a zarobi :kielb_pala:


           
Post 20 paź 2010, o 22:07
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Cytuj:
Dotychczasowy trener rzeszowskiego teamu Dariusz Śledź podpisał nowy kontrakt obowiązujący przez dwa najbliższe sezony. Przedłużenie współpracy z obecnym trenerem jest zapewne wyrazem zadowolenia z osiąganych wyników, a najlepszą rekomendacją był awans drużyny z Rzeszowa do najwyższej klasy rozgrywkowej.


Dziennik SpeedwayInfo.pl

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 paź 2010, o 22:43
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Damian_xxx napisał(a):
W sumie powiem wam że ma chłop spoko fuche. Że tak powiem się nie narobi a zarobi :kielb_pala:

słyszałem że za awans miał dostać 15 kilometrów folii w rolkach. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Trochę dużo mi się to wydaje.


           
Post 21 paź 2010, o 07:22
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A ja słyszałem, że do tego jeszcze 100 worków prądu!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 21 paź 2010, o 11:32
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
no i pare pustakow :lol:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 21 paź 2010, o 15:53
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
a co wyście tacy "zawistni"? :hahaha:

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 21 paź 2010, o 16:08
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 lip 2009, o 16:52
Skąd: Strzyżów
Posty: 1796

Zobacz profil 
Bo o ,,dachówce" można zapomnieć :P

_________________
ZKS


           
Post 21 paź 2010, o 21:55
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 cze 2004, o 15:16
Skąd: Kraków
Posty: 2213

Zobacz profil 
Z ciekawostek pierwszy samochód Jacek Bąk nasz były reprezentant w piłce nożnej kupił właśnie od Darka Śledzia chyba była to Honda modelu nie pamiętam.

_________________
ŁUBU DUBU ŁUBU DUBU NIECH ŻYJE NAM PREZES NASZEGO KLUBU NIECH ŻYJE NAM .....


           
Post 26 kwi 2011, o 11:11
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Byłem wielkim zwolennikiem Śledzia jako trenera. Inteligentny, przyuczony u boku Cieślaka. Wydawał się idealnym kandydatem. Ale gdzie są rezultaty jego pracy?
Młodzież nie istnieje
Lampart w sezonu na sezon coraz słabszy. Kret to jakaś pomyłka - 19 lat a jeździ jak 7-latek. Zero jakichkolwiek umiejętności i talentu. Prokop - a kto to jest!? Nie bierze nawet udziału w treningach punktowanych :!: Nikogo więcej nie mamy... przyszłość wygląda dramatycznie
Przygotowanie toru
Jak mniemam to trener ostatecznie decyduje jak nawierzchnia zostanie przygotowana. Tak więc Śledź ma z tym problemy. Najczęściej robi *zbyt* kopnie na czym nie potrafią jeździć ani zafoliowani ani przyjezdni. Widowiska są wówczas przednie :D Jak można zrobić tor kompletnie nie do walki mając w zespole Harrisa czy Kuciapę? Jeśli rzeczywiście nawierzchnia ma taką specyfikę, że trudno przygotować ją dwa razy tak samo to może warto wymienić całą nawierzchnię? Dopytać jaki materiał jest np. na którymś z angielskich torów i zrobić taki sam. Dopasować się i mamy atut jak cholera.

Nie twierdzę, żeby Śledzia zwalniać bo nie ma nikogo w polskim żużlu kto mógłby go zastąpić (to parodia swoją drogą). Tylko Cieślak i Czernicki są trenerami wychodzącymi przed szereg, choć wyniki tego drugiego o tym nie świadczą.
Coś jednak zrobić trzeba. Podjąć jakieś kroki. Jakiekolwiek. To nic, że spadek nam nie grozi, ja staram się patrzeć w perspektywie kilku lat, a ta wygląda przerażająco. Kuciapa powoli będzie kończył karierę (36 lat!!), Lampart kończy się w ogóle, następców nie ma. Czy oni myślą cały skład oprzeć na transferach? Byli tacy co już tego próbowali - to nie działa na dłuższą metę.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 66 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi