Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 6 cze 2005, o 16:17
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2004, o 06:57
Skąd: Lublin
Posty: 11

Zobacz profil 
coz, raz na wozie, raz w nawozie.

nawet Darek Śledź - początek sezonu dosc kiepski (oprocz meczu w Lublinie), podczas gdy w tym samym czasie Pietraszko momentami naprawde dobrze (mecz z Grudziadzem), ktos nawet z Rzeszowa napisal, ze szkoda, iz nie wzieliscie Adama. teraz wszystko sie odwrocilo - Pietraszko jedzie tak słabo, jak dobrze jedzie Śledź.


           
Post 6 cze 2005, o 22:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
super, ze darek jezdzi ostatnio na wysokim poziomie. tylko kurde mam obawy, ze jak przyjdzie wazny mcz to moga sie powtorzyc historie, ze sprzedawczyk itp. nie oceniam czy to byla prawda czy nie ale jakies obawy sa


           
Post 7 cze 2005, o 08:32
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
nyks napisał(a):
super, ze darek jezdzi ostatnio na wysokim poziomie. tylko kurde mam obawy, ze jak przyjdzie wazny mcz to moga sie powtorzyc historie, ze sprzedawczyk itp. nie oceniam czy to byla prawda czy nie ale jakies obawy sa

E tam sprzedawczyk od razu. Przecież każdemu się mogą zdarzyć problemy sprzętowe.... :wink:
Przyznam ,że Śledziu mnie zaskakuje ostatnio. Nieźle ,nieźle.Bardzo bym chciał ,aby utrzymał poziom i nie powrócił do formy z początku sezonu...


           
Post 7 cze 2005, o 15:05
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Ja sie obawiam tylko jednego... Mianowicie postawy Darka w finalach... :roll: Wg mnie na reke takiemu zawodnikowi jak on by bylo odpuscic czy nawet zawalic jeden czy dwa mecze... Na Ekstralige to on sie nie nadaje wiec i miejsce w skladzie by stracil... W przypadku gdybysmy nie awansowali pewnie by mial pewne miejsce w naszej druzynie... :roll:

Obym sie mylil...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2005, o 19:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 lis 2003, o 09:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1046

Zobacz profil 
eh w takim razie Trojan, T. Rempala, K. Baran tez nie nadaja sie na e-lige, tak wiec im tez jest na reke zawal mecze, i zostac w I lidze - brawo!!!! :roll:

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 7 cze 2005, o 19:09
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2003, o 16:05
Skąd: Lublin
Posty: 130

Zobacz profil 
Cytuj:
Ja sie obawiam tylko jednego... Mianowicie postawy Darka w finalach... Wg mnie na reke takiemu zawodnikowi jak on by bylo odpuscic czy nawet zawalic jeden czy dwa mecze... Na Ekstralige to on sie nie nadaje wiec i miejsce w skladzie by stracil... W przypadku gdybysmy nie awansowali pewnie by mial pewne miejsce w naszej druzynie...


a kto sie u was na e-lige nadaje ??? :D :D :D :D :D :D :D
No poza Maxem i Ciapeczkiem to chyba nikt , hehe


           
Post 7 cze 2005, o 19:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
radus napisał(a):
Cytuj:
Ja sie obawiam tylko jednego... Mianowicie postawy Darka w finalach... Wg mnie na reke takiemu zawodnikowi jak on by bylo odpuscic czy nawet zawalic jeden czy dwa mecze... Na Ekstralige to on sie nie nadaje wiec i miejsce w skladzie by stracil... W przypadku gdybysmy nie awansowali pewnie by mial pewne miejsce w naszej druzynie...


a kto sie u was na e-lige nadaje ??? :D :D :D :D :D :D :D
No poza Maxem i Ciapeczkiem to chyba nikt , hehe


Na pewno więcej zawodników niż z Twojego TŻ-u :P

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 7 cze 2005, o 19:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Piszac, ze sie nie nadaje chodzilo mi glownie o wiek...

W przypadku awansu do E-ligi nawet przy slabych wynikach Karola w tym roku nieporozumieniem dla mnie by bylo pozbywanie sie jego... Jednak to raczej nie mozliwe bo ma kontrakt na 2 lata... :P

Jak z terazniejszego skladu postawilbym na Kuciape, Barana i Rempale...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2005, o 20:01
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Ja od dawna stawiam sobie to pytanie czy wszystkim na pewno zalezy na awansie. Nie mówię ze zaczną sprzedawac mecze czy cos w tym stylu, ale moze niektórzy zawodnicy w decydujących momentach nie dadzą z siebie wszystkiego...

Trzeba sobie brutalnie walnąć prawdę prosto z mostu. Z obecnego skladu kilku zawodnikow bedzie musiało odejsc (zakladam na potrzeby dyskusji ze awansujemy). Ekstraliga to stanowczo zbyt wysokie progi dla Rafała Trojanowskiego czy naszych juniorów (choc ci ciągle się rozwijają i mogą wkrótce byc ba tyle dobrymi zawodnikami zeby dawac sobie radę w elidze). W przypadku Sledzia wazną rolę odgrywa wiek. Zawodnik 36 letni który po kilku marnych sezonach w tym rocznej karencji w ekstralidze mogłby się po prostu zbłaźnic. Darek kiedys byl swietnym zawodnikiem ale to był naprawdę dawno temu. Z obecnej kadry na ekstraligę powinni zostac tylko: Max (lepszy zawodnik i tak do nas nie przyjdzie), Kuciapa byc moze Rempala i <zaskocze moich oponentów>Baran :shock: tych zawodnikow przy BARDZO dobrym sprzecie stac na punktowanie w ekstralidze. Ale nawet jesli stac ich na punktowanie w elidze to nie znaczy ze byłoby dla nich miejsce w skladzie. Po ewentualnym awansie trzeba kupic co najmniej 2 mocnych zawodnikow klasy Kosciecha (co najmniej) by nie wyleciec z hukiem. Wiec stawiam pytanie: czy zawodnicy dla których za rok w Rzeszowie nie będzie miejsca za wszelką cene beda sie bic o awans? Ewentualne premie za awans mogą nie byc wystarczające w obliczu utraty miejsca w zespole i skazaniu na szukanie sobie nowego pracodawcy.


           
Post 7 cze 2005, o 20:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 lut 2005, o 23:24
Posty: 544

Zobacz profil 
A ja jestem pewien ze gdyby darek utrzymal taka forme do konca sezonu to na zatrudnienie w ekstralidze moze liczyc. Zreszta po co ma psuc mecze na koncu sezonu?? Jesli bedzie jezdzil dobrze i wejdziemy do eligi to napewno bedzie po zakonczeniu sezonu mial duzo ofert, a jezeli zawali dwa ostatnie mecze bedzie wiadomo ze cos jest nie tak.


           
Post 7 cze 2005, o 20:42
 


jak ja nie lubie takich rzomow :? Po co sie martwic na zapas i prz okazji snuc domysly krzywdzace naszych zawodnikow?

Zreszta, jakby spojrzec na skaldy pierwszoligowe to wyjdzie nam...ze nikomu nie powinno zalezec na awansie 8-)


           
Post 7 cze 2005, o 20:55
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
jak ja nie lubie takich rzomow :? Po co sie martwic na zapas i prz okazji snuc domysly krzywdzace naszych zawodnikow?
Chyba lepsze takie rozmowy niz ciągłe kłotnie o Barana czy nie daj Boże kompletna cisza na forum, czego bylismy świadkami bodajze w 2003 roku kiedy dziennie było pare postów.


           
Post 7 cze 2005, o 20:58
 


micson napisał(a):
michal_m napisał(a):
jak ja nie lubie takich rzomow :? Po co sie martwic na zapas i prz okazji snuc domysly krzywdzace naszych zawodnikow?
Chyba lepsze takie rozmowy niz ciągłe kłotnie o Barana czy nie daj Boże kompletna cisza na forum, czego bylismy świadkami bodajze w 2003 roku kiedy dziennie było pare postów.


po czesci masz racje, ale teraz mozemy uderzac w kolejnych zawodnikow :P

A nie jest prawda, ze Twoim(Waszym) tokiem rozumowanmia, nikomu w I lidze nie powinno zalezec na awansie ?

Sklad Gorzowa poza juniorami chyba caly do wymiany. Byc moze "bolo" moglby kilka punktow na wlasnych smieciach zdobyc, ale nic wiecej...

Rybnik? Byli juz w tym zestawieniu i dostawali baty od kazdego...

Ostrow? Tutaj chyba najgorsza sytuacja...


           
Post 7 cze 2005, o 21:36
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Tu nie chodzi o to kto do wymiany, bo wiadomo, ze oczywiste jest ze przynajmniej 2 zawodnikow trzeba wymienic... Mi i zapewne Misconowi chodzi oto, ze nie kazdemu moze zalezec na awansie...

Przeciez dla takiego Trojana czy Sledzia (nie mam nic do niech i lubiw obydwu, jednak trzeba sobie powiedziec, ze Eliga to wysokie progi) to czysty biznes odpuscic 2 czy nawet 1 decydujacy mecz w finale i za rok sobie znow spokojnie jezdzic w 1 lidze i "grzac" cieple gniazdko z pieniedzmi...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2005, o 21:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Słuchajcie w Tarnowie dokupiono Tomka i Jacka Gollobów oraz zakontraktowano Tonego i mieli skład na mistrzostwo. Nie oszukujmy się my mistrzostwa zdobyć nie musimy, a Tomek Rempała, Maciek Kuciapa, czy nawet Karol Baran poziom Staszka Burzy, Wardzały czy Grześka Rempały prezentują. Aż tak źle z nami nie jest tymbardziej, że nikt od naszych zawodników nie wymaga mistrzostwa! Jak dla mnie wystarczy zapewnienie sobie bytu na kolejny sezon, a wtedy kolejne wzmocnienie i wtedy można coś powalczyć.

_________________
Obrazek


           
Post 7 cze 2005, o 23:09
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
cvieQ napisał(a):
Słuchajcie w Tarnowie dokupiono Tomka i Jacka Gollobów oraz zakontraktowano Tonego i mieli skład na mistrzostwo. Nie oszukujmy się my mistrzostwa zdobyć nie musimy, a Tomek Rempała, Maciek Kuciapa, czy nawet Karol Baran poziom Staszka Burzy, Wardzały czy Grześka Rempały prezentują. Aż tak źle z nami nie jest tymbardziej, że nikt od naszych zawodników nie wymaga mistrzostwa! Jak dla mnie wystarczy zapewnienie sobie bytu na kolejny sezon, a wtedy kolejne wzmocnienie i wtedy można coś powalczyć.

Dokladnie tak samo mysle... Wystarczy sciagnac klasowego obcokrajowca i krajowego zawodnika i skladu wcale nie bedziemy miec zlego , wrecz porownywalne do Tarnowa (ten sezon) nie liczac mlodziezy, ktora odwala tam kupe roboty...

Kuciapa - J.Gollob
T. Rempala - G.Rempala
Baran - Wardzala (Burza)
Rickardsson lub Crump - Ricardsson
Hampel lub Walasek czy ktos w tym stylu - T.Gollob

Z tym Rickardssonem nie oszalalem... :P Tarnow po tym sezonie sie rozpadnie... :P

Oczywiscie sa to moje czyste przemyslenia i opinie, zeby mi zaraz nikt nie zarzucil, ze juz widze nasza druzyne w E-lidze...

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2005, o 23:11
 


DMN - Barley napisał(a):
Przeciez dla takiego Trojana czy Sledzia (nie mam nic do niech i lubiw obydwu, jednak trzeba sobie powiedziec, ze Eliga to wysokie progi) to czysty biznes odpuscic 2 czy nawet 1 decydujacy mecz w finale i za rok sobie znow spokojnie jezdzic w 1 lidze i "grzac" cieple gniazdko z pieniedzmi...


no ok, ale tak jest w kazdym zespole pierwszoligowym, czyz nie?

Naiwasem mowiac ja nie moglbym kibicowac zawodnikom naszego klubu, jesli w podsiwaodmosci dreczyloby mnie pytanie :"w nastpnym meczu odpusci, czy nie?". To jest chore...

Zreszta uwazam, ze rozmowy tego typu nie powinny odbywac sie w temacie, ktory jest poswiecony "Rybce" 8-)


           
Post 7 cze 2005, o 23:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
DMN - Barley napisał(a):
Przeciez dla takiego Trojana czy Sledzia (nie mam nic do niech i lubiw obydwu, jednak trzeba sobie powiedziec, ze Eliga to wysokie progi) to czysty biznes odpuscic 2 czy nawet 1 decydujacy mecz w finale i za rok sobie znow spokojnie jezdzic w 1 lidze i "grzac" cieple gniazdko z pieniedzmi...


no ok, ale tak jest w kazdym zespole pierwszoligowym, czyz nie?

Naiwasem mowiac ja nie moglbym kibicowac zawodnikom naszego klubu, jesli w podsiwaodmosci dreczyloby mnie pytanie :"w nastpnym meczu odpusci, czy nie?". To jest chore...

Zreszta uwazam, ze rozmowy tego typu nie powinny odbywac sie w temacie, ktory jest poswiecony "Rybce" 8-)

Ten temat dotyczy glownie Rybki, wiec czemu rozmowy maja nie byc tu prowadzone?

Zaloze sie, ze nie tylko mnie drecza takie pytania... Teraz oto sie nie boje czy odpusci czy nie, bo teraz to dla mnie malo wazne czy zajmiemy 1 czy 6 miejsce, choc chcialbym abysmy pokazali nasza sile juz teraz...

Zyje przyszloscia, ktorej przyznam sie boje... Co z tego, ze Darek nie bedzie schodzil teraz poniezej 10 punktow, jezeli przyjdzie do tego najwazniejszego i walnie 2?

Dla mnie to nie jest chore, bo kazdy madry czlowiek chce dla siebie jak najlepiej i mysli przyszlosciowo... Ciekawe czy Ty myslalbys inaczej jakbysbyl w jego sytuacji?

Z calym szacunkiem dla Darka bo lubie go, kiedys byl nawet moim ulubionym zawodnikiem i chcialem go w Rzeszowie jeszcze niczym podpisal kontrakt w Lublinie (2003) Uwazam jednak, ze ten zawodnik co mial osiagnac juz w zuzlu osiagnal i nie jest przyszlosciowym zawodnikiem, co za tym idzie nie widze go w Elidze w zadnym zespole, chociaz jezdza tam gorsi... :P

Nie oszukujmy sie! Darek nie jest w zaden sposob przywiazany do Rzeszowa wiec tak na prawde wydaje mi sie, ze ma to daleko z tylu czy awansujemy czy nie... Na reke nawet by mu bylo nie awansowac...

Takie jest moje zdanie... Moze sie mysle, moze nie czas pokaze... Forum jest od tego by wyrazac swoje opinie... :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 7 cze 2005, o 23:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
Naszym pocieszeniem może być fakt, iż jak dobrze wiemy nasi zawodnicy, łączne z Darkiem Śledziem utrzymują bardzo dobre stosunki (pozdrawiam MaK :>) z panią prezes, a zarazem głównym sponsorem naszego klubu. Dlaczego możemy się z tego cieszyć? Bo zawsze można liczyć na to, że lojalność wygra. Darek Śledź na pewno nie straci na tym jeśli awansujemy, bo sądzę, że pani Marta przygotuje sporą premię dla naszych zawodników w przypadku awansu, gdyż sama chce do tego dążyć.

Cóż, a jakbyśmy już awansowali i mielibyśmy pozbyć się Darka to klubu sobie raczej długo by nie musiał szukać, a po dobrym sezonie i wywalczonym awansie sądzę, że i dobre warunki kontraktu przedstawiłby mu przyszły klub.

_________________
Obrazek


           
Post 8 cze 2005, o 00:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No to widze, ze mnie cvieQ zapamietal z najlepszej strony na forum :lol: :P


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 154 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi