Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 25 kwi 2005, o 20:18
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Bardzo słabo w niedzielę spisał się Dariusz Śledź, który nie wywalczył ani jednego punktu. Popularny "Rybka" od meczu z Kolejarzem Opolem nie może dogadać się ze swoimi silnikami i efekty tego są widoczne. Po spotkaniu z Gorzowem Darek nie krył swojego rozgoryczenia...



-"Szczerze mówiąc, nie wiem co się stało. Jestem bezradny, ponieważ kompletnie leżę sprzętowo. Nie wiem, w którą stronę mam iść, co mam zrobić, żeby było lepiej. Na pewno wybiorę się do mechanika i zrobię wszystko, aby zrehabilitować się w następnym meczu. Chciałbym bardzo przeprosić kibiców za to, co się stało. Obiecuję, że taka wpadka już więcej się nie zdarzy...: - powiedział zawodnik Marmy na łamach Dziennika Polskiego.

Miejmy nadzieję, że już w Krośnie Dariusz Śledź pokaże się z dobrej strony i udowodni, że żużlowe abecadło nie jest mu obce. Bardzo ważne jest również wsparcie kibiców i właśnie teraz jest ono bardzo potrzebne

_________________
.


           
Post 25 kwi 2005, o 20:28
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
a ch.. z tego ze sie obudza na Krosno i beda (bez obrazy-dla kibiców z krosna)łupac frajerów.Niech robią połowe tych pkt. na meczach z Ostrowem Rybnikiem Gorzowem to juz będzie dobrze.Dareczek Q- drugi Kępa...jak trzeba jechac...wtedy ch...

P.S Półtorak wypowiada sie w gazecie że Max pomoże przy sprzecie-a gdzie Q byli wszyscy przed 14 biegiem -kiedy trzeba było pożyczyc sprzęt od Max-a i zremisowac ten bieg.

_________________
joo


           
Post 25 kwi 2005, o 20:28
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 13 lis 2002, o 16:54
Posty: 958

Zobacz profil 
Rybka to Rybka :). Pamiętam, że na sprzęt narzekał od zawsze, nawet kiedy ze Spartą zdobywał mistrza za mistrzem :) Myślę, że to dobry duch zespołu :D. Wszystkie jego zalety wymienił już Mikas. Może jest zbyt inteligentny na to, by się dołować jakimś tam banałem, że słabo jeździ. :D Dlatego możecie go wyzywać, ile chcecie, on sobie z tego nic nie zrobi ;) W przeciwieństwie do Karola :evil:

Tylko jedno mi w tym wszystkim nie pasuje. Śledź pasowałby na menadżera albo jakąś maskotkę zespołu, ale czy musi koniecznie wyjeżdżać na tor? :)


Ostatnio edytowano 25 kwi 2005, o 20:30 przez Dr Kenny, łącznie edytowano 2 razy

           
Post 25 kwi 2005, o 20:29
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 kwi 2005, o 11:59
Skąd: Rzeszów
Posty: 64

Zobacz profil 
Oby te zarzekania o ostatnim takim wystepie miały jakieś racjonalne podstawy i rzeczywiście udowodnił swoją wartośc. Nie wymagamy od niego więcej jak tylko postawy podobnej do tej, jaką prezentował w tamtym roku (średnio 6-8 pkt robił, no oprócz ostatniego meczu :P)


           
Post 25 kwi 2005, o 20:29
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 gru 2004, o 13:17
Skąd: Baranówka I
Posty: 149

Zobacz profil 
"Szczerze mówiąc, nie wiem co się stało. Jestem bezradny, ponieważ kompletnie leżę sprzętowo. Nie wiem, w którą stronę mam iść, co mam zrobić, żeby było lepiej. Na pewno wybiorę się do mechanika i zrobię wszystko, aby zrehabilitować się w następnym meczu. Chciałbym bardzo przeprosić kibiców za to, co się stało. Obiecuję, że taka wpadka już więcej się nie zdarzy"

Czytając to , szczerze mówiąc to ja mu wierze ((hehe)) Będe zadowolony jeśli Darek zrobi w Krośnie 8pkt. :)

_________________
B1 ... ZKS ;)


           
Post 25 kwi 2005, o 20:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
zrobi kilka pkt z krosnem i grudziadzem odzyska zaufanie pojedzie z ostrowem i zrobi wynik olimpijski 0 0 0 0 0 :)


           
Post 25 kwi 2005, o 20:34
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 gru 2003, o 13:30
Posty: 2505

Zobacz profil 
radus napisał(a):
Niechce was martwić " przyjaciele " ale jak Śledź zaczyna słabo jechac to już sie nie poprawia !!! czyli z nim może być tylko gorzej.
Niestety Trojan to jeszcze wiekszy cienias , musicie zatrudnić Pecyne , bo jak tego nie zrobicie to nie macie szans na awans!
I jeszcze jedno najważniejsze (czego wam nie życze) jeszcze nie było u was rzadnej kontuzji , a zapewne taka sie niebawem zdarzy (czego wam nie życz) znając wasz zespół , i co wtedy ? jakby Max albo Ciapek nie mogli pojechać w meczu to co będzie ???


a co sie stanie (czego wam nie zycze) jak u was pietraszko i piszcz zalapie kontuzje( czego wam nie zycze) ???

_________________
"Nie mój cyrk, nie moje małpy",


           
Post 25 kwi 2005, o 21:17
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Pierwszy mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 10 zdobytych punktów.
Drugi mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 7 zdobytych punktów.
Trzeci mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 3 zdobyte punkty.
Czwarty mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 0 zdobytych punktów.

Jeeezu, aż się boję co w Krośnie będzie... :D :D


           
Post 25 kwi 2005, o 21:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Dobrze kolega Michael: napisał na słabeuszach narobi pkt. a jak przyjdzie co do czego czyt. meczu z Ostrowem-ch... znowu pojedzie...ale mam nadzieje że już na Ostrów Trojan bedzie sprawny!!!W Krośnie niech jedzie Stachyra na młodym a za Śledzia niech jedzie Miesiąc!!!

_________________
joo


           
Post 25 kwi 2005, o 22:42
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 lis 2002, o 00:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 432

Zobacz profil 
radus napisał(a):
Niechce was martwić " przyjaciele " ale jak Śledź zaczyna słabo jechac to już sie nie poprawia !!! czyli z nim może być tylko gorzej.
Niestety Trojan to jeszcze wiekszy cienias , musicie zatrudnić Pecyne , bo jak tego nie zrobicie to nie macie szans na awans!
I jeszcze jedno najważniejsze (czego wam nie życze) jeszcze nie było u was rzadnej kontuzji , a zapewne taka sie niebawem zdarzy (czego wam nie życz) znając wasz zespół , i co wtedy ? jakby Max albo Ciapek nie mogli pojechać w meczu to co będzie ???


Co może być gorszego od czterech zer? :)
A tak poważnie, to myślę, że wkrótce zobaczymy Darka Śledzia w dobrej dyspozycji. Mam nadzieję, że stanie się to już podczas najbliższego meczu w Krośnie. Dlatego drogi kolego z Lublina wstrzymaj się póki co z opisywaniem swoich marzeń na forum.

_________________
14 lipca 2006 r. 71:18 :)


           
Post 25 kwi 2005, o 22:53
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
Norticus napisał(a):
Pierwszy mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 10 zdobytych punktów.
Drugi mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 7 zdobytych punktów.
Trzeci mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 3 zdobyte punkty.
Czwarty mecz Śledzia w Stali Rzeszów - 0 zdobytych punktów.

Jeeezu, aż się boję co w Krośnie będzie... :D :D

jak to co 10pkt
potem u siebie 7 nawyjezdzie 3 i znowu 0 ^^

_________________
.


           
Post 26 kwi 2005, o 13:56
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Z tego, co wiem to poszły mu pierścienie w motocyklu i nie mógł jeździć tak szybko jak by sam chciał i jak kibice by chcieli. A uważam, że takie chamskie potraktowanie żużlowca jest nie na miejscu, ponieważ jak każdy znas jest on tylko człowiekiem :!: -my również mamy czasami gorsze dni i się wtedy potykamy i zamiast tak jak nie którzy na niego najeżdżać, dołować i krytykować powinniśmy go wspierać w trudnych chwilach. Prawdziwi kibice powinni podać mu rękę, aby wstał i pomóc mu się pozbierać z upadku. Kibicem nie jest ten, kto wspiera, drużyne w dobrych chwila, ale kibicem jest ten, który z drużyną jest na dobre i złe, gdy wygrywają i wtedy, gdy przegrywają. Chciałam jeszcze zauważyć, że Śledź nie nawalił tak jak Baran. On przynajmniej zdobył punkty i w Lublinie, i u nas i w Opolu- a Baran jak jeździ sorki :?: Czy to w ogóle można nazwać jazdą :?: - raczej nie :!: Więc jak już jakieś pretensje to proponuje mieć do Barana, bo on ani razu się nie pokazał się z dobrej strony :!:


           
Post 26 kwi 2005, o 14:03
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 13:19
Posty: 9

Zobacz profil 
Z tego, co wiem to poszły mu pierścienie w motocyklu i nie mógł jeździć tak szybko jak by sam chciał i jak kibice by chcieli. A uważam, że takie chamskie potraktowanie żużlowca jest nie na miejscu, ponieważ jak każdy znas jest on tylko człowiekiem :!: -my również mamy czasami gorsze dni i się wtedy potykamy i zamiast tak jak nie którzy na niego najeżdżać, dołować i krytykować powinniśmy go wspierać w trudnych chwilach. Prawdziwi kibice powinni podać mu rękę, aby wstał i pomóc mu się pozbierać z upadku. Kibicem nie jest ten, kto wspiera, drużyne w dobrych chwila, ale kibicem jest ten, który z drużyną jest na dobre i złe, gdy wygrywają i wtedy, gdy przegrywają. Chciałam jeszcze zauważyć, że Śledź nie nawalił tak jak Baran. On przynajmniej zdobył punkty i w Lublinie, i u nas i w Opolu- a Baran jak jeździ sorki :?: Czy to w ogóle można nazwać jazdą :?: - raczej nie :!: Więc jak już jakieś pretensje to proponuje mieć do Barana, bo on ani razu się nie pokazał się z dobrej strony :!:


           
Post 26 kwi 2005, o 14:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 mar 2004, o 12:46
Skąd: Ruhrpolen
Posty: 424

Zobacz profil 
Zgadzam sie wpelni z Karolcia, wielu z Was takze cytuje takze wypowiedz pomeczowa Darka. No coz on przynajmniej mial odwage przeprosic kibicow za swoja postawe w meczu. Pamietajmy ze Darek nie byl jedynym zawodnikiem ktory zawalil w meczu z Gorzowem.


           
Post 26 kwi 2005, o 14:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
A jak tu się w ogóle można zgodzić z taką wypowiedzią. Pierwsze piszesz, że prawdziwy kibic nie jeździ po zawodnikach itp itd etc a za chwilke piszesz, że pretensje można mieć do Barana i żeby to po nim jechać. Jeden jest równy drugiemu i jak już wspierać to dwóch. Z Twojegu postu mogę tylko wywnioskować, że pałasz sympatią do Śledzia, a Twoje odczucia w stosunku do Karola są zpełnie odmienne.

Śmieszne..

_________________
Obrazek


           
Post 26 kwi 2005, o 14:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Co może być gorszego od czterech zer? :)


Piec zer. :twisted:

Nie ma co od razu spisywac Sledzia na straty. W dwoch
pierwszych meczach pokazal, ze potrafi jechac, wiec
w kolejnym moze rownie dobrze zdobyc kolejne zero,
jak i przywiezc dwucyfrowke. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 26 kwi 2005, o 15:12
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 mar 2005, o 15:59
Skąd: rzeszow
Posty: 13

Zobacz profil 
Prawda jst taka ze jezeli Darek nie skompletuje dobrego silnika to nie zobaczymy efektow jego jazdy!!! Jesli nadal bedzie jezdzil tak jak w meczu z Gorzowem to moze byc ciezko gdyz we 3 meczu sie nie wygrywa.


           
Post 26 kwi 2005, o 15:19
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 mar 2005, o 19:32
Skąd: Rzeszów... prawie ;)
Posty: 249

Zobacz profil 
Gorzej jak Darek nawali jeszcze w Krośnie... Wtedy to dopiero zacznie się po nim jeździć :( . A taka możliwość istnieje, co więcej jest prawdopodobna :| .
BTW: Słyszałem coś o tym jakoby do Krosna miał nie jechać Max. Czy to prawda???


           
Post 26 kwi 2005, o 15:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
Jasiek 4 - 0 jeden defekt ;) ale czy to cos zmienia;0;0;0;0;0


           
Post 26 kwi 2005, o 15:59
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
Cytuj:
Śledź nie nawalił tak jak Baran...
Czy to w ogóle można nazwać jazdą - raczej nie ...


napewno Karol lepiej jezdzil w niedziele od Darka przynajmniej probowal walczyc w przeciwienstwie do niego... :roll:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 86 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi