Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 26 kwi 2011, o 13:15
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Działania społki pod katem przyszlych lat sa dramatyczne. Nie ma treningow dla mlodziezy, nie mamy mlodziezy, nie jezdzimy w MDMP, a nawet jak jest jakis scigant z licencja nie jest puszczany w punktowanych treningach. To jest dramat. Niestety Sledź zapewne nie ma zadnego wplywu ile treningow, testow, czy sparingow odjedzie z mlodzieza. Pod tym wzgledem jest gorzej niz w drugoligowych klubach.
Wiem ze jest Jason Crump, ale jeden Crump nie zalatwi wszystkich spraw w rzeszowskim zuzlu.

Cytuj:
Czy oni myślą cały skład oprzeć na transferach? Byli tacy co już tego próbowali


Podejrzewam, ze tak mysla. Co najmniej z kilku powodow. Przy takiej polityce sekcja/klub/spolka moze dzialac w obecnym formacie. Chcac inczej to wszystko uporzadkowac trzeba by wiele zmienic. Z prywatnego satelity stworzyc podwaliny klubu sportowego.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 26 kwi 2011, o 13:20
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A z ciekawosci spytam - Sledz syacjonuje w Rzeszowie, czy dojezdza na mecze / treningi? Szkolka musi zajmowac sie ktos na miejscu i nie mam tu na mysli Janusza S. z jego sposobem bycia i komunikacji - nikogo nie mam na mysli ;)


           
Post 26 kwi 2011, o 20:35
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Z tego co wiem to Kuciapson sie zajmuje szkolka, ale po co treningi !!!

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 10 maja 2011, o 20:36
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Darek Śledź napisał(a):
Nam ponownie zabrakło pary w końcówce. Wiemy jednak, gdzie szukać tych słabszych punktów i w następnych meczach powinno być lepiej.


Czyli gdzie Darek, gdzie ?

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 10 maja 2011, o 22:30
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 sie 2003, o 15:17
Skąd: Polska,Rzeszów,
Posty: 1206

Zobacz profil 
Tych słabszych punktów nie ma co szukać, wszyscy widzą gdzie się znajdują;) Czas aby odezwał się w końcu "zły policjant" czyli Caryca bo "dobry policjant" (Sledz) już w tym momencie powinien siedziec cicho - jesli oczywiscie przyjeli taka taktyke kierowania druzyna;)

_________________
Gauleiter powrócił...
I nastał "terror praworządności"...


           
Post 10 maja 2011, o 22:54
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Czyli co, będzie wyrzucać z drużyny ?

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 10 maja 2011, o 23:02
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
moze nie odrazu wyrzucac , na poczatek zmniejszy o 50 % zarobki np. lee , a co nie moze ? :hahaha:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 10 maja 2011, o 23:09
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
he ale jak wyrzuci Lee, to juz zarobkow nie bedzie musiala zmniejszac, bo wtedy z braku zawodnikow do skladu bedziemy kazdy mecz musieli walkowerem oddac

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 28 kwi 2012, o 14:06
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 lut 2012, o 01:12
Posty: 699

Zobacz profil 
http://www.youtube.com/watch?v=AFlWQRGXk1s


           
Post 6 sie 2012, o 12:00
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Mysle, ze po kilku latach obecnosci Darka w Rzeszowie w charakterze trenera mozna napisac, ze w tej roli sprawil sie srednio. Majac w skladzie przyzwoite nazwiska, nie potrafil wydobyc z druzyny zbyt wiele. Mysle, ze warto zastanowic sie nad zmianami chyba, ze Marta wyzej ceni oddanie i spolegliwosc od milionow wywalanych co sezon niemal w bloto.

Jesli ma sie u nas narodzic nowa jakosc, to potrzebujemy trenera z zachodniej polski, z dobrymi relacjami z zawodnikami i swoim zdaniem, ktore Marta bedzie brac pod uwage. Z kandydatow przychodzi mi do glowy Piotr Zyto, bo ten CzeCze to troche malo sympatyczny jest ;)


           
Post 6 sie 2012, o 13:08
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Obojętnie kto by tu był trenerem,to i tak Marta ma pierwszeństwo w decyzjach podejmowanych w meczu.Jej klub ona rządzi,a Darek jest jej podwładnym i niema swoich decyzji co widać w każdym meczu.Tyle czasu jest i zero nowych zawodników co jest inną kwestią.Smutne ale prawdziwe.


           
Post 8 sie 2012, o 00:02
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A moj faworyt Piotrek Zyto obecny na derbach w ZG i doradza Dobruckiemu ;)


           
Post 8 sie 2012, o 00:09
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Mysle, ze po kilku latach obecnosci Darka w Rzeszowie w charakterze trenera mozna napisac, ze w tej roli sprawil sie srednio. Majac w skladzie przyzwoite nazwiska, nie potrafil wydobyc z druzyny zbyt wiele. Mysle, ze warto zastanowic sie nad zmianami chyba, ze Marta wyzej ceni oddanie i spolegliwosc od milionow wywalanych co sezon niemal w bloto.

Jesli ma sie u nas narodzic nowa jakosc, to potrzebujemy trenera z zachodniej polski, z dobrymi relacjami z zawodnikami i swoim zdaniem, ktore Marta bedzie brac pod uwage. Z kandydatow przychodzi mi do glowy Piotr Zyto, bo ten CzeCze to troche malo sympatyczny jest ;)

jeśli ma się narodzić nowa jakość, to Marta musi iść w pizdu. Śledź jest jaki jest, kilka błędów popełnił. Ale nie ma jaj. Jest zbyt przyzwoity i miękki jak na trenera. Taki jakiś wystraszony.
A z tymi nazwiskami... to są pojedyncze nazwiska. Nie ma drużyny. Klub bez szkolenia swojej młodzieży nie może zajść zbyt daleko. U nas tego nie widzą. Ale to już nie ten wątek :)


           
Post 8 sie 2012, o 00:18
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Marta moze zostac, ale zdelegowac zadania i odpowiedzialnosc kompetentnym osobom - i taka osoba po mojemu jest Piotrek Zyto na pozycji trenera ;)

A szkolenie mlodziezy to insza inszosc - wystarczy popatrzec na uczestnikow finalu SK w Rzeszowie, klubow reprezentowanych przez tych finalistow i miejsc w tabeli tych klubow. Zaleznosc jest prosta - nagle okazuje sie, ze ostatnie kluby w e-lidze nie maja reprezentantow w finale, a w najlepszym przypadku kupily se jednego ;)


           
Post 1 lis 2012, o 01:02
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Jeśliby wierzyć SF to Rybka w Rzeszowie z posadki trenera jest nie do ruszenia. Ja bym na medalowy sezon 2013 zatrudnił jako treneiro Janusza ... nawet i Ślączkę :razz:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 1 lis 2012, o 01:55
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
No i fajno... tzn. fajnie - tylko jak Jason nie przedluzy kontraktu, to kto bedzie ustalal sklady biegow nominowanych? ;)

A troche powazniej, to jest jeszcze czas do inauguracji ligi, wiec apel do Marty - jest taka przyzwoita firma szkoleniowo-doradcza House of Skills sie nazywa. Trzeba tam wykupic dla Darka program rozwojowy, zeby chlop nie wygladal w parkingu jak siedem nieszczesc, tylko wydobywal z zawodnikow to co najlepsze i prowadzil Orange Team do mistrzostwa ;)


           
Post 1 lis 2012, o 23:03
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
To że Darek Śledz będzie kolejny sezon trenerem nie dziwi, gdzie Półtorakowa znajdzie w Polsce trenera który nie ma nic do gadania przy ustalaniu składu, będzie wykonywał bez zajęknięcia wszystkie rozkazy "carycy" a skład biegów nominowanych pomoże ustalac mu Crump ?

Każdy trener ma jakieś ambicje, chce coś osiągnąc, miec wpływ i decydowac kogo wystawia do skałdu, w Rzeszowie taki trener nie miałby racji bytu !. Darek idealnie pasuje na to stanowisko.

Mierny, bierny ale wierny. Sprawdził się mówiąc krótko.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 3 lis 2012, o 22:17
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2012
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2006, o 01:13
Posty: 1325

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Trzeba tam wykupic dla Darka program rozwojowy, zeby chlop nie wygladal w parkingu jak siedem nieszczesc, tylko wydobywal z zawodnikow to co najlepsze i prowadzil Orange Team do mistrzostwa ;)

Marta ich poprowadzi :D :D


           
Post 10 sty 2013, o 12:17
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Panie Darku, Pan poczyta:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33270 ... iderskiego


           
Post 11 sty 2013, o 03:08
 Re: Darek Śledź trenerem do sezonu 2013
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lis 2006, o 21:02
Posty: 420

Zobacz profil 
Darek jest fair play, zawsze robi tor równy dla obu drużyn :lol:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi