Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 maja 2005, o 20:16
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
moim zdaniem jeśli Darkowi daliby bardzo dobry sprzęt to sądze, że nie schodziłby poniżej 10 punktów w meczu :wink:


           
Post 15 maja 2005, o 20:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Darek dostal przed sezonem 2 nowe motocykle :!:

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2005, o 20:21
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
dostał dostał, ale chyba coś mu nie idzie dobrze ten sprzęt jeśli w jednym meczu jedzie na 10 punktów a w drugim na 2 i tutaj nie chodzi chyba o to że nie ma stabilnej formy bo na treningach ma dobre czasy a w meczach raz tak raz tak i chodzi tu właśnie o sprzęt


           
Post 15 maja 2005, o 20:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Tutaj w wiekszości chodzi o sprzęt ... Jeżeli Darek spasuje sie z motorami, to w każdym meczu 8 pkt zrobi ... Chodzio mi o to, że przed sezonem klub w ramach kontraktu 'podarował' mu 2 motocykle, więc nie mozna miec o to pretensji do klubu. Darek jest zawodowcem, i musi teraz sam szukac przyczyny słabszej jazdy, oby dzisiejszy mecz był odpowiedzią na pytanie, czy ta przyczyna została wyeliminowana :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 15 maja 2005, o 20:37
 


A czemu ktos ma zastepowac w skaldzie Darka, czy Karola? Panowie, jesli Trojan bedzie na treningach pokazywal, ze jest lepszy od zywej wymionej dwojki to owszem! Ale za ustalaniem skladu na podstawie meczu w Ostrwoe jestem na nie! Do meczu jeszcze troche czasu, wiec sporo wydarzyc sie jeszcze moze...


           
Post 15 maja 2005, o 21:33
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
Cytuj:
achhh, nawet nie bede pisla, jak jestem zadowolony z tego wyniku RYbki


zeby ci sie czasem mokro nie zrobilo :lol:
pierwszy mecz Darka na miare jego mozliwosci a tu juz go chwalisz jakby sam wygral mecz. zobaczymy co pokarze za dwa tygodnie zycze mu jak najlepiej, ale ktos po powrocie Trojana bedzie musial grzac ławe i cos mi sie wydaje ze bedzie to jeden w dwojki Baran - Śledz, ale mysle ze Karol sie wreszcie dogada ze swoim sprzetem i na ławie posiedzi ten drugi


           
Post 15 maja 2005, o 22:00
 


siara napisał(a):
Cytuj:
achhh, nawet nie bede pisla, jak jestem zadowolony z tego wyniku RYbki


zeby ci sie czasem mokro nie zrobilo :lol:
pierwszy mecz Darka na miare jego mozliwosci a tu juz go chwalisz jakby sam wygral mecz. zobaczymy co pokarze za dwa tygodnie zycze mu jak najlepiej, ale ktos po powrocie Trojana bedzie musial grzac ławe i cos mi sie wydaje ze bedzie to jeden w dwojki Baran - Śledz, ale mysle ze Karol sie wreszcie dogada ze swoim sprzetem i na ławie posiedzi ten drugi


chwale, bo jest za co 8-) Reszty nie bede komentowal, bo nie chce mi sie wdawac w dyskusje z autorami takich blyskotliwych sentencji...


           
Post 15 maja 2005, o 22:09
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
siara napisał(a):
Cytuj:
achhh, nawet nie bede pisla, jak jestem zadowolony z tego wyniku RYbki


zeby ci sie czasem mokro nie zrobilo :lol:
pierwszy mecz Darka na miare jego mozliwosci a tu juz go chwalisz jakby sam wygral mecz. zobaczymy co pokarze za dwa tygodnie zycze mu jak najlepiej, ale ktos po powrocie Trojana bedzie musial grzac ławe i cos mi sie wydaje ze bedzie to jeden w dwojki Baran - Śledz, ale mysle ze Karol sie wreszcie dogada ze swoim sprzetem i na ławie posiedzi ten drugi



Po pierwsze to za tekst typu "zeby ci sie nie zrobilo mokro to kolego mazna dostac bana" .


Dobrze wiem ze nie zabradzo lubisz Rybki ale mysle ze od poczatku sezonu spisuje sie o wiele lepiej od Carlosa. Juz w meczu z Grudziadzem na ktorym nie byles bylo widac jak sie stara i ze ostatnio jego motory spisywalo sie w miare dobrze tylko poprostu pech z łancuszkami zrobil swoje. gdyby nie lancuszki to przywiozlby tyle punktow co dzis. Jezeli motory nadal bede spisywaly tak jak dzis w meczu z ostrowem a z lancuszkami bedzie wszystko ok i dopasuje sie troszke wczesniej do naszej dosypanej nawieszchni to jestem w 99% przekonany ze Darosław :) spokojnie zrobi cos kolo 8-10pkt. Co do karola to widac przeblyski jednak nie wielkie, ale dobrze ze je wogole ma. Wydaje mi sie ze jeszcze Trojan nie pojedzie w rewanzowym meczu z Ostrowem, a gdyby pojechal to tylko wtedy gdy bedzie objezdzal Carlosa na treningach( tkorych bedzie zapewne tak wiele moze ze 2 na dwa tygodnie w sobote za tydzien i przed meczem za 2tygodnie)

Pozdrawiam Ketjov


           
Post 15 maja 2005, o 22:32
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2003, o 10:29
Skąd: RzeszóW
Posty: 1328

Zobacz profil 
Brawo Darku brawo :))) a ten 15 bieg to był naprawde zajeb... super !!! :P oby tak w Rzeszowie w rundzie rewanżowej :D
Wiadomo zdaża mu się raz przywozić zera... ale miło jest, że cały czas tego nie robi :> szczególnie dobrze, że dobrze jeździ na wyjazdach =)


           
Post 15 maja 2005, o 23:19
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
I jak zwykle: pojechal dobrze, wszyscy go kochaja.
Za tydzien zrobi 2 punkty, a niech tak jeszcze Stal
przegra u siebie z Ostrowem, to bedzie zdrajca,
sprzedawczykiem i totalna pomylka dzialaczy. 8-)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 15 maja 2005, o 23:32
 


Jasiek napisał(a):
I jak zwykle: pojechal dobrze, wszyscy go kochaja.
Za tydzien zrobi 2 punkty, a niech tak jeszcze Stal
przegra u siebie z Ostrowem, to bedzie zdrajca,
sprzedawczykiem i totalna pomylka dzialaczy. 8-)


to jest niestety prawda, ale cieszmy sie z tego, ze duzo mamy w Rzeszowie kibicow, ktorzy jednak nie reaguja w taki sposob 8-)


           
Post 15 maja 2005, o 23:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
za tydzień niech robi 2 punkty :) bo my za tydzien nie jezdzimy :> widac, ze darek nie zapomnial jeszcze jak sie jezdzi. podobnie jezdzil przeciez z grudziadzem i gdyby wtedy nie te felerne lancuszki punktow tez mialby troche.. moze jeszcze nam sie przydac w tym sezonie :)

_________________
Obrazek


           
Post 16 maja 2005, o 00:19
 
Junior
Junior

Dołączył: 10 kwi 2004, o 00:38
Posty: 218

Zobacz profil 
No Darek przebudzil sie wreszcie... BRAWO !! w meczu z jednym z najsilniejszych kontrkandydatow do awansu walnie przyczyniajac sie do zwyciestwa. Szczerze mowiac to ja juz nie wierzylem w tego zawodnika a tu prosze ;) Mozna powiedziec przejal role Macka jako krajowego lidera zespolu co chyba zaskoczylo wszysstkich.Chyba rzeczywiscie chodzilo o sprzet , z ktorym sie jednak dogadal i oby tak pozostalo. Zobaczymy jak bedzie w nastepnych meczach.


           
Post 16 maja 2005, o 00:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2005, o 01:51
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
No panowie Mistrzostwo Swiata!! wszystko swietnie, jest zwyciestwo, odbudowana pozycja po meczu z Gorzowem tylko ze chcialbym zwrocic uwage na dwie rzeczy: po pierwsze w Ostrowie nie maja juniorow (to wlasnie ich punktow im zabraklo) i dlatego mimo ze mecz byl caly czas na styku to jednak przewaga psychologiczna byla po stronie Rzeszowa, a np w Gorzowie to juz bedzie zupelnie inna sytuacja... tam nie bardzo mozna bedzie liczyc na naszych juniorow przy Hlibie... jezeli zdarzy sie sytuacja jak dziasiaj ze ktos z seniorow pojedzie slabiej (mimo wszystko trzeba tak powiedziec o Macku) to ciezko bedzie o dobry wynik... i po drugie to wlasnie nawiazanie do tego ostatniego zdania - jak myslicie skad sie to bierze ze jak jeden pojedzie super(Śledź) to znowu innemu nie wyjdzie mecz... czy to jest kwestia pecha?? bo chyba innego wytlumaczenia nie mozna znalezc...


           
Post 16 maja 2005, o 02:13
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8379

Zobacz profil 
Cytuj:
jak myslicie skad sie to bierze ze jak jeden
pojedzie super(Śledź) to znowu innemu nie wyjdzie
mecz... czy to jest kwestia pecha?? bo chyba innego
wytlumaczenia nie mozna znalezc...


Zapewne jest to kwestia:
1. Watpliwej klasy zawodnikow (poza Maxem, Kuciapa i moze
Rempala). Dobry zawodnik jedzie zawsze, a w Rzeszowie
wiekszosc jest niestety bardzo chimeryczna.
2. Roznych warunkow torowych (raz tor jest twardy, innym
razem mniej twardy, a jeszcze innym razem bardzo przyczepny),
a co za tym idzie "trafieniem z ustawieniem sprzetu"
3. Niebagatelna role odgrywa kwestia rywala, z ktorym
sie jedzie
4. No i wreszcie troszke szczescia, czyli brak defektow.
Czasami komus trafi sie "dzien konia", kiedy co by nie
zrobil, to i tak mu wychodzi.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 16 maja 2005, o 02:54
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 maja 2005, o 01:51
Skąd: Rzeszów
Posty: 29

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zapewne jest to kwestia:
1. Watpliwej klasy zawodnikow (poza Maxem, Kuciapa i moze
Rempala). Dobry zawodnik jedzie zawsze, a w Rzeszowie
wiekszosc jest niestety bardzo chimeryczna.
2. Roznych warunkow torowych (raz tor jest twardy, innym
razem mniej twardy, a jeszcze innym razem bardzo przyczepny),
a co za tym idzie "trafieniem z ustawieniem sprzetu"
3. Niebagatelna role odgrywa kwestia rywala, z ktorym
sie jedzie
4. No i wreszcie troszke szczescia, czyli brak defektow.
Czasami komus trafi sie "dzien konia", kiedy co by nie
zrobil, to i tak mu wychodzi.

Dzieki a wyjasnienie ale z calym szacunkiem wiem o tym wszystkim co napisales bo nie chodze na zuzel od tygodnia :wink: a poza tym popatrz jak sam powiedziales Maciek to klasowy zawodnik, a przeciez na ta klase skladaja sie nie tylko umiejetnosci ale tez przygotowanie sprzetu czy tez jak to okresliles "trafianie z ustawieniem sprzetu". no a dzisiaj to wlasnie Maciek pojechal slabiej. Jest to pewnie jakis zbieg okolicznosci i oczywiscie nie doszukuje sie w tym jakiegos glebszego sensu, tylko taka mysl mi sie nasunela wiec ja napisalem...

_________________
Jeśli myślisz, że to ja, to masz racje...


           
Post 16 maja 2005, o 08:35
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Zapewne jest to kwestia:
1. Watpliwej klasy zawodnikow (poza Maxem, Kuciapa i moze
Rempala). Dobry zawodnik jedzie zawsze, a w Rzeszowie
wiekszosc jest niestety bardzo chimeryczna.


Dlaczego "może Rempała" ? Popatrz na średnie na półmetku rozgrywek(by K2 :wink:)
1. Mikael Max 2,888
2. Tomasz Rempała 2,257
3. Maciej Kuciapa 2,228

Tomek nigdy nie był kreowany na lidera zespołu. Ale od zeszłego sezonu jest naprawdę bardzo mocnym punktem Stali :!:, a udowadniał to zwłaszcza na wyjazdach.

_________________
Obrazek


           
Post 16 maja 2005, o 09:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
O ile mi wiadomo to żużel jest takim sportem, który nie do końca zależy od samego zawodnika.
Wiadomo, że jesli zawodnik jest silnie przestraszony :wink: (z natury) :lol: to nigdy nie bedzie dobrym żużlowcem.
Każdy człowiek ma swój lepszy i gorszy dzień pod względem fizycznym i psychicznym.
Jednak wiele a nawet bardzo wiele zależy od sprzętu którego dosiada (a to przełożenie a to silnik nie do końca pracuje jak należy, a to nieszczęsne łańcuchy).

Wszystko powyższe składa sie na dyspozycję zawodnika w meczu, jest super gdy wszystko jest naj, ale niestety nie zawsze tak może być, jak chociażby złośliwość rzeczy martwych moze przeszkodzic super usposobionemu w danym dniu zawodnikowi, w zdobywaniu punktów

_________________
Witajcie


           
Post 16 maja 2005, o 11:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Witajcie!!!

Pozostali pewnie jeszcze albo spia, albo poszli do pracy lub szkoly, wiec kilka uwag naocznego swiadka tego rewelacyjnego wystepu Darka ;)

Sledz juz w I swoim starcie pojechal naprawde bardzo dobrze, ale przyblokowal go Tomek Rempala i w ten sposob "Rybka" stracil trzecue miejsce. Pozniej jezdzil naprawde ladnie, ale - powiedzmy sobie szczerze - nikt z nas nie wierzyl, ze moglby przywiezc Karlssona z Wegrzykiem na 5:1. Ja wlasciwie nie wierzylem nawet w to, ze bedzie 4:2. A jednak Sledz uciekl ze startu i bezproblemowo dojechal do mety z dwoma punktami.

Po meczu bylo widac naprawde wielka radosc Sledzia. Tak cieszacego sie zawodnika rzadko mozna spotkac. Az milo sie na niego patrzylo.

Dodam jeszcze gwoli scislosci, ze "Rybka" dostal przed tym meczem nowy silnik. Efekty bylo widac ;)


           
Post 16 maja 2005, o 12:02
 
Junior
Junior

Dołączył: 14 cze 2004, o 16:25
Posty: 178

Zobacz profil 
Cytuj:
Reszty nie bede komentowal, bo nie chce mi sie wdawac w dyskusje z autorami takich blyskotliwych sentencji...


twoje sentencje sa za to naprawde blyskotliwe :lol: ze masz 2500 postow to nie znaczy ze jestes the best :wink:
pewnie mozna pochwalic go bo pojechal wczoraj naprawde dobrze, no ale bez przesady ... :roll: dostal nowy silnik to wszytsko wyjasnia zobaczymy co dalej pokarze i oby bylo jeszcze lepiej niz wczoraj :lol:

Cytuj:
o pierwsze to za tekst typu "zeby ci sie nie zrobilo mokro to kolego mazna dostac bana"


a od kiedy ty jestes od przydzielania banow ?? :lol: jesli kogos tym obrazilem to sory :wink:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi