Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Darek Śledź


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 1 gru 2007, o 10:54
 Re: Darek Śledź - TŻ Lublin
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
Juz raz zakończył i wrócił, może teraz będzie podobnie :)


           
Post 1 gru 2007, o 18:21
 Re: Darek Śledź - TŻ Lublin
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sty 2003, o 17:19
Posty: 1091

Zobacz profil 
Jak znam Darka ;) - to będzie podobnie. Tylko na razie musi dobrze wyleczyć kręgosłup.


           
Post 12 gru 2007, o 00:03
 Re: Darek Śledź - TŻ Lublin
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cytuj:
Początek i koniec kariery Rybki w Lublinie

Wszystko wskazuje na to, że Dariusz Śledź, który w 1986 rozpoczynał swoją żużlową karierę w Lublinie zakończy występy na żużlowych torach po udanym sezonie 2007, w którym "Rybka" pełnił rolę kapitana "Koziołków". Chociaż w obecnym czasie lubelski żużel przeżywa trudne chwile, to w przyszłości nie lada gratką dla kibiców byłby turniej pożegnalny Dariusza Śledzia zorganizowany na lubelskim torze. Być może taki turniej byłby okazją do zaprezentowania się lubelskiej publiczności przez klubowego kolegę Dariusza Śledzia, a mianowicie Jerzego Mordela, którego kibice po raz ostatni na żużlowym owalu w Lublinie mogli obserwować podczas zawodów amatorów. Zapewne drugi taki turniej mógłby odbyć się we Wrocławiu, gdzie Pan Dariusz w barwach Sparty trzykrotnie zdobywał Drużynowe Mistrzostwo Polski w latach 1993-1995.

W najbliższym sezonie Dariusz Śledź zdecydował się na funkcję kierownika drużyny z Wrocławia. Jak stwierdził na łamach Gazety Wrocławskiej w głównej mierze jego wybór był podyktowany sytuacją zdrowotną. Po prostu po upadku w końcówce sezonu rana kręgosłupa jeszcze się nie zagoiła. Nie ma powodu do paniki, wszystko powinno być dobrze, ale sezon przygotowawczy jednak ucieka. Nawet jeśli chciałbym rozpocząć teraz treningi na sali, to zwyczajnie bym nie mógł. Na zaleczenie kontuzji potrzebuję czasu, a dopiero później zacznę pewnie jakąś rehabilitację. - stwierdził Darek. Wychowanek Motoru Lublin nie wyklucza, że w przyszłości samodzielnie poprowadzi drużynę z Wrocławia, po tym jak z funkcji trenera ostatecznie zrezygnuje Marek Cieślak. Darek nie ukrywa, że z wielką przyjemnością chciałby pracować z żużlowym narybkiem w szkółce.


Dziennik Speedway.info.pl

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 gru 2007, o 15:48
 Re: Darek Śledź - TŻ Lublin
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
Trzeba sobie powiedzieć jasno, że to już nie te lata i urazy nie goją sie tak szybko i skutecznie jak wcześniej. wydaje mi sie że dokonał dobrego wyboru-jest kontaktowy ma duże doświadczenie, był dobrym zawodnikiem to teraz może to przekazac młodszym


           
Post 20 maja 2008, o 00:51
 Re: Darek Śledź - TŻ Lublin
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Darek rozpoczyna trening i zapewne jeszcze nie jedną "dwucyfruwkę" walnie na torze we Wrocku. Według mnie, to duże wzmocnienie dla Klejów (chodzi o mecze u siebie). A osobiście bardzo się cieszę :wink: choć pewnie o bonusie na Wrocku możemy zapomnieć. :lol:

Proponuję zmienić nazwę topicu na: "Darek Śledź wraca na tor!".


           
Post 30 maja 2008, o 11:42
 Re: Darek Śledź wraca na tor!
Nabijacz postów
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 lip 2007, o 09:32
Posty: 12

Zobacz profil 
Tylko niee wiem czy słyszeliście, że on wraca dlatego, żeby Cieślak mógł w ostatnim meczu rundy zasadniczej walnąć z/z


           
Post 12 lut 2009, o 15:36
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Darek witamy ponownie :)

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 12 lut 2009, o 15:56
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Woohoo, szacuneczek Darku, szacuneczek, nie wiem czego Ci życzyć, ale chciałbym, żebyś nie był niczyją marionetką

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 lut 2009, o 16:06
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2005, o 22:07
Posty: 691

Zobacz profil 
Cytuj:
Potwierdzam, że rozmawialiśmy z Januszem Stachyrą. Jednak w momencie, gdy w składzie pojawił się Dawid Stychyra, jego kandydatura odpadła głównie z tego powodu, że relacje w których w jednej drużynie są trener i syn - zawodnik, nie są do końca zdrowe.


No rzeczywiście, jak jeden człowiek jest trenerem i jednocześnie ojcem zawodnika to to nie jest zdrowe, ale jak jedna osoba jest prezesem spółki akcyjnej, prezesem sekcji żużlowej, sponsorem, tłumaczem i jeszcze do tego decyduje o składzie to wtedy relacje są baaaardzo zrowe..... :kielb_pala:

Pozdro Darek, i nie daj sobą rządzić.


           
Post 12 lut 2009, o 16:17
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 sie 2008, o 18:56
Skąd: okolice Rzeszowa
Posty: 382

Zobacz profil 
no to mamy odpowiedz kto byl ta tajemnicza postacia z ktora sekcja rozmawiala :suprised: niespodzianka :!: mam nadzieje ze darek poradz sobie z naszymi "gwiazdami" jak dobrze wiadomo w tamtym roku byl u boku swietnego trenera takze moze nauczyl sie czegos co moze przydac sie u nas :biggrin: Powodzenia Darek :) tylko nie daj sie manipulowac innym :fuckyou:


           
Post 12 lut 2009, o 16:31
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 wrz 2007, o 12:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 549

Zobacz profil 
Jak dla mnie bardzo dobre posunięcie. Nie będzie komentarzy że jedzie Dawid bo tata jest trenerem,będzie jechał ten kto będzie najlepszy:) Darku witamy ponownie:) :piwo:

_________________
[*] Lee Richardson
[*] Tomasz Jędrzejak


           
Post 12 lut 2009, o 16:39
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Już dawno pisałem o tym by wykonać taki ruch. Zdania nie zmieniłem świetne posunięcie. Dajce mu popracować, nie wtrącajcie mu się w robotę, nie róbcie z niego marionetki, a zyskamy na tym wszyscy i to inni będę się zachwycać naszą taktyką 8-) No i na pewno wówczas nie ujrzymy RT na Crumpa :hahaha:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 12 lut 2009, o 17:16
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Nie wiem kto stał za tą decyzją,ale jak dla mnie powrót Darka to chyba najlepsza decyzja naszych włodarzy od bardzo długiego czasu :wow: Jeśli będzie miał wolną rękę w prowadzeniu drużyny i ustalaniu składu :!: to o to,że będą jeździc najlepsi z naszej szerokiej kadry jestem spokojny. Nie wiem czy podoła temu arcytrudnemu zadaniu jakim jest odbudowanie szkółki żużlowej w naszym klubie, ale znając jego zapał do pracy i profesjonalizm na pewno będzie robił wszystko aby to wykonac, a czy bedzie miał do tego warunki i pomoc innych to się okaże.
Darek my w ciebie wierzymy! :aniolek:


           
Post 12 lut 2009, o 17:29
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 maja 2005, o 12:47
Skąd: Rzeszów
Posty: 1394

Zobacz profil 
"Jednak w momencie, gdy w składzie pojawił się Dawid Stychyra, jego kandydatura odpadła głównie z tego powodu, że relacje w których w jednej drużynie są trener i syn - zawodnik, nie są do końca zdrowe - dodał Cyzio."
Jak dla mnie też dobra informacja - wolałem Jaśka ale w sumie racja stoi po stronie pana Cyzia bo wiadomo syn i ojciec w jednym teamie to nic dobrego, z drugiej strony obawiam się że Stachyra nie został wybrany tylko dlatego, że nie chciał być marionetką? Trudno wyczuć pozostaje nam poczekać ale myślę, że będzie dobrym trenerem a już zdecydowanie bardziej się nadaje niż Rafał Wilk z całym szacunkiem dla niego oczywiście.


           
Post 12 lut 2009, o 17:56
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Ci, którzy pamiętają np. noc sylwestrową 2005/2006 to wiedzą wszystko ;) Witaj Darek ponownie w Rzeszowie :piwo:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 lut 2009, o 18:08
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Ja mam nadzieje ze będzie podejmował lepsze decyzje taktycznie podczas meczów niż zioło czy Marta i zrobi z Lamparta Dobruckiego :razz:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 12 lut 2009, o 20:01
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
Kiedy odświeżałem temat: "Kto trenerem Stali...", to napisałem o tym, że dla mnie najlepszą kandydaturą byłby właśnie Darek. Nie wierzyłem wtedy, że to się ziści, dlatego nie ukrywam, że moja satysfakcja jest ogromna! Gratuluję Darkowi, z powodu objęcia funkcji, a także tym wszystkim, którzy doprowadzili do tej sytuacji! Jestem pewien, że jest to właściwy człowiek, na właściwym - i we właściwym - miejscu. Moje zdanie jest takie, że jeśli Darek będzie miał z kim pracować (chodzi mi o szkółkę), a odnośnie prowadzenia drużyny, nikt nie będzie się mu wpieprzał w paradę, to będziemy mieli z Darka wielką pociechę, i z Tego Człowieka będziemy w pełni usatysfakcjonowani.

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 12 lut 2009, o 20:38
 Re: Darek Śledź trenerem Stali !
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Witamy ponownie w Rzeszowie :piwo: Również uważam, że jest to dobry wybór, a na pewno duużo lepszy niż Dzikowski czy Korbel.


           
Post 12 lut 2009, o 21:11
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
przy calej sympatii dla darka powiem krotko...kolejna marionetka w rzeszowie

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 12 lut 2009, o 21:22
 Re: Darek Śledź trenerem Stali!
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
Szkoda Jaśka. Raz to było przerabiane. P. Szostek nie mógł być prezesem bo syn . Teraz ponownie. Jeśli chodzi o Śledzia to raz się pomyliłem jak przychodził jako zawodnik. Teraz czekam spokojnie na efekty pracy p. Darka. Czy będzie marionetką trudno powiedzieć bo nie znam osobiście faceta. Powodzenia p. Darku.

_________________
joo


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 583 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 201 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi