Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Transmisje w Radio VIA


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 9 cze 2005, o 08:57
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 maja 2004, o 14:37
Posty: 16

Zobacz profil 
Cytuj:
Polska jest takim krajem, gdzie zadowoleni
sie nie odzywaja, natomiast najwiecej do powiedzenia
maja "narzekacze". Wiec trzeba wziac pod uwage, ze oprocz
tych 20 narzekaczy, ktorzy sa na forum, jest jeszcze cale
grono osob zadowolonych, ktore sie nie odzywaja.
napisał Jasiek z Sydney.
Polska jest krajem, w którym panuje "bylejakość", a mierni pracownicy znajdują zawsze zajadłych obrońców.
Czy tych "narzekaczy" jest kilku ? A na jakiej podstawie tak sądzisz ? Bo na podstawie postów w tym temacie sądzę raczej że jest ich przynajmniej 50%.
Milcząca wiekszość nie oznacza zadowolenia, może nie posługują się komputerem albo ten temat nie ma dla nich większego znaczenia.
Milczenie nie jest tożsame z zadowoleniem.
I podkreślam jeszcze raz: chodzi mi wyłącznie o sposób prowadzenia studia, a nie samej relacji ze stadionu.
Ale, jak napisałem wcześniej, elementy kabaretowe też nadają transmisji swoisty charakter. Tak Jasiek, przekonałeś mnie ! Studio jest prowadzone niechlujnie, ale niech tak zostanie. W końcu to Polska.
Ukłony dla Wojtka Błażejewskiego.


           
Post 9 cze 2005, o 09:11
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
No już chłopcy cicho !

Zmianić prowadzącego studio ,a głos i komentarz Wojtka to juz dla mnie nieodzowny element niektórych niedziel... :wink:

Poza tym Jasiek nie tylko narzekacze zabierają głos. Choć napewno jest w tym dużo prawdy. Weźmy na przykład takiego Andrieja. Ten to dopiero krzyczy i narzeka obiecując gruszki na wierzbie ... 8-)


           
Post 9 cze 2005, o 15:25
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Zdzislaw Dyrman mam dla ciebie pare alternatyw.

1. Na czas, gdy wlacza sie studio Radia VIA wyciszaj
sobie radio

2. Idz i zglos sie do Radia VIA, ze chcesz robic konkurencje
dotychczasowemu prowadzacemu i ze chcesz sprobowac
swoich sil. Na pewno bedziesz mogl wszystkie swoje uwagi
zastosowac w praktyce i pokazac wszystkim, jak sie powinno
prawidlowo prowadzic studio.

3. Zanim kogos nazwiesz "miernym" pracownikiem to
zastanow sie, czy ty nie jestes bardziej miernym klientem
(sluchaczem), prowadzac w czasie transmisji zapiski
pomylek osoby prowadzacej studio. Takie cos jest jak
dla mnie chore, choc czasem fajnie jest posmiac sie
z komentatorow. :wink: Chcialbym widziec, jak w pracy,
ktora wykonujesz (cokolwiek to jest), robisz
wszystko idealnie, bezblednie i nigdy sie nie mylisz.

4. Zanim stwierdzisz, ze 50% osob jest niezadowolonych
z czegokolwiek, bardzo prosze, skontaktuj sie z Radiem VIA
i spytaj, ile otrzymali skarg na jakosc prowadzonego studia,
nastepnie porownaj to z sluchalnoscia transmisji i procent sam
ci wyjdzie. :wink:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 9 cze 2005, o 16:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Idz i zglos sie do Radia VIA, ze chcesz robic konkurencje
dotychczasowemu prowadzacemu i ze chcesz sprobowac
swoich sil. Na pewno bedziesz mogl wszystkie swoje uwagi
zastosowac w praktyce i pokazac wszystkim, jak sie powinno
prawidlowo prowadzic studio.


ile razy trzeba ci wałkowac...ze to zaden argument... :roll: :roll: to ze ktoś nie umie czegos robic tzn. ze nie ma prawa krytkowac....
Jakim prawem ty krytukujesz zuzlowców?? jakim prawem nazywałes Miesiaca przecietniakiem...? skoro k**** nie przejedziesz 1 m na motorze zuzlowym?? :?

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 9 cze 2005, o 16:49
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 maja 2004, o 14:37
Posty: 16

Zobacz profil 
Wobec takich argumentów Jaska z Sydney wysiadam z tego tramwaju :lol:
Dziękuję za dobre rady - do wszystkich się zastosuję.
Pozdrowienia
Z.D.


           
Post 9 cze 2005, o 17:02
 Do P. Zdisława :)
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 12 cze 2004, o 21:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Witam!!

Widzę, że ma Pan wiele fajny pomysłów na zmiany. to bardzo się cieszę :) Tym lepiej, proponuję, skoro ma Pan wizję na studio żużlowe zaproponować plan strategiczno - marketingowy dla relacji żużlowych w Radiu VIA, z chęcią i zainteresowaniem go przeglądnę :) JAko osoba najbardziej zainteresowana przyznją, że studio nie jest idealne i tak na prawdę ciężko jest dogodzić wszystkim i każdemu osobno. Jak ktoś poprawnie stwierdził słucha nas wiele tysięcy ludzi. Nie każdy chce słuchać paplaniny cały czas, chwila muzyki też jest potrzebna. Co do Pawła Janusza, czyli tak na prawdę do mnie :) to nie chciałbym abyś nazywał mnie miernym dziennikarzem. Nie wiesz wielu faktów z mojego życia zawodowego. Nie miejsce tutaj, aby o nich pisać.
Zgodzę się z Tobą, że to co robię wymaga szlifów, dlatego też czekam na Twoje i nie tylko Twoje pomysły co do studia.
Kilka już dostałem i bardzo dziękuję, oczywiście nei wszystko da się zrealizować, ale pamiętajcie o tym, że też zależy na na tym aby było jak najlpeie, czasmai to też nie jest nasza wina. Prosty przykła : gdyby pasmo telefoniczne było szersze niż istniejące 3100 kHz jakoś transmisji byłaby o wiele większa :P Gdyby fale rozchdziły się inaczej, to jakość byłaby super.... Dlatego walczymy jak możemy najlepiej. Kilka lat temu wszystkie transmisje miały słabą jakość obecnie te z rzeszowa są w jakości studyjnej, więc tak jest postęp na resztę trzeba ogromnej ilośc pieniędzy. A sami wiecie jak jest na Podkarpaciu...

A teraz żeby jakiekolwiek uwagi przenieść do mnie rposzę pisać : czujnik@radiovia.com.pl
Bardzo będę wdzięczny za wszelkie maile z propozycjami...

POZDRAWIAM!
Dziękuję za krytykę...
Czunik
Paweł Janusz


           
Post 9 cze 2005, o 17:40
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 maja 2004, o 14:37
Posty: 16

Zobacz profil 
Witam Pana,
uwagi przekażę mailem.
Za "miernego" przepraszam, zabrzmiało ostrzej niż miałem zamiar. Na swoje usprawiedliwienie mam jedynie to że w pewnym sensie sprowokował mnie Jasiek, którego ucho (znajdujące się obecnie w Australii) słyszy w relacjach Radia VIA coś innego niż wielu forumowiczów.
Pozdrowienia,
Z.D.


           
Post 9 cze 2005, o 20:10
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
No to rzeczywiście p. Wojtek Błażejewski pojechał po bandzie i zachował się jak "stronniczy" fanatyk naszej drużyny, komentując ostatni bieg w Grudziądzu :lol: :lol:

Czapki z głów...


           
Post 10 cze 2005, o 00:33
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 kwi 2003, o 15:12
Posty: 298

Zobacz profil 
Drodzy kibice, powinniście się cieszyć, że jest takie wspaniałe radio, które z każdego meczu rzeszowskich żużlowców przekazuje nam relacje.
Każdy bieg komentowany, rzetelne wyniki (w radiu Bieszczady nie wiadomo było, kto i jak dokładnie punktował, mylenie zawodników).

Studio Via - moim zdaniem OK.
To miło, że są podawane wyniki z różnych stadionów (tu ukłony w stronę pana Pawła).
Nie rozumiem natomiast pretensji niektórych, że np. po 20 minutach komentator podaje dalej ten sam wynik - może do niego nie doszedł jeszcze najaktualniejszy stan spotkania?

Czasem zdarza się komuś przejęzyczyć, trudno.
Ważne jest to, że jest porządna relacja, wyniki z innych stadionów.

Można się poczuć tak, jakby się było na tym meczu.

Prowadzący ekscytują się każdym pojedynkiem i widać, że robią to z serca, a nie z przymusu.


Jeśli chodzi jeszcze o pana Pawła Janusza, to ma bardzo przesympatyczny głos.

Jak komuś nie pasuje, to niech nie słucha radia Via :wink:

_________________
"Life is a flower"


"Dzień wstał jak co dzień, powietrze aż lśniło, tylko ta wielka cisza, to straszne milczenie i to puste miejsce... Ciebie już nie było..."
['] Łukasz Romanek ['] na zawsze w moim sercu...


           
Post 10 cze 2005, o 10:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Jowita napisał(a):
Nie rozumiem natomiast pretensji niektórych, że np. po 20 minutach komentator podaje dalej ten sam wynik - może do niego nie doszedł jeszcze najaktualniejszy stan spotkania?


Albo jeszcze nie zostały uaktualnione na jednym z portali :P


           
Post 10 cze 2005, o 12:10
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 mar 2005, o 23:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 178

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
No to rzeczywiście p. Wojtek Błażejewski pojechał po bandzie i zachował się jak "stronniczy" fanatyk naszej drużyny, komentując ostatni bieg w Grudziądzu :lol: :lol:

Czapki z głów...


Po dokładnym obejrzeniu tego wyścigu muszę uczciwie przyznać, że pan Błażejewski w tym przypadku miał rację, mój błąd.


           
Post 10 cze 2005, o 12:48
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 lis 2002, o 00:21
Skąd: Reichshoff
Posty: 1337

Zobacz profil 
nażekanie na transmisje w Radio Via jest troszkę śmieszne.. pamietacie transmisje w Radio Bieszczady? :> to było coś.. śmiesznego :>

mi osobiście podoba się to co robi Radio Via dla nas.. podawane wyniki też są fajną sprawą.. siedząc na działce, popijając piwo, grillujac naprawdę dobrze słyszeć od czasu do czasu jak wygląda sytuacja na innych torach i do szczęścia wcale nie jest mi potrzebny wynik po każdym biegu, jak dla mnie to co mamy teraz jest wystarczające. Wiadome, że Via nie ma wysłanników na każdym stadionie tylko korzysta z informacji zgromadzonych na portalach internetowych.. i dobrze! jest to źródło w pełni wystarczające..

na temat komentowania meczy przez pana Błażejewskiego już kiedyś się wypowiadałem i zdania nie zmieniłem.. bardzo sympatyczny komentarz i naprawdę fajnie się tego słucha, a stronniczości bym mu nie zarzucał, gdyż nie raz przyznawał, że to nasi zawodnicy popełniali błędy. On widzi żużel okiem kibica, czyli każdego z nas i pewnie my podobnie odczytywalibyśmy takie sytuacje.

Pokłon w stronę realizatorów. Oby tak dalej!

P.S. Kto komentował tegoroczny mecz z Grudziądzem? Chodzi mi o spotkanie, które odbyło się w Rzeszowie. Głos nie przypominał mi zbytnio pana Błażejewskiego. Czyżby jakaś choroba? Tamto spotkanie jednak źle wspominam, moim skromnym zdaniem był to najgorszy komentarz jaki słyszałem w Radio Via, strasznie dużo wpadem i często dziwne komentarze.

_________________
Obrazek


           
Post 10 cze 2005, o 14:31
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Cytuj:
Wiadome, że Via nie ma wysłanników na każdym stadionie tylko korzysta z informacji zgromadzonych na portalach internetowych.. i dobrze! jest to źródło w pełni wystarczające..


tylko czemu nie jest podawane źródło ? :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 cze 2005, o 00:53
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:11
Posty: 2672

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
tylko czemu nie jest podawane źródło ? :wink:


Pomijanie źródła podawanych wyników jescze można "ścierpieć", ale to co dziś zrobił szanowny pan komentator to zwykłe chamstwo. Jeżeli już na antenie podczas relacji czyta się słowo w słowo czyjegoś newsa, to kultura wymaga podać przynajmniej źródło wiadomości.
A tu nie dosyć, że komentator nie potrafił dobrze przyczytać nazwy memoriału i miejsca jego rozegrania, to jeszcze mówi: "Jak powiedziała nam Edyta Woźny, która opiekuję się zawodnikiem w Austrii ”...

Gratuluje :roll:


           
Post 27 cze 2005, o 00:58
 


Mrucky napisał(a):
Kamil napisał(a):
tylko czemu nie jest podawane źródło ? :wink:


Pomijanie źródła podawanych wyników jescze można "ścierpieć", ale to co dziś zrobił szanowny pan komentator to zwykłe chamstwo. Jeżeli już na antenie podczas relacji czyta się słowo w słowo czyjegoś newsa, to kultura wymaga podać przynajmniej źródło wiadomości.
A tu nie dosyć, że komentator nie potrafił dobrze przyczytać nazwy memoriału i miejsca jego rozegrania, to jeszcze mówi: "Jak powiedziała nam Edyta Woźny, która opiekuję się zawodnikiem w Austrii ”...

Gratuluje :roll:


a moze na miejscu Wojti spotkal sie z Kezmanem, ktory nie mial nic przeciwko ?:P Malo prawdopodbne, ale kto wie ;)


           
Post 27 cze 2005, o 01:04
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2005, o 22:55
Posty: 19

Zobacz profil 
Wojtek jak by wiedzial to by podał , a takie info zostalo mu przekazane przez prowadzacego w studio!!!!!!!!!!!!


           
Post 27 cze 2005, o 01:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 maja 2005, o 22:55
Posty: 19

Zobacz profil 
I napewno nie widzial ze to jest info ze strony stali!!!!!!!! Pretensje do prowadzacego audycje w studio czyli mlodego Defekta:)))!!!! A nie do Wojtka B.


           
Post 27 cze 2005, o 04:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8389

Zobacz profil 
Barthezze, ale glupoty gadasz. Myslisz, ze radio traciloby kase
na to, aby dyktowac newsa slowo w slowo przez telefon? :lol:

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 27 cze 2005, o 08:52
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Mrucky napisał(a):
Kamil napisał(a):
tylko czemu nie jest podawane źródło ? :wink:


Pomijanie źródła podawanych wyników jescze można "ścierpieć", ale to co dziś zrobił szanowny pan komentator to zwykłe chamstwo. Jeżeli już na antenie podczas relacji czyta się słowo w słowo czyjegoś newsa, to kultura wymaga podać przynajmniej źródło wiadomości.
A tu nie dosyć, że komentator nie potrafił dobrze przyczytać nazwy memoriału i miejsca jego rozegrania, to jeszcze mówi: "Jak powiedziała nam Edyta Woźny, która opiekuję się zawodnikiem w Austrii ”...

Gratuluje :roll:


a moze na miejscu Wojti spotkal sie z Kezmanem, ktory nie mial nic przeciwko ?:P Malo prawdopodbne, ale kto wie ;)


Mało, mało :wink:


           
Post 27 cze 2005, o 11:03
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Mrucky napisał(a):
Kamil napisał(a):
tylko czemu nie jest podawane źródło ? :wink:


Pomijanie źródła podawanych wyników jescze można "ścierpieć", ale to co dziś zrobił szanowny pan komentator to zwykłe chamstwo. Jeżeli już na antenie podczas relacji czyta się słowo w słowo czyjegoś newsa, to kultura wymaga podać przynajmniej źródło wiadomości.
A tu nie dosyć, że komentator nie potrafił dobrze przyczytać nazwy memoriału i miejsca jego rozegrania, to jeszcze mówi: "Jak powiedziała nam Edyta Woźny, która opiekuję się zawodnikiem w Austrii ”...

Gratuluje :roll:


a moze na miejscu Wojti spotkal sie z Kezmanem, ktory nie mial nic przeciwko ?:P Malo prawdopodbne, ale kto wie ;)


Pozatym tego newsa pisał Mrucky to co ma do tego Kezman ? :P

Mysle, ze panowie z Radia Via, powinni tu odpowiedziec...jak mozna czytac z jakiejs strony newsa, kiedy ktos dzwonił i wysilał sie aby zdobyc te informacje, a wy sobie to przypisujecie? :| :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 184 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi