Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Transmisje w Radio VIA


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 16 lip 2009, o 00:10
 Re: Transmisje w Radio VIA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Była transmisja i w Via i w RR (ja słuchałem tym razem na RR) i... bardziej podobają mi się relacje na Via :luzak: w ich "live" jest zdecydowanie więcej emocji, co przekłada się na odczucia :) conajmniej jakbym był na meczu :luzak: natomiast w RR jest - powiedziałbym sucha relacja, bez żadych emocji - jakby komentowali szachy, lub bilard (bez obrazy dla obu dyscyplin, nawet sam grywam w "kulki") ale przynajmniej nie popełniają błędów w obsadach biegów, nazwiskach żużlowców itp., jak ma to miejsce w relacjach na Via :wink: - taki "little OT" :peace:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 16 lip 2009, o 09:11
 Re: Transmisje w Radio VIA
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
może więcej emocji w radiu Via ale i tak wole RR słuchać bo takie błędy popełniają komentatorzy radia Via że mi się :płacz: :zygus:


           
Post 16 lip 2009, o 21:31
 Re: Transmisje w Radio VIA
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2006, o 18:38
Skąd: RZESZÓW
Posty: 138

Zobacz profil 
Paaaweł6

Tak poza tematem, a propos wytykania błędów to zacznij od siebie :mrgreen:

Żeby nie było to obydwie transmisje są dramatyczne :D Słucham ich poprostu z musu gdyż wyjazdy narazie nie wchodzą w grę :D
Nieraz była sytuacja ze komentarz zupełnie nie pokrywał się z tym co działo się na torze. I nie chodzi mi że osły nie zauważyli zmiany :wariat: :młotek:

_________________
SŁYSZYSZ RZESZÓW, KRZYCZYSZ STAL !!!


           
Post 18 lip 2009, o 16:55
 Re: Transmisje w Radio VIA
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 mar 2009, o 14:23
Posty: 246

Zobacz profil 
dzis sluchalem w radiu via magazyn "na wirazu"
i wiecie ze wiele sie mozna z niego dowiedziec?????
np. to ze juz w piatek Rory Schlein przyjechal do Grudziadza aby trenowac przed naszym meczem a co ciekawe na syfach pisze ze : " Po raz drugi w barwach gospodarzy zabraknie Rory Schleina, u którego stwierdzono złamanie obojczyka, złamanie nadgarstka oraz połamane kości ręki."
a i slyszalem jeszcze ze w ta niedziele hit kolejki w lesznie unia podejmie zkz falubaz. :młotek:
dzieki temu zakonczylem sluchanie radia via w tym roku :roll:


           
Post 21 lip 2009, o 16:47
 Re: Transmisje w Radio VIA
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 lip 2009, o 16:55
Skąd: :)
Posty: 18

Zobacz profil 
U nas też są patafiany. Nie mogłem jechać do Gniezna więc słuchałem w radiu i...
2 bieg - komentarz radiowy
" Piękny start jaskółek, Wright pierwszy, 5:1 dla Gniezna :młotek:
4 bieg (chyba) - komentarz radiowy
"Piękna pogoda w Gnieźnie ale może zaraz spaść deszcz ... oooo 3 okrążenie 3:3, Jaskółki na prowadzeniu.
ŻENADA


           
Post 26 lip 2009, o 22:37
 Re: Transmisje w Radio VIA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
3 słowa do ojca prowadzącego.

Bieg IV. Podjara komentujących niesłychana. Stwierdzili, że Stachyra miał zajebiście malusio miejsca przy krawężniku, że to był taki atak, że gleba zamknął oczy (jak to powiedział ojciec Błażewjewski). Myślę sobie ok. Obczaję sobie. Nastawiłem nawet budzik w telefonie, coby nie zapomnieć. Bieg IV. Mówię ojcu: "Ty patrz, tu będzie jakiś mega atak Stachyry". Taśma w górę bieg nuda. Ok. Jest ostatni wiraż. Czekamy na tą niesłychanie mega niebezpieczną akcję gleby. No i się takowej nie doczekaliśmy.

Powiem krótko.

Kupcie se okulary pany...



Podejrzewam, że jakby taki Błażejewski komentował dzisiejszy mecz Bydzi z Gorzowem, to po jedne z akcji Golloba, gdzie przemknął obok Lindbaecka to gość by tam chyba zemdlał za tym mikrofonem. Skoro on twierdzi, że Stachyra miał dziś mało miejsca...

_________________
Obrazek


           
Post 26 lip 2009, o 22:52
 Re: Transmisje w Radio VIA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
A było może coś, o "wiernych od lat" - kibicach "Marmy - Hadykówki"???

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 26 lip 2009, o 23:54
 Re: Transmisje w Radio VIA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2007, o 11:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 1187

Zobacz profil 
Ja tylko usłyszałem jak jeden ze spikerów z Via sugerował iż przegraliśmy w Gnieźnie gdyż zabrakło tam "Pani Marty" :D A dziś wygramy bo ona oczywiście jest na stadionie :D Ciekawe, na obu meczach z Tarnowem była a oba były w dupcie :D Może miała katar i nie chciało jej się wygrywać, jak to powiedział Stachyra chyba, dorwiemy ich w play-offach hehehe Aaa co do postu brzycha, akcja Golloba masakra, dawno w tym sztucznym i coraz bardziej asekuracyjnym żużlu nie widziałem takiego pójścia po bandzie :D

_________________
Po nieodpuszczeniu Miedziakowi przez Kuciape w Toruniu : "Stworzyliśmy potwora" :D


           
Post 27 lip 2009, o 00:24
 Re: Transmisje w Radio VIA
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho to ja powiem Ci tak ze siedzac w budce widzialem ten atak... z tego pkt co byla kamera TVP nie oddawala (zreszta nigdy nie oddaje) tego co sie dzieje na torze to chyba tyle... goscie z radia siedza na prostej tak jak ja i to calkiem inaczej wygladalo w TV niz bylo naprawde...
i kto ma racje Ci co byli na meczu czy ktos co ogladal bieg w TV z kamera na parku maszyn? :lol:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 lip 2009, o 01:40
 Re: Transmisje w Radio VIA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
DKW-500 napisał(a):
A było może coś, o "wiernych od lat" - kibicach "Marmy - Hadykówki"???

A nie wiem, bo całej tej relacji słuchałem jednym uchem, bo w między czasie oglądałem Gdańsk - Wrocław (strasznie gówniany speedway swoją drogą). Jednak jak znam życie, to coś tam wspomnieli o Robim i jemu podobnym. :fuckyou:

Robi napisał(a):
brzycho to ja powiem Ci tak ze siedzac w budce widzialem ten atak...

W jakiej znowu budce? Z hot dogami? A może Robi jesteś jednym z ojców prowadzących? :spiew:

Robi napisał(a):
z tego pkt co byla kamera TVP nie oddawala (zreszta nigdy nie oddaje) tego co sie dzieje na torze to chyba tyle...

No żeś Robi teraz pocisnął. Bueheh. To co oddaje w takim razie? :hahaha:
W tym przypadku znakomicie pokazała jak wiele, ba! jaki ogrom miejsca miał w IV biegu Stachyra.

Robi napisał(a):
goscie z radia siedza na prostej tak jak ja i to calkiem inaczej wygladalo w TV niz bylo naprawde...

Tak Robi. Stachyra wszedł no qfa na żyletki. Igły by tam nawet nie wcisnął. Tak było naprawdę.
Tylko ta nieszczęsna kamera znów kłamała. :roll:

Jeszcze Robi jakieś rewelacje? :tuptup:

Robi napisał(a):
i kto ma racje Ci co byli na meczu czy ktos co ogladal bieg w TV z kamera na parku maszyn? :lol:

Uwaga! Jeleń!

_________________
Obrazek


           
Post 27 lip 2009, o 09:24
 Re: Transmisje w Radio VIA
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
W jakiej znowu budce? Z hot dogami? A może Robi jesteś jednym z ojców prowadzących? :spiew:

Wiesz ze chodzilo mi o budke sedziowska nie z hot dogami... eh Twoje zarty...

brzycho napisał(a):
W tym przypadku znakomicie pokazała jak wiele, ba! jaki ogrom miejsca miał w IV biegu Stachyra.

Moze i jak konczyla sie prosta mial miejsce ale nie widziales tego jak jechali po wirazu jak tam bylo ciasno. KU*** brzycho nie wmawiaj nam kibicom zuzla ze lepiej bylo widac z kamery zza 1 wirazu niz z prostej, ludzie zuzel oglada sie na zywo...

brzycho napisał(a):
Uwaga! Jeleń!

brzycho jak nie ma sensownych argumnetow to potrafi tylko ludzi wysmiewac, ironizowac i takie glupoty pisac. Rozmwa z Toba jest na bardzo niskim pozizomie strasznie niskim, strasznie... duzo ludzi mi to przynaje ze Twoj poziom jest nizutki...

nie wiem co mnie skusilo zeby wyswietlic Twoj post ale widze ze nic sie nie zmienilo...

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 lip 2009, o 12:50
 Re: Transmisje w Radio VIA
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Robi napisał(a):
Wiesz ze chodzilo mi o budke sedziowska nie z hot dogami... eh Twoje zarty...

ach popatrz. Nie skumałem... :spiew:

Robi napisał(a):
KU*** brzycho nie wmawiaj nam kibicom zuzla ze lepiej bylo widac z kamery zza 1 wirazu niz z prostej, ludzie zuzel oglada sie na zywo...

Tyle, że jeśli oglądasz żużel na żywo to nie wiem. Możesz dłubać w nosie patrzeć, nie wiem na zawodnika na 1, tudzież 4 pozycji. Robić cokolwiek. Inaczej jest w TV. W tym przypadku akurat kamera świetnie uchwyciła to, ile miejsca miał Stachyra. Podczas wchodzenia w wiraż Pyszny, czy tam inny co tam jechał z Rybnika musiał widzieć Stachyrę, tudzież słyszeć. Ja rozumiem, że jakby Stachyra pojechał tak jak Gollob z Nilsenem (http://www.youtube.com/watch?v=qV74Fc2v5Xk), gdzie Gollob pojawił się Nilsenowi nie wiadomo skąd. To był właśnie atak na żyletkę, a nie na jakiś tępy scyzoryk. 8-)
Żeby nie było. Atak był całkiem klawy, ale nie aż tak jak to zrelacjonowali ojce prowadzący.^^

Robi napisał(a):
brzycho jak nie ma sensownych argumnetow to potrafi tylko ludzi wysmiewac, ironizowac i takie glupoty pisac. Rozmwa z Toba jest na bardzo niskim pozizomie strasznie niskim, strasznie... duzo ludzi mi to przynaje ze Twoj poziom jest nizutki...

bla, bla, bla.
To po kijek odpisujesz?:>


Edit
http://ww6.tvp.pl/7668,20090727921621.strona
Dla wszystkich. Ja tam żadnej niesamowitości nie widzę. Ale wg Robiego telewizja kłamie, więc niech każdy sam sobie oceni.;]

_________________
Obrazek


           
Post 27 lip 2009, o 13:14
 Re: Transmisje w Radio VIA
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Stop. Obaj. Co do samych spikerów- szkoda, że nie mają charakterystycznych głosów - dajmy na to jak Szpakowski, Zimoch czy choćby Sam E.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 27 lip 2009, o 14:34
 Re: Transmisje w Radio VIA
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Obejrzałem to z czystej ciekawości, bo też słuchałem tej relacji gdzieś tak do ósmego wyścigu. Oczywiście reakcja Błażejewskiego przesadzona. Fleger zrobił miejsce. Dla Stachyry brawo, że utrzymał motocykl w krawężniku, nie wjeżdżając w młodego. Nie zmienia to faktu, że Dawid był wczoraj słabieńki, podobnie jak w wygranych meczach z Dauga, czy tym Gnieznem.
Kuciapa prezentował się zdecydowanie lepiej.
A propos Błażejewskiego. Tyle lat się go już słucha. Chłop ma pasję, ale obiektywizmu mało. Słuchałem meczu w Tarnowie od 5 biegu. Skatowany praktycznie każdym meczem Folii z dwóch ostatnich lat sprawozdawca, potrafił się wspiąć na emocjonalne wyżyny, opisując katorżniczą walkę Stachyry albo Maksa z Kiełbasą. Udany atak naszego był jak zdobycie DMŚ przez Polskę. Wojti robi fajną robotę dla tego klubu, ale w przypadku takiej jazdy wychodzi komediodramat.


           
Post 27 lip 2009, o 15:11
 Re: Transmisje w Radio VIA
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 28 kwi 2008, o 16:18
Skąd: Hetmańska 69
Posty: 1181

Zobacz profil 
Również oglądnąłem ten filmik i według mnie nie ma nic nadzwyczajnego. Stachyra wyprzedził go na wejściu w II łuk i trzymał się bliziutko krawężnika, nie wjeżdżając w Flegera. A co do komentarzy w Radiu Via to oni nie raz tak komentują, że śmiać się chce.

W relacji z Grudziądza gość wspomniał coś raz o IV łuku :lol: Tak z czystej ciekawości - to gdzie jest ten IV łuk? :wysmiewacz:


           
Post 27 lip 2009, o 15:25
 Re: Transmisje w Radio VIA
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
Daj spokój Robi. Masz racje, że żużel na żywo wygląda całkiem inaczej niż w TV...no ale naprawdę, trzeba by być chyba pierwszy raz na żużlu, żeby stwierdzić, że ta akcja to było w stylu "zamknięcie oczy" i wóz albo przewóz :roll: A chyba pan Błażejewski pierwszy raz na żużlu nie był. Przesadził i to grubo. Zwykły atak.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lip 2009, o 15:53
 Re: Transmisje w Radio VIA
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Rider napisał(a):
Tak z czystej ciekawości - to gdzie jest ten IV łuk? :wysmiewacz:

No IV łuk jest na stadionie jak na kazdym stadionie zuzlowym. Stadion sklada sie z 2 wirazy, wiraz sklada sie z 2 łukow. A wiec stadion posiada 4 łuki, czyli 4 łuk to drugi łuk drugiego wirażu. ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 27 lip 2009, o 17:35
 Re: Transmisje w Radio VIA
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Osobiście słucham żużla w Via, jakoś lepiej mi sie słucha Błażejewskiego niż ten suchy komentarz na Rzeszowie. Może to i lata przyzwyczajenia do tego głosu :wink: Niekiedy fajne piosenki puszczaja w przerwach :biggrin: Chrzanek wg w/w pana dokręcał w parku tylko śrubki i zdobywał 3 pkt widac, że u Maćka to nie wystarczy :lol:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 27 lip 2009, o 22:10
 Re: Transmisje w Radio VIA
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 sie 2007, o 15:01
Skąd: Jasionka
Posty: 133

Zobacz profil 
Fajna rozmowa z Karolem Baranem w magazynie "Na Wirażu" 8-)


           
Post 2 sie 2009, o 20:51
 Re: Transmisje w Radio VIA
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2006, o 16:55
Skąd: 7km od cywilizacji
Posty: 744

Zobacz profil 
Były dzisiaj jakies ciekawe teksty ze strony wieloletnich fanów marny hadykowki? :wysmiewacz:

_________________
http://i44.tinypic.com/2ic2nwx.jpg http://i48.tinypic.com/168cyhd.jpg


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi