Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomek Rempała - Równe 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 sty 2008, o 22:16
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
w tym przypadku to nie rozbudowa ale budowa by sie przydala. kto byl w miscolcu ten wie jak to wyglada. maja trybune na prostej tak na oko na2 tysiace ludzi a reszta to wal ziemny. nie ma pasa bezpieczenstwa, kibice podczas biegow stoja przy bandzie (swoja drogą niezly widok na to co sie dzieje na torze jak sie na wirażu oglada bieg opierajac o bande, tylle ze latwo zarobic kamieniem czy czyms w glowe)


           
Post 16 sty 2008, o 00:07
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008


Cytuj:
tylle ze latwo zarobic kamieniem

albo motocyklem :roll:


           
Post 19 sty 2008, o 18:06
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
Tomek Rempała (spokojnie można go uznać za rzeszowianina :wink: z krwi i kości :P )


Na jakiej podstawie można uznać coś takiego?

Swoją drogą... Fajnie, że Karol nie będzie kończył kariery... Jeszcze Lesiu... Dwóch naszych wychowanków w jednym klubie... Kozak.. A Rempała to co? :lol: Jeszcze niedawno w Gnieźnie zapewniał, że pomoże im powrócić do I ligi... :lol: Już go nie chcą czy jak? :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 18:55
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Na jakiej podstawie można uznać coś takiego?

Osiem lat jazdy dla naszego klubu nie wystarczy? :roll: :roll:

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 19:05
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Mieszkał w Rzeszowie? Nie...

To, że jeździł tyle lat w Stali i to, że udzielał wywiadów w których co chwila właził w tyłek kibicom Stali powtarzając co chwila jacy to oni nie są świetni... :lol: (Tylko, że teraz to samo mówił o tych z Gniezna... :spiew: i będzie pewnie tak samo mówił o tych z Miskolca jak coś...:lol: ) nie czyni go rzeszowianinem...
A ty jeszcze wyskakujesz, że niby z krwi i z kości... :osama:

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 19:20
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Ta sama żenada od ponad roku. Jak nie "prawdziwi Polacy- patrioci" to prawdziwi Rzeszowianie z krwi i kości. Liczy sie to, co Zawodnik, Człowiek ma w sercu. Jeśli prawdziwy Rzeszowianin czy Polak to taki co, dzieli innych na lepszych i gorszych to jest zerem, a nie a patriotą. TO coś (patriotyzm, przywiazanie do swojego miasta, klubu) po prostu się ma i wcale nei trzeba się tym afiszować. A najlepeij o tym świadczy to, co sie dla ludzi czy klubu, zrobiło.
Dziękuję.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 19:30
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Widzę, że nie wszyscy rozumieją o co mi chodzi...;f

RemPała wszystkim dookoła powtarza jakimi to oni są świetnymi kibicami. Czy to jeździł w Tarnowie, Rzeszowie, czy Gnieźnie twierdził zawsze to samo, że są świetni, najlepsi itd. To samo pewnie będzie mówił o Węgrach. Ale ja wiem. Za te wywiady RemPała jest 100% stalowcem, prawdziwym rzeszowianinem i inne badziewie. Takim kimś może być Jasiek Stachyra np. ale nie RemPała... :|

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 19:32
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
RemPała wszystkim dookoła powtarza jakimi to oni są świetnymi kibicami. Czy to jeździł w Tarnowie, Rzeszowie, czy Gnieźnie twierdził, że kibice są świetni, że są najlepsi itd.
Przytocz owe wypowiedzi. Chodzi mi o te o Gnieźnie.

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 19:41
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Mieszkał w Rzeszowie? Nie...

Leś mieszka w Rzeszowie? Nie :lol: więc co nie jest rzeszowianinem?
Winiarz podobnie jak Leś mieszka w Białej, nie w Rzeszowie to co nie jest rzeszowianinem?
Trojan Strzyżów i co też powiesz o nim, że nie jest rzeszowianinem?
:luzak:

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 20:00
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
brzycho napisał(a):
RemPała wszystkim dookoła powtarza jakimi to oni są świetnymi kibicami. Czy to jeździł w Tarnowie, Rzeszowie, czy Gnieźnie twierdził, że kibice są świetni, że są najlepsi itd.
Przytocz owe wypowiedzi. Chodzi mi o te o Gnieźnie.


Proszę bardzo. Dwie strony w tył w temacie o RemPale i proszę:

Mecz z Lotosem Gdańsk w którym to kilka razy popisałeś się ekektowną jazdą dowodzi, że po kontuzji odniesionej przed sezonem nie ma już śladu...

- Kibice licznie przybyli na dzisiejszy mecz, dlatego tym bardziej miło mi się jechało. Znakomity doping każdego z nas niezwykle mobilizował.


Dwie sprawy. Żeby tu mi teraz nikt nie wyskoczył, że nie ma tu ani słowa, że Ci z Gniezna są najlepsi. Takie wypowiedzi też bym pewnie znalazł spokojnie ale po co? Skoro już po pierwszym meczu ligowym wystartował z takimi określeniami :lol:

Wilmen :O Ty to na poważnie mi tutaj mówisz? :o Nie widzisz różnicy, między typami, którzy mieszkają pod Rzeszowem a RemPałą, który mieszka pod Tarnowem. Do Strzyżowa jest 35 kilosów a do Tarnowa 75...:|

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 20:10
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 7 sty 2008, o 15:14
Posty: 27

Zobacz profil 
Cytuj:
RemPałą


Nie wtrącam sie do dyskusji bo jest w ogóle śmieszna...propo cytatu, stary myślisz, że jesteś śmieszny jak coś takiego napiszesz?

Edit: przeglądnąłem kilka Twoich postów i widzę, że kilka razy tutaj szydziłeś z tych, którzy chcieli zabłysnąć dennym żartem, jesteś gorszy od nich....


           
Post 19 sty 2008, o 20:20
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Wilmen :O Ty to na poważnie mi tutaj mówisz? :o Nie widzisz różnicy, między typami, którzy mieszkają pod Rzeszowem a RemPałą, który mieszka pod Tarnowem. Do Strzyżowa jest 35 kilosów a do Tarnowa 75...:|

Gościu zrozum, że tu nie chodzi o żadne kilometry :roll:
Śledź w przeciągu jednego roku dorobił się miana 100% Stalowca a chyba sam potwierdzisz, że do Wrocławia jest jeszcze dalej niż do Tarnowa. :lol: Nie chodzi też o żadne gadki o kibicach itp. Po prostu Tomek jeżdżąc dla nas przez tyle lat w przeciągu których różnie bywało między innymi z kasą zasłużył sobie na miano swojaka.

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 21:03
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1358

Zobacz profil 
100% poparcia dla Wilmena.

Jeśli chodzi o wypowiedź Rempały, to co miał napisać, że jesteście świetni, ale i tak ci z Rzeszowa są lepsi? Chyba nie o to tu chodzi. Za tyle lat spędzonych w Rzeszowie - Tomasz Rempała 100% Stalowiec.

Sory za OT


           
Post 19 sty 2008, o 21:08
 Re: Karol Baran - Wybrzeże Gdańsk
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Brzycho, ciężko ale jakoś poszło z tym cytatem i jeszcze piszesz żeby się nie czepiać, że nie ma ani słowa o tym, że kibice są w Gnieźnie najlepsi. Więc nie czepiam się, tylko przyznaję Ci racje, nigdzie nie ma o tym ani słowa. 8-) Ale czekam co nasi wychowankowie startujący od nowego sezonu poza Rzeszowem będą mówić o kibicach z tamtych ośrodków i czy wtedy nie będziesz przypadkiem milczał. Po drugie to źle, że ktos pochlebnie wyraża się o kibicach? Po trzecie generalizujesz. Twoje negatywne podejście do Rempały zabija jakiekolwiek racjonalne podejście do sprawy.

_________________
Obrazek


           
Post 19 sty 2008, o 22:55
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Tomasz Rempała - SC Speedway Miskolc 2008 :wink:
Tak powinien brzmieć teraz ten temat 8-)

I bardzo dobrze że Tomek trafił do Miszkolca, ma duże szanse odjechac cały sezon w podstawowym składzie, licze na niego dobra jazdę, ubiegłoroczny sezon w Gnieznie to był wypadek przy pracy, teraz moze byc tylko lepiej, i bedzie :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 00:20
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
A więc po kolei...;f

Mareczek.. Ty weź stary mnie nie prowokuj...;f Heh. Najlepiej będzie jeśli nie będę Ci tu odpowiadał...:D

WilmeN...

Ze Śledzia taki 100% Stalowiec jak z RemPały nasz wychowanek...;f Nie wiem kto wymyślił to hasełko, ale jest kompletnie nietrafione... No bo qfa... Czym ten Śledź tak naprawdę zapracował sobie na to miano? Tym, że dzięki niemu zdobyliśmy złoto MPPK? :lol:
Ok teraz powiedz mi jeszcze jedno. Biorąc pod uwagę lata te od 2000 roku. Powiedz mi w którym było najgorzej z hajsem.

_fen_
Prawdziwym Stalowcem to można nazwać np. Krzystyniaka... Mimo tego, że jeździł w Stali "jedynie" pięć lat to właśnie dzięki niemu w 95 roku awansowaliśmy do I ligi. Łapcie mnie za słówka ale jestem przekonany, że jakby RemPała był w identycznej sytuacji jak Krzystyniak to za nic nie zrobiłby takiej akcji... Stachyrę można nazwać prawdziwym Stalowcem... Bo nawet jak nie jeździł w naszych barwach to i tak był widywany na stadionie... BA! Mało tego.. Był nawet naszym trenerem jeżdżąc w barwach innej drużyny... A Rempała? Spędził u nas te osiem lat bo jak znam życie to nikt inny go nie chciał... :lol: Jeszcze rok temu pialiście z zachwytu jaką to on nie jest świetną drugą linią w ekstralidze... A teraz co? Tą solidną drugą linią nie potrafił być nawet w słabym Gnieźnie w I lidze...

Damian!
To może Ty mi teraz pokażesz jakiś wywiad w którym któryś z naszych wychowanków włazi w tyłek kibicom innej drużyny tak jak RemPała? Przypatrz się tamtemu pytaniu. Było w nim w ogóle coś o kibicach z Gniezna? NIE! A ten już na wjazd (to było pierwsze pytanie) włazi wszystkim w Gnieźnie w tyłek... :lol:

Damian! napisał(a):
Po drugie to źle, że ktos pochlebnie wyraża się o kibicach?

Mi nie o to chodzi... Po prostu niektórzy z tego forum jarają się RemPałą właśnie za to jak się wypowiadał o rzeszowskich kibicach... Więc teraz udowadniam, że to samo mówi o wszystkich innych :lol:

Metanol
Cytuj:
ma duże szanse odjechac cały sezon w podstawowym składzie

Że tak sobie spytam... Czy w Gnieźnie nie miał miejsca w podstawowym składzie?

_________________
Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 00:23
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Zawziales sie na tego Rempale. :P

Tymczasem przejezdzil dla Rzeszowa dosc sporo czasu i troche punktow zdobyl. Roznie mu co prawda ta jazda wychodzila (zwlaszcza w latach 1999 - 2001), ale nie bardzo rozumiem to wrogie nastawienie do tego zawodnika. Zwlaszcza ze prywatnie jest bardzo sympatycznym gosciem, a i w druzyne sie wtopil znakomicie.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 sty 2008, o 02:34
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
To może Ty mi teraz pokażesz jakiś wywiad w którym któryś z naszych wychowanków włazi w tyłek kibicom innej drużyny tak jak RemPała?
Po co, żebyś się wyśmiewał z innych zawodników? :lol: Poza tym nie było nic w stylu jesteście super, jesteście najlepsi, kocham was. Łącznie 2 zdanka o kibicach. Włażenie w tyłek niesamowite. Takie wypowiedzi zawodników są na porządku dziennym. Ale uczepiłeś się akurat Rempały. Co ta niechęć (nienawiść?) robi.

Cytuj:
Mi nie o to chodzi... Po prostu niektórzy z tego forum jarają się RemPałą właśnie za to jak się wypowiadał o rzeszowskich kibicach... Więc teraz udowadniam, że to samo mówi o wszystkich innych
Błąd, starasz sie udowodnić, ale Ci to nie wychodzi. Wykładnikiem jest choćby ilość osób które się z tym nie zgadzają tak jak ja. Poprosiłem o cytat, wkleiłeś jakiś tam od biedy naciągany, w którym wypowiedział jedno zdanie, że dobrze jechało mu się przy dopingu gnieźnieńskiej publiczności. Pewnie w całym sezonie tak ze dwa razy jeszcze powiedział. Ale po twojemu jest tak, że wchodzi kibicom w tyłek i robił tak ruski rok. Powtarza wszystkim dookoła jakimi są świetnymi kibicami, tylko tego znaleźć nigdzie nie można. :lol: Więc popatrz, idąc Twoim tokiem myślenia - Maciek Kuciapa wybiera się do Rybnika na spotkanie z kibicami. Zatem wchodzi im w tyłek jak w mordę strzelił. :lol: A jak waży się powiedzieć jakieś pozytywne słowo na ich temat po spotkaniu to już w ogóle masakra, no nie? :lol:

Wiem brzycho, że nie lubisz Rempały, ale dyskredytowanie wszystkich jego osiągnięć jest mocno nie na miejscu. Czasem zastanawiam się czy nie łączą Cie jakieś koneksje z buczokami, albo czy nie jesteś pod ich jakąś presją, że piszesz takie zwidy i herezje. Podobnie z Rempałą mają właśnie oni (choć akurat mi powiewa zdanie ludzi, których drzewo genealogiczne czerpie wode z rzeki, do której mam podłączoną kanalizację).

_________________
Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 05:29
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Prawdziwym Stalowcem to można nazwać np. Krzystyniaka... Mimo tego, że jeździł w Stali "jedynie" pięć lat to właśnie dzięki niemu w 95 roku awansowaliśmy do I ligi.

W 1995 bylismy juz w I lidze, a Jasiek odszedl po sezonie 1993, kiedy to... spadlismy do II ligi :P

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 06:39
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Krzystyniak opuscil druzyne po tym jak spadla i przeszedl do rowniez drugoligowej Polonii Pila. Podobnie nawiasem mowiac uczynil Stachyra.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi