Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomek Rempała - Równe 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 7 kwi 2007, o 19:57
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Cytuj:
"Życzę wszystkim sympatykom żużla, szczególnie tym z Gniezna i Rzeszowa, przede wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych, a w poniedziałek wielu emocji na inaugurację sezonu oraz trochę wody po meczu na ich ostudzenie. Niech te Święta upłyną w radosnej i rodzinnej atmosferze, a szczęście pozostanie z Wami na zawsze."


http://trempala.forward.pl/newsy2.php?f ... _all&no=16

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 8 kwi 2007, o 08:12
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Dziękujemy Tomek za życzenia :!:

Samych 3 w tym sezonie !

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 9 kwi 2007, o 17:18
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
2. Max, Gjedde, Rempała, Cieślewicz
5. Węgrzyk, Liberski, Cieślewicz, Rempała
8. Jankowski, Brucheiser, Rempała, Cieślewicz W
13. Gjedde, Rempała, Jabłoński, Jankowski W


Uff... Co za szczęście, że RemPały już u nas nie ma... Udało mu się wyprzedzić w całych zawodach tylko dwóch zawodników (ze swojej drużyny) i dwukrotnie przegrywa z juniorami drużyny przeciwnej. Brawo! :D Dzięki Bogu Marta podziękowała mu za współpracę... A wy chcieliście go mieć zamiast Kuciapy... :lol:


Ps. A śmiejecie z Miesiąca... :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 9 kwi 2007, o 17:39
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2005, o 15:51
Posty: 183

Zobacz profil 
To dopiero tak naprawde 1 mecz o stawke Tomka w tym sezonie. Poza tym dopiero co wyleczył kontuzję i nie oczekiwałbym od niego zbyt wiele. Prawdą jednak jest, że jego występ w meczu z Ostrowem był słaby, ale to dopiero początek sezonu i nie czas na ocenianie po pojedyńczym występie... Na to będzie jeszcze czas..

_________________
Obrazek


           
Post 9 kwi 2007, o 18:01
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Tomek jest po kontuzji...Wiem ze specjalnie czekałas na to, zeby zobaczyc wynik jego i sie tutaj pochwalic ale dałbys spokoj. Kuciapa po takiej kontuzji jak on cieniował caly sezon, Tomek na razie jeden słabszy mecz z kandydatem do awansu na jego torze, jada drugi raz w tym sezonie...
A Kuciapa z Miesiacem? nie potrafia pokonac Kenneta któy jeździ pierwszy rok w e-lidze....zastanowiłbys sie zanim cos napiszesz, bo takimi wpisami ktos pomysli ze jestes zuzlowym laikiem...


           
Post 9 kwi 2007, o 22:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
A i owszem... W głębi duszy chciałem i w sumie się tego spodziewałem, że RemPała pojedzie słabo. Chciałem po prostu niektórym z Was uświadomić, że przeceniacie możliwości wspomnianego już RemPały...

Jeżeli ty porównujesz Kenneta i Liberskiego to nie mamy o czym rozmawiać... :|


Ps. Mam dla Ciebie dychę... :D

_________________
Obrazek


           
Post 10 kwi 2007, o 12:15
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 kwi 2007, o 17:22
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
A i owszem... W głębi duszy chciałem i w sumie się tego spodziewałem, że RemPała pojedzie słabo. Chciałem po prostu niektórym z Was uświadomić, że przeceniacie możliwości wspomnianego już RemPały...

Jeżeli ty porównujesz Kenneta i Liberskiego to nie mamy o czym rozmawiać... :|


Ps. Mam dla Ciebie dychę... :D


ale zrozum to ze jechał pierwsyz mecz po kontuzji..caly okres przygotwawczy stracił? gdzie miał sprawdzic sprzety dotrzec je dopasowac? no zastanów sie?

Libierski jeździ kilka lat juz u siebie, a Kennet jakby jeździł na wyjeździe....stawiam ową dyche, ze Libierski na swym torze by pokonał Kenneta. 8-)


           
Post 10 kwi 2007, o 18:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
wayne_rooney napisał(a):
ale zrozum to ze jechał pierwsyz mecz po kontuzji..caly okres przygotwawczy stracił? gdzie miał sprawdzic sprzety dotrzec je dopasowac? no zastanów sie?


Jestem przekonany, że wyciągnięcie 11 punktów w barwach Startu będzie dla RemPały wieelkim wysiłkiem.

wayne_rooney napisał(a):
Libierski jeździ kilka lat juz u siebie, a Kennet jakby jeździł na wyjeździe....stawiam ową dyche, ze Libierski na swym torze by pokonał Kenneta. 8-)


Aj jak bardzo bym chciał, żeby Ostrów jeździł w ekstralidze. Byłbym dychę do przodu... ;D

_________________
Obrazek


           
Post 10 kwi 2007, o 20:43
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Tomkowi nie wyszedł pierwszy mecz, jezdził z dopiero co zaleczoną kontuzją, wiec osiagnoł taki a nie inny wynik. Gdyby nie ta kontuzja kto wie ile uzbierał by punktów w Ostrowie
Ale Ja o Tomka jestem spokojny i uwazam że ma duże szanse byc (i myślę że będzie) jednym z liderów Startu a robienie po 10 pkt i wiecej w meczu nie bedzie sprawiało mu żadnych problemów !

Powodzenia Tomek :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 19 kwi 2007, o 23:46
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 cze 2006, o 14:52
Posty: 259

Zobacz profil 
wywiad z tomkiem:

Cytuj:
Na naszym torze wszyscy będą mieć kłopoty - rozmowa z Tomaszem Rempałą zawodnikiem Startu Gniezno

Tomasz Rempała w ubiegłą niedzielę debiutował przed swoją nową gnieźnieńską publicznością. W meczu z Lotosem Gdańsk zawodnik zaliczył udany występ przyczyniając się do zwycięstwa Startu Gniezno. Po meczu rozmawialiśmy z wychowankiem Unii Tarnów. Poniżej prezentujemy zapis tej rozmowy.

Mecz z Lotosem Gdańsk w którym to kilka razy popisałeś się ekektowną jazdą dowodzi, że po kontuzji odniesionej przed sezonem nie ma już śladu...

- Kibice licznie przybyli na dzisiejszy mecz, dlatego tym bardziej miło mi się jechało. Znakomity doping każdego z nas niezwykle mobilizował. Co do mojej kontuzji to rzeczywiście nie ma po niej śladu. Troszkę zadrżałem o mój niedawny uraz kostki podczas upadku w pierwszym moim starcie. Poszliśmy troszkę z Grzegorzem Knappem na łokcie, ale to taki urok tego zaciętego meczu.

Jak się okazało nie było to ostatnie pechowe wydarzenie. W drugim twoim starcie motocykl odmówił posłuszeństwa...

- Niestety. Szkoda tego silnika, który się zatarł, ponieważ był to nowy silnik. Na szczęście z pomocą przyszedł mi Dawid Cieślewicz, który pożyczył mi swój motocykl. Bardzo mu za ten gest dziękuję.

Postawa kapitana drużyny świadczy chyba o bardzo dobrej atmosferze jaka panuje w zespole Startu Gniezno...

- Zdecydowanie tak! Trzeba pamiętać również o tym, że to dopiero początek sezonu i jestem przekonany, że z meczu na mecz będzie jeszcze lepiej. Będziemy bardziej się integrować co pomoże nam jeszcze lepiej współpracować podczas meczów. Na koniec chciałbym jeszcze dodać, że chciałbym jak najszybciej dopracować swoje kwestie sprzętowe, ponieważ nie jestem póki co zadowolony z pracy swoich motocykli.

Czy to właśnie słano spisujący się sprzęt był powodem nie najlepszej postawy w Ostrowie?

- Poniekąd tak było. Jechałem tam jednak też z niewyleczoną kontuzją. Uraz jaki nabawiłem się w sparingowym meczu w Bydgoszczy pokrzyżował mi bardzo plany treningowe. Cały czas brakuje mi jazdy. Chciałbym to jak najszybciej nadrobić, aby być w niebawem silnym punktem drużuny.

Tomku, masz za sobą liczne starty na torach Ekstraligi, teraz występujesz w niższej klasie rozgrywkowej. Co byś powiedział zatem o tegorocznej I lidze?

- Liga jest bez wątpienia bardzo mocna. Z tego co widzę z roku na rok rośnie jej poziom. Dzisiejszy mecz jest tego dowodem. Zespół z Gdańska pokazał się z jak najlepszej strony, emocji nie brakowało. Sądzę, że niektóre mecze mogą nawet być bardziej zacięte i stać na wyższym poziomie niż te w Ekstralidze. Wszystko za sprawą zawodników krajowych i zagranicznych, którzy często pojawiają się w kadrach zespołów pierwszoligowych, a mają za sobą starty w Ekstralidze lub nawet w Grand Prix.

Pokonanie jednego z faworytów - Lotos Gdańsk - chyba dobrze wróży zespołowi Startu na przyszłość?

- Też jestem tego zdania. Myślę, że u nas każda z drużyn będzie miała niezwykle trudno. Postaramy się wygrać na naszym torze wszystkie mecze, a jeśli chodzi o wyjazdy to także i tam sprawić niespodziankę. Naszym celem jest pierwsza czwórka, zatem o punkty musimy walczyć wszędzie.

Dziękuję za rozmowę

- Dziękuję


speedway info

_________________
Obrazek


           
Post 3 cze 2007, o 20:34
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 maja 2007, o 21:04
Skąd: Rzeszow
Posty: 109

Zobacz profil 
Czytajac ten wywiad powyzej z perspektywy czasu mozna powiedziec ze byl to ladny krotki sen .Ogolnie to Rempala zanotowal chyba tylko jeden dobry mecz a reszta to poprostu TRAGEDIA i ZENADA

Dzisiejszy wystep d,1,d :|

_________________
Live Fast
Fight Hard


           
Post 3 cze 2007, o 20:40
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Tomek Rempała niektórych kibiców z Rzeszowa duma i chwała :lol: :lol: :lol:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 3 cze 2007, o 21:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Widzę, że się obudzili ci, co spali przez połowę ubiegłego roku :roll:
Tomek jeździ fatalnie, nie spodziewałem się takiej jazdy. Cóż, trzeba mieć nadzieję, że w kolejnych meczach coś drgnie, bo jak na razie to Tomek zawodzi i to zdecydowanie. W czym tkwi problem? Przecież z dnia na dzień nie traci się umiejętności...


           
Post 3 cze 2007, o 21:50
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 7 maja 2007, o 21:04
Skąd: Rzeszow
Posty: 109

Zobacz profil 
I tu sie kolego mylisz bo ja do Tomka nic ne mam, stwierdzam jedynie fakty ktorych niestety oszukac sie nie da...

_________________
Live Fast
Fight Hard


           
Post 4 cze 2007, o 08:25
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Tomek Rempała niektórych kibiców z Rzeszowa duma i chwała :lol: :lol: :lol:

Byłem pewien że twój wpis Grisza pojawi się po wystepie Tomka w Lublinie :wink: , dziwnym trafem nie wpisujesz się w tym temacie tylko wtedy gdy Tomek zalicza przyzwoite wyniki :roll:

Tomek rzeczywiście w tym sezonie punktuje słabo, ale tak jedzie cała drużyna Startu, są strasznie słabi, wzasadzie skład zmontowali nie najgorzy, finanse sie zgadzają ale coś sie zacieło w tym sezonie, jesli będą dalej tak jechać moga mieć kłopoty z utrzymaniem sie w I lidze.

Szkoda Tomka, napewno nie zapomniał jak sie jeżdzi co niejednokrotnie udowodnił w ubiegłym roku, i myśle że w tym jeszscze pokaże na co go stać :!:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 4 cze 2007, o 10:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
W czym tkwi problem? Przecież z dnia na dzień nie traci się umiejętności...


A może po prostu nigdy ich nie było? :lol:

Ok, ok żartuję... :D


brzycho napisał(a):
Chciałem po prostu niektórym z Was uświadomić, że przeceniacie możliwości wspomnianego już RemPały...


No i chyba mi się udało... :D

brzycho napisał(a):
Jestem przekonany, że wyciągnięcie 11 punktów w barwach Startu będzie dla RemPały wieelkim wysiłkiem.


No i nie myliłem się... :D


Tak sobie teraz myślę. Jak to się stało, że tamten sezon był "jako taki" w wykonaniu RemPały... Może miał lepszy sprzęt? A może przysłowiowego farta? Nie wiem. Wiem jedynie, że w tym sezonie jeździ tak, że żaden kibic Startu nigdy nie będzie go uważał za swoją dumę i chwałę... :D


--------------------------------------

Kilka wypowiedzi z gnieźnieńskiego forum;]

Cytuj:
Forma ubiegłorocznego ekstraligowca jest po prostu żenująca!!! i to ma byc zawodnik prowadzący parę??? to najgorszy z transferów Startu od wielu sezonów! Jak w ciagu jednego roku można tak stracić formę?? W ubiegłym sezonie w Rzeszowie zawodnik ten miał średnią biegową około 1,5 a u nas w pierwszej lidze nie wiem i nie chce wiedzieć ale wątpię czy przekroczy ona 0,5 punkta! wstyd!!!


Cytuj:
Wielki wstyd, nikt nie wie co się dzieje z naszymi zawodnikami. Moim zadaniem Rempała musi teraz sobie odpocząć bo najsłabsi nie jadą!!!


Cytuj:
długo broniłem tego zawodnika, ale to co on wyczynia to woła o pomste do nieba. przecież on powinien kręcić około 10 punktów a jego postawa powoduje, że jesteśmy zagrożeni spadkiem. szok. niech idzie na ławkę, bo jest beznadziejny

Cytuj:
Defekty na ostaynich pozycjach to wielki pech. To chyba żart i to kiepski!!!

Cytuj:
Tomek Rempała MUSI odejść, a nie odpocząć taką postawą pokazuje gdzie ma nas kibiców głęboko w d....!!! :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: :papa: Tomek wracaj sobie do Rzeszowa ale tam i tak nie będą Cię chcieli!


Dziękuję ;]

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2007, o 14:38
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Weight napisał(a):
I tu sie kolego mylisz bo ja do Tomka nic ne mam, stwierdzam jedynie fakty ktorych niestety oszukac sie nie da...

Nie zrozumieliśmy się. Nie mówiłem tego do ciebie, tylko do takich forumowiczów jak Grisza czy Brzycho, ktorych aktywność w tym temacie jest odwrotnie proporcjonalna do ilości punktów zdobytych przez Tomka :P

Brzycho, odnośnie tego twojego uświadamiania i trafienia w wyniki to polecam przypomnieć sobie, co pisałeś wcześniej np. o Watt'cie. :P I ewentualnie potem chwalić się, jaki to ty wielki wizjoner jesteś. :D


           
Post 4 cze 2007, o 15:27
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
W tym sporcie nie ma co sie bawic w wrozki, bo ktos moze trafic ze sprzetem i forma i jezdzi jak z nut(czytaj Watt), watpie aby Polscy mega znawcy sadzili ze Watt bedzie tak wymiatal w lidze polskiej, malo osob rowniez przypuszczalo ze Rempala nie wykreci nawet sredniej 1,5(obecnie ma cos kolo 1,412) w pierwszej lidze, smutne ale prawdziwe ten sezon Tomek ma do bani. :|


           
Post 4 cze 2007, o 15:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Weight napisał(a):
I tu sie kolego mylisz bo ja do Tomka nic ne mam, stwierdzam jedynie fakty ktorych niestety oszukac sie nie da...

Nie zrozumieliśmy się. Nie mówiłem tego do ciebie, tylko do takich forumowiczów jak Grisza czy Brzycho, ktorych aktywność w tym temacie jest odwrotnie proporcjonalna do ilości punktów zdobytych przez Tomka :P


Bo ja np. chciałem pokazać tym, którzy ślepo wierzą w to, że RemPała jest dobrym zawodnikiem (i 3x bardziej nadaje się na ekstraligę niż Kuciapa:lol: ). No i chyba mi się udaję...:D

Lirasz napisał(a):
Brzycho, odnośnie tego twojego uświadamiania i trafienia w wyniki to polecam przypomnieć sobie, co pisałeś wcześniej np. o Watt'cie. :P I ewentualnie potem chwalić się, jaki to ty wielki wizjoner jesteś. :D


Eee tam :D O RemPale ciągle mówiłem to samo. Już nawet w zeszłym sezonie... :D Np. gadki z Plonkiem... :D Triumfuje i cieszę się z tego... ;]

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 120 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi