Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomek Rempała - Równe 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 4 cze 2007, o 16:19
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 17 maja 2006, o 01:28
Skąd: Rzeszów
Posty: 412

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Chciałem po prostu niektórym z Was uświadomić, że przeceniacie możliwości wspomnianego już RemPały...
No i chyba mi się udało... :D

Wiem jedynie, że w tym sezonie jeździ tak, że żaden kibic Startu nigdy nie będzie go uważał za swoją dumę i chwałę... :D


Kto tu przecenia możliwości Tomka :?: Nie widzę takich. Trzeba było chyba jakoś inaczej przedstawić swoje racje. Mnie na pewno nie uswiadomiłeś.
A słów "żaden" czy "nigdy" używałbym w tym wypadku z większą ostrożnością. :?

Dlaczego?
Poczytaj też inne komentarze kibiców Startu. Nie wszystkie - jak chyba sugerowałeś - są "na jedną nutę". Sezon się jeszcze nie skończył, więc może warto poczekać z tymi ocenami. Pomijam już to, że masz jakieś ewidentne uprzedzenie do tego raidera :roll: .

Wkleję kilka komentarzy "na drugą nutę" :wink: z gnieźnieńskiego forum:

Cytuj:
Zauważ(cie) jednak, że w tym sezonie zawodzą wszyscy z klanu Rempałów. Jacek, Tomek i Marcin jadą albo źle albo tragicznie. Czy nagle wszyscy nie przepracowali zimy? Nie sądzę.. to sąprofesjonaliści którzy na torze zarabiają pieniądze. Myślicie że im nie zależy żeby wygrywać?
Może właśnie im za bardzo zależy? Może po jednym, nieudanym biegu czują taką presję że zaczynają się "motać".. a to prowadzi do jeszcze gorszej postawy na torze...

Nie wiemy tego a jednak rzucacie błotem na lewo i prawo ... Może, zanim następny wyśle Tomka (czy jakiegokolwiek innego zawodnika) na emeryturę, przejdzie się do parkingu i porozmawia..
..........heh... marzenia... przecież zza monitora łatwiej..


Cytuj:
Ja bym mimo słabego sezonu zostawił go w Starcie :) bez zbednego wyrzucania tego gościa... Dlaczego bym go zostawił?? Bo bo takim sezonie z pewnoscią bedzie gryzł tor , zeby pokazac sie jak najlepiej w nastepnym... dlatego nie warto go skreślać.

Do konca sezonu jeszcze troche czasu zostało więc nie ma co załamywac rąk i wierzyc ze chociaz on jeden zaskoczy i bedzie jechał to na co go naprawde stac


Cytuj:
on się przełamie :hahaha: chyba na pół

Tutaj się nie zgodze z toba, ponieważ uważam, że Tomek Rempała to dobry zawodnik a przede wszystkim doświadczony, więc uważam, że takie komentarze są nie potrzebne. Fakt ma słabszy sezon i ma tez pecha, ale ja i tak wierze, że w tym sezonie sprawi nam jeszcze duzo radosci. :jupi:


I choć na pewno więcej jest tam takich, którzy na forum Startu jadą sobie po Tomku równo, to jednak są też ludzie, którzy go nie przekreślili.
I w Rzeszowie też. :wink:

_________________
Nie spieszy się ten, kto chce osiągnąć cel.


           
Post 4 cze 2007, o 17:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 maja 2006, o 17:06
Posty: 1247

Zobacz profil 
widziałem mecz Lublina ze Startem i określenie, że Tomek ma słabszą formę jest zbyt łagodne. To jest katastrofa. Słabe starty i uporczywe trzymanie się kredy, kiedy chodzi zewnętrzna. Tak fatalnego Tomka nie widziałem chyba nigdy.
Za to fantastycznie jechał Oliver Allen (pierwszy raz słyszałem to nazwisko) mijanki na trasie pierwsza klasa.
No i Dawid wyrasta na czołową postać w zespole. Ogromna ambicja plus plus walka i ograniczenie upadków do minimum przynoszą efekty.
Ale i tak Lublin jest już jedną nogą w II lidze. Tym bardziej że na rewanż w Gnieźnie gotowy będzie już Gomólski

_________________
"Kiedy byłem potrzebny, jeździłem po sześć razy" E. Sajfutdinow


           
Post 4 cze 2007, o 18:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Leonidas napisał(a):
brzycho napisał(a):
Chciałem po prostu niektórym z Was uświadomić, że przeceniacie możliwości wspomnianego już RemPały...
No i chyba mi się udało... :D

Wiem jedynie, że w tym sezonie jeździ tak, że żaden kibic Startu nigdy nie będzie go uważał za swoją dumę i chwałę... :D


Kto tu przecenia możliwości Tomka :?:

Nie widzę takich.


Oj jest tu ich wieeeelu... Wystarczy, że troszkę się rozejrzysz;]

Leonidas napisał(a):
A słów "żaden" czy "nigdy" używałbym w tym wypadku z większą ostrożnością. :?


Co do tych dwóch słów będe o tym pamiętał bo często się na tym wykładam:D

Leonidas napisał(a):
Poczytaj też inne komentarze kibiców Startu. Nie wszystkie - jak chyba sugerowałeś - są "na jedną nutę". Sezon się jeszcze nie skończył, więc może warto poczekać z tymi ocenami. Pomijam już to, że masz jakieś ewidentne uprzedzenie do tego raidera :roll: .

Nic wcześniej nie sugerowałem;] Nie napisałem, że wszyscy tak uważają. Napisałem: " Kilka wypowiedzi z gnieźnieńskiego forum;] " a tym zdaniem nie sugeruję niczego wielkiego;]
Co do moich uprzedzeń... Fakt. Nie lubię go i się z tym nie kryję :peace:


Leonidas napisał(a):
Wkleję kilka komentarzy "na drugą nutę" :wink: z gnieźnieńskiego forum:

Cytuj:
Zauważ(cie) jednak, że w tym sezonie zawodzą wszyscy z klanu Rempałów. Jacek, Tomek i Marcin jadą albo źle albo tragicznie. Czy nagle wszyscy nie przepracowali zimy? Nie sądzę.. to sąprofesjonaliści którzy na torze zarabiają pieniądze. Myślicie że im nie zależy żeby wygrywać?
Może właśnie im za bardzo zależy? Może po jednym, nieudanym biegu czują taką presję że zaczynają się "motać".. a to prowadzi do jeszcze gorszej postawy na torze...

Nie wiemy tego a jednak rzucacie błotem na lewo i prawo ... Może, zanim następny wyśle Tomka (czy jakiegokolwiek innego zawodnika) na emeryturę, przejdzie się do parkingu i porozmawia..
..........heh... marzenia... przecież zza monitora łatwiej..

Nie wkleiłeś całego posta tego autora;] Na początku pisze też o błędach RemPały;]

Cytuj:
Ja bym mimo słabego sezonu zostawił go w Starcie :) bez zbednego wyrzucania tego gościa... Dlaczego bym go zostawił?? Bo bo takim sezonie z pewnoscią bedzie gryzł tor , zeby pokazac sie jak najlepiej w nastepnym... dlatego nie warto go skreślać.

Do konca sezonu jeszcze troche czasu zostało więc nie ma co załamywac rąk i wierzyc ze chociaz on jeden zaskoczy i bedzie jechał to na co go naprawde stac


Cytuj:
on się przełamie :hahaha: chyba na pół

Tutaj się nie zgodze z toba, ponieważ uważam, że Tomek Rempała to dobry zawodnik a przede wszystkim doświadczony, więc uważam, że takie komentarze są nie potrzebne. Fakt ma słabszy sezon i ma tez pecha, ale ja i tak wierze, że w tym sezonie sprawi nam jeszcze duzo radosci. :jupi:


Popatrz na godzinę mojego postu i godzinę ukazania się tych dwóch postów, któe ty tu przytoczyłeś;] Nie mogłem ich wkleić tutaj bo jeszcze ich w ogóle nie było...


Ps. No i post Nowego_. Był, widział, napisał. Nie mam żadnych podstaw żeby mu nie wierzyć... ;]


No i jeszcze jedno. Te wszystkie przytoczone przez nas posty są w temacie o RemPale. A w temacie TŻ Lublin - Start Gniezno 53:37 jadą po nim (no i w sumie po całej reszcie :wink: ) 3 razy bardziej...

_________________
Obrazek


           
Post 4 cze 2007, o 19:06
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
...dziwnym trafem nie wpisujesz się w tym temacie tylko wtedy gdy Tomek zalicza przyzwoite wyniki :roll: ...

Tomek rzeczywiście w tym sezonie punktuje słabo, ale tak jedzie cała drużyna Startu, są strasznie słabi, wzasadzie skład zmontowali nie najgorzy, finanse sie zgadzają ale coś sie zacieło w tym sezonie, jesli będą dalej tak jechać moga mieć kłopoty z utrzymaniem sie w I lidze.

sorry Winnetou , że zapomniałem o Rempale przez pół sezonu... Czemu Lublin ? Jakoś mnie tak dobitniej uderzył jego wyczyn. Niby tyle razy tam jeździł, niby takie dobre rezultaty robił... A tu... No pech normalnie
:lol: :lol:

Taki Oliver Allen. Żółtodziub jeśli chodzi o polskie tory. I jaki wynik ?

Potwierdzają się moje stare spostrzeżenie. Każdy zawodnik Stali, który był lub jest tu zżyty z tym środowiskiem gdy tylko wypłynie spod skrzydeł klubu ginie... Po tym napewno nie poznaje sie gwiazd.

Acha. Duński kontrakt Tomka ma się dobrze fani ? :lol:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 20 cze 2007, o 23:16
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Dzisiaj ogladalem Tomka w Krosnie i zdecydowanie gdzies sie zagubil... Bardzo, ale to bardzo slabo, a przede wszystkim wolno na dystansie. Ze startu jeszcze jako tako, ale pozniej odjezdzali i mijali go jak chcieli...

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 cze 2007, o 23:41
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 maja 2005, o 23:24
Skąd: Rzeszów
Posty: 1393

Zobacz profil 
kumpel rozmawial z tomkiem po zawodach i podobno bracia r mieli wielki problem z dopasowaniem sprzetu ktory byl zupelnie inaczej przygotowany

k2 masz jakies foty z krosna???

_________________
TATA TREY'A PSYCHO FANS :D

...jak jezdzic to tylko na pełnej...
...jak atakowac to tylko po bandzie...


           
Post 20 cze 2007, o 23:57
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Jakies tam mam ;) Wkrotce na stronie.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 21 cze 2007, o 00:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Cytuj:
kumpel rozmawial z tomkiem po zawodach i podobno bracia r mieli wielki problem z dopasowaniem sprzetu ktory byl zupelnie inaczej przygotowany


Nie zebym byl zlosliwy, ale bracia R. maja problemy z dopasowaniem sprzetu przez cala swoja kariere. I to wszyscy, bez wyjatku.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 cze 2007, o 00:14
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Szkoda Tomka :(

To nie jest niestety ten sam zawodnik, który w ubiegłym roku tak dla nas ładnie punktował :?

A Ja i tak nadal wierzę w tego zawodnika, wydawało sie że trafił do bardzo dobrze poukładanego klubu, niestety Start w tym sezonie mimo że zakontraktował nienajgorszych zawodników jest słabiuteńki, i będzie miał problemy z utrzymaniem I ligi, czego nikt się chyba nie spodziewał. Zresztą cały sezon 2007 dla klanu Rempałów jest tragiczny, żaden z Nich nie punktuje na poziomie na który ich stać !

Tomek zawodzi w tym sezonie, tak jak cała drużyna z Gniezna, ale dobrej jazdy na wysokim poziomie nie zapomina się z dnia na dzień, liczę na Tomka odrodzenie :!:

Najważniejsze nie poddawać się :!:
i nie skreślać zawodnika po jednym nie udanym sezonie :!: co z ochotą czynią kibice speedway w naszym kraju :evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 lip 2007, o 09:24
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Coś znalazłem:

Cytuj:
Ta sama para gnieźnian zdecydowanie lepiej spisała się w piątym biegu kiedy po niezłym starcie przez chwilę znajdowała się na prowadzeniu. Błąd popełnił jednak Rempała, który "powiózł" kolegę z zespołu, co natychmiast wykorzystał Słoweniec Matej Ferjan.


:osama:


Ps. Który to już żenująco słaby występ RemPały w Gnieźnie? A ktoś tam kiedyś pisał, że będzie tam liderem :shock:

_________________
Obrazek


           
Post 23 lip 2007, o 09:34
 


ciekawe co by było, jak by został u nas i punktował tak jak w Gnieźnie, dalej byście śpiewali ze to nasza duma i chwała?? czy "musiałby" dać sobie spokój z żużlem, spierda**ć z Rzeszowa (tak jak Kuciapa) byłby wygwizdany pare razy itp ??


           
Post 23 lip 2007, o 09:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Pytanie jest raczej retoryczne :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 23 lip 2007, o 10:11
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
Ze Rempala jezdzi slabo zespolowo to wiadomo nie od dzis. Jedyny wyjatek to mecz z Rybnikiem 2002.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 28 lip 2007, o 20:40
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 30 sie 2006, o 22:41
Skąd: Czudec
Posty: 1117

Zobacz profil 
Oj nie wiedzie się Tomkowi po zmianie barw, teraz jeszcze rozwiązali z nim umowę Szwedzi z Team Dalakraft Avesta :( :(


           
Post 3 sie 2007, o 23:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 sie 2007, o 23:26
Posty: 13

Zobacz profil 
Postwa Rempały=< szok > poprostu chyba największy niewypał 1 ligi...sam niewiem czemu poprostu chyba myślał że będzie łatwiej a tu klapa i lipa nie punkty.


           
Post 7 sie 2007, o 09:44
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
za speedwayinfo.pl

Z olbrzymią wiarą w zwycięstwo, a tym samym z chęcią przerwania złej passy ligowych porażek przystąpili w dniu wczorajszym żużlowcy Startu do meczu z KM-em Intar Lazur Ostrów Wlkp. Bojowo nastawiony był również Tomasz Rempała, który znaczne lepiej prezentował się niż w poprzednich meczach ligowych.

- Ostrowianie przyjechali do Gniezna w bardzo mocnym składzie, dlatego biorąc pod uwagę fakt, że my nie jechaliśmy dzisiaj w swym najsilniejszym zestawieniu rezultat, jaki osiągnęliśmy musimy traktować w kategoriach sukcesu. Mecz w moim wykonaniu nie był mimo wszystko najlepszy. Mogłem zdobyć więcej punktów, jednak w kilku wyścigach uważam, że zaprezentowałem się z dobrej strony. Liczę ciągle, że w końcu uda mi się pokazać pełnię swych umiejętności. Jestem zadowolony ze współpracy z naszym nowym trenerem Tomaszem Fajferem. Oboje zdajemy sobie sprawę, że oczekiwania wobec mojej osoby są większe, dlatego szkoleniowiec poświęca mi dużo czasu i mocno mobilizuje. - komentował po meczu Tomasz Rempała

Czy praca Tomasza Fajfera przyniesie w Gnieźnie spodziewany efekt w postaci utrzymania zespołu w pierwszoligowych szeregach. Cząstkową odpowiedź na to pytanie poznamy zapewne już w najbliższą niedzielę, kiedy to Start podejmie na własnym torze piątą ekipę w tabeli - PSŻ Poznań.


[/quote]

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 15 sty 2008, o 16:14
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Czyżby Tomek Rempała w Miszkolcu? Albo Gniezno i zmazanie plamy za dość nieudany sezon, chyba to byłoby dla niego najlepsze, bo jakoś druga liga mnie nie przekonuje, a Tomek nieraz pokazał, że stać go na bdb wyniki w I lidze.

http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=241048

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 15 sty 2008, o 20:11
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
Yyy a Gniezno to gdzie będzie jeździć jak nie w drugiej lidze? w ekstralidze :lol:?

_________________
Obrazek


           
Post 15 sty 2008, o 20:55
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
yyy racja, zapomniałam :) czy tak czy siak, Tomek planuje "odbudować formę" w II lidze. Jego stać na więcej, ale jakoś nie ma już zbyt wielkiego wyboru, chyba tylko Rybnik jeśli już. Ale wygląda na to, że zostanie w Gnieźnie.

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 15 sty 2008, o 20:57
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Dobrze by się stało gdyby Tomek trafił do Miszkolca !, nie dość że miałby bliżej do domu, to moim skromnym zdaniem klub z Wegier, jest znacznie lepiej "poukładany" niż team z Gniezna.
Praca jaką wkładaja działacze z tego miasta w rozwój speedwaya jest coraz bardziej widoczna, zainteresowanie żużlem w Miszkolcu jest na niezłym poziomie, klub finansowo stoi całkiem dobrze. kontraktuje sie coraz lepszych zawodników, działacze wspominaja ze w tym sezonie chca walczyć o I ligę, a w niedalekiej przyszłości rozbudować stadion tak aby Miszkolc mógł gościć uczestników cyklu GP.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 106 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi