Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomek Rempała - Równe 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 20 sty 2008, o 11:02
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Co wy się tak Brzycha czepiacie? Ma chłopak swoje urojenia, które trzeba zaakceptować. Skoro próbuje nam udowodnić, że Saturn jednak nie ma pierścieni, trzeba to zaakceptować i być tolerancyjnym wobec niego. Dyskusja ze ścianą nie ma sensu.


           
Post 20 sty 2008, o 14:23
 Re: Tomek Rempała - Start Gniezno 2007-2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
Po co, żebyś się wyśmiewał z innych zawodników? :lol:

Nie, bo oboje wiemy, że takiego nie znajdziesz...

RemPała po pierwszym meczu rozegranym na torze w Gnieźnie dostaje pytanie czy odnosi jeszcze skutki kontuzji a ten ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna chwalić kibiców. To jest właśnie dla mnie włażenie kibicom w tyłek. Pytanie o całkiem coś innego a ten wyskakuje, że przybyli licznie, że doping był znakomity itp. itd. :lol: Ale on i tak jest 100% Stalowcem :lol:

Damian! napisał(a):
Błąd, starasz sie udowodnić, ale Ci to nie wychodzi.

Bo Wy nie chcecie przyjąć tego wszystkiego do wiadomości. Wklejam Wam fragment wywiadu kiedy pytany jest o swoją kontuzję a ten wypala od razu, że kibice stworzyli znakomity doping itd. :lol: Mnie więc już nie interesuje czy w to uwierzycie, czy nie. Uwierz, że nie każdy zawodnik po JEDNYM meczu w pytaniu np. o liczbę silników zacznie chwalić kibiców... :lol: Nie każdy jest RemPałą...

Damian! napisał(a):
Poprosiłem o cytat, wkleiłeś jakiś tam od biedy naciągany, w którym wypowiedział jedno zdanie, że dobrze jechało mu się przy dopingu gnieźnieńskiej publiczności.

Nie, nie. On powiedział, że doping był znakomity... Już po pierwszym meczu tak stwierdził...
Naciągany? :lol: :spiew:

Damian! napisał(a):
Powtarza wszystkim dookoła jakimi są świetnymi kibicami, tylko tego znaleźć nigdzie nie można. :lol:

Ja już znalazłem jeden wywiad z RemPałą i już na samym początku w pytaniu na inny temat zaczyna swoją formułkę o kibicach... Wywiad pierwszy z brzegu, bo najpierw przeszukałem ten temat...

Damian! napisał(a):
Więc popatrz, idąc Twoim tokiem myślenia - Maciek Kuciapa wybiera się do Rybnika na spotkanie z kibicami. Zatem wchodzi im w tyłek jak w mordę strzelił. :lol:

:O :O :O :O Sama obecność to nie wszystko. Pozwól, że więcej już na ten temat nie napiszę...;f

Damian! napisał(a):
A jak waży się powiedzieć jakieś pozytywne słowo na ich temat po spotkaniu to już w ogóle masakra, no nie? :lol:

Wiesz... Jak znam Kuciapę to pewnie powie, że liczy na ich doping i wsparcie... I to jest ok. Ale nie wyskoczy tak jak RemPałą, że doping jest znakomity itd. :lol:

Damian! napisał(a):
Wiem brzycho, że nie lubisz Rempały, ale dyskredytowanie wszystkich jego osiągnięć jest mocno nie na miejscu.

Uważąm, że jest słabym zawodnikiem i, że włazi w tyłek wszystkim kibicom. Czy to jest dyskredytowanie jego osiągnięć? Czy śmieję z jego medali DMP, czy wysokich miejsc w jakiś finałach zawodach indywidualnych? Nie.

Damian! napisał(a):
Czasem zastanawiam się czy nie łączą Cie jakieś koneksje z buczokami, albo czy nie jesteś pod ich jakąś presją, że piszesz takie zwidy i herezje.

Wiesz... Jak dla mnie to RemPałę łączy więcej z buczokami aniżeli mnie... :lol:

K 2
Źle to napisałem. Ale wszyscy wiedzieliśmy o co chodzi, że Krzystyniak puścił w XV biegu Winiarza, dzięki czemu wygraliśmy i zapewniliśmy sobie awans do I ligi...

Lirasz

uahahaha o rraju! Boki zrywać... ALe skoro tak uważasz to cieszę się, że nie muszę z Tobą dyskutować... :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 20 sty 2008, o 17:07
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Ja też się cieszę :)

A poprzez obrażanie Rempały nie przekonasz zbyt wielu do swoich racji.


           
Post 20 sty 2008, o 20:29
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Nie, bo oboje wiemy, że takiego nie znajdziesz...
Jak mam Ci znaleźć skoro nasi wychowankowie praktycznie nie jeżdżą w innych klubach? :lol: Poza tym ja nie muszę nic szukać, bo nie mam zamiaru Ci udowadniać niczego na temat wchodzenia kogoś tam w czyjś tyłek.

Cytuj:
RemPała po pierwszym meczu rozegranym na torze w Gnieźnie dostaje pytanie czy odnosi jeszcze skutki kontuzji a ten ni z gruszki ni z pietruszki zaczyna chwalić kibiców. To jest właśnie dla mnie włażenie kibicom w tyłek.
To powiedz, ile razy w sezonie widziałeś jeszcze takie wypowiedzi o rzekomym wchodzeniu w tyłek? Jak Ty przecież na podstawie jednej jego wypowiedzi wysuwasz takie wnioski nie wiedząc czy jeszcze jakieś inne miały miejsce.

Cytuj:
Bo Wy nie chcecie przyjąć tego wszystkiego do wiadomości.
Nie, bo wiemy że Ty starasz się tylko wyszukać sytuacji żeby dowalić Rempale. I nic ponadto.

Cytuj:
Nie, nie. On powiedział, że doping był znakomity... Już po pierwszym meczu tak stwierdził... Naciągany?
Naciągany, bo mówiłeś że wszem i wobec wmawia wszystkim jakimi są wspaniałymi kibicami. A tu posucha poza jednym marnym cytacikiem w którym są raptem dwa zdania o kibicach. Ale co tam, lepiej żeby zawodnicy nie mówili o kibicach ani słowem. A później taki brzycho by mówił, że Rempała jest taki i taki bo ma gdzieś kibiców.

Cytuj:
Ja już znalazłem jeden wywiad z RemPałą i już na samym początku w pytaniu na inny temat zaczyna swoją formułkę o kibicach... Wywiad pierwszy z brzegu, bo najpierw przeszukałem ten temat...
Ale wkleiłbyś coś rzeczowego czyli to o czym sam mówiłeś (kibice są świetni, najlepsi itp.), zamiast szukać czegoś na siłę. Bo takie wrzucanie wypowiedzi typu doping był super utwierdza mnie w przekonaniu, że nie masz nic konkretnego, a sypiesz samymi ogólnikami mówiąc zaledwie po jednej wypowiedzi, że Rempała wchodzi w tyłek fanom.

Cytuj:
:O :O :O :O Sama obecność to nie wszystko. Pozwól, że więcej już na ten temat nie napiszę...;f
Czemu? Bo obalisz własną teorię?

Cytuj:
Wiesz... Jak znam Kuciapę to pewnie powie, że liczy na ich doping i wsparcie... I to jest ok.
Nie! To będzie tak. Co powie Maciek - jest ok, co Tomek - jest źle.

Cytuj:
Uważąm, że jest słabym zawodnikiem i, że włazi w tyłek wszystkim kibicom.
Szkoda tylko, że cicho siedziałeś jak plecy Rempały oglądali choćby Hampel, Jonsson, Jaguś, Zagar, B.Pedersen czy inni klasowi zawodnicy. Gdzie byłeś jak świetnie punktował w naszych barwach, a inni w tym wychowankowie wozili ogonki. Najlepiej wyjść kiedy komuś nie idzie i udowadniać, że się ma rację. 8-)

Cytuj:
Wiesz... Jak dla mnie to RemPałę łączy więcej z buczokami aniżeli mnie...
Ale przyjąłęś charakterystyczne cechy dla buczoków. Mógłbyś założyć z nimi fan-club AntyRempały.

_________________
Obrazek


           
Post 21 sty 2008, o 03:15
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
uuuuuwaaaaagaaaa. Znalazłem...;f Wiesz... Pojechałeś mi po ambicji więc sobie poszukałem... Chwile mi to zajęło ale warto było...;f Ale najpierw jeszcze odpowiem na inne rzeczy...;]


Damian! napisał(a):
Cytuj:
:O :O :O :O Sama obecność to nie wszystko. Pozwól, że więcej już na ten temat nie napiszę...;f

Czemu? Bo obalisz własną teorię?

Nie bo dla mnie włażenie w tyłek kibicom już po pierwszym meczu a spotkanie się z nimi w knajpie to dwie różne rzeczy... :roll:

Damian! napisał(a):
Szkoda tylko, że cicho siedziałeś jak plecy Rempały oglądali choćby Hampel, Jonsson, Jaguś, Zagar, B.Pedersen czy inni klasowi zawodnicy. Gdzie byłeś jak świetnie punktował w naszych barwach, a inni w tym wychowankowie wozili ogonki. Najlepiej wyjść kiedy komuś nie idzie i udowadniać, że się ma rację. 8-)

Siedziałem cicho? heh... Jak coś to możesz obczaić sobie moje archiwalne posty...;f Nie pamiętasz jak mówiłem, że mimo wszystko i tak Kuciapa bardziej nadaje się na ekstraligę niż RemPała? No i co? Tomasz został uznany ojcem spadku Startu do II ligi. Później zapowiadał, ze zrobi wszystko, żeby pomóc Startowi wrócić do I ligi, bo wie, że zawiódł... I co? Ponoć idzie już do Miszkolca :lol: Nie rozumiem tylko jednego. Wg Was ten wychowanek tarnowskiej Unii nadaje się na drugą linię w ekstralidze a nie potrafi sobie znaleźć klubu w I lidze...;f Jak to jest? :lol: Czyżbyście tylko Wy widzieli w nim jakiś potencjał?;f

Damian! napisał(a):
Ale przyjąłęś charakterystyczne cechy dla buczoków. Mógłbyś założyć z nimi fan-club AntyRempały.


Jeżeli tylko takowy by powstał to bardzo chętnie. Ale jak coś to AntyRemPały ale tylko Tomka... :tuptup:

Damian! napisał(a):
Jak Ty przecież na podstawie jednej jego wypowiedzi wysuwasz takie wnioski nie wiedząc czy jeszcze jakieś inne miały miejsce.

Zapamiętałem te jego gadki jak jeszcze reprezentował barwy Stali... Więc wiedziałem, że wystarczy tylko chwilę poszukać i na bank znajdę takie wywiady...;f

No ale teraz najlepsze... :spiew:

Damian! napisał(a):
To powiedz, ile razy w sezonie widziałeś jeszcze takie wypowiedzi o rzekomym wchodzeniu w tyłek?

Hm... Więc tak... Wywiadów z RemPałą na necie jest bardzo mało... Jak widać nie wielu chce z nim rozmawiać. :lol: Ale udało mi się znaleźć jeszcze jeden...

Oto fragment:
Dla mnie najbliższe mecze to szansa na odpłacenie się kibicom za świetny doping. Mimo, że przez cały sezon zawodziłem, to duża grupa przez cały czas mnie wspierała, poklepywała, życzyła jak najlepiej. Wiem, że teraz nie mogę ich zawieść! Chcę im się zrewanżować!

Ok to teraz ja.
Nie wiem, ale przez jakiś czas czytałem sobie forum Startu i jakoś tam nikt za bardzo go nie wspierał, no ale nieważne. :lol: Wkleiłem Ci już drugi wywiad, choć i tak będzie to dla Ciebie za mało albo mi powiesz, że jest naciągany... Szczerze powiedziawszy to mnie to już średnio interesuje.;f RemPała jest włazityłkiem i nic tego nie zmieni.

Pozdro :peace:




edit
Żeby nie było... Link do rozmowy z tym tarnowianinem...
http://www.start.gniezno.pl/index.php?e ... ll&id=1551

_________________
Obrazek


           
Post 21 sty 2008, o 11:43
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 13:36
Skąd: Rzeszów :) B4
Posty: 1690

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Nie bo dla mnie włażenie w tyłek kibicom już po pierwszym meczu a spotkanie się z nimi w knajpie to dwie różne rzeczy... :roll:

Masz racje to włażenie kibicom w tyłek jeszcze przed sezonem :lol:

Cytuj:
Siedziałem cicho? heh... Jak coś to możesz obczaić sobie moje archiwalne posty...;f Nie pamiętasz jak mówiłem, że mimo wszystko i tak Kuciapa bardziej nadaje się na ekstraligę niż RemPała? No i co?
No i nie miałeś racji :lol: bo jak pokazał sezon 2007 Maciej nie nadawał się na ekstralige :lol:

Cytuj:
Nie wiem, ale przez jakiś czas czytałem sobie forum Startu i jakoś tam nikt za bardzo go nie wspierał, no ale nieważne. :lol:
No tak bo w Gnieźnie podobnie jak i w Rzeszowie cała publika :wink: zarejestrowana jest na forum i czynnie bierze udział w dyskusjach :lol:

Brzycho życie bywa przewrotne i żebyś jeszcze nie musiał odszczekiwać niektórych słów. Tomek po w miarę dobrym sezonie w e lidze odszedł do I ligi do drużyny, która miała duże ambicje gorzej ze składem no i trzeba przyznać - klapa. Teraz Maciej po nieudanym sezonie w e lidze odchodzi do I ligi do drużyny, której skład również nie zachwyca na tle ligowych rywali. I kto wie jak ułoży się sytuacja w Rybniku. Ewentualna porażka w I kolejce z Bydgoszczą później łomot :wink: w Daugavpils i z psychą niektórych może być różnie. (choć ja życzę Maćkowi jak najlepiej)

_________________
Obrazek


           
Post 21 sty 2008, o 17:20
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Pojechałeś mi po ambicji
Brzycho to tylko forum :D Bierz to z dystansem.

Cytuj:
Nie bo dla mnie włażenie w tyłek kibicom już po pierwszym meczu a spotkanie się z nimi w knajpie to dwie różne rzeczy...
:D Miałem coś napisać, ale uprzedził mnie WilmeN. Oczywiście zaprezentować w ten sposób Twój tok myślenia, bo ja tak nie uważam.

Cytuj:
Nie pamiętasz jak mówiłem, że mimo wszystko i tak Kuciapa bardziej nadaje się na ekstraligę niż RemPała? No i co?
I tak samo pewnie mówiłeś jak np. Kuciapa woził zera w Lesznie czy Toruniu w 2006, a Rempała był jednym z niewielu punktujących zawodników :D Cicho siedziałeś i czekałeś tylko na słabe występy Tomka. Ale co się okazało? Że Kuciapa nie sprawdził się w ekstralidze, a Rempała poniekąd owszem.

Cytuj:
Nie wiem, ale przez jakiś czas czytałem sobie forum Startu i jakoś tam nikt za bardzo go nie wspierał, no ale nieważne.
Nie wiem jak można kogoś poklepywać po plecach za pośrednictwem internetu, ale dobra. :D Pomyśl ilu zawodników czyta fora i tak dalej. W wywiadzie Rempała jak byk mówi, że kibice go wspierali, poklepywali i tak dalej. Więc musiało to być bezpośrednio, po meczach itp. Ale teraz Ty wszedłeś na forum Startu, zobaczyłeś że nic takiego tam nie ma, więc na pewno Rempała musiał sobie to zmyśleć i wchodzi w tyłek kibicom. :lol:

Cytuj:
Wkleiłem Ci już drugi wywiad, choć i tak będzie to dla Ciebie za mało albo mi powiesz, że jest naciągany... Szczerze powiedziawszy to mnie to już średnio interesuje.;f
Mówiłem wcześniej, że powiedział tak z dwa razy w sezonie. Ale popatrz na to z drugiej strony. Rempała to prosty gość i mówi wprost co go gryzie. Może lubi kontakt z kibicami i lubi o tym mówić. Ale on zawsze i tak będzie włazityłkiem, a ulubieńcy Brzycha będą the best.

Cytuj:
RemPała jest włazityłkiem i nic tego nie zmieni.
Włazityłkiem to przez ostatnie parę lat to był kto inny i nie chodzi tu bynajmniej o tyłek kibiców.

P.S. Widzę Brzycho, że podchodzisz do tej gadki poważnie - jak fanatyk. :luzak:
P.S.2 Mam nadzieję, że Maciek da radę w Rybniku - inaczej czeka Cię brzycho ciężka harówa na forum ROW-u. :D

_________________
Obrazek


           
Post 21 sty 2008, o 22:20
 Re: Tomek Rempała - SC Speedway Miskolc 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
A jednak Tomek Rempała, jeszcze nie w Miszkolcu :wariat:
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=242090

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 sty 2008, o 01:52
 Re: Tomek Rempała - Gniezno czy Miskolc?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
WilmeN napisał(a):
brzycho napisał(a):
Nie bo dla mnie włażenie w tyłek kibicom już po pierwszym meczu a spotkanie się z nimi w knajpie to dwie różne rzeczy... :roll:

Masz racje to włażenie kibicom w tyłek jeszcze przed sezonem :lol:

To zależy... Jeżeli powie im na tym spotkaniu, bądź już po pierwszym meczu, że znakomicie dopingują i będzie to w kółko powtarzał to także i Kuciapę nazwę włazityłkiem...:] Obiecuję...:] Siupnę to też jakąś mega czcionką...;f

WilmeN napisał(a):
brzycho napisał(a):
Siedziałem cicho? heh... Jak coś to możesz obczaić sobie moje archiwalne posty...;f Nie pamiętasz jak mówiłem, że mimo wszystko i tak Kuciapa bardziej nadaje się na ekstraligę niż RemPała? No i co?
No i nie miałeś racji :lol: bo jak pokazał sezon 2007 Maciej nie nadawał się na ekstralige :lol:

Heh... Tak sobie myślę... Ciekaw jestem ile wychowanek tarnowskiej Unii robiłby punktów w tym sezonie w ekstralidze...:lol: Śmiem twierdzić, że nie osiągnąłby nawet 3/4 średniej Kuciapy skoro startując klasę niżej miał niewiele lepszą średnią od Maćka...;f

WilmeN napisał(a):
Cytuj:
Nie wiem, ale przez jakiś czas czytałem sobie forum Startu i jakoś tam nikt za bardzo go nie wspierał, no ale nieważne. :lol:
No tak bo w Gnieźnie podobnie jak i w Rzeszowie cała publika :wink: zarejestrowana jest na forum i czynnie bierze udział w dyskusjach :lol:

Forum jest odzwierciedleniem uczuć kibiców... Jest tu po kilku przedstawicieli każdego rodzaju kibiców...
No i co do Twoich ostatnich słów Wilmenie powiem, że jeżeli Kuciapa wykręci słabszą średnią w I lidze niż RemPała w tym sezonie to wrzucam sobie tego wychowanka tarnowskiej Unii w avatar i przyznam, że jest lepszym zawodnikiem od Kuciapy...;f

Heh. Teraz czas na Damiana...:D

Damian! napisał(a):
brzycho napisał(a):
Pojechałeś mi po ambicji
Brzycho to tylko forum :D Bierz to z dystansem.

Zgubiłem emotikonę...;f Lubię te słowa więc ich często używam...:D

Damian! napisał(a):
Cytuj:
Nie pamiętasz jak mówiłem, że mimo wszystko i tak Kuciapa bardziej nadaje się na ekstraligę niż RemPała? No i co?
I tak samo pewnie mówiłeś jak np. Kuciapa woził zera w Lesznie czy Toruniu w 2006, a Rempała był jednym z niewielu punktujących zawodników :D Cicho siedziałeś i czekałeś tylko na słabe występy Tomka. Ale co się okazało? Że Kuciapa nie sprawdził się w ekstralidze, a Rempała poniekąd owszem.

Heh. Zdziwię Cię ale tak...;f Toć przecież ile razy kłóciłem się z Kamilem o to kto jest lepszy... Czy Kuciapa, czy Rempała. Wychowanek tarnowskiej Unii miał sezon życia a i tak miał niewiele lepszą średnią od Kuciapy...

Damian! napisał(a):
Rempała to prosty gość i mówi wprost co go gryzie. Może lubi kontakt z kibicami i lubi o tym mówić. Ale on zawsze i tak będzie włazityłkiem, a ulubieńcy Brzycha będą the best.

Ale powtarzając na każdym kroku, że czy to kibice gnieźnieńscy, rzeszowscy, czy też i Ci z Tarnowa robią znakomity doping to nie jest mówienie wprost co go gryzie... Sytuacja podobna do tej, kiedy Holta połowę drużyn ma w sercu...
Jak jeździł w Rzeszowie to jakoś tam nie widziałem, żeby lubił kontakt z kibicami... Nigdy w życiu nie miałem ochoty z nim rozmawiać ale jak tak obczajałem go z boku to jak dla mnie gość jest raczej cichym człowiekiem...;f

Damian! napisał(a):
Cytuj:
RemPała jest włazityłkiem i nic tego nie zmieni.

Włazityłkiem to przez ostatnie parę lat to był kto inny i nie chodzi tu bynajmniej o tyłek kibiców.

Ale w tym momencie rozmawiamy o wychowanku tarnowskiej Unii i o włażeniu w tyłek kibicom...:f Lepiej, żebyśmy tego tematu nie zaczynali bo jest on długi a ja mogę w najbliższym czasie nie mieć czasu by zaglądać na forum...:P

Damian! napisał(a):
P.S. Widzę Brzycho, że podchodzisz do tej gadki poważnie - jak fanatyk. :luzak:

Hyh :faja: :D

Damian! napisał(a):
P.S.2 Mam nadzieję, że Maciek da radę w Rybniku - inaczej czeka Cię brzycho ciężka harówa na forum ROW-u. :D

Spokojna głowa...:D Przemęczyłem się tutaj broniąc Maćka to i przemęczę się tam jak coś... htsz... :bat: Ale wydaje mi się, że raczej nie będę tego musiał robić...:]


Jeszcze jedno... Przypuśćmy, że na moją uczelnie wpada TVRz... Chcą, bym udzielił im wywiadu...
TVRz: Co sądzisz o stanie toalet na Twojej uczelni?
Ja: Na tej uczelni jest wielu wykładowców, dlatego było mi tym bardziej milej kiedy załatwiałem swe potrzeby. Znakomite nauczanie każdego z nich niezwykle mobilizuje, nas studentów do jeszcze bardziej wytężonej nauki.

Powiedzcie... Co byście sobie pomyśleli?;f


Ps. Pozdrawiam Plonka! :piwo:

_________________
Obrazek


           
Post 22 sty 2008, o 17:05
 Re: Tomek Rempała - Gniezno czy Miskolc?
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Heh... Tak sobie myślę... Ciekaw jestem ile wychowanek tarnowskiej Unii robiłby punktów w tym sezonie w ekstralidze...Śmiem twierdzić, że nie osiągnąłby nawet 3/4 średniej Kuciapy skoro startując klasę niżej miał niewiele lepszą średnią od Maćka...;f
Gdyby Jaguś odszedł z Torunia, to też jego skuteczność spadłaby o 20-30% procent. Z Rempałą jest tak samo. Brakuje mu motywacji albo czegoś innego. Dopóki jeździł w Rzeszowie nie było dla niego problemem regularne zdobywanie dobrej ilości punktów, czy to w I lidze czy ekstra.

Cytuj:
Zgubiłem emotikonę...;f Lubię te słowa więc ich często używam...
;)

Cytuj:
Heh. Zdziwię Cię ale tak...;f Toć przecież ile razy kłóciłem się z Kamilem o to kto jest lepszy... Czy Kuciapa, czy Rempała. Wychowanek tarnowskiej Unii miał sezon życia a i tak miał niewiele lepszą średnią od Kuciapy...
W tym momencie mało istotne są te kłótnie między wami, bo ani jedneg ani drugiego nie ma w ekstralidze. Ale należy pamiętać, że Maciek średnią nabił sobie w drugiej czwórce, gdzie zaczął jechać na poziomie, bo w zasadniczej jechał fatalnie, a Rempała na odwrót. W trudnych meczach przywoził punkty, a w play-off cieniował. I to właśnie było jego głównym problemem, od kiedy był już ustabilizowanym zawodnikiem przeważnie jedną część sezonu jechał bardzo dobrze, drugą słabo. Nie zmienia to jednak faktu, że w starciu ekstraliga 2006: Kuciapa < Rempała.

Cytuj:
Ale powtarzając na każdym kroku, że czy to kibice gnieźnieńscy, rzeszowscy, czy też i Ci z Tarnowa robią znakomity doping to nie jest mówienie wprost co go gryzie... Sytuacja podobna do tej, kiedy Holta połowę drużyn ma w sercu...
Dwa inne typy człowieka. Jak to mówiłeś, że nie każdy zawodnik jest Rempałą, tak samo nie każdy zawodnik jest Holtą. Rempała jest prostym ale porządnym gościem, więc jeśli kibice dają mu powody do tego, to tak mówi. To nie Holta który mówi o miłości do miasta, jak tylko zobaczy hajs.

Cytuj:
Jak jeździł w Rzeszowie to jakoś tam nie widziałem, żeby lubił kontakt z kibicami... Nigdy w życiu nie miałem ochoty z nim rozmawiać ale jak tak obczajałem go z boku to jak dla mnie gość jest raczej cichym człowiekiem...;f
Trzeba było zagadać. :luzak: Spokojny człowiek, a w rozmowie bardzo sympatyczny koleś.

Cytuj:
Ale w tym momencie rozmawiamy o wychowanku tarnowskiej Unii i o włażeniu w tyłek kibicom...:f Lepiej, żebyśmy tego tematu nie zaczynali bo jest on długi a ja mogę w najbliższym czasie nie mieć czasu by zaglądać na forum...
Ani mi to w głowie. :D Mnie się nie chce nawet tego zaczynać. Na tamten temat zostało napisane już chyba wszystko więc nie ma sensu do tego wracać.

Cytuj:
Jeszcze jedno... Przypuśćmy, że na moją uczelnie wpada TVRz... Chcą, bym udzielił im wywiadu...
TVRz: Co sądzisz o stanie toalet na Twojej uczelni?
Ja: Na tej uczelni jest wielu wykładowców, dlatego było mi tym bardziej milej kiedy załatwiałem swe potrzeby. Znakomite nauczanie każdego z nich niezwykle mobilizuje, nas studentów do jeszcze bardziej wytężonej nauki.
Powiedzcie... Co byście sobie pomyśleli?;f
Toś wymyślił. :D To popatrz z drugiej strony (z góry uprzedzam, że sytuacja nierealna ale bardziej zbliżona do casusu Rempały :D). Jesteś na uczelni, nie idzie Ci na niej. Zbliża się sesja, czujesz w kościach, że jej nie zaliczysz. Ale twoi wykładowcy mówią Ci: brzycho dasz radę, zdolna chłopina z Ciebie, przyłożysz się i zaliczysz tą sesję, wierzymy w Ciebie. Tłuką Ci to w kółko i nabierasz pewności siebie. Po czym wpada TVP3 na uczelnię i pyta:
TVP3: - Jakie nastroje przed sesją?
Brzycho: - Po rozmowach z wykładowcami jestem pewny, że stać mnie na zaliczenie tej sesji. Dla mnie najbliższa sesja to szansa na odpłacenie się wykładowcom za świetne nauczanie i podtrzymywanie mnie na duchu. Mimo, że przez cały semestr leciałem w kulki, to kadra nauczycielska cały czas mnie wspierała, życzyła jak najlepiej. Wiem, że teraz nie mogę ich zawieść.
Fikcja literacka. :lol: Ale to bardziej podobna wersja do tej Rempałowej. Też podkreślenie zasług pewnych osób, a nie od razu włażenie w tyłek.

_________________
Obrazek


           
Post 24 sty 2008, o 18:52
 Re: Tomek Rempała - Gniezno czy Miskolc?
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 gru 2004, o 15:09
Skąd: Rzeszów
Posty: 577

Zobacz profil 
brzycho napisał(a):
Forum jest odzwierciedleniem uczuć kibiców... Jest tu po kilku przedstawicieli każdego rodzaju kibiców...
No i co do Twoich ostatnich słów Wilmenie powiem, że jeżeli Kuciapa wykręci słabszą średnią w I lidze niż RemPała w tym sezonie to wrzucam sobie tego wychowanka tarnowskiej Unii w avatar i przyznam, że jest lepszym zawodnikiem od Kuciapy...;f


Jak rozumiem na forum mamy pełno ludzi, którzy byli na żużlu 1-2 razy. Według twojej teorii dyskutują z nami zażarcie broniąc swoich racji. Najlepszym przykładem tej tezy jest temat o Tomku Rempale - na 2 ostatnich stronach jest jeden kibic który zarejestrował się w 2008 roku.

Forum nigdy nie będzie odzwierciedleniem nastrojów kibiców, ponieważ już z założenia rejestrują się tu osoby które żużlem się interesują bardziej niż tylko przyjść w niedziele na stadion, zobaczyć jak ten nie lubiany Duńczyk, Anglik się wygina, bądź wypadek, a po meczu do domu / do swoich spraw. Poza tym wątpię aby osoby w podeszłym wieku, żłopiące piwo przed blokiem wchodziły na forum i cokolwiek pisały po sukcesie naszej drużyny / zawodnika.

_________________
.


           
Post 7 mar 2008, o 20:11
 Re: Tomek Rempała - Gniezno czy Miskolc?
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
No i wszystko się wyjaśniło !
Tomek Rempała będzie zawodnikiem Speedway Miskolc w sezonie 2008 :!:

Jak by ktoś nie wierzył, tu wszystko pisze :P

Tomasz Rempala: Speedway Miskolc!
A miskolciak tervei szerint a 30 esztendős salakmotoros két hét múlva már együtt fog tréningezni ,,új” csapatával a miskolci Speedway Arénában.

A Speedway Miskolc salakmotoros klub megállapodott a Start Gniezno lengyel II. ligás együttesével, mely szerint Tomasz Rempala a 2008-as pontvadászatban, kölcsönben a magyar ligacsapat keretének tagja lesz – nyilatkozta a Speedway Miskolc elnöke, Jacsó Tibor a népkerti klub hivatalos honlapjának.
A miskolciak tervei szerint a 30 esztendős salakmotoros két hét múlva már együtt fog tréningezni ,,új” csapatával a miskolci Speedway Arénában.

Tomasz Rempala a 2007-es bajnokságban a Start Gnieznoban motorozott: 1.378-as pontátlagával a 40. helyet végzett az összesített I. ligás tabellán.
A lengyel II. ligához tartozó hír még, hogy információink szerint a Lublin és az ukrán Rovnó indulása elől is elhárulhat minden akadály, így ismét három Közép-európai nemzet – nemzetközi - csapatai küzdhetnek meg egymással.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 8 mar 2008, o 13:28
 Re: Tomek Rempała - Gniezno czy Miskolc?
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
Tomasz Rempala

Metanol napisał(a):
,,új”

Hehhehehe



Swoją drogą... Jeszcze niedawno nadawał się na ekstraligę a teraz będzie jeździł w najsłabszej lidze w Polsce :lol: Bynajmniej nie w Gnieźnie w którym cały czas powtarzał, że zostaje...;f

_________________
Obrazek


           
Post 5 maja 2008, o 23:58
 Re: Tomek Rempała - Miszkolc 2008
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
http://www.mr-mychas-foto.yoyo.pl/index.php?list=19


galeria z miszkolca :)


zapraszam i pozdrawiam

_________________
www.wszoku.pl


           
Post 19 gru 2008, o 19:53
 Re: Tomek Rempała - Miszkolc 2008
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 maja 2004, o 08:27
Posty: 390

Zobacz profil 
http://pl.youtube.com/watch?v=aIQwTSE-Eko




Może jeszcze jednego do odbudowania formy nam trzeba:)


           
Post 6 maja 2009, o 18:59
 Re: Tomek Rempała - Miszkolc 2008
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ostatni wpis odnosnie Tomka powstał jeszcze w grudniu ubiegłego roku, szkoda.
Liga się rozkręca a Tomek notuje ciekawe wystepy w barwach Lublina, jego ostatnia zdobycz w wyjazdowym mecz w Rawiczu prezentowała się naprawde bardo fajnie - (1,3,3,3,2,3) 15
Wczesniej na własnym torze wykręcił dwa razy po 8 pkt.

Powodzenia w nastepnych meczach !

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 23 sie 2010, o 03:12
 Re: Tomek Rempała - KMŻ Lublin 2009
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Tak sobie przeglądnąłem ostatnią stronę tego tematu i... wyszło, że miałem rację. 8-)



Ale dziś... Tomasz... Czapki z głów.
Szacuneczek jakby to nawinął Mirek Szymkowiak.

_________________
Obrazek


           
Post 12 lis 2010, o 16:49
 Re: Tomek Rempała - KMŻ Lublin 2010
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... ilem-czas/

;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 12 lis 2010, o 18:05
 Re: Tomek Rempała - KMŻ Lublin 2010
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Nie kumam tych żużloków. Była okazja wyjawić prawdę, to typ jeszcze życzy Marmie wszystkiego najlepszego. :roll:
W latach 90 nikt by się z taką Półtorak nie j*bał, tylko wszystko by z siebie wyrzucił, a teraz każdy trzyma jajca pod dupą i dba jedynie o to, by nie pisnąć czegoś za dużo. ŻENADA!

_________________
Obrazek


           
Post 12 lis 2010, o 21:07
 Re: Tomek Rempała - KMŻ Lublin 2010
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Dzięki Tomku za pozdrowienia i życzę ci dużo punktów oraz bezkolizyjnej jazdy w nadchodzącym sezonie. Tomasz Rempała to nasza duma i chwała :!:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi