Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tomek Rempała - Równe 2011


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 18 lip 2005, o 10:10
 Tomek Rempała - Równe 2011
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Jak można przeczytać na stronie naszej drużyny, Tomasz Rempała miał wypadek na Ukrainie. W związkuz tym mam dwa pytania:
1. Czy nie stało mu się nic poważnego?
2. Czy warto zrobić ZZ za Tomka w meczu z Rybnikiem?

Moje zdanie jest takie, że byłoby dobrze, gdyby został w domu i kurował się na mecze w PO. W ramach ZZ startowaliby za niego zapewne Max (prawdopodobnie zdobyłby 3 punkty) Kuciapa (2 p.) Śledź (2 p.) i Baran (1 p.) co daje 8 punktów w czterech startach, a wątpię, aby poobijany Tomek mógł w obecnej formie zdobyć tyle punktów.

Zapraszam do dyskusji!


           
Post 18 lip 2005, o 10:19
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
W sumie masz racje niech sie chlopak kuruje w domu a jak bedziemy przegrywac wiecej niz 6 punktami to Maxiu, Maciek i Śledź będą mogli pojechac nawet 7 biegów!!


           
Post 18 lip 2005, o 13:19
 Co z Tomaszem Rempałą?
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2005, o 19:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 148

Zobacz profil 
Tomek był ostatnio w niższej formie i jeszcze do tego poobijał się na Ukrainie, więc chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie ZZ. Powinno to dać więcej punktów niż gdyby Tomek sam pojechał.


           
Post 18 lip 2005, o 13:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lip 2005, o 13:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 9

Zobacz profil 
moim zdaniem tomek zlapal kiepska forme po smierci ojca. to od meczu z ostrowem prezentuje sie niezadobrze. podzilema zdanie iz powinien wyleczyc sie w domu. to doskonaly zawodnik i wierze ze forma na play-off bedzie bardzo wysoka i e-liga bedzie nasza a jezeli tomek i karol prezentowali by forme taka jak wzesniej + jeszcze jeden mocny zawodnik to powinnismy powalczyc o srodkowe miejsce w tabeli e-ligi. ale niema co wyprzedac najpierw tzreba pokonac takie zespoly jak gorzow rybnik ostrow, ale jesli tomek wroci do formy to wierze ze sukces jest nasz!!!


           
Post 18 lip 2005, o 14:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
Niestety Tomek ma złamaną miednicę i najprawdopodobniej do końca sezonu już nie wystąpi... I po co była ta Ukraina? ;/


           
Post 18 lip 2005, o 14:35
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
I PO CHOLERĘ JASNĄ WYSYŁALI GO NA TĄ UKRAINĘ !!!!! Mogli go wysłać jeszcze do Rosji a tak wogóle najlepiej na tournee po krajach trzeciego Świata. pozdrawiam działaczy.


           
Post 18 lip 2005, o 15:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Misi napisał(a):
Niestety Tomek ma złamaną miednicę i najprawdopodobniej do końca sezonu już nie wystąpi... I po co była ta Ukraina? ;/

A można spytać skąd masz tą informację :?:
Pomijając tutaj ewentualną kontuzje Tomka, to zawodnicy teamu, który mierzy w ekstraligę powinni mieli mieć tak zbudowane umowy, aby wykluczyc ich ze startów w jakichś Debreczynach, Simonach i Wolfach czy innych podobnych tworach !
Bilans tego sezonu - Trojanowski - out, Rempała - out, Kuciapa - 2 nowiutkie silniki i pewnie jeszcze kilka faktów o których niewiem. Krew człowieka zalewa normalnie :evil:

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2005, o 15:06
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
On chyba pojechał na Ukrainę po to, po co pojechał Trojanowski do Austrii :?
Dobrze, że można za niego zastosować ZZ, inaczej bylibyśmy bez szans na awans...
Nie wie ktoś, kiedy będzie "aktualizacja", za kogo może być robione ZZ? Jeśli uraz wyeliminuje Tomka do końca sezonu, to oby Śledź nie przegonił go w średniej biegowej! A jest już blisko!


           
Post 18 lip 2005, o 15:18
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
I w tym sek, Lirasz! Po czternastej kolejce uaktualnia sie srednie biegowe. Miednica nie jest zlamana, ale peknieta, ale nie zanosi sie na to, zeby Tomek byl w stanie wyjechac predko na tor - to moze byc kwestia ladnych kilku tygodni. W takiej sytuacji bez ZZ sie nie obejdzie.

Darek musialby jednak zdobyc wiecej niz 14 punktow w szesciu startach, by przegonic Tomka. O to raczej bedzie mu ciezko, ale nie jest to niewykonalne. Jestem jednak pewny, ze w klubie doskonale o tym wiedza i wszystko zostanie przeliczone jeszcze przed rozpoczeciem niedzielnego spotkania.


           
Post 18 lip 2005, o 15:34
 


MaK(s) napisał(a):
Darek musialby jednak zdobyc wiecej niz 14 punktow w szesciu startach, by przegonic Tomka. O to raczej bedzie mu ciezko, ale nie jest to niewykonalne.


Mogą wyjść niezłe jaja z tym ZZ


           
Post 18 lip 2005, o 15:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nasi koledzy kibice z Rybnika zapewniają, że Śledź pojedzie na 0, więc nie mamy się czego martwić :P

A tak na serio to warto przeliczyć punkty, ile może maksymalnie zdobyć. Oby nie musiał stopować pod koniec zawodów :wink:
Po 14 kolejce to będzie mam nadzieję ostatnia aktualizacja?


           
Post 18 lip 2005, o 15:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):

Darek musialby jednak zdobyc wiecej niz 14 punktow w szesciu startach, by przegonic Tomka. O to raczej bedzie mu ciezko, ale nie jest to niewykonalne. Jestem jednak pewny, ze w klubie doskonale o tym wiedza i wszystko zostanie przeliczone jeszcze przed rozpoczeciem niedzielnego spotkania.


To jest parodia, ale policzylem te srednie.

Tomasz Rempala- 1.894

Darek Sledz- 1.868

Abysmy mogli korzystac z ZZ za Rempale w play-off Dariusz nie moze przekroczyc w Rybniku( jak to brzmi :evil: ja pier....) 12 pkt. w 6 startach, badz 14 pkt. w 7 startach.

MaK- Ja srednia Tomka wzalem ze SF. Skoro twierdzisz, ze tam jest blad policze jeszcze raz na podstawie wlasnych programow.

No i tak. Byl blad na Sportowych Faktach.


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, o 16:28 przez Pidi, łącznie edytowano 3 razy

           
Post 18 lip 2005, o 15:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
No coz. Przeliczylem raz jeszcze, przy pomocy wlasnych statystyk, bo wczesniej liczylem na podstawie tego, co jest na Sportowych Faktach (a jest tam najwyrazniej blad).

A zatem:

Tomek wystapil w 57 biegach, zdobywajac 108 punktow - daje mu to srednia 1,894.

Darek wystapil w 61 biegach, zdobywajac 114 punktow. Daje mu to srednia 1,869. W przypadku gdyby w Rybniku zdobyl 13 punktow (z bonusami liczac!) w szesciu startach, bedzie mial srednia rowna 1,895. A to oznacza ni mniej, ni wiecej niz to, ze w rundzie finalowej to on bedzie zawodnikiem, za ktorego mozna bedzie wstawic ZZ. "Rybka" nie moze wiec pozwolic sobie na zdobycie wiecej niz 12 punktow w szesciu startach.

EDIT: Ktoremus z nas cos sie pomieszalo (gdzies brakuje jakiegos punkcika) i wyglada na to, ze mnie ;/. Ale jeszcze raz to sprawdze.


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, o 15:54 przez MaK(s), łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 lip 2005, o 15:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Tomek może być zastąpiony jako ZZ, bo po 8 kolejne miał jedną z trzech najlepszych średnich u nas w zespole. Ciężko przewidzieć co nam przyniesie ZZ. 6 startów MAx'a, MAćka i Darka, którzy mogą dać pewność, że nie zawiodą... hmm to w sumie może zaważyć o wyniku meczu. W tamtym sezonie gdy trenował "nas" Mietek ZZ się nie udało z Ostrowie, ale cos mi się tak wydaje, że Janusz i Jacek jeśli zastsują ZZ to wygramy :) Nie wiem, mam po prostu takie przeczucie. :wink:

_________________
Obrazek


           
Post 18 lip 2005, o 16:07
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 4 cze 2005, o 10:37
Skąd: Hetmańska
Posty: 82

Zobacz profil 
Wbrew pozorom ta kontuzja(na szczęscie bez złamań) może być najlepszym co mogło nas spotkać biorąc pod uwagę formę Tomka. Teraz patrzę bardzo optymistycznie na mecz w Rybniku. Tomek wracaj bardzo szybko do zdrowia ale nie przed niedzielą.


           
Post 18 lip 2005, o 18:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 14:53
Skąd: Rzeszów
Posty: 1412

Zobacz profil 
Po pierwsze TOMEK ma zlamana miednice. Zgadzam sie w 100%z gosciem M KTORY POZDRAWIA DZIALACZY. TO JEST WLASNIE TAKA U NAS OSZCZEDNOSC BO SZKODA KASY.Wszyscy inni leja druzyny z dolu tabeli tylko my sie meczymy. Trzeba powiedziec sobie prosto z mostu albo walczymy o extralige albo walimy w H..A. z kibicami.


           
Post 18 lip 2005, o 18:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Nie mam słów... Jak nie jedna sierota się rozwala to teraz druga....Może to trochę mocne słowa, ale jak już pewnie niektórzy zdołali się przekonać nie przepadam za tym rajderem. Szkoda mi go jako człowieka ,no bo każdemu cierpiącemu trzeba współczuć, ale jako żużlowca i to jeszcze naszej Stali to wogóle mi go nie szkoda. Paradoksalnie ta kontuzja może być naszym wybawieniem przed playoffami. Tomek ostatnio nie imponował skutecznością , a przy wzrastającej formie Karola Barana(o czym niektórzy zapewnieją z wielką zaciętością) to nam może jeszcze bardziej pomóc. Zawodnicy startujący teraz w ramach ZZ za Tomka tj. Śledziu,Mały,Maksiu i KaLOL(ewentualnie Miesiąc) gwarantuja łącznie napewno większą zdobycz punktową na obecną chwilę niż osiągnąłby prawdopodobnie Rempałą.

Chcecie znać moje zdanie na ten temat. Nieźle sobie to wszystko Jasiek wykalkulował...Oby się tylko nie przejechał...Odpukać :!:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 18 lip 2005, o 18:52
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Nie mam pytan, wykrakałem pisząc wczsniej ze ukrainscy lekarze badali Tomka na "pi razy oko" :shock: :|
Wątpie zeby Tomek był w stanie wrócic na tor w tym sezonie...

Cała sprawa z odsunięciem go od meczu z Lublinem i wysłanie na Puchar Juszczenki na Ukraine jest skandaliczna. Na miejscu Tomka Rempały obraziłbym się i do konca sezonu nie reprezentował barw Stali. Po sezonie naturalnie powinien odejść. Tomek życze Ci w przyszłym sezonie żebys znalazł sobie profesjonalny klub w ktorym nie będą Ci rzucane kłody pod nogi!!!

TOMEK REMPALA TOMEK!!

Dzialacze - miejcie odrobine godnosci - ODEJDŹCIE juz najwyzsza pora.


Ostatnio edytowano 18 lip 2005, o 19:06 przez micson, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 18 lip 2005, o 19:01
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 8 gru 2004, o 01:36
Posty: 25

Zobacz profil 
szkoda mi Tomka ale jest niedopuszczalne aby zawodnik druzyny walczacej o awans bujal sie po jakiejs ukrainie zwlaszcza ze mogl jezdzic u siebie brak kasy?, bezmyslnosc ,glupota nie wiem moze w nastepna niedziele zamiast do Rybnika wyslac Kuciape na mistrzostwa Poraza Dolnego skandal widac ze zarzad nie bardzo wie na czym polega zuzel a w szczegolosci organizacja, zmniejszenie do minimum ryzyka kontuzji w jakis banalnych zawodach o nagrode Kolchozu plakac mi sie chce jednym slowem KICHA


           
Post 18 lip 2005, o 19:11
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 23 maja 2004, o 14:51
Skąd: RZESZÓW
Posty: 12

Zobacz profil 
ale wy wszyscy jestescie ... nie wiecie jak to wszystko było i dlaczego tomek tam pojechał wiec nie piszcie takich bzdetów które sami wymyslacie


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 661 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi