Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Wiadomości z klubów poza ekstraligowych


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 2 lut 2007, o 13:02
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
Cztery kontrakty w Gorzowie!

Cytuj:
Czterech zawodników zdecydowało się na podpisanie tzw. umów warszawskich z ekipą gorzowskiej Stali. Dwóch Polaków, dotychczas startujących w Gorzowie oraz po jednym Niemcu i Szwedzie, zasiliło barwy żółto-niebieskich.

Pierwszym z Polaków jest rutynowany 37-letni Jarosław Łukaszewski. Zawodnik ten miał bardzo słaby miniony sezon, co odbiło się na ilości ofert z innych klubów, których póki co brak. Łukaszewski nie wyklucza także zakończenia kariery, w razie gdyby nikt nie był zainteresowany jego usługami. Doświadczony żużlowiec, mieszkający na co dzień w pod gorzowskich Sosnach, podpisał na razie tylko kontrakt w Szwecji z ekipą Ornarny.

Drugim polskim zawodnikiem jest 21-letni junior Andrzej Głuchy. Sprawa związana z kontraktem tego zawodnika wywoływała spore emocje wśród gorzowskich fanów speedwaya. Wiele mówiło się, iż Głuchy trafi do Wrocławia, jednak ostatecznie żądania finansowe młodego zawodnika były zbyt wygórowane, nawet dla takiego klubu jakim jest Atlas Wrocław. Głuchy, który miał całkiem udany sezon, szczególnie pierwszą jego część, negocjował również z działaczami PSŻ-u Poznań. Ostatecznie jednak także i z nimi sie nie dogadał. Włodarze Stali Gorzów obiecali Głuchemu, iż ten będzie mógł odejść do innego klubu na zasadzie darmowego wypożyczenia. Sam zainteresowany był bardzo zły z faktu, że w przerwie zimowej nie udało mu się zmienić otoczenia. Jak sam dobrze wie, trener Chomski stawia na dwójkę Hlib - Jonasson i ciężko mu będzie znaleźć miejsce na stałe w gorzowskiej ekipie.

Kolejnymi zawodnikami, którzy w przyszłym roku będą reprezentować Stal są: młody 17-letni Niemiec Erik Pudel oraz o cztery lata starszy Szwed Victor Bergstroem. Obaj jednak zostali poinformowani, iż okazję do startu otrzymają tylko w sytuacjach nadzwyczajnych. Pudela kibice żużla w Polsce znają dosyć dobrze, gdyż często startował w zawodach na mini torach w Polsce. Szweda zaś polecił zarządowi Stali manager Zdzisław Kołsut.


Żródło: Dziennik Speedway Info.pl

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 2 lut 2007, o 21:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2006, o 12:09
Skąd: RSR
Posty: 79

Zobacz profil 
buried napisał(a):
http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=4&k1_id=46&k2_id=102&dzial_id=367&news_id=172815&kom=1

Fierlej w Krośnie :D


Może już wyrównał rachunki i będzie jeździł jak kilka lat temu. Moim zdaniem może to być istotne wzmocnienie dla KSM.


           
Post 11 mar 2007, o 15:15
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
http://www.czarnysport.pl/index.php?id=5083&topic=I%20Liga

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 11 mar 2007, o 18:10
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
No to może w 2008 roku e-liga zawita do Ostrowa...
cyt. za S.F. "Z roku na rok poszerza się grono sponsorów, którzy wspierają ostrowski żużel. Przypomnijmy, że w sezonie 2006 Klub Motorowy Ostrów mógł liczyć na wsparcie blisko 250 darczyńców. Zanosi się na to, że w obecnym roku grono to będzie podobne, a być może jeszcze się powiększy.
Na obecną chwilę działacze KM-u pozyskali już 80 sponsorów, nie tylko z terenu Ostrowa i okolic. W ostatnich dniach udało się nakłonić do współpracy firmy z województw Dolnośląskiego i Łódzkiego. W poprzednim sezonie ostrowski czarny sport wspierała także jedna z firm z terenu Niemiec. Dobra polityka klubu sprawia, że jego sternicy nie muszą pukać do różnych instytucji, to one są same zainteresowane współpracą z ostrowskim klubem".

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 5 kwi 2007, o 12:17
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 lis 2004, o 10:46
Skąd: ze stajni
Posty: 1773

Zobacz profil 
Zastanawiałam się gdzie umieścić ten artykuł, więc może tutaj, co prawda nie dotyczy meczów, turniejów i czysto sportowych kwestii, ale dotyczy żużlowca, a mianowicie Pawła Hliba, do którego nigdy nie czułam sentymentu, a po tym artykule uważam, że poniżył się takim zachowaniem i jak dla mnie ZERO szacunku....

http://miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,4039098.html

_________________
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek." - Paulo Coelho.


           
Post 5 kwi 2007, o 12:48
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2336

Zobacz profil 
Sprawa Pawła Hliba i Sandry Rakiej ma już stare jak świat korzenie. Wiadomo, że chodziło o... nieszczęśliwą miłość. :) Wszyscy wiedzą, Hlib biedaczek zakochał się w dziennikarce, ona dała mu kosza (w sumie to sie nie dziwię, mając na uwadze jak Hlib wygląda :jezor:) i postanowił się mścić, wymyślając historyjki wyssane z palca, wysyłając obraźliwe wiadomości itp.


           
Post 6 kwi 2007, o 11:14
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 sty 2007, o 09:59
Skąd: Polska
Posty: 300

Zobacz profil 
http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=14880

Stanisław Burza zawodnikiem Startu Gniezno.

_________________
Obrazek


           
Post 7 kwi 2007, o 01:02
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
cyt."http://miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,4039098.html" Powiem krótko: Palant, poza tym nigdy jakoś nie lubiałem tego zawodnika... :nie:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 10 kwi 2007, o 18:22
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 7 lis 2005, o 21:02
Posty: 1363

Zobacz profil 
A co się stało ze Staszkiem Burzą? Występy w Anglii zapowiadały niezłą formę a w meczu w Ostrowie (0,0,0,-) :roll:

Dużo więcej się spodziewałem po jego występie niż same zera. Nie dał sobie rady nawet z Liberskim.

Ogólnie to myślałem, ze Gniezno pokaże coś więcej, ale w sparingach i w meczu tak samo słabo. Zobaczymy jeszcze co pokaże Stead.


           
Post 5 cze 2007, o 17:54
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
krótkie podsumowanie na półmetku rundy zasadniczej w wykonaniu I - szo ligowych drużyn
Gorzów 8 14 +108
Ostrów 8 14 +37
Rybnik 8 10 +11
Poznań 8 9 -40
Gdańsk 8 8 +61
Grudziądz8 7 -22
Gniezno 8 5 -98
Lublin 8 4 -57
Zacznę może od "dołu" tabeli: Lublin- no cóż ta drużyna nigdy jakoś nie miała szczęścia :roll: do spektakularnych sukcesów i mimo obecności 100% stalowca oraz młodego Stachyry to chyba spadek w tym sezonie, Gniezno - chyba największy zawód jeżeli chodzi o dotychczasowe występy :(
nasz Tomek zaskakuje ale na "-" może coś powalczą z Grudziądzem (który zajmuje chyba "planowe" miejsce w tabeli) będą walczyć o 7 miejsce, dalej Gdańsk i to chyba największy zawód mieli walczyć o e-ligę a jak do tej pory zawodzą i 5 miejsce to na pewno (z tymi zawodnikami co są w składzie) to nie jest ich szczyt marzeń :roll: Poznań to jest chyba największa niespodzianka na I-szo LIGOWYM FRONCIE :wink: Oby tak dalej a mogą zajść wysoko :roll: Rybnik słabo na początku sezonu, ale zaczynają piąć się w górę tabeli za sprawą rewelacyjnego Harrisa, jak nie przydarzą im się takie "wpadki" jak z początku sezonu, to walka o e-ligę całkiem realna! Ufffff! No i dobrnąłem do "czuba' tabeli :lol: Krótko - stawiani przed sezonem na faworytów nie zawodzą :wink: Tak Gorzów jak i Ostrów mają w swoich składach dobrych zawodników i to co najważniejsze: oba kluby mają duże zaplecze finansowe jak również profesjonale zarządzanie Także: Ostrów i Gorzów walka o e-ligę ze wskazanie jednak :wink: na Gorzów jako b/p
To chyba mój najdłuższy post :wariat:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 5 cze 2007, o 18:08
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Gorzow w ekstralidze? Przy regulaminie jaki jest w 1 lidze, 1 miejsce po PO praktycznie zapewnia awans (wystarczy wygrywac u siebie chocby 1 punktem). Na te chwilę Stal jest najblizsza 1 miejsca. Patrzac na sklad Staleczki to za rok muszą wymienic cała kadrę. Jensen ewentualnie moglby zostac bo się nadaje (+/- poziom Iversena). Ferjan to pierwszoligowy specjalista (choc ja go cenie), reszta obcokrajowcow to cienkie bolki. Hlib bedzie juz seniorem. A poza tym maja spore zadłużenie.
Czy Ostrow jest w stanie pokonac w barazach Tarnow/Zielonkę? Tych pierwszych może, jesli Unia sie dalej będzie sypac. Z ZKZ nie maja szans.
Ja osobiscie widzialbym 12 zespolow w ekstralidze - te co obecnie + Gorzow, Ostrow, Gdansk i Rybnik.

Słówko o eks-stalowcach w 1 lidze:
Śledz - bardzo dobry sezon, średnia grubo ponad 2. W nagrodę jutro pojedzie w ZK :D Zycze mu miejsca na podium.
Trojanowski - solidnie. Zaczał sezon pozniej, mial kilka slabych momentow przez co srednia niezbyt dobra, ale ostatnio jedzie bardzo ladnie. Szkoda ze znow trafil do biednego klubu :(
Stachyra - początek tragiczny, w kazdym meczu 1-2 upadki. Ostatnio juz lepiej, a ze Startem wrecz bardzo dobrze. Ciekaw jestem jego dalszej jazdy.
Rempala - tragedia... zresztą jak wszyscy bracia.


           
Post 5 cze 2007, o 18:41
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
jaki jest teraz regulamin PO w 1lidze...tak to sie wszystko zmienia, ze szkoda słow...wiem tyle, ze play- offy beda inaczej niz w e-lidze, ale jak? zostaje system 1-szej czwórki ? ciagle te zmiany i zmiany :?

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 5 cze 2007, o 19:23
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Gra sie do 2 zwyciestw ;] Wiec przy stanie 1-1 decydujacy mecz jest u druzyny wyzej sklasyfikowanej. OGROMNY handicap (i słusznie! Po cos ta runda zasadnicza jest!)


           
Post 5 cze 2007, o 20:55
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
i bardzo dobry system, BARDZO! wg. mnie takie play- offy sa najlepsze! liczy sie i runda zasadnicza i jest szansa odkucia sie :!: wg. mnie w e-lidze tak równiez powinno byc 8-)

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 7 cze 2007, o 13:33
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Micson napisał "Patrzac na sklad Staleczki to za rok muszą wymienic cała kadrę. Jensen ewentualnie moglby zostac bo się nadaje (+/- poziom Iversena). Ferjan to pierwszoligowy specjalista (choc ja go cenie), reszta obcokrajowcow to cienkie bolki. Hlib bedzie juz seniorem"

Słuchaj! prezio Komarnicki wie, co robi :lol: poza tym jeżeli Stal Gorzów wejdzie do E-ligi to na pewno wymienią przynajmniej pół składu :P przecież to jest normalne, że jeżeli drużyna awansuje, to znajdują się sponsorzy, itp., itd. :roll:

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Post 8 cze 2007, o 11:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 wrz 2005, o 15:26
Skąd: Rzeszów :))))
Posty: 643

Zobacz profil 
W obliczu problemów kadrowych GTŻ-u Grudziądz działacze tego klubu postanowili wypożyczyć z Częstochowy Christiana Hefenbrocka (na zdjęciu). Popularny "Hefe" jest drugim Niemcem w składzie GTŻ-u. Z powodzeniem w Grudziądzu startuje Thomas Stange. Hefenbrock wzmocni GTŻ najprawdopodobniej w niedzielnym meczu z Intarem Lazur Ostrów.


           
Post 8 cze 2007, o 13:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Transfer w dychę. Pogratulować tylko.

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 27 cze 2007, o 12:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Byłem ostatnio w Lublinie na meczu z Gorzowem. Musze powiedzieć, że oglądanie tam żużla do najmilszych nie należy. Praktycznie cały 1 łuk ma...przesranke :) Nie dziwie się, że tam co chwila brakuje nawierzchni :) skoro po jednych zawodach kilka ton wylatuje na trybuny. Także jakby się ktoś w przyszłości wybierał, to nie polecam 1 łuku. Cieżki temat.

Ogólnie same zawody nudne. Mało walki. O wszystkim decyduje pierwszy łuk. Na drugim łuku ścigania prawie zero. Od czasu do czasu jakiś "kozak" (nie mylić z kozą ani kozłem :P ) przykładowo Hlib coś podziała. Na trybunach ludzi nie za wiele, choć osobiscie spodziewałem się jeszcze mniej, jednak ostatnie dwie wygrane nad Gnieznem swoje zrobiły. Teraz powinno być jeszcze lepiej. Chłopaki są teraz w gazie. Szybcy na starcie, w pierwszym łuku rywali "pod bande, pod bande" i po wszystkiemu :) ręke Jaska jakby widac... 8-)

Kibice. Hmmm, chyba dalej mają w pamięci kilka ostatnich ligowych porażek z nami :lol: je*** Rzeszów itp. bardzo modne. :lol:


           
Post 27 cze 2007, o 18:06
 
Zabetonowany
Avatar użytkownika

Dołączył: 25 mar 2007, o 18:06
Skąd: http://www.oneunited.pl
Posty: 1159

Zobacz profil 
Cytuj:
Kibice. Hmmm, chyba dalej mają w pamięci kilka ostatnich ligowych porażek z nami Laughing je*** Rzeszów itp. bardzo modne


pisałem w innym teamcie, mimo 2 lat gul im dalej skacze :lol:

_________________
Obrazek - Serdecznie zapraszam! Kliknij:P
Obrazek


           
Post 2 lip 2007, o 08:26
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 sty 2007, o 13:06
Skąd: Rzeszów B4/Glasgow
Posty: 2071

Zobacz profil 
Fanatycy z Gniezna... :oops:
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 2809&kom=1

_________________
II miejsce Typer Liga 2018

Obrazek

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 365 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 144 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi