Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.

Paweł "gwiazdor" Hlib


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 30 sie 2005, o 11:04
 Paweł "gwiazdor" Hlib
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 11:15
Skąd: Rzeszów
Posty: 105

Zobacz profil 
Przeglądałem sobie gorzowskie forum i zauważyłem ten oto temat :arrow: http://www.zakladysportowe.pl/stal/view ... sc&start=0 , gdzie opisana jest ciemna strona niezbyt lubianego w naszym mieście żużlowca...


           
Post 30 sie 2005, o 11:07
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Widzialem to juz wczoraj, trzeba powiedziec ze wielu kibiców z Gorzowa tez ma juz dosc jego zachowań. Dobry moze on i jest, talent ma ale sodówa do główki uderzyła. Teraz jak to czytam to sie zastanawiam czy ta pamietna sytuacja sprzed roku kiedy to Baran fikał do Hliba była rzeczywiscie zawiniona przez Karola czy tez moze 'Hlipek' pozwolil sobie na zbyt wiele?


           
Post 30 sie 2005, o 12:26
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Widać, że Hlib nie tylko na torze zachowuje się jak idiota :!:
To ma być ten "sympatyczny Hlipek" jak o nim piszą w gazetach i portalach żużlowych?!


           
Post 30 sie 2005, o 12:27
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Cytuj:
Sms wysłany z numeru: 504221496

Czyzby jakas zorganizowana akcja? :D:D :twisted:

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 sie 2005, o 12:35
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 cze 2004, o 16:15
Posty: 126

Zobacz profil 
Sprawa nie powinna dziwić, w końcu to Hlib!

Jeśli nawet rok temu Karol pierwszy zaczął, to w pełni go rozgrzeszam.
Z tym osobnikiem po prostu inaczej się nie da. Hlib to bałwan, pokazuje to na torze, i widać nie tylko..

Ale sprawa raczej niepotrzebnie upubliczniona.


           
Post 30 sie 2005, o 13:12
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 sie 2004, o 10:42
Skąd: RZESZÓW
Posty: 109

Zobacz profil 
Nasi zawodnicy nie mają (chyba) takich nerwów i uważam że Hlibek Powienien dostać za swoje w Rzeszowie a może nawet i w Gorzowie od któregoś z naszych wcale by mnie nie zdziwił fakt że Karol wpierdzielił Hlibowi ja tej małpy która jeździ jak terrorysta samobójca nie cierpie nie znosze czuje wstręt i wogole NADAWAŁ BY SIĘ DO LUBLINA :D

K 2: Bez przesady, kazdy nastepny post obrazajacy Hliba bedzie kasowany. Ja wiem, ze jego sie nie lubi, ale zachowajmy troche kultury i potraktujmy caly temat na wesolo ;)


           
Post 30 sie 2005, o 13:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Gdzies wyczytalem, ze Sandra Rakiej (czyli dziennikarka, do ktorej Hlib wysyla te sms-y) to niespelniona milosc Pawla H. :D i wcale nie co sie dziwic, jak Hlib wyglada kazdy wie, a dla tych, ktorzy nie widzieli Sandry oto fotka, ktora wyjasnia wszystko ;)

Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 sie 2005, o 13:37
 
Senior
Senior

Dołączył: 27 sty 2005, o 00:39
Skąd: Rzeszów
Posty: 286

Zobacz profil 
Rzeczywiście piękna kobieta. A hlib pseudogwiazda myśli, że każda na niego poleci, a tu proszę taka niespodzianka :lol: :lol: :lol: Odrzucony chłopiec pokazuje swoją dojrzałość. :lol:


           
Post 30 sie 2005, o 14:50
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Cytuj:
Gdzies wyczytalem, ze Sandra Rakiej (czyli dziennikarka, do ktorej Hlib wysyla te sms-y) to niespelniona milosc Pawla H.


tez to czytalem i to na Gorzowskim forum :wink:

Cytuj:
i wcale nie co sie dziwic, jak Hlib wyglada kazdy wie,


:lol: :lol: :lol: a niby jak wyglada?? :twisted: :twisted:


Obrazek

:shock: :shock: juz wszystko rozumie :wink: :wink:

A co do Hliba to nie lubie go od tamtego roku a to tylko pogorszylo jeszcze sprawe. Niech idzies sobie do Tarnowa, bedzie nastepny powod aby ich nie lubiec :twisted:


           
Post 30 sie 2005, o 14:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
To jest dramat, gostek zachowuje sie jak dziecko, nie dziwne ze go ta laska nie chciala :) a Hlib i tak w Reszowie nie jest zbyt lubiany wiec ta sytuacja nie zmieni jego wizerunku u nas. Jestem bardzo ciekaw reakcji kibicow podczas prezentacji w finalowym meczu jezeli do takiego dojdzie pozdro


           
Post 30 sie 2005, o 15:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Najbardziej wspolczuje dziewczynie. Upublicznienie calej sytuacji najbardziej zaszkodzi, niestety, jej.


           
Post 30 sie 2005, o 15:08
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 23 sie 2004, o 18:05
Posty: 2283

Zobacz profil 
a jak moze byc w Rzeszowie przywitany gwiazdor Pawel hlib :?: czekaja go gwizdy nie chce zaostrzac sytuacji z klubem gorzowskim ale hlib moze miec pretensje tylko do siebie za swoja postawe na torze 8-)
a co do sytuacji z Sandra to wspolczuje widocznie hlib nie moze pozbierac sie po juz slawnej nie spelnionej milosci :wink:


           
Post 30 sie 2005, o 16:36
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 5 sie 2005, o 21:53
Posty: 18

Zobacz profil 
Dajcie chłopakowi troche czasu!!! Hlipek ma dopiero 19 lat!!
Kiedyś zrozumie co źle robi i pewnie postara się to zmienić!!
Jak na niego to za dużo!!!
Faktem jest że jest dobrym zawodnikiem, ale każdy zawodnik potrzebuje czasu do oswojenia się ze sławą i obowiązkami!!!
:!:
:!:
A z tego co wiem to chyba też Hlipek miał w tamtym roku konflikt z pawłem Miesiącem!!!
Przy wjeździe do parkingu ponoć Hlipek pierdykną Miesiąca i się wywalił!!
A co do sprawy z Sandrą to tylko oni dwoje wiedzą dokładnie jak jest!!
Więc nie powinniśmy się w to wtrącać!!

_________________
Tż Sipma Lublin and Stal Rzeszów the best!
Tż rulez!!
TżKaRa


           
Post 30 sie 2005, o 16:54
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 wrz 2004, o 14:49
Posty: 1792

Zobacz profil 
Wtedy nie dalego tej sytuacji w parku stał Karol i jak by co to by keledze z drórzyny pomógł :wink: A jakbyśmy w tym roku weszli do e-ligi i działacze chcieli by ściagnać Hliba to ja osobiscie nie był bym z tego zadowolony, rany sie goją lecz wspomnienia pozostają. A co do tej fajniej panny, to moze wyjdzie to na korzysć dla nas w tym roku jakbyśmy weszli do finału i gorzów, bo Hlib może sie lekko załamać tym że go ta laska nie chce, ale to juz tylko moje rozmyślania i wydaje mi się ze jest to mało prawdopodobne. Ja osobiscie Hliba nie lubie jak większość z was, a na finałach nasi kibice mysle że przywitają go gwizdami, a KK zaśpiewa króciutką przyśpiewke :wink:

_________________
ZAWSZE I WSZĘDZIE STAL RZESZÓW NAJLEPSZA BĘDZIE!!!


           
Post 30 sie 2005, o 17:20
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
ale macie wyżynke na Hlibie, za pewne Wam ulżyło troche ;)

takie info jakie ktos wrzucił na forum moze sobie wymyśleć kazdy z nas i skąd wiecie ze to prawda ze go juz oceniacie na podstawie jakiegos wpisu na forum?

poruszona zostały być może prywatna sprawa jakiejs tam osoby publicznej i nie nam jest wtrącać sie w jej zycie, jeśli w ogole cokolwiek naprawde sie wydarzyło ;)

takie moje zdanie.

plotki ploteczki jak w jakimś tanim brukowcu a tu poważne forum jest :P

być może to jest prawda ale być moze to za mało zeby kogoś oceniać juz negatywnie.

jak dla mnie temat do zamknięcia. EOT.


           
Post 30 sie 2005, o 18:41
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 sie 2005, o 18:00
Skąd: Rzeszów
Posty: 7

Zobacz profil 
Nigdy nie przepadałem za cwaniaczkami z torów żużlowych.Ja rozumiem,że często na torze podczas meczu nie do końca wychodzi, i ponoszą nerwy, ale Hlib robi to na co dzień!!!Jeżeli teraz nie zrozumie gdzie jest jego miejsce w szyku, to kiedy?Zaczyna jeździć jak N.Pedersen,Cieślewicz za czasów Bydgoszczy, czy J.Gollob, także Bydgoszczy.
Jeżeli chodzi o jego byłą "miłość",to naprawdę ONA zasługuje na lepszego kandydata.Jest piękna,młoda, i robi to, co do niej należy. Taka jej praca, tym bardziej, że opisuje samą prawdę!On tego nie rozumie.Widocznie ma jej cos za złe.Niestety jego dziecinne i głupie zachowanie, aby załatwić to w inny sposób, jeszcze w tym stadium rozwoju nie jest mu dane!!!!!!!
Trzeba tępić chamstwo, tym bardziej, jeżeli chodzi o kobiety!!!
Pozdrawiam[/b]


           
Post 30 sie 2005, o 20:07
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Ale sobie temat znaleźliście. Wierutne bzdury. Co kogo to obchodzi. Poczytajcie sobie Fakt czy też SE i podobne brednie znajdziecie tam codziennie.
Założe się ,że gdyby Hlib przeszedł do Rzeszowa to w mig stalibyście się jego zwolennikami. Myśle nawet, że kibice każdego klubu w Polsce...

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 30 sie 2005, o 20:42
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 30 sie 2005, o 20:39
Posty: 1

Zobacz profil 
Dziękuję - Rzeszów kocham was:) Do zobaczenia w sobotę na Nazimku.

aha, żeby rozwiać wszelkie spekulacje, co do rzeczywistości tej sprawy -> http://www.pawelhlib.pl

no, a bardziej domyślni wiedzą, że akurat dziś Paweł ma mecz w Szwecji, więc.... no comment.

Jeszcze raz dziękuję!


           
Post 30 sie 2005, o 20:46
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Cytuj:
Przykro mi, że dałem się ponieść niedobrym emocjom. Przepra- szam Panią Sandrę R., za to, że wysłałem do Niej smsa o nieele- ganckiej treści i w niestosownej formie. To był bardzo ciężki dzień. Teraz sporo zrozumiałem. Całe życie człowiek się uczy … Paweł Hlib
Ciekawe ile osob pomogło mu to napisac :D
Awiec jednak to była prawda hehehe.


           
Post 30 sie 2005, o 20:48
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9781

Zobacz profil 
Sprawe uwazam za zakonczona ;) Serdeczne pozdrowienia dla Sandry ;), a temat zamykam.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Ten temat jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi