Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Transfery 2006


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 15 wrz 2005, o 13:36
 Transfery 2006
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 lip 2004, o 12:23
Skąd: Rzeszów
Posty: 1173

Zobacz profil 
Co prawda sezona 2005 nadal trwa,przed nami jeszcze wiele emocji,ale kluby juz rozpoczely rozmowy z zawodnikami odnosnie kontraktow na przyszly sezon.
Zachecam do umieszczania w temacie wszystkich informacji dotyczacych przynaleznosci klubowej zawodnikow.

PS.Prosze o przyklejenie tematu.




Zaczynamy :!:

Info:
"Sezon żużlowy w Zielonej Górze dobiegł już końca. Zielonogórscy działacze jednak nie próżnują i już teraz zaczynają negocjacje z zawodnikami oraz sponsorami.

Nawet najwięksi pesymiści nie mogli spodziewać się aż tak słabego sezonu zielonogórzan, którzy nie uniknęli degradacji do pierwszej ligi. Włodarze klubu jednak nie załamują rąk i już zaczynają kompletowanie zespołu na najbliższy sezon. Pierwszym zawodnikiem, który zjawił się na rozmowach był Mariusz Staszewski. Obie strony są bardzo blisko porozumienia i najprawdopodobniej „Stachu” nadal będzie zdobywał punkty dla ZKŻ- u. Kolejnymi zawodnikami z jakimi klub ma zamiar rozmawiać to Piotr Świst oraz Rafał Okoniewski. Wszystko wskazuje na to iż „Twisty” nie znajdzie jednak miejsca w składzie i będzie musiał szukać sobie nowego pracodawcy"
http://www.espeedway.pl

_________________
Barty
Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 13:56
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
W sumie mozna podyskutowac o klubach ktore juz wiedza w jakiej lidze beda walczyc.

Andreas Jonsson zostaje w Bydgoszczy na przyszly sezon praktycznie na tych samych warunkach co w tym roku. Jezeli bedzie zdobywal 10 i wiecej pkt to moze wyciagnac 500 000 zl :)
Źródło: "Przegląd Sportowy" z tego tygodnia.


           
Post 15 wrz 2005, o 14:14
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
W sumie mozna podyskutowac o klubach ktore juz wiedza w jakiej lidze beda walczyc.

Andreas Jonsson zostaje w Bydgoszczy na przyszly sezon praktycznie na tych samych warunkach co w tym roku. Jezeli bedzie zdobywal 10 i wiecej pkt to moze wyciagnac 500 000 zl :)
Źródło: "Przegląd Sportowy" z tego tygodnia.

no a ja mam tu cos wiecej a te temat:
Cytuj:
Taka informacja ukazała się dzisiaj na łamach "Przeglądu Sportowego". Szwed ma podpisać kontrakt z bydgoskim klubem na kolejny sezon. Kontrakt ma opiewać na pół miliona złotych, jednak nie będzie to znacznie więcej, aniżeli w kończącym się sezonie. Przypomnijmy jednak, że po pierwszym spotkaniu finałowym w Tarnowie, Andreas udał się do Częstochowy na rozmowy z prezesem Maślanką, który już od zeszłego sezonu widział Jonssona w składzie Włókniarza. Po tym spotkaniu Andreas zapewniał o pierwszeństwie w podpisaniu kontraktu z klubem z Bydgoszczy, jednak nie ukrywał, że będzie rozmawiał z każdym i sprawa przedłużenia jego pobytu nad Brdą tak pewna nie była.

Dogadaliśmy się niemal we wszystkich szczegółach. Nie ma możliwości, żeby od nas odszedł. Jonsson sporo zainwestował, przygotowując sobie w Bydgoszczy "bazę". Poza tym sam mówi, że nie zawiódł sie na nas. - zapewnia Leszek Tillinger, wiceprezes Polonii Bydgoszcz. Ewentualne podpisanie kontraktu ma nastąpić podczas meczu finałowego w Bydgoszczy. Kibice Polonii liczą na to, że oddany drużynie całym sercem Szwed, dotrzyma słowa i zostanie na kolejny sezon.

za speedway.info

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 15:55
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
a ja tam bym chciał zeby w naszym zespole zostali darek sledz mysle ze ten zawonik niejedenkrotnie pokazł ze pomimo swego wieku nadaje sie do jazdy w e-lidze , licze na to ze uda sie maxowi wykurowac do przyszłego sezonu i bedzie bardzo duza podpora marmy w przyszłym sezonie troche zqwiodł baran którego forme bedzie trudno przewidziec oby była taka jak w koncowce sezonu napewno silnym pkyt bedzie takze postawa davida maciek bedzie podstawa druzyny a pozostali zawodnicy no cuz tutaj bym pozostawił pole do popsiu działaczom i chłodnej kalkulacji z kim warto podpisac umowe a kogo pogonic :)


           
Post 15 wrz 2005, o 18:04
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 kwi 2005, o 18:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 118

Zobacz profil 
A ja bym chcial zeby w przyszlym sezonie jezdzil u nas Walasek i Miśkowiak :D no i oczywiscie reszta ktora jezdzi w tym sezonie


           
Post 15 wrz 2005, o 18:12
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Liczba dostepnych na sezon 2006 obcokrajowcow z czołowki swiatowej zaczyna sie niebezpiecznie kurczyc :( Adams, Jonsson, Max (kontuzja), Sullivan (tajemnicza choroba). W razie awansu zostanie nam jakis Loram czy inny ochłap :(


           
Post 15 wrz 2005, o 18:13
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Widze, ze specjalista od zakladania przedwczesnych tematow wciaz w dobrej formie...

Co do ostatnich wypowiedzi - temat nie sluzy do dyskusji na temat transferow w Stali - do tego jest inny watek. Tak wiec prosze trzymac sie tematu!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 19:41
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2337

Zobacz profil 
Prezes Unii Leszno Józef Dworakowski złożył już na początku lipca oferty Tomaszowi Gapińskiemu, Robertowi Miśkowiakowi i Jarosławowi Hampelowi odnośnie startów w sezonie 2006. Widziałby także z chęcią, czego jednoznacznie nie podkreślił, w swojej drużynie Pawła Hliba.

_________________
Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 19:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:


           
Post 15 wrz 2005, o 20:01
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
micson napisał(a):
W razie awansu zostanie nam jakis Loram czy inny ochłap :(


Prze :cenzura: ty jesteś. Loram jest nadal zawdnikiem który gwarantuje 10 i więcej punktów nawet i w Ekstralidze. Ten sezon ma nieudany, ale tylko i wyłącznie przez kontuzję której nabawił się na samym początku sezonu. Im dalej w sezon, tym śmiga coraz lepiej. Wystarczy zobaczyć na jego ostanie występy w Angli czy Szwecji.

Ja cały czas jestem za tym, żeby spróbować zawalczyć o Nickeigo Pedersena. Jak już się bić, to o najlepszy towar...:D To powinien być cel numer jeden! Wiem jednak, że po niego ustawią się w kolejce o wiele bogatsze kluby i wygrać z nimi będzie cholernie ciężko...

Kuźniar miał dobrego nosa...szkoda że wtedy skończyło się na tym, że zamiast Pedersena dostał "ochłapa" Bo Brhela... :lol:


           
Post 15 wrz 2005, o 20:02
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Maciek2 napisał(a):
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:
Nooo i dodajmy jeszcze do Śwista Frankowa, G.Rempałę, Bajerskiego i Smitha ]:-> ale bedzie paka :D


           
Post 15 wrz 2005, o 20:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Maciek2 napisał(a):
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:


Śwista ? Gorączkę masz czy co ? :D Ja już wolę Jarka Ślęzaka ( :P ) niż tego "żużlowca". A w kwestii Miedzińskiego, to gdyby taki transfer doszedł do skutku, byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony. Ale to temat o transferach w innych klubach, więc EOT z mojej strony ...

_________________
Obrazek


           
Post 15 wrz 2005, o 20:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Maciek2 napisał(a):
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:
Nooo i dodajmy jeszcze do Śwista Frankowa, G.Rempałę, Bajerskiego i Smitha ]:-> ale bedzie paka :D


Lepszy ten Grr niż emeryt Śledź.


           
Post 15 wrz 2005, o 20:15
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Miras napisał(a):
micson napisał(a):
Maciek2 napisał(a):
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:
Nooo i dodajmy jeszcze do Śwista Frankowa, G.Rempałę, Bajerskiego i Smitha ]:-> ale bedzie paka :D


Lepszy ten Grr niż emeryt Śledź.
A w zyciu! Zza tego oceanu nie widzisz za dokladnie co prezentuja w/w panowie.


           
Post 15 wrz 2005, o 20:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
micson napisał(a):
Miras napisał(a):
micson napisał(a):
Maciek2 napisał(a):
Ja chytnie widzialbym w przyszlym sezonie miedzinskiego i śwista :twisted:
Nooo i dodajmy jeszcze do Śwista Frankowa, G.Rempałę, Bajerskiego i Smitha ]:-> ale bedzie paka :D


Lepszy ten Grr niż emeryt Śledź.
A w zyciu! Zza tego oceanu nie widzisz za dokladnie co prezentuja w/w panowie.


Widze, widze! Widze też, w której lidze obaj Panowie startują. A z oceną Śledzia wstrzymam się jeszcze, bo przed nami nie wiem czy wiesz, najważniejszy mecz w tym sezonie ----> OSTRÓW. Może się jeszcze okazać, że Dareczek zachoruje na grypę, albo mu nagle motorki przestaną ciągnąć, a moze jakaś inna "cholera" się do niego przypląta...wszystko jest jeszcze możliwe.


           
Post 15 wrz 2005, o 20:35
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 15 wrz 2005, o 18:47
Skąd: okolice Strzyżowa
Posty: 19

Zobacz profil 
Nie które wasze wiadomości to są troszke śmieszne!Darek Śledź musi zostać!!!Jest to wyjatkowy zawodnik i punktuje bardzo dobrze!Darek Śledź 100%Stalowiec!!!

Moim zdaniem powinien byc taki skaład:
1.Mikael Max
2.Maciej Kuciapa
3.Darek Śledź
4.Karol Baran
5.Grzegorz Walasek lub Janusz Kołodziej lub J.Hampel :D
6.Paweł Miesiąc
7.Dawid Stachyra

Pozdrawiam


           
Post 15 wrz 2005, o 21:01
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
ja chcialbym zeby do klubu przyszedl kolodziej i hampel a o to skladl jaki chcialbym widziec w nastepnym sezonie!!
1.max
2.śledź
3.kuciapa
4.kolodziej
5.hampel
6.stachyra
7.miesiac

_________________
pucek


           
Post 15 wrz 2005, o 21:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4403

Zobacz profil 
to nie jest temat od tego typu rozmów :o :shock: :shock: pozatym na Boga jaki Hampel jaki Kołodziej...luuuuuuuuuuuuuuuuuudzie najpierw wejdzimy do E-ligi :roll: druga sprawa skad wziąsc na to kase :shock: :shock: jeszcze rok temu nie pewne było czy wystąpimy w rozgrywkach,a teraz chcecie Hamepla Kołodzieja Gollobów... :roll: no ale pewnie połowa z was nie wiedziała jeszcze co to żużel kiedy były trudne czasy.... :? :? :? tego najbardziej nie lubie w sukcesach, mądrali którzy po pierwszej porażce odejdą i tyle ich widziano... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 15 wrz 2005, o 21:35
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
miras chopku skad ty jestes nie przypadkiem z lublina co to za sugestie odnosnie darka sledzia czy aby co meczu nie sprzeda człowieku darek jest zreszta jak sam mowi stuprocentowym stalowcem wiem zamknij sie bo nie raz pomogł nam w trudnych meczach


           
Post 15 wrz 2005, o 22:21
 
Junior
Junior

Dołączył: 24 kwi 2005, o 23:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 131

Zobacz profil 
Damian_10 napisał(a):
Nie które wasze wiadomości to są troszke śmieszne!Darek Śledź musi zostać!!!Jest to wyjatkowy zawodnik i punktuje bardzo dobrze!Darek Śledź 100%Stalowiec!!!

Moim zdaniem powinien byc taki skaład:
1.Mikael Max
2.Maciej Kuciapa
3.Darek Śledź
4.Karol Baran
5.Grzegorz Walasek lub Janusz Kołodziej lub J.Hampel :D
6.Paweł Miesiąc
7.Dawid Stachyra

Pozdrawiam


Takimi skladem to chyba bysmy nie poszaleli zabardzo w elidze...ale,ze w niej narazie nie jestesmy,to nie musimy sie martwic...


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 320 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 159 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi