Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Tragiczne zawody w Togliatti !


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 wrz 2005, o 21:03
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
Sezon 2004, pierwszy mecz Rzeszów - Lublin, Tomasz Piszcz ewidentnie z premedytacją wpakował Trojana w bandę.

dalej swoje, radze Tobie i inym o podobnym mysleniu - wyleczyc sie z tej fobii.

wie ktos w jakich okolicznosciach doszlo do karambolu ?

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 20 wrz 2005, o 08:35
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
Cytuj:
Informowaliśmy w niedzielę, że bardzo groźny upadek podczas finału Klubowego Pucharu Europy w rosyjskim Togliatti zanotował Grzegorz Dzik. Młodzieżowiec Unii Tarnów zaraz po wypadku został odwieziony do szpitala.Tam u 18 - letniego zawodnika stwierdzono uszkodzenie kręgosłupa. Jak informuje oficjalny serwis internetowy Dzika, żużlowiec wraca już do Polski w busie Australijczyka Leigh Adamsa, który również startował w KPE. Z uwagi na kontuzję kręgosłupa tarnowianin musi ciągle leżeć w samochodzie. We wtorek Dzik będzie już w Polsce, gdzie podjęte zostaną kolejne kroki, mające na celu wyleczenie kontuzji.

za sportowefakty.pl
Ale napewno w Polsce czekago jeszcze dlugie leczenie..
Grzegorz wracaj do zdrowia!!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 20 wrz 2005, o 12:05
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
uwazm ze za duzo jest takich wypadków przy pracy w trakcie zawodów wypadek siwego nie dał nic do mysleni działaczom ja wiem ze to sie łaczy z ogromnymi wydatkmi zmontowanie band pneumatycznych ale jeli zdaz sie takie kolejne tragedie jak te w ten week to kto za to odpowie


           
Post 20 wrz 2005, o 12:10
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 759

Zobacz profil 
to wszytsko to maxymalny bezsens kiedy pzrestana sie liczyc tylko pieniadze a powaznie ktos potraktuje zdrowie zqodników


           
Post 20 wrz 2005, o 12:53
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Przegląd Żużlowy pisze ...
Nieco uspokajające wszystkich fanów żużla wieści napływają do nas z Rosji, gdzie odbył sie finał Klubowego Pucharu Europy.Już w pierwszym wyścigu tychże zawodów doszło do grożnej kolizji czterech zawodników, w tym Siergieja Darkina który w cieżkim stanie został odwieziony do szpitala.Obecnie stan Darkina jest cieżki ale stabilny, na szczęście mineło zagrożenie życia - poinformowano na oficialnej stronie Unii Tarnów.
Rosjanin ma przebite płuco oraz złamane żebra.


           
Post 20 wrz 2005, o 14:55
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nie wie ktoś, co się dzieje z Andriejem Karpowem? Bo o nim ostatnio nigdzie nie moge znaleść żadnych informacji, a na strony rosyjskie i ukraińskie nie wchodzę, bo nie bardzo rozumiem tych ich znaczków.

Coż, żużel to bardzo niebezpieczny sport i to na pewno się nie zmieni, niezależnie, czy będą dmuchane bandy, czy nie. Na pewno zmniejszą one ryzyko kontuzji, a szczególnie kontuzji grożących kalectwem.
Jednak uważam, że w tych zawodach bardziej niż dmuchane bandy przydałby się organizator, który by nie puszczał 5 zawodników na torze przystosowanym na 4. :roll:


           
Post 20 wrz 2005, o 17:03
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Lirasz napisał(a):
Nie wie ktoś, co się dzieje z Andriejem Karpowem? Bo o nim ostatnio nigdzie nie moge znaleść żadnych informacji


Dokładnie piszą o Siergieju i Grzegorzu a o Andrieju cieżko coś znależc, a chłopak zapowiada sie na bardzo dobrego żużlowca o czym mógł przekonać sie każdy kto był na sparingu z Apatorem gdzie Karpow wystąpił gościnnie w ekipie Aniołów (0,2,3,1 był po Miedziaku najlepszy w ekipie toruńskiej)
Mam nadzieję że ten upadek nie przekreśli tak dobrze rozwijającej sie kariery tego zawodnika, najważniejsze jednak żeby chłopak chodził o własnych siłach i nie był kaleką reszta jest mniej ważna :!:


           
Post 20 wrz 2005, o 19:57
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Obrazek[/guote]

Jak widać po tym zdjeciu z Togliatti dmuchane bandy chyba (tak przynajmniej mi sie wydaje) niewiele by tu pomogły :roll:


           
Post 20 wrz 2005, o 21:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Dzisiaj w "Przegladzie Sportowym" wyczytalem zupelnie co innego. Mam nadzieje ze Kołton i jego piśmidło jak w wielu przypadkach sa w bledzie. Napisali ze Darkin mial 6-godzinna operacje czaszki ... i nadal walczy o zycie.


           
Post 20 wrz 2005, o 21:25
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Cos nie widac tej fotki wyzej - ja znalazlem taka:

Obrazek

w bialym kasku jest Darkin, za nim widac noge (niebieski kevlar) to jest Grzesiek Dzik

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 20 wrz 2005, o 21:54
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Cos nie widac tej fotki wyzej - ja znalazlem taka:

Obrazek

w bialym kasku jest Darkin, za nim widac noge (niebieski kevlar) to jest Grzesiek Dzik

K 2 Wkleiłeś tą samą fotke co i Ja, u mnie na kompie widać ją bez problemu, ale jeśli jednak inni nie mogą zobaczyć fotki wklejonej Przeze mnie to zobaczą ją wklejoną przez Ciebie :wink: Może popełniłem gdzieś błąd wklejając tą fotkę :roll:

A co sie zaś tyczy wpisu CzarnegoOlka to ja "Przeglądowi Sportowemu" raczej bym nie wierzył, ta gazeta jest całkowicie zdominowana przez Kołtonia i jemu podobnych gryzipiurków zafascynowanych marną piłki kopaną w polskim wydaniu.Jak dla mnie rzetelnych i dobrych dziennikarzy piszących o różnych dyscyplinach sportu w tej gazecie już nie ma.Praktycznie przeczytać można tylko o Polskiej pożal sie Boże ekstraklasie i niższych ligach w piłce kopanej.
W każdym bądż razie ja mam nadzieję że to jest nieprawda :!: i oby tak było w rzeczywistości.


           
Post 21 wrz 2005, o 00:38
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Za Przeglądem żużlowym ...
Nie ma zagrożenia życia Siergieja Darkina .Żużlowiec znajduje sie na oddziale intensywnej terapii, po początkowych badaniach nie stwierdzono uszkodzenia mózgu i rdzenia kręgowego, choć pewność lekarze będą mieli dopiero po pełnych, kompleksowych badaniach, których jednak na chwilę obecną, że względu na stan Rosjanina nie można wykonać.
Rosjanin ma także prawdopodobnie złamaną miednicę i obojczyk - poinformowano na http://www.unia.tarnow.pl



Ps.Czyli tak jak myślałem "piłkarski Przegląd Sportowy" zapewne sie pomylił, ale czego innego można sie spodziewać po tej gazetce.


           
Post 21 wrz 2005, o 01:00
 


Cytuj:
Ps.Czyli tak jak myślałem "piłkarski Przegląd Sportowy" zapewne sie pomylił, ale czego innego można sie spodziewać po tej gazetce.


Wiecej szacunku dla ekipy red.Koltonia, bo niewatpliwie to najlepsza tego typu gazeta w naszym kraju i predko sie to nie zmieni...


           
Post 21 wrz 2005, o 08:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Mam informacje od znajomego, ktory wspolpracuje z ekipa z Rownego i nie sa one rewelacyjne jesli chodzi o Karpowa. Wrocil co prawda do domu, ale wczoraj wieczorem mieli u niego byc lekarze, ktorzy maja za zadanie postawic diagnoze. Karpowa niesamowicie boli bowiem szyja, podobno bardzo cierpi. Jak dla mnie, wyglada to na uszkodzenie kregow szyjnych, ale to nie jest jeszcze pewne.

Zastanawia mnie tylko, kto go wypuscil w tak dluga podroz, jesli bol jest rzeczywiscie tak niesamowity?

Co do Darkina - na pewno nie ma zagrozenia zycia.

EDIT: Janusz Larek na Polskiej Zuzlowej Liscie Dyskusyjnej:
"I krotko o Sergieju Darkinie. Dzis rano przeszedl on - zdaniem lekarzy, pomyslnie;-) - operacje usuniecia krwiaka z pluca. Wedlug oswiadczenia medykow, z plucem i zebrami Sergieja nie powino byc komplikacji, a najlepszym lekarstwem dla niego jest teraz czas. Zuzlowiec jutro rano powinien wybudzic sie z narkozy.
Od poniedzialku lekarze planuja zajac sie urazami kregoslupa i glowy Sergieja."

I oby Sergiej wrocil do pelnej sprawnosci!


           
Post 21 wrz 2005, o 20:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Cytuj:
Ps.Czyli tak jak myślałem "piłkarski Przegląd Sportowy" zapewne sie pomylił, ale czego innego można sie spodziewać po tej gazetce.


Wiecej szacunku dla ekipy red.Koltonia, bo niewatpliwie to najlepsza tego typu gazeta w naszym kraju i predko sie to nie zmieni...

Nigdy nie bede szanowal gazety ktorej jedynym sposobem przescigniecia konkurencji jest jej wykupienie. Chodzi mi o magazyn "Tempo". Mozecie miec inne zdanie ale ja tesknie za jej fachowymi dodatkami regionalnymi i artykulami. Swego czasu Przeglad probowal rywalizowac i dodawal te kilka stron. Teraz za 1,8 zl kupuje sie cale gowno - 16 stron ogolnych informacji. No moze oprocz reprezentacji polski w pilce noznej i ekstralidze ... tylko tutaj sie wysilaja...
Nie ma lepszej gazety od przegladu sportowego bo obecnie ... nie ma innej na rynku. W tej sytuacji nie trudno byc najlepszym. Taka jest prawda. Czytam codziennie ... bo nie ma niczego innego :( (naszczescie za darmo bo poza poniedzialkiem innego dnia nie dalbym zlamanego grosza)

P.S. Ciesze sie ze Darkin wraca do zdrowia.


           
Post 23 wrz 2005, o 21:57
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Z tego co wyczytałem chyba na Sportowych Faktach Andriej Karpow ma wystartować już w meczach o awans do I ligi :shock: :D czyli za 2 tygodnie :!: będą to pojedynki drużyny z Równego z ekipą Krośnieńskich wilków.

Jak więc widać kontuzja Karpowa okazała sie o wiele mniej grożna niż wyglądło to w pierwszych komunikatach I BARDZO DOBRZE :!:


           
Post 23 wrz 2005, o 22:22
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
jezeli ktos nie widzial jeszcze to sa juz w necie upadki z tego turnieju:

ponizej bieg 2, ten z Darkinem. Moim zdaniem winien jest Grzegorz Dzik (tor pierwszy - kask czerwony). Poza tym z drugiego pola (niebieski) jedzie Karpow, natomiast z trzeciego wlasnie Darkin :(

http://www.from.okay.pl/szczepanik/2_bieg.wmv

natomiast ponizej bieg 20 -w czerwonym Marek Mroz

http://www.from.okay.pl/szczepanik/20_bieg.wmv

FILMY TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!!!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 24 wrz 2005, o 08:03
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
no i na tych filmikach widać wyraźnie, że na tym torze nie ma miejsca na 5 zawodników w pierwszym łuku :| ale upadek Karpowa nie wyglądał aż tak bardzo groźnie, ale Darkina za to makabrycznie :?


           
Post 24 wrz 2005, o 09:25
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
MOIM ZDANIEM TO ZAWODY POWINNY BYC JUZ PORZERWANE PO 2 BIEGU.. PRTZECIEZ BYLO WIDAC ZE TOR NIE JEST NA JAZDE W 5... OBA UPADKI WYGLADALY MASAKRYCZNIE... ALE TRZEB SIE CIESZYC ZE WSZYSCY POMALU WRACAJA DO ZDROWIA!

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 24 wrz 2005, o 15:30
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
ponizej bieg 2, ten z Darkinem. Moim zdaniem winien jest Grzegorz Dzik (tor pierwszy - kask czerwony). Poza tym z drugiego pola (niebieski) jedzie Karpow, natomiast z trzeciego wlasnie Darkin :(

Tez tak myslalem kiedy ogladnolem pierwszy a moze i drugi raz ... widac ze spoznil start ... no ale jak ogladam kazdy kolejny raz jestem coraz mniej przekonany. Postawilem sie w jego sytuacji i sam nie wiem co bym zrobil w jego sytuacji. Teraz jestem madry i powiedzialbym "odpuscic ten bieg, zwolnic"...
Winni sa raczej organizatorzy. Powinni zabronic scigania sie w 5 ... przynajmniej niedoswiadczonym zuzlowcom.


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 175 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi