Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Najlepszy żużlowiec Stali wszechczasów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 7 lis 2005, o 19:54
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
Cytuj:
a pamietacie gancarza jak scigał sie z rikardsonem jak obaj biegli do mety ze zdefektowanymi motocyklami?????


Hmm, z tego co pamiętam to był to Grzesiek Rempała, a nie Gancarza... :mrgreen:

Zdecydowanie Grzesiu Rempała ale Rickardsson mial za duza strate, poddal sie i wolal odejsc w strone parku maszyn (tam mial blizej) :lol: :lol: Grzesiu wtedy byl HERO bo byl remis 45-45 :lol:

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 7 lis 2005, o 21:21
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
puclaw napisał(a):
mam pytanie do krzyska szyszki masz moze jakies foty swoje na motokru jka smigasz??
i mam pytanie dalbys mi chociaz jedna znaczy sie przeslal oczywiscie takze swojego brata jak cos odpisz pozniej sie zgadamy gdzie amsz wyslac!! :) :wink:

Czy mi sie zdaje, czy to jest do mnie? :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 7 lis 2005, o 23:08
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
tak K2 to do Ciebie i chcialbym kilka fotek twoich i twojego brata wiec jkabys mogl jakies przeslac to napisz na moje gg to ci podam e-maila!! moje gg to 3586857 !!odezwij sie

_________________
pucek


           
Post 7 lis 2005, o 23:29
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
puclaw napisał(a):
tak K2 to do Ciebie i chcialbym kilka fotek twoich i twojego brata wiec jkabys mogl jakies przeslac to napisz na moje gg to ci podam e-maila!! moje gg to 3586857 !!odezwij sie


no ja bym ci polecil kezmana, ja sie tam nie znam ale dziewcztea mowia ze kezi jest ladniejszy, poza tym jest ze mna w druzynie.

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 7 lis 2005, o 23:32
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 2 maja 2003, o 10:59
Skąd: Stadion Stali :)
Posty: 3564

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
puclaw napisał(a):
mam pytanie do krzyska szyszki masz moze jakies foty swoje na motokru jka smigasz??
i mam pytanie dalbys mi chociaz jedna znaczy sie przeslal oczywiscie takze swojego brata jak cos odpisz pozniej sie zgadamy gdzie amsz wyslac!! :) :wink:

Czy mi sie zdaje, czy to jest do mnie? :D


Ty no padne zaraz :lol:
k2 zmien imie i nazwisko :D hehehe :lol:
dawno sie tak nie osmialem :lol:

_________________
Obrazek

Wyjazdy:
Sezon 2009 - Rybnik,
Sezon 2008 - Toruń, Zielona Góra, Tarnów, Krosno, Tarnów, Gdańsk
Sezon 2007 - Tarnów,Częstochowa,Wrocław, Wrocław GP (Leszno), Torun,Krosno MDMP,Leszno,Tarnów, Wrocław
Sezon 2006 -Tarnów,Rybnik,Krosno,Wrocław
Sezon 2005 - Krosno,Tarnów,Rybnik,Ostrów,Lublin
Sezon 2004 - Tarnów,Krosno,Lublin,Gniezno,Gorzów,Czestochowa
Sezon 2003 - Debrecen, Chorzów


           
Post 7 lis 2005, o 23:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
No rzeczywiście - K2, weś się przeobraź - bo tu co chwilę wychodzą checa, że można pęknąć ze śmiechu! He he he...

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 8 lis 2005, o 00:18
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Chyba znowu bede musial zmienic nick :D:D

Puclaw nie ma sprawy, wysle Ci fotki, ale nie moje tylko braci Szyszków :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 8 lis 2005, o 00:33
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
Chyba znowu bede musial zmienic nick :D:D

Puclaw nie ma sprawy, wysle Ci fotki, ale nie moje tylko braci Szyszków :D


Oby to tylko nie były takie fotki jak Hliba :lol:

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 8 lis 2005, o 19:23
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
widze ze sie pomylilem oki wyslij mi zdjecia braci szyszkow!! z tegop co mi ktos kiedys mowil ....zreszta widocznie zle mi moiwl mialem zla informacje!!

[ Dodano: Wto Lis 08, 18:25:56 ]
jeszcze jedno pytanko ma ktos moze fotosy andersena,adorjana i screena?? przydalyby mi sie bo bardzo prawdopodobne ze zostane redaktorem zuzla na http://www.sportowefakty.pl wiec mi sie przydadza!! do tematow na temat zuzla!!w rzeszowei!!!

_________________
pucek


           
Post 9 lis 2005, o 00:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 wrz 2004, o 13:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 42

Zobacz profil 
Nierozumiem tych ktorzy pisza ze najlepszym obco w histori byl Andersen moze jestescie za mlodzi by pamietac Adorjana takiego obcokrajowca na teraz potrzeba jak Zlotan pamietam jak Hansa czesal na naszym torze i na wyjazdach robil swoje.


           
Post 9 lis 2005, o 00:44
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
jesper napisał(a):
Nierozumiem tych ktorzy pisza ze najlepszym obco w histori byl Andersen moze jestescie za mlodzi by pamietac Adorjana takiego obcokrajowca na teraz potrzeba jak Zlotan pamietam jak Hansa czesal na naszym torze i na wyjazdach robil swoje.

Ja pamietam Zoltana i na pewno jego zaslugi dla naszego zespolu sa wielkie (przede wszystkim awans '94 i slawny pojedynek z Pila (46:44 dla nas!) i wygrana z Hansiorem. Ale moim zdaniem wyczyny Briana sa porownywalne. Od pierwszego meczu z Czewa '95 az do konca sezonu '97 jezdzil on w Stali w e-lidze i praktycznie nigdy nie schodzil ponizej okreslonego poziomu.

Stal zawdziecza mu np. utrzymanie w 1996 i spuszczenie buczy do II ligi. Dzieki niemu mozemy wspominac wspaniala wygrana we Wroclawiu czy tez wspaniale 18 pkt w Grudziadzu. Przypomne, ze w tamtych czasach malo kiedy moglismy sie cieszyc z szczegokolwiek na meczach wyjazdowych.

97 - najlepszy rok w jego karierze, niestety skonczyl sie kontuzja obojczyka, z ktora meczyl jazde jeszcze przez 4 lata, az w koncu dal sobie spokoj :(

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 9 lis 2005, o 14:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 20 lip 2004, o 15:11
Skąd: Rzeszów
Posty: 645

Zobacz profil 
Szkoda,że ostatni mecz Andersena w naszych barwach nie wypadł najlepiej.Po meczu z Zieloną Górą kiedy to zdobył zaledwie 6 pkt i działacze zrezygnowali z jego usług.Mimo to jednak można powiedzieć,że był jednym z najlepszych naszych stranieri w historii.Po sezonie '97 działacze zrezygnowali z Duńczyka pozyskując Screena.


           
Post 9 lis 2005, o 15:22
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
O ile dobrze pamietam, to nie do konca tak bylo, jak twierdzisz. To Andersen wtedy wykonal pierwszy krok w kierunku odejscia ze Stali.

A jak sie wpisalem, to i ja dodam swoje trzy grosze.

Gdyby zaglosowac na najlepszego obcokrajowca w historii klubu, trzeba by bylo pewnie oddac glos na Briana Andersena. Na wlasny uzytek pozwole sobie jednak nieco zmienic nazwe kategorii i za zawodnika, ktory mial najwiekszy wplyw na sukcesy Stali, ktory odcisnal najmocniejsze pietno na moim zuzlowym umysle, uznam Zoltana Adorjana. Z rozrzewnieniem wspominam jego wystepy z zurawiem na plastronie.

Drugi w tej klasyfikacji bylby wspomniany wczesniej Brian, a trzeci Joe Screen. Chyba nigdy nie zapomne zwlaszcza dwoch jego biegow. Jednego w meczu z Gorzowem (przegralismy chyba 42:48), gdy na kosmicznie trudnym po opadach deszczu torze wszedl w swoim stylu miedzy dwoch rywali i pomknal do mety. Drugi bieg to mecz z Bygdoszcza (1998 r), gdy z Andrzejem Rybka pognal na 5:1, pozostawiajac z tylu Piotra Protasiewicza. To byly czasy...


           
Post 9 lis 2005, o 21:36
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
O ile dobrze pamietam, to nie do konca tak bylo, jak twierdzisz. To Andersen wtedy wykonal pierwszy krok w kierunku odejscia ze Stali.

A jak sie wpisalem, to i ja dodam swoje trzy grosze.

Gdyby zaglosowac na najlepszego obcokrajowca w historii klubu, trzeba by bylo pewnie oddac glos na Briana Andersena. Na wlasny uzytek pozwole sobie jednak nieco zmienic nazwe kategorii i za zawodnika, ktory mial najwiekszy wplyw na sukcesy Stali, ktory odcisnal najmocniejsze pietno na moim zuzlowym umysle, uznam Zoltana Adorjana. Z rozrzewnieniem wspominam jego wystepy z zurawiem na plastronie.

Drugi w tej klasyfikacji bylby wspomniany wczesniej Brian, a trzeci Joe Screen. Chyba nigdy nie zapomne zwlaszcza dwoch jego biegow. Jednego w meczu z Gorzowem (przegralismy chyba 42:48), gdy na kosmicznie trudnym po opadach deszczu torze wszedl w swoim stylu miedzy dwoch rywali i pomknal do mety. Drugi bieg to mecz z Bygdoszcza (1998 r), gdy z Andrzejem Rybka pognal na 5:1, pozostawiajac z tylu Piotra Protasiewicza. To byly czasy...


no ja wpisze chyba swoj najpowazniejszy wpis na tym forum i na temat...


do pewnego momentu jako fan sekcjii zuzla uwazalem adoriana, ale pozniej po pewnych wpadkach stracil on w moich oczach...
przyszedl andersen...
byl moim idolem, na gp w duecie na dabrowskiego jak wygrywal gp to cieszylem z radosci...
minelo mi to jak olal klub i poszedl do leszna

wg mnie najbardziej wartosciowym zawodnikiem z obcego kraju dla was powinien byc adorian.
znam wszystkich i nikt nie byl tak ze spidlejami z rzeszowa jak adorian.
andersen to zdrajca i tyle

mak: w jakim momencie andersen byl lepszy od adoriana??

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 10 lis 2005, o 10:36
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
marian pazdzioch napisał(a):
mak: w jakim momencie andersen byl lepszy od adoriana??


Wlasnie wtedy, gdy jak sam zauwazyles, wygrywal GP i nalezal do najscislejszej czolowki zuzlowcow swiata. Adorjan tez byl doskonaly, tez zdobyl niejeden medal, ale nigdy nie nalezal do tego najwezszego grona najlepszych na swiecie.


           
Post 10 lis 2005, o 16:42
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
marian pazdzioch napisał(a):
mak: w jakim momencie andersen byl lepszy od adoriana??


Wlasnie wtedy, gdy jak sam zauwazyles, wygrywal GP i nalezal do najscislejszej czolowki zuzlowcow swiata. Adorjan tez byl doskonaly, tez zdobyl niejeden medal, ale nigdy nie nalezal do tego najwezszego grona najlepszych na swiecie.


wladziu ale mi nie o to chodzilo, byl tez taki zawodnik jak louis ktory wylecial z niejednego klubu w polsce ale w gp swego czasu byl w swiatowej czolowce.
wymienilem adoriana za jazde w klubie a nie miedzynarodowa.
chodzilo mi o to ze adorian raczej przywiazal sie do klubu i chcial dla niego dobrze a andersenowi chodzilo tylko o kase

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 10 lis 2005, o 17:13
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Marianku, ale to juz kwestia interpretacji. Bo stwierdzenie "najlepszy obcokrajowiec w historii klubu" mozna interpretowac inaczej niz stwierdzenie "najskuteczniejszy i najbardziej przywiazany obcokrajowiec w historii klubu". Ja napisalem, ze pod tym drugim wzgledem najlepszy jest dla mnie Adorjan i tego bede sie trzymal... I na pewno nawet po zblizajacym sie sezonie to sie nie zmieni (niezaleznie od tego, kto przywdzieje plastron z zurawiem - albo i bez niego).

A Andersen jesli chodzi o umiejetnosci (stad slowo najlepszy) byl jednak swego czasu na wyzszym poziomie niz Zolly u szczytu kariery.


           
Post 10 lis 2005, o 17:23
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Marianku, ale to juz kwestia interpretacji. Bo stwierdzenie "najlepszy obcokrajowiec w historii klubu" mozna interpretowac inaczej niz stwierdzenie "najskuteczniejszy i najbardziej przywiazany obcokrajowiec w historii klubu". Ja napisalem, ze pod tym drugim wzgledem najlepszy jest dla mnie Adorjan i tego bede sie trzymal... I na pewno nawet po zblizajacym sie sezonie to sie nie zmieni (niezaleznie od tego, kto przywdzieje plastron z zurawiem - albo i bez niego).

A Andersen jesli chodzi o umiejetnosci (stad slowo najlepszy) byl jednak swego czasu na wyzszym poziomie niz Zolly u szczytu kariery.



ty wladek nie swiruj pawiana tylko na gg sie zglaszaj bo od kilku dni cie nie moge tam zlapac,a jest sprawa do wypicia wiec czekam na odzew

_________________
WOLNOSC!!!


           
Post 10 lis 2005, o 18:58
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
okazaj jest spora :P:P moze sie zalapie? ::P:P ::>:> pozdro Mak & Koroner!! :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 10 lis 2005, o 23:27
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 23:08
Skąd: Z dupy
Posty: 796

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
okazaj jest spora :P:P moze sie zalapie? ::P:P ::>:> pozdro Mak & Koroner!! :D


jaka okazja?
ale jak chcesz to mozemy cos chlapnac, ja tam nie mam nic przeciw

_________________
WOLNOSC!!!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi