Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Najlepszy żużlowiec Stali wszechczasów


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 lis 2005, o 22:38
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 11 lis 2005, o 21:07
Posty: 17

Zobacz profil 
Grzesiek Kużniar=Stal Rzeszów. wszyscy byli skaś, On był stad! w czasie największego kryzysu był białym żaglem. po wielu latach licząc sobie 38 lat w finale imp w zielonej górze w 86 na cholernym błocie po opadach deszczu wywalczył braz!! oglądałem te zawody jako dzieciak podczas retrasmisji TVP, to na pewno pamieta Blackman!!! w biegach zasadniczych zdobywa 12 punktow, traci 3 w czym dwa na rzecz odwiecznych rywali z Tarnowa: Gienek Błaszak i Boguś Nowak, ale w barażu pkonuje samego Andrzeja Huszcze na jego własnym torze. tego nikt sie nie spodziewał!

Grzeeeeesiek Orbitaaaa i pojedynki Grześka z liderami przyjezdnych drużyn - to pamieta każdy fan!!!


           
Post 12 lis 2005, o 01:00
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju

Dołączył: 25 cze 2003, o 11:05
Posty: 672

Zobacz profil 
bez watpienia kapala

na pewno tez stachyre beda pamietac nastepne pokolenia, moze winiarza, kuciape

a obco to wg mnie adorjan zasluguje na to miano. a wymienianie maxa to chyba niedorzecznosc. facet przejezdzil tylko 8 meczy dla naszej druzyny a niektorzy chca dac mu miano najlepszego zuzlowca?wiem, ze to nie ranking dla najbardziej zasluzonego ale i tak byli lepsi, jak chocby adorjan, louis, andersen czy kacper z 98 roku


           
Post 12 lis 2005, o 22:38
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
alkoholik napisał(a):
po wielu latach licząc sobie 38 lat w finale imp w zielonej górze w 86 na cholernym błocie po opadach deszczu wywalczył braz!! oglądałem te zawody jako dzieciak podczas retrasmisji TVP

Także ogladałem te zawody w TVP choć przyznam sie szczerze że pamietam to jak przez mgłę, wygrał wtedy Maciek Jaworek z Falubazu.
A wracając do tematu, najlepszym żużlowcem Stali był bez najmniejszego wątpienia Florian Kapała :!: Dwa tytuły mistrza Polski mówią same za siebie.
Poza nim należy wymienić Eugeniusza Nazimka,Jana Krzystyniaka,Grzegorz Kużniara,Janusza Stachyrę i ...Maćka Kuciapę
Dobrych zawodników reprezentujących nasz klub było naprawdę sporo,i trudno wymienić nazwiska wszystkich.
A jeśli chodzi o zawodników zagranicznych numerem jeden był dla mnie zawsze Zoltan Adorjan, poza nim należy wymienić Briana Andersena i Antonina Kaspera.


Ostatnio edytowano 17 lis 2005, o 22:22 przez Metanol, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 14 lis 2005, o 11:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Ok, założyłem temat, to się wreszcie sam wypowiem:

Zawodnik Stali wszechczasów:

Nominacje:
Florian Kapała
Janusz Stachyra
Jan Krzystyniak
Eugeniusz Błaszak
Grzegorz Kuźniar

Zwycięzca: Florian Kapała

Stranieri wszechczasów:
Zoltan Adorjan
Brian Andersen
Mikael Max
Antonin Kasper
Bob Brhel

Zwycięzca: Zoltan Adorjan

Dziękuję! Do widzenia..

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 11 gru 2005, o 01:53
 
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Wszyscy, którzy wymieniaja Macka, czy Piotrka przyklejaja sobie tabliczke: "Na zuzel chodze od kilu lat". Jesli chodzi o krajowych zawodnikow, to w czolowce (od poczatku lat 80) plasuja sie Grzesiek Kuzniar, Rysiek Czarnecki, Janusz Stachyra, Jasiek Krzystyniek. Jesli chodzi o obco, to byc moze Zoltan Adorjan, ale w parze z Sandorem Tihanyi. Poza tym, Max. Maciek, czy Piotrek, to top, ale II ligi. W I to sredniaki. Pozdroovka. Ritchie.


           
Post 11 gru 2005, o 12:29
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Jesli chodzi o obco, to byc moze Zoltan Adorjan, ale w parze z Sandorem Tihanyi.


Powiedzialbym, ze to duze naduzycie biorac pod uwage, ze Sandor startowal w Stali "az" jeden sezon, a Zolly piec.


           
Post 11 gru 2005, o 17:08
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 lis 2003, o 13:18
Posty: 470

Zobacz profil 
MaK napisał(a):
...Sandor startowal w Stali "az" jeden sezon...


Poważnie?


           
Post 12 gru 2005, o 10:43
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nie, zartowalem.

Nie licze sezonu, gdy jezdzil w rezerwach, bo i nie bylo czego wspominac. Moze poza ta jego wyciagnieta na prostej noga.


           
Post 12 gru 2005, o 21:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 lis 2005, o 10:17
Skąd: Rzeszów
Posty: 8

Zobacz profil 
Obco:
Andersen - dopóki nie zaistniał w GP był świetny. Ale odkąd wygrał GP w Bradford to nas olal przywiozł 6pkt w Zielonej Górze i dzialacze mu podziękowali
MAX-ale szkoda ze go juz nie ma
Krajowi:
Nazimek
Stachyra
Kuciapa

_________________
TU SIE WYCHOWAŁEM TU PIERWSZE KROKI STAWIAŁEM ZKS STAL RZESZÓW:-)


           
Post 12 gru 2005, o 21:35
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
A co robi tutaj ten rysunek :| ?

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 13 gru 2005, o 00:23
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
to jest taki wstęp do meczu z uNIA tARNÓW:):) a tak serio to on nikogo nie obraza i jest w profilu wiec nikomu nie przeszkadza, jak admini jakos zareaguje to bartdzo chetnie chcialbym zobaczyc argumentacje pozdro

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 gru 2005, o 10:28
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
to jest taki wstęp do meczu z uNIA tARNÓW:):) a tak serio to on nikogo nie obraza i jest w profilu wiec nikomu nie przeszkadza, jak admini jakos zareaguje to bartdzo chetnie chcialbym zobaczyc argumentacje pozdro


Fransik, a jak ja sobie wkleje Twoje zdjecie? Bedzie w profilu i nikogo nie bedzie obrazac. To jak?


           
Post 13 gru 2005, o 10:42
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Cytuj:
A co robi tutaj ten rysunek


To jest ten sam pacjent, co miał w podpisie hasło biciu Żyda.

Gość ma wyraźny kompleks na punkcie nap**rdalanki. tylko nie rozumiem po co zagląda na nasze forum...

Kiedyś Cvieq pisał, że na tym forum istniała zawsze kultura i pewien nie podważalny poziom. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to albo miał (ma) trudne dzieciństwo, albo niepotrzebnie mama kupiła mu komputer.

Przepraszam, ale koło takich rzeczy nie przejdę obojętnie... :nie:

Tyle ode mnie

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 13 gru 2005, o 12:26
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9776

Zobacz profil 
Fransik napisał(a):
to jest taki wstęp do meczu z uNIA tARNÓW:):) a tak serio to on nikogo nie obraza i jest w profilu wiec nikomu nie przeszkadza, jak admini jakos zareaguje to bartdzo chetnie chcialbym zobaczyc argumentacje pozdro

Po pierwsze to fotka ta nie byla w profilu tylko w poscie jako zalacznik. Ostrzezenie oczywiscie to dziecko dostalo, tym bardziej, ze to nie pierwszy jego raz, a argumentacja jest nastepujaca:
Cytuj:
Ponownie za zdjecie w poscie nie wznoszace nic do tematu!

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 gru 2005, o 14:30
 
Medalista GP
Medalista GP

Dołączył: 15 lis 2002, o 15:20
Skąd: Rzeszów
Posty: 2022

Zobacz profil 
dorgi Maku powiedz mi czyje tam niby było zdjęcie?!?!!?

a KII to jak to nie moze sobie wkleic zdjęcia?? to teraz patrz na kazdego posty i z taką samą konsekwencja usuwaj te niepotrzebne wpisy innych użytkowników, bo też są tematy w których niektórzy pisza nie na temat.... ale ja wiem ze są rowniejsi i równi:)

P.S. jakby się uparł to ten mój post też nic nie wnosi do tematu ale chyba nie bedzie skasowany:)

KII napisz mi na gg jak masz cos do powiedzenia i to samo Ty Mak:) z milą chęcią pogadam:)


ok mozna bylo mu na privie napisac zeby nie dodawał załaczników... bo jakby to mial w profilu to dla mnie było by to nie podstawne dać mu od razu ostrzezenie

_________________
TYLKO STAL ZKS!!!!!!!!


           
Post 13 gru 2005, o 14:38
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Fransik, nie bylo to niczyje zdjecie. Chodzilo mi jedynie o Twoje slowa, w ktorych stwierdziles, ze jesli nikogo zdjecie nie obraza, to juz mozna je "dopuscic do obiegu".


           
Post 14 gru 2005, o 16:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 22 paź 2003, o 17:05
Skąd: Tarnów
Posty: 418

Zobacz profil 
Krótko i na temat :

Ślączka

_________________
Obrazek

P '05


           
Post 14 gru 2005, o 16:48
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lis 2005, o 00:21
Skąd: Rzeszow
Posty: 280

Zobacz profil 
moze i powiem jak kazdy ale eugeniusz nazimek moim zdaniem byl jednym z lepszych zawodnikow rzeszowa wszechczasow sluchalem juz wiele opowiadan o nazimku i zastanaiwm sie co by bylo gdyby nie ........................................................

_________________
Obrazek
Pij Tanie Wino Pij Tani Los
Wszystko Zrobili Jak By Tobie Na Złoś
Idź Na Ulicę Zakrzyknij Na Głos
Niech Słyszą Wuje Jak Gromy Lecą
_____________________KSU- Wuje, Wuje
>Staram się być obiektywny, ale swoje poglądy posiadam<


           
Post 19 gru 2005, o 17:14
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 22 lip 2005, o 15:47
Skąd: Przeworsk
Posty: 5

Zobacz profil 
moje typy: Florian Kapała i Janusz Stachyra (szkoda tylko ze obaj kojarzeni sa takze z innymi osrodkami Rawiczem i Lublinem, a nie tylko z Rzeszowem)


           
Post 19 gru 2005, o 21:07
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 6 gru 2005, o 22:37
Posty: 32

Zobacz profil 
Najlepszym zawodnikiem Stali był bezapelacyjnie MAriusz Fierlej :peace: :mrgreen:


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 182 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi