Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 29 lis 2005, o 23:12
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
Moim zdaniem powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik biegu - nie 3-3 tylko 5-1!!


Nie bardzo "kumam"? Czyli Nicki ma brać odpowiedzialność za kolegę z pary? To chyba jakiś żart. :wink: Wiadomo, że miło będzie jak pomoże partnerowi, ale nie można wymagać od niego tego, aby wyprowadził "kumpla" na drugą pozycję, kiedy ten jedzie 100 metrów z tyłu i zamyka stawkę.


           
Post 30 lis 2005, o 01:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
no miły ten duńczyk, i tak fajnie wyglada z bliska, chyba sie zakochałem, trudno postanowiłem, musze jeszcze kupic slipy z jego logo. znow mnie zawiedli dziennikarze, zero pytan na poczatek, ilekroc jestem na roznych konferencjach mam wrazenie ze musze brac odpowiedzialnosc za ta brac przed skompromitowaniem, wiem, ze pozniej sa indywidualne rozmowy itd, ale wsrod profesjonalnych mediow na takim spotakniu, to jedni z drugimi sie przekrzykują, no nie wiem :roll: moze wszystko wiedza. co poza tym? tlumaczka byla nie do wyje....nia. moze wiedzieli o niej wczesniej niz ja. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 30 lis 2005, o 03:04
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 

Dobrze, ze MaK mial dlugopis - inaczej kontrakt z Nickim nie zostalby dzis podpisany :D:D

I dobrze, ze Grzesiek Drozd zadajac pytanie o ksywke "Power" nie powiedzial, ze wymyslil to gosc z Tarnowa :D:D

Kilka fot Nickiego z konferencji:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 30 lis 2005, o 09:57
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
znow mnie zawiedli dziennikarze, zero pytan na poczatek, ilekroc jestem na roznych konferencjach mam wrazenie ze musze brac odpowiedzialnosc za ta brac przed skompromitowaniem


Przede wszystkim to pasowaloby zrobic jakis krotki wstep. Ale akurat trudno tego wymagac od pani prezes, bo ona nie jest Tadeuszem Szylarem i nie jest specjalistka od kontaktow z mediami ;). Co do pytan, to nie dziw sie, NIcki, ale czesc osob nie chce zadawac pytan z prostego wzgledu - zeby nikt inny o tym nie napisal. Porownujesz z profesjonalnymi mediami... Tylko wez pod uwage, ze jesli robi sie konferencje prasowa z prezydentem, to on po jej zakonczeniu ma wszystkich w d**** i nie ma mozliwosci porozmawiania z nim. A jak ktos przy okazji takiej konferencji prasowej chce sie czegos konkretnego dowiedziec, to idzie na ogol po zakonczeniu do zawodnika. Inna kwestia, ze wiedza na temat zuzla u niektorych dziennikarzy chwilowo mnie rozbrajala ;).

Cytuj:
tlumaczka byla nie do wyje....nia.

:)

A co do Nickiego, to cieszylbym sie niezmiernie, gdyby jego slowa o tym, ze najwazniejsza jest druzyna, sprawdzily sie na torze. Byloby cudownie ;). Na cuda nie licze, ale jesli choc raz - w przeciwienstwie do Maksa - pomoze koledze z pary, to bedzie doskonale. On to potrafi, o ile pamietam sam pisales o jego boskiej jezdzie z Kurmankiem. Jakby tak ciagnal za uszy Pawla i Dawida... Chlopaki maja okazje sie wiele nauczyc, oby skorzystali.

A podczas malego bankietu po konferencji na rozmowe z Nickim udal sie... Piotrek Winiarz... Aha, bo bym zapomnial. Wyglada na to, ze o Siwym znow zapomniano :(. Coz... Cholera, to tez element marketingu, by idola tlumow wspomoc w ciezkiej sytuacji, w jakiej sie znalazl. Podpisanie z nim umowy to nie jest wielka sztuka, a zajeloby to pol godziny. A niestety do tej pory nie bylo o tym mowy.

Troche odbieglem od glownego tematu, za co przepraszam.


           
Post 30 lis 2005, o 10:31
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Wyglada na to, ze o Siwym znow zapomniano :(. Coz... Cholera, to tez element marketingu, by idola tlumow wspomoc w ciezkiej sytuacji, w jakiej sie znalazl. Podpisanie z nim umowy to nie jest wielka sztuka, a zajeloby to pol godziny. A niestety do tej pory nie bylo o tym mowy.

Troche odbieglem od glownego tematu, za co przepraszam.


O ile wiem to Siwy nie ma ważnej licencji, wiec nie bardzo można z nim podpisywac umowy na starty, oczywiści pomóc mu powinni ale czy w ten sposób

_________________
Witajcie


           
Post 30 lis 2005, o 10:35
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
grzwro napisał(a):
O ile wiem to Siwy nie ma ważnej licencji, wiec nie bardzo można z nim podpisywac umowy na starty, oczywiści pomóc mu powinni ale czy w ten sposób


A kto tu mowi o podpisywaniu umowy na starty? W tym sek, ze nie o taka umowe chodzi! Taka umowa to jest niby szczegol, ale wiem, ze dla Piotra ma to olbrzymie znaczenie.


           
Post 30 lis 2005, o 10:55
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 25 kwi 2005, o 08:46
Skąd: Podkarpackie
Posty: 30

Zobacz profil 
MaK(s),

popieram twoj pomysł, jestem za trzeba mu pomóc

_________________
Witajcie


           
Post 30 lis 2005, o 10:56
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
MaK(s) - a ten długopis to wrócił do Ciebie??? Bo jeśli tak, to jesteś w posiadaniu historycznego detalu! Myślę, że znajdziesz dla niego jakieś honorowe miejsce?! Ja to trzymał bym coś takiego jak relikwię!!!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 30 lis 2005, o 13:52
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Wrocil, wrocil. Choc przezywalem chwile grozy ;). Az sie upomniec musialem. Maly pikus, ze nie mialbym czym pisac (bo mialem tylko jeden), ale gdybym go stracil... :). Strach myslec. Zastanawiam sie wlasnie nad ramka i powieszeniem go na scianie. Co prawda ja nie jestem takim wielbicielem talentu "Powera" jak jego forumowy sobowtor, Nicki_Pedersen (a teraz takze polowa forum :P), ale cenna pamiatka. Pokaze dzieciom (jak doczekam :D).


           
Post 30 lis 2005, o 14:13
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
No, można nie być fanatykiem "powera" (ja np.traktuję Go jako Wielkiego Zawodnika, choć nie jest dla mnie wielkim idolem) ale sam fakt, że tym narzędziem, umowę podpisywał sam Mistrz Świata, ma ogromne znaczenie!

_________________
“Posłuchaj, synu. Jest takie coś, co nazywa się honorem. Jeżeli będziesz miał z kimś do czynienia, mów mu prawdę, a wtedy i on będzie musiał powiedzieć ci prawdę, chyba że jest człowiekiem bez honoru. Opiekuj się innymi tak, jakbyś chciał, żeby oni tobą się opiekowali. A jeśli ktoś nie ma honoru, unikaj jego towarzystwa, bo w przeciwnym razie sam nie pozostaniesz bez skazy. Pamiętaj, ludzie dzielą się na tych, którzy mają honor, i tych, którzy go nie mają."


           
Post 30 lis 2005, o 15:51
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
zgadzam sie z wami ze zapomniano o piotrku gdyby ktros ztlumu nie powiedzial ze on tam jest i zaglada to nie wszedlby i wogole zal mi sie go zrobilo jak siedzila kolo zuzlowcow bylyc kolegow ktorzy pojada w ekstralidze nom ale coz mam nadzieje ze piotrek zda licencje i bedzie zdobywal dla nas punkty a co do tej tlumaczki faktycznie mopiwla tak nieywraznie cicho i sie wstydzila bardzo !!!!a pawel miesiac tez zle wygladal glowe zwiesil nic nie moiwl nie patrzyl sie i wogole dobrze wiedziec ze marcin rempala jest jego idolem!!!!a najlepszy jak zawsze byl johny stachyra zawsze cos strzeli ze dynamo kupia i bedziemy jezdzic!!!a nicki tez fajnie wygladal szczeggolnie z czapeczka marmy a faktycznie te kolory z tylu ladnie sie prezentowaly chcialby aby lotos bykl naszym sponsorem!!

_________________
pucek


           
Post 30 lis 2005, o 16:01
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 sie 2004, o 12:52
Skąd: Rzeszów
Posty: 1076

Zobacz profil 
puclaw napisał(a):
zgadzam sie z wami ze zapomniano o piotrku gdyby ktros ztlumu nie powiedzial ze on tam jest i zaglada to nie wszedlby i wogole zal mi sie go zrobilo jak siedzila kolo zuzlowcow bylyc kolegow ktorzy pojada w ekstralidze nom ale coz mam nadzieje ze piotrek zda licencje i bedzie zdobywal dla nas punkty a co do tej tlumaczki faktycznie mopiwla tak nieywraznie cicho i sie wstydzila bardzo !!!!a pawel miesiac tez zle wygladal glowe zwiesil nic nie moiwl nie patrzyl sie i wogole dobrze wiedziec ze marcin rempala jest jego idolem!!!!a najlepszy jak zawsze byl johny stachyra zawsze cos strzeli ze dynamo kupia i bedziemy jezdzic!!!a nicki tez fajnie wygladal szczeggolnie z czapeczka marmy a faktycznie te kolory z tylu ladnie sie prezentowaly chcialby aby lotos bykl naszym sponsorem!!


przecinek i kropka Ci nie dziala?

Nie wiem czy ktoś widzial, pewnie Ci z obecnych na konferencji nie ;) Gosciem wczorajszych Aktualnosci (czyli na zywo) byl wlasnie Nicki i Pani Prezes - takze i telewizja zadbała o pokazanie tego jakze waznego wydarzenia "sportowego" w Rzeszowie.

Dowiedziałem sie m.in, ze prowadzacy umie mówic po angiellsku :D

Poza tym standardowe pytania ale miło że sie TV zaprosiła do studia Nickiego. tylo.


Ostatnio edytowano 30 lis 2005, o 16:03 przez WiHuRa, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 30 lis 2005, o 16:02
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Jezu......

Cytuj:
a co do tej tlumaczki faktycznie mopiwla tak nieywraznie


jeśli tak jak ty piszesz, to faktycznie przewalone...
Czasami zdarzają się posty, z których ciężko mi cokolwiek zrozumieć...

A co do organizacji - nie wiem, nie byłem. Sądząc jednak po Waszych postach - pozostawiła wiele do życzenia. A przecież to sam (ex) Mistrz Świata umowę z naszym klubem podpisywał... Toż to fiesta powinna być konkretna, a kontrakt podpisany złotym piórem!

ejjjej..

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 30 lis 2005, o 16:56
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
Działa mi kropka i przecinek :| .Po drugie byłem na spotkaniu i zdążylem na aktualności.I widzialem NICKIEGO I PANIA MARTĘ.Fakt mylę się często ale to dla tego że się śpiesze.Od teraz mówie wam ze będe pisał wyraźnie :wink: A ta pani tłumacz naprawdę tłumaczyła cicho i niewyraźnie.I sie więcej nie czepiajcie jak pisze!! :wink:

_________________
pucek


           
Post 30 lis 2005, o 17:05
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
MaK(s) napisał(a):
Wrocil, wrocil. Choc przezywalem chwile grozy ;). Az sie upomniec musialem. Maly pikus, ze nie mialbym czym pisac (bo mialem tylko jeden), ale gdybym go stracil... :). Strach myslec. Zastanawiam sie wlasnie nad ramka i powieszeniem go na scianie. Co prawda ja nie jestem takim wielbicielem talentu "Powera" jak jego forumowy sobowtor, Nicki_Pedersen (a teraz takze polowa forum :P), ale cenna pamiatka. Pokaze dzieciom (jak doczekam :D).


juz Ci zapowiedzialem ze Cie napadne w celu odbica długopisa ;-)

apropo konferencji, to faktycznie czegos brakowało. nie czesto sie zdarza ze umowe podpisuje eks mistrz swiata. mam nadzieje ze czesc przekonała sie, ze to nie jest cham i prymityw za jakiego sie go uwaza. Myśle Mak(s), ze Nicki nie rzucał słow na wiatr z jazda w parze itd, istotny element sam podkreslił. ciezko z kims ustawiac w pare gdy startuje sie kilkanascie razy w seoznie. nie zna ludzi itd, w Angli wyglada to inaczej, w Szwecji jezdzac kilka lat w Smedernie tez chłopaki bardzo dobrze znali sie nawzajem. Szkoda, ze Nicki nie bedzie mogł przyjezdząc dzien wczesniej , Eastbourne rozgrywa bowiem mecze w soboty stad tez nawet nie zadawalem mu tego pytania. dlatego wazna odpowiedzia dla mnie było, czy przyjedzie przed sezonem na treningi. odpowiedz mnie usatysfakcjonowała.


a z dziennikarzami? rozumiem to co piszesz itd, ale jak jest cisza trza cos dowalic, nawet glupie: Nicki jak Ci sie podoba w Rzeszowie, no cokolwiek, a nie przyjedza mistrz swiata prosze o pytania i cisza! dla mnie to obciach. wiec przyszlismy na siebie popatrzec z bliska?i nie jade tu po miejscowych, z podobna sytuacja mialem do czynienia w innych miastach. nie zawsze ten ktos ma pozniej czas po konferencji, a gdyby Nicki wypalił - uciekam bo samolot? chyba, ze wczesniej jest ugadany

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 gru 2005, o 00:58
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Obrazek

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 2 gru 2005, o 01:43
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
ciesz sie gushman ze ty masz wszystkie palce u prawej reki, bo w innym przypadku twoj mały nie miałby wielu przyjemnosci na tym swiecie :fuckyou: :banana: :lol: :lol:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 gru 2005, o 01:44
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
spoko, spoko gushman... juz sie doczekac nie moge az Dun odprawi kilku buczokow na inauguracje :) jak dla mnie moze trzymac nawet kierownice nogami :D

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 2 gru 2005, o 02:03
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Heh, lubie tak czasem wrzucic fotke bez zadnego komentarza - cokolwiek bym nie napisal, nigdy tak celnie nie uchwyce tresci zdjecia. Najpierw byl dziurawy kevlar jakiegos rzeszowskiego juniora - skoczyliscie mi do oczu, ze wysmiewam Wasza biede, choc takiego zamiaru absolutnie nie mialem (a gdybym mial, to wzialbym na tapete Wasz stadion). Teraz dorzucilem fote Nickiego, ktorej jeszcze chyba nikt nie wykukal, sadzac ze sie ucieszycie, bo przez Rzeszow plynie wlasnie fala uwielbienia dla tego zawodnika. A tu masz ci los - znowu spotyka mnie przykrosc. A moze to przez to, ze jestem z Tarnowa?

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 2 gru 2005, o 02:20
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Heh, lubie tak czasem wrzucic fotke bez zadnego komentarza - cokolwiek bym nie napisal, nigdy tak celnie nie uchwyce tresci zdjecia. Najpierw byl dziurawy kevlar jakiegos rzeszowskiego juniora - skoczyliscie mi do oczu, ze wysmiewam Wasza biede, choc takiego zamiaru absolutnie nie mialem (a gdybym mial, to wzialbym na tapete Wasz stadion). Teraz dorzucilem fote Nickiego, ktorej jeszcze chyba nikt nie wykukal, sadzac ze sie ucieszycie, bo przez Rzeszow plynie wlasnie fala uwielbienia dla tego zawodnika. A tu masz ci los - znowu spotyka mnie przykrosc. A moze to przez to, ze jestem z Tarnowa?


Dziekujemy ci mistrzu fotografi za wrzucanie fotek. zal ci tej fali uwielbienia? w sumie masz czego. twoj tosiu za rok konczy golloby na bank aut , rempala sam sie rozpije, a koldi wyfrunie. i znowu witaj tarnowska biedo, ktora jest symbolem tego zuzlowo zasciankowego osrodka, wiecznie 2 liga itd , trzabyło kupowac zawodnikow ze Stali Rzeszow by w koncu wytaraskac sie z doła. a najbardziej mnie smieszy szydera z naszego stadionu. dobrze ze wy mieliscie sie czym pochwalic przez długie lata. wałem ziemnym , pozniej schodami betonowymi. i blaszakami w parkingu, ktore sa po dzis dzien. natomiast Rzeszow zawsze słynał ze swojego nietuzinkowego parkingu, granitowego toru itd, podsumowujac Tarnow od zawsze jest zuzlowa wiocha do Rzeszowa. tak jak Torun do Bydzi i schematy sa identyczne. tamtych tez ciagle szlag trafia. sa bardziej agresywni do Tyfusów , bardziej sie pienia na hasło ze Bydzia lepsza itd. wy macie podobnie, my tutaj jak widzisz potrafimy szanowac waszych zawodnikow itd, natomiast u was , sam wiesz jak jest, słoma hamstwo i nic wiecej, ktora probujesz przekopiowac na tym forum, tylko ci sie to nie udaje do konca. a wiesz czemu? bo jestes ciota i nie dowalisz bo nie masz jaj i sie boisz bana. hehe :D

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi