Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 21 paź 2013, o 13:47
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Staram się być obiektywny, jeśli chodzi o Nickiego, ale to co wypisujesz to chyba gorsze przegięcie od tego, co nadal i wciąż opowiadają w C+ nt. tego, jakim to Nicki jest bandytą. Swego czasu dyskutowałem tutaj z fanem Karola 'Kozaka' Barana i odpuściłem, więc w tym przypadku nie zamierzam już niczego udowadniać, a wszystko co miałem do napisania nt. Nickiego napisałem powyżej.

Przypominam, że Nickiego wyszarpaliśmy Bydgoszczy (która poleciała z nami), bo zawodnik ten z zeszłorocznym KSMem, oczekiwaniami finansowymi i atmosferą, którą wokół siebie tworzy jest mocno dyskusyjnym pomysłem. Kluby walczące o coś więcej, niż utrzymanie zatrudnieniem Nickiego nie są i nie były zainteresowane.

EDYTA: I jeszcze w uzupełnieniu - kolejny, co się nie zna:

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39249 ... orszym-t/4


           
Post 22 paź 2013, o 04:29
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
no jesli wiesz cos o zuzlu to Czekanski nie jest zadnym autorytetem. iwdac posilkujesz sie tylko sf.pl i Twoja wiedza jest juz przeogromna. problemem Pedersena zawsze byl wysoki KSM jesli obowiazywal. tylko dlatego z 10,40 ciezko mu bylo znalezc prace. teraz w Toruniu bedzie jezdzil za taka kase na jaka zaslugiwal ;)

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 22 paź 2013, o 09:03
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sie 2008, o 20:15
Posty: 27

Zobacz profil 
Może nie będzie jeździł w Toruniu jak KSM będzie dalej. Robi, zgadzam się z Tobą co do Pedersena ale jak to się stało że jesteś takim psycho-fanem Nickiego? Większość postów w tym temacie jest Twoja :lol:


           
Post 23 paź 2013, o 17:08
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Swego czasu dyskutowałem tutaj z fanem Karola 'Kozaka' Barana i odpuściłem

:shock:

Jak można nazywać dyskusją coś, co polegało na tym, że próbowałem wytłumaczyć ci znaczenie słowa "kozak"? Jeśli dobrze pamiętam, to ta "dyskusja" zakończyła się w momencie, gdy kozakiem nazwałeś Hampela (do dziś krwawią mi oczy po przeczytaniu takiego absurdu).

sln napisał(a):
Marność panie Pedersen, marność. Zabawnie wyglądał dziś przeraźliwie wolny Duńczyk i tak próbujący wozić rywali po deskach. Nawet Blondyna zrobił go jak chciał. O sytuacji z Kłapouchym już nie wspominając.

Przypomnieć w tym momencie należy też bieg z IME, gdzie jechał z Walaskiem i na I wirażu pojechał z nim jak totalnym ogórem (nie mylić z Jędrzejakiem, wiadomo). Oczywiście Grzesiu (nie Grzegorz) po biegu wielkie pretensje, bo wiadomo, że NO NIE MOSZNA TAK JEŚCIĆ!!!1111jeden

Ritchie napisał(a):
Nie piszę tego, żeby wskazywać Nickiego jako głównego winowajcę spadku, ale jako współwinowajcę w zbliżonym stopniu do Okonia, Pavlica, Lamparta i całej reszty (poza Grzesiem) ;)

NO PEWNIE.

Bo już odbijając od absencji Pedersena w którychś tam meczach, to dwa NAJWAŻNIEJSZE mecze sezonu SPARTOLIŁ WALASEK, który w meczu z Zieloną Górą na OSTATNIM WIRAŻU sam z siebie ZGASIŁ SOBIE SILNIK. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teraz weź i znajdź mi jakiegokolwiek innego zawodnika, który odj*bał kiedykolwiek taką akcję. No chyba jedynie jakiś szkółkowicz, albo typ świeżo po otrzymaniu licencji. A tu gość, dla którego był to 21 sezon ligowy w karierze robi coś takiego W TAKIM MECZU, PRZY TAKIEJ SYTUACJI W TABELI. :lol:

Przypominam również o DECYDUJĄCYM meczu w Bydgoszczy, gdzie Grzesiu, który jeździł tam przez dwa sezony, robi 8 punktów w 6 startach, przy 14 (w 5 oczywiście - z litości nie wspominam o genialnej taktyce i braku szóstego startu nura) Pedersena.



Napiszę więc raz jeszcze. Wyciągnijcie co niektórzy język z dupy <kreśli>Walaska</kreśli> Grzesia, bo przez to lizanko nie widzicie co się dzieje dookoła.

_________________
Obrazek


           
Post 23 paź 2013, o 22:06
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8376

Zobacz profil 
Chcecie szukac winnych, to popatrzcie na postawe w tych decydujacych meczach (w Bydgoszczy, u siebie z ZG i we Wroclawiu) Okoniewskiego, Pavlica, Lamparta, a winnych znajdziecie. Okon pojechal w jednym z tych meczow na porzadnym poziomie i tyle mozna o tej trojce dobrego powiedziec.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 24 paź 2013, o 09:40
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Jeśli popatrzymy na zawodników przez pryzmat oczekiwań im stawianych przed sezonem (i zużytego KSMu), to Nicki nie wypełnił tych oczekiwań w stopniu +/- równym Okoniowi i Pavlicovi (nikt rozsądny nie miał jakichkolwiek oczekiwań wobec Lamparta). Pedersen, jako jedyny zawodnik w nowoczesnej historii speedwaya systematycznie OLEWAŁ klub w Polsce i wybierał starty w GP, co skończyło się bardzo kiepsko, bo w GP niczego nie zwojował, a drużyna poleciała z ligi. ŻADEN zawodnik w innym klubie nie pozwolił sobie na takie postępowanie.

A jeśli czepiamy się pojedynczych biegów, to gdyby Nicki nie dał się objechać jak pizd@ Troyowi we Wrocławiu (lub chociaż wykonał nurka), to byśmy się utrzymali (GRZESIU ten bieg wygrał) ;)

Reasumując, nie ma jednego powodu spadku - zapi@przyli wszyscy, z trenerem i prezesem włącznie i suma tych zapi@przeń złożyła się na spadek. Nicki Pedersen dołożył do tego swoją cegiełkę ;)


           
Post 24 paź 2013, o 14:39
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2003, o 17:08
Posty: 2485

Zobacz profil 
Ritchie napisał(a):
Reasumując, nie ma jednego powodu spadku - zapi@przyli wszyscy

No i z tym się mogę zgodzić, a nie:

Ritchie napisał(a):
Nie piszę tego, żeby wskazywać Nickiego jako głównego winowajcę spadku, ale jako współwinowajcę w zbliżonym stopniu do Okonia, Pavlica, Lamparta i całej reszty (poza Grzesiem) ;)

bo wtedy beka.

_________________
Obrazek


           
Post 12 lis 2013, o 23:47
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
dziwota. Nicki Pedersen tak szkalowany na syfach jest wybrany do "5" najlepszych ligowcow w sezonie 2013 :D wytlumaczy mi to ktos? :P czy dalej bedzie jak te owce?

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 13 lis 2013, o 12:01
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 6 lip 2003, o 11:35
Skąd: z I łuku | Rzeszów
Posty: 2251

Zobacz profil 
Wytlumaczenie:

Mial bardzo wysokie srednie biegowe w ekstralidze i elitserien ;)

_________________
MPF - Marma Psycho Fans !
Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć
przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.


           
Post 13 lis 2013, o 16:11
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jeszcze nie podpisał, a w Lesznie już go akceptują... :lol: :lol: :lol:


           
Post 13 lis 2013, o 16:24
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sie 2004, o 00:30
Skąd: RzEsZóW
Posty: 2256

Zobacz profil 
Zmienią zdanie natychmiast o 180 stopni jak poleca z ligi :D


           
Post 13 lis 2013, o 16:34
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
Do pary z Ballym pod 10/2 jak znalazł ;)


           
Post 17 lis 2013, o 13:56
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Nicki raczej w Toruniu, znowu bedzie z Gallopem :P :P :P :P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 20 lis 2013, o 14:29
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 kwi 2005, o 21:19
Skąd: Rzeszów
Posty: 798

Zobacz profil 
Nicki Wybrał Leszno

http://espeedway.pl/news,nicki_pedersen ... 70,12.html


           
Post 20 lis 2013, o 14:57
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 11 gru 2005, o 01:46
Skąd: Rz-ów => Wa-wa
Posty: 3921

Zobacz profil 
A tor mu nie będzie przeszkadzał, taki plastelinowy? ;)


           
Post 20 lis 2013, o 21:12
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 kwi 2006, o 15:29
Skąd: przybyszówka
Posty: 2646

Zobacz profil 
kibice z leszna juz go kochaja :lol:

_________________
"Obrazek

Chcemy dialogu z Rosją, taką jaka ona jest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=5DxhXflwC8I

OSTAFA NIE CZYTAM


           
Post 22 lis 2013, o 23:37
 Re: Nicki "Power" Pedersen - Rzeszów 2013
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 17 lut 2010, o 11:47
Skąd: Lasy lisciaste
Posty: 1506

Zobacz profil 
Zadecydowal zarzad w Toruniu, ktory zdecydowanie popieral transfer Emila niz Dzika. Karkosik pragnal Nickiego :mrgreen:
Jestem ciekaw komentarzy jak Nicki im walnie pierwszy komplet lub wygra i mecz w 15 biegu:P

_________________
Ale nie może być inaczej, jeśli w zarządach siedzą laicy, którzy mają jeszcze gorszych doradców. W naszych klubach robi się jakieś małe biznesy, zamiast myśleć o wyniku sportowym. Wiem, narażam się teraz w klubach i będzie mi trudniej znaleźć pracę. Ale mam to w du… Ja stawiam sprawę jasno. Jako trener mam osiągać dobre wyniki sportowe i choćby po trupach, ale swoje wojny będę wygrywał.


           
Post 27 lis 2013, o 20:47
 Re: Nicki "Power" Pedersen
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 lip 2008, o 10:44
Skąd: Borek Stary/Rzeszow
Posty: 436

Zobacz profil 
Masakra co to się dzieje;) nie dość ze Nicki podpisuje kontrakt z Unia na tor której osrał się wyjechać to jeszcze obiecuje jeździć para, bo.....nagle liczy się drużyna hahahaha;) Ahhhh niemoge się doczekać tej jazdy para w przyszłym sezonie;)

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/40044 ... ie-druzyna

_________________
Najwazniejsze by walczyc!!


           
Post 13 gru 2013, o 12:50
 Re: Nicki "Power" Pedersen
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 8 mar 2008, o 23:49
Posty: 718

Zobacz profil 
Nicki I Kenio przyjechali do Leszna nagrywać kolędę z kolegami z drużyny i uczestniczyć w "Dniu z Unią Leszno" :roll: Świat staje na głowie, a kiedyś tylko faktury potrafili wystawiać...


           
Post 11 sty 2014, o 18:59
 Re: Nicki "Power" Pedersen
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 14:50
Skąd: Rzeszów
Posty: 2715

Zobacz profil 
Czy ktoś jest w posiadaniu tej miniaturki/zdjęcia/grafiki na której Nicki poprawia sobie kask (biały o ile pamiętam) i ma wzrok "zabójcy" ? :P ;)

jeśli tak to mógłby tu je wrzucić lub podlinkować?

K2 Ty na pewno masz to zdjęcie gdzies w archiwach :D

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 138, 139, 140, 141, 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi