Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 27 lis 2005, o 11:38
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
madelaine napisał(a):
no ja z tym Panem wiaze wielkie nadzieje

Ale to nie kącik matrymonialny :D (joke)
Jestem troszkę w szoku - 10 tys. Euro za podpis to w porównaniu do żądań Walaska, Ułamka czy Kołodzieja śmiech :!: (to 10 razy mniej niż żądają np. Kasprzaki :!:). Mistrz świata jest zadowolony ze stawki (za podpis), za którą ciężko byłoby zakontraktować zawodników lepszych niż wspomniani przez Kezmana Kowolik czy Jurczyński. Dobrze się stało, że ta kwota podana została do publicznej wiadomości, bo po raz kolejny została obnażona paranoja płacowa polskiego żużla.

_________________
Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 12:00
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 4 sie 2004, o 10:42
Skąd: RZESZÓW
Posty: 109

Zobacz profil 
WItajcie :) MIałem cichą nadzieje że to właśnie Nicki Będzie żużlowcem naszej Stali i jak się okazało po raz kolejny nadzieja nie koniecznie jest matką głupich :D :wink: obiło mi się gdzieś o uszy że Kasprzak chce za podpisanie kontraktu 100 tyś PLN a Nasz Nicki zainkasował 10tyś euro co w przeliczeniu na Polskie wynosi ok 40 tyś PLN Widać różnice?? :evil:

NICKIEGO MAMY NA MISTRZA POLSKI CZEKAMY :) :D :D :D


           
Post 27 lis 2005, o 12:32
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 maja 2005, o 11:00
Posty: 229

Zobacz profil 
Funfell napisał(a):
w koncu maja podobne temperamenty :D

hehe nie...
Jedna zasadnicza roznica... Nicki tyle nie pije:D


           
Post 27 lis 2005, o 12:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Jest jeszcze jedna dość spora różnica pomiędzy nimi,Nicki jest profesjonalistą a Baran pseudozawodowcem z wątpliwym talentem.


Ostatnio edytowano 27 lis 2005, o 14:44 przez SADAM18, łącznie edytowano 1 raz

           
Post 27 lis 2005, o 13:47
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
Sadam dokladnie hehe :D
Nie zdziwię się jak Pedersen w ogole nie zwróci uwagi na Barana, ze to ten ktory chcial go lac :D
Mysle ze o Pedersena mozemy byc absolutnie spokojnym. Mozna zaryzykowac ze to najlepszy ligowiec świata (biorąc pod uwage srednie biegowe z najlepszych lig). Powiem odważniej - moim zdaniem będzie najlepszym zawodnikiem ekstraligi 2006. Jedynym ktory moze mu popsuc szyki bedzie Andreas Jonsson. Takie jest moje zdanie :>
Jesli chodzi o stronę finansową. Przyjmując ze te ploty o 10tys euro za podpis i 500euro/pkt są prawdziwe to Power będzie okolo połowę tanszy niż Walasek. Jesli zdobędzie jakies 230 punktow w sezonie to zarobi okolo 0,5mln złotych. Trzeba dodac jeszcze pieniądze za sam przyjazd ale wiele ta kwota nie wzrosnie. Tymczasem Walasek życzyl sobie za sam podpis kwoty rzędu 300-400 tysiecy.


           
Post 27 lis 2005, o 15:04
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Jest tak jak pisal micson, tzn takie a nie inne niskie koszty utrzymania Powera. Haczyk jest gdzie indziej - MARMA zostala jego sponsorem w GP - oto wlasnie powod takiej a nie innej ceny Nickiego dotyczacej jego startow w lidze ;)

kezman napisał(a):
Myślę, że Jurczyńskiego i Kowolika udałoby się zakontraktować... ;)

Ale tam wyraznie bylo napisane, ze chodzi o zawodnikow na 10 pkt ;) a Ci dwa w e-lidze nawet we dwoch tyle nie gwarantuja :D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 18:16
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 19 lip 2005, o 22:13
Posty: 21

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
ja z ocena Pedersena poczekalbym do 3-4 kolejki i wtedy mozna mowic czy i jak duzym wzmocnieniem jest dunczyk i czy za te pieniadze niewarto bylo sciagnac 2 solidnych krajowych zawodnikow ktorzy sa w stanie przywozic 10 pkt na mecz, Niki jest zawodnikiem ktory jezdzac w ZKŻ-cie raz zdobywal 9 a raz 15 a taki zawodnik wg mnie powinien wszedzie zdobywac po te 12 pkt
jak bedzie jechal w parzez Maxem albo Nicholsem to na pewno nie bedize zdobywal 15 punktow :D, bo ponoc obydwaj juz podpisali kontrakty...


           
Post 27 lis 2005, o 18:23
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
m4t3u5z napisał(a):
Grzyniu napisał(a):
ja z ocena Pedersena poczekalbym do 3-4 kolejki i wtedy mozna mowic czy i jak duzym wzmocnieniem jest dunczyk i czy za te pieniadze niewarto bylo sciagnac 2 solidnych krajowych zawodnikow ktorzy sa w stanie przywozic 10 pkt na mecz, Niki jest zawodnikiem ktory jezdzac w ZKŻ-cie raz zdobywal 9 a raz 15 a taki zawodnik wg mnie powinien wszedzie zdobywac po te 12 pkt
jak bedzie jechal w parzez Maxem albo Nicholsem to na pewno nie bedize zdobywal 15 punktow :D, bo ponoc obydwaj juz podpisali kontrakty...



Max z Nichollsem ????? :roll:
Cos mi sie nie wydaje........

_________________
Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 18:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
cytat:
Nie oczekujcie od Nickiego, aby byl taka maszynka do robienia punktow, jaka byl
Max w I lidze. Jestem przekonany, ze choc raz zdarzy mu sie zejsc ponizej "dychy".
Pamietajcie jednak wtedy o wielu dobrych meczach, ktore zapewne pojedzie w barwach
Stali.


tez tak sadze. ponizej 10 zejdzie.

cytat:
Jesli ktos ma wyniki trojmeczu mlodziezowego ze Niemcami i Dania z 1994 z Rzeszowa,
prosilbym, aby sprawdzil, czy Power przypadkiem tam rowniez nie startowal.


nie jechał.

widze, ze dobrze sie przyjeła ksywa Power, ktorą wymyslił mój serdeczny druch z Tarnowa znany w swiecie isq - Loram, na marginesie: kolejny Czub na punkcie Duna. 8-)

moze zagadac z Nickim, ze tutaj jest tak nazywany i jak mu sie podoba? super sprawa jesli ta ksywa poszla by w swiat. bo pasuje do niego.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 lis 2005, o 19:15
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
a Ty nicki wreszcie nie będziesz musiał sie bujac po Szwecjach Daniach, zeby móc zobaczyc w akcji Powera :wink: :P Bedziesz miał go co 2 tyg. tak blisko jak nigdy dotąd :wink:

Pzdr.

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lis 2005, o 19:50
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
a Ty nicki wreszcie nie będziesz musiał sie bujac po Szwecjach Daniach, zeby móc zobaczyc w akcji Powera :wink: :P Bedziesz miał go co 2 tyg. tak blisko jak nigdy dotąd :wink:

Pzdr.


taa , to by sie zgadzało. poza tym juz nie widze dla siebie miejsca na tym forum, jakos nudno sie zrobiło i mało ciekawie. juz wczesniej czulem sie wypalony, bo pisalem w zasadzie tylko o Nickim, a teraz to juz w ogole nie ma sensu :nie:

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 lis 2005, o 20:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
Kamil napisał(a):
a Ty nicki wreszcie nie będziesz musiał sie bujac po Szwecjach Daniach, zeby móc zobaczyc w akcji Powera :wink: :P Bedziesz miał go co 2 tyg. tak blisko jak nigdy dotąd :wink:

Pzdr.


taa , to by sie zgadzało. poza tym juz nie widze dla siebie miejsca na tym forum, jakos nudno sie zrobiło i mało ciekawie. juz wczesniej czulem sie wypalony, bo pisalem w zasadzie tylko o Nickim, a teraz to juz w ogole nie ma sensu :nie:


heheh :wink: nie ma juz przed kim Powera bronić, sami teraz jego wielbiciele :D :D

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lis 2005, o 20:39
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
widze, ze dobrze sie przyjeła ksywa Power, ktorą wymyslił mój serdeczny druch z Tarnowa znany w swiecie isq - Loram, na marginesie: kolejny Czub na punkcie Duna.


No, no. :wink: Można do tego dość czytając jego wpisy na forum Tarnowa. Cytował nie będę... :?

P.S Nicki musisz sobie znaleźć nowego kontrowersyjnego zawodnika :wink:


           
Post 27 lis 2005, o 20:45
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP

Dołączył: 7 kwi 2004, o 22:21
Posty: 1247

Zobacz profil 
Cytuj:
P.S Nicki musisz sobie znaleźć nowego kontrowersyjnego zawodnika

Pawła Hliba :lol:
Ps.Sory ze nienatemat


           
Post 27 lis 2005, o 20:45
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
kezman napisał(a):
P.S Nicki musisz sobie znaleźć nowego kontrowersyjnego zawodnika :wink:


no juz od dawna powaznie myślałem o Sebie Ułamku, ale musze poczekac, bo byc moze i on zawita do Rzeszowa. wtedy mi zostanie Piotrek Protasiewicz. w sumie to moze juz zaczme pikiete. naprawde Piotrek jest dobry i gotow jestem założyc sie o kolejnych 10 pian ze wywalczy medal w GP.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 27 lis 2005, o 20:58
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 sie 2004, o 14:43
Skąd: Dampf Kraft Wagen
Posty: 2285

Zobacz profil 
"Nicki" - jesteś niczym "Wielki Szu"! Założył bym się z Tobą, ale mnie to nie rajcuje... Choć piweczko lubię, ale i c
P.S. Mam nadzieję, że Cię tym nie uraziłem, bo nie miałem wcale takiego zamiaru, ale jeśli tak - to sorry.o do P-P nic nie mam!


           
Post 27 lis 2005, o 21:33
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
kezman napisał(a):
P.S Nicki musisz sobie znaleźć nowego kontrowersyjnego zawodnika :wink:


no juz od dawna powaznie myślałem o Sebie Ułamku, ale musze poczekac, bo byc moze i on zawita do Rzeszowa. wtedy mi zostanie Piotrek Protasiewicz. w sumie to moze juz zaczme pikiete. naprawde Piotrek jest dobry i gotow jestem założyc sie o kolejnych 10 pian ze wywalczy medal w GP.


nie kumaty jestem (choroba) ale mysle, ze to są jakies jaja :lol: :lol: :lol: tylko brak mi tu ikonek :P :wink:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 27 lis 2005, o 22:04
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Kamil napisał(a):
Nicki_Pedersen napisał(a):
kezman napisał(a):
P.S Nicki musisz sobie znaleźć nowego kontrowersyjnego zawodnika :wink:


no juz od dawna powaznie myślałem o Sebie Ułamku, ale musze poczekac, bo byc moze i on zawita do Rzeszowa. wtedy mi zostanie Piotrek Protasiewicz. w sumie to moze juz zaczme pikiete. naprawde Piotrek jest dobry i gotow jestem założyc sie o kolejnych 10 pian ze wywalczy medal w GP.


nie kumaty jestem (choroba) ale mysle, ze to są jakies jaja :lol: :lol: :lol: tylko brak mi tu ikonek :P :wink:

Protasiewicz to chyba najbardziej znienawidzony zawodnik przez Drozda ;) ba! on go chyba nawet za zawodnika nie uwaza :D:D

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 23:40
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
"Nicki_Pedersen" skoro masz taka moc to prosze cie przywdziej teraz nick Scott Nicholls :D Moze sie uda i bedzie startowal u nas od 2006 roku ;)

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 28 lis 2005, o 02:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
CzarnyOlek napisał(a):
"Nicki_Pedersen" skoro masz taka moc to prosze cie przywdziej teraz nick Scott Nicholls :D Moze sie uda i bedzie startowal u nas od 2006 roku ;)


sęk w tym, ze po tych andrzejkach to we mnie w ogole mocy nima. :roll: jestem jak Pepeta. a o skłąd mysle można byc spokojnym. juz wczesniej przy okazji Nickiego pisałęm, ze jestem spokojny i nie goraczkuje sie. o rzeszowskim klubie w polsce i nie tylko mowi sie naprawde bardzo dobrze. to wazny atut w roznowach z kimkolwiek. zawodncy zawracaja na to uwage, gdyby nie wyjatkowa oferta zielonej i aspekty przywiazania itd Walach bylby u nas, ale dobrze, ze go nie ma. jzu wczesniej mowilem o tym ze Grzesiek ma 30 lat i zaczyna nabijac kabze.(nie pamietam gdzie to pisalem moze komus na gg) juz nie walczy jak dawniej. jest znany w swiatku, bez problemow zalatwia sobie starty tam i owdzie jest doswiadczonym zawodnikiem , i wie jak sie w tym wszystkim odnalesc. byl doslownie wszedzie. w tym roku gdzie nie zajechałem na zawody to sie witam z Grzeskiem. mecz palyoof w bydzi dobitnie mnie przekonał tego czego sie spodziewalem. to nie jest lyder, plus kasiora jaka chce, mówiłęm NIE dla Walaska. takim bez watpienia jest Ruuuuune Holta. Z Ryska jest pieron.
Scott Nicholls? kto wie, moze przyjdzie . dla zuzlowca takiej klasy bardzo wazna jest ilosc spotkan gwarantowanych. rozmawiałem ze Scottem o Polsce., mówil, ze długo tu nie jezdzil i chciałby podjac wyzwanie udowodnenia ze jest swietnym zawodnikiem. podkresla , ze dobrze mu w Angli , ale w czasie rozmowy pojawiały sie grymasy na twrzay w kontekscie Polski, wie ze mu nie szlo do konca dobrze, przyczyny ogólnie znane: nieodpowiedni sprzet na te tory. ale Hot Scott sie rozwija pod katem takich torow, bo w Angli jzu od kilku lat umie wszystko. poza tym to uroczy i przemiły gosc, miałyby za kim panienki biegac. :D dla mnie fajnym wyznacznikiem Scotta na dlugasach co roku jest Prilba. i mozna zauwazyc roznice. w tym roku nawet wygral objezdzajac pieknym atakiem Nickiego w finale. o akcjach w gp nie wspomne. dla mnie cudowna sprawa byla by jazda trio: Nicki, Scott, i Mikael , i Gushman moze pisac sobie co chce , ale z ta trojka jestesmy w stanie zdobyc moscice 8-)

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: objt i 19 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi