Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 26 lis 2005, o 13:15
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 gru 2002, o 23:43
Posty: 26

Zobacz profil 
Jasiek oczywiście masz rację, bieg wygrał Svab drugi był Piotrek, a trzeci Nicki. Moja pomyłka :) Choć jak sobie przypomne jak Piotrek kleił wtedy krawężnik żeby go Nicki nie przeszedł to aż mnie dreszcze przechodzą... Piekny mecz, choć później przegrany, bo Zielonka się przełożyła. Ktoś mówił, że Tarnów jest do objechania...... :D Szydera panowie, wiem że niektórzy ludzie z Tarnowa są jacy są, ale jakby był mecz na początku sezonu z Tarnowem w Rzeszowie i jesli by przyjechali w składzie taki jaki podał Gushman to ja bym chciał widzieć u nas 40 pkt. Wierzę w naszych, ale trzeba przyznać klasę rywalowi który jest piekielnie!! mocny. Jednak wiara czyni cuda. Zresztą poczekajmy do końca okresu transferowego. pozdrawiam:)


           
Post 26 lis 2005, o 13:21
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Ktos na brytyjskim forum donosi, ze Scott jest nasz

Pewnie ma numer gg Scotta, to wie :lol: .


gushman napisał(a):
Jak dla mnie, z Tarnowem w tym skladzie, w walce o mistrzostwo jest juz pozamiatane.

gushman napisał(a):
Jakim cudem chcesz objechac Tarnow w skladzie
Rickardsson
Kolodziej
T. Gollob
M. Rempala/J. Gollob
Nicholls
Hlib
Zielinski/Dzik/Ciesielski

gushman napisał(a):
Oczywiscie zaraz mi dojedziecie, ze cuda sie zdarzaja. I pewnie jakis sie w sezonie trafi. Ale koniec koncow Unia bedzie mistrzem.


Każde zwycięstwo z takim zespołem byłoby cudem? Mocne słowa.
Może ja za mało w Berlinie na żużlu byłem i się nie znam, ale takie stwierdzenie, szczególnie, na długo przed sezonem, jest dość ryzykowne. A co to maszyny jakieś są? Już wiesz jak będa sie prezentować za rok?



Cytuj:
J.K Znaczy, staram sie normalnie jechac


Ciekawe od kogo sie tak gadać nauczył? :wink: :D :D


A co do Nickiego. Jestem wręcz wniebowziety, że podpisał. Można się o nim rozpisywać, ale filmik z Tarnowa, ukazuje wszystko bez słów. Taki jest Power.
I like it.


           
Post 26 lis 2005, o 13:37
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Tak jak zauwazylem wczesniej - bedziecie teraz co sil dopatrywac sie slabych punktow w skladzie Unii, pesymistyczne dla nas scenariusze beda sie mnozyc w tempie geometrycznym. Oczywiscie przy zalozeniu, ze cala liga pojedzie na najlepszym na swiecie sprzecie, z zerem defektow przez caly rok, z "sezonami konia" wszystkich zawodnikow "drugiego garnituru".
Ale jest tez troche racji w tym, ze takie przepychanie sie na slowa jest bez sensu. Pozniej na torze wszystko pojdzie swoim torem i cokolwiek by tu nie napisano - nie wplynie na faktyczne wydarzenia. Ale fajnie tak juz w listopadzie cieszyc sie z przyszlego zlota. :)

PS A Koldi powiedzial "znaczy" a nie " 'naczy". :D Widac, ze wyksztalcony z niego czlowiek.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 26 lis 2005, o 13:40
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 gru 2002, o 00:36
Skąd: Z baru obok
Posty: 559

Zobacz profil 
Jak poinformował "Przegląd Sportowy", Nicki Pedersen - były żużlowy mistrz świata - podpisał kontrakt z beniaminkiem Ekstraligi Marmą Polskie Folie Rzeszów.
Podobno za podpis pod kontraktem Duńczyk zainkasował 10 tysięcy euro.
Pawda to ?

http://sport.onet.pl/1020839,0,0,wia,12 ... plina.html

Ale to onet więc... :D


           
Post 26 lis 2005, o 13:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:56
Skąd: rzeszów
Posty: 473

Zobacz profil 
a ja wole MAX_a...

_________________
joo


           
Post 26 lis 2005, o 13:49
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Przypominam, że jest to temat o Nickim Pedersenie, a nie o unii tarnów. Za kolejne wpisy off topic będą ostrzeżenia.


           
Post 26 lis 2005, o 14:39
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 18:30
Posty: 2654

Zobacz profil 
Witam
Coz. Nie ukrywam, ze bardzo sie ciesze z podpisania kontraktu z Pedersenem. Nie dalo sie zakontraktowac lepszego obcokrajowca niz Power. Juz sobie wyobrazam show z Nickim w roli glownej na naszym torze :) Jego pojedynki z Rickardssonem, Crumpem, czy Adamsem :) Dosc przyjemnie zapowiada sie nasz sklad na nowy sezon. Dobrze, ze jest Darek, Maciek. Teraz tylko sfinalizowac sprawe z Maxem. Zobaczycie, ze naszym wielkim handicapem beda juniorzy. Zwlaszcza w Miesiacu upatruje czarnego konia na nowy sezon. Teraz jestem juz przekonany, ze najgorzej nie bedzie. Kazdy mecz w ekstralidze bedzie bardzo ciezki. Trzeba wygrywac przedewszystkim u siebie i mysle, ze Nicki nam tutaj pomoze :)

Ze strony Marmy PF podpisanie kontraktu z Pedersenem bylo wg mnie swietna zagrywka. Samo nazwisko Dunczyka, bylego mistrza swiata bedzie dodatkowa grupe "kibicow" przyciagac na stadion, a umowa sponsorska i reklamowa w SGP powinna zaprocentowac.

Nicki czekamy :)

_________________
Sveriges Radio P3


           
Post 26 lis 2005, o 15:45
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 wrz 2005, o 18:56
Skąd: Rze
Posty: 47

Zobacz profil 
Nickiego osobiście średnio daze sympatią, ale fakt faktem bardzo dobry i waleczny zawodnik. Jeszcze przedłużyć kontrakt z Maxem i takim małym marzeniem jest jeszcze Jędrzejak, ktorego jazde podziwiam :)


           
Post 26 lis 2005, o 15:47
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 23 sty 2005, o 21:47
Skąd: czudec
Posty: 236

Zobacz profil 
Ma ktos moze fotki Nickiego bo chce sobie go wrzucic na tapete


           
Post 26 lis 2005, o 15:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 cze 2005, o 22:34
Skąd: Rzeszów
Posty: 85

Zobacz profil 
Nie wiem czy to prawda co piszą w Przeglądzie Sportowym ale podobno nasz Nicki zgarnął 10tys. euro za podpis pod kontrektem.Wynika z tego że nasz klub wyrasta na ligowegon krezusa. :wink:


           
Post 26 lis 2005, o 15:59
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
Maciek2 napisał(a):
Ma ktos moze fotki Nickiego bo chce sobie go wrzucic na tapete


A co masz bana na google? ;)

KLIK

_________________
Obrazek


           
Post 26 lis 2005, o 21:36
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 27 cze 2005, o 15:19
Skąd: Nowe Miasto
Posty: 94

Zobacz profil 
ciesze sie ze kto dobry przyszedl do nas
moze jeszcze kilka transferow i o podium bedziemy walczyc :P


           
Post 26 lis 2005, o 22:02
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 10 lis 2005, o 12:20
Skąd: Przybyszówka
Posty: 3

Zobacz profil 
gushman hehe nom tylko że troche ten skład co podałes to fikcyjny jest bo CHLIBA nie macie i Nichollsa tez nie (bo my go bedziemy mieć) :twisted: a Jacek Strzykawa Gollob albo M.Rempała wcale nie gwarantują że w kazdym meczu bedą przywozić pewne pkt :peace: no to ten ==> :arrow: :tuptup:


           
Post 26 lis 2005, o 23:17
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów
Posty: 387

Zobacz profil 
a ciekawe jak beda sie ukladaly relacje na lini karol - nicki ( przy zalozeniu ze karol zostanie), pamietacie jak ktoregos to roku doszla do malego sporu na tej lini w parku maszyn? :D choc ja mysle ze obaj sie polubia....w koncu maja podobne temperamenty :D


           
Post 26 lis 2005, o 23:25
 
Junior
Junior

Dołączył: 8 lis 2004, o 11:06
Skąd: rzeszow
Posty: 144

Zobacz profil 
Tak beda sie kochac heheheheh

bardzo dobrze ze nicki jest w rzeszowei (osobiscie nie przepadam za nim) na pewno wiele od niego sie nauczyc mozna jak podchodzic do zuzla - przyda sie to np Baranowi heheh pozdro :)


           
Post 27 lis 2005, o 00:16
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 24 sty 2005, o 00:30
Posty: 181

Zobacz profil 
Degon napisał(a):
Tak beda sie kochac heheheheh

bardzo dobrze ze nicki jest w rzeszowei (osobiscie nie przepadam za nim) na pewno wiele od niego sie nauczyc mozna jak podchodzic do zuzla - przyda sie to np Baranowi heheh pozdro :)


Znasz go osobiscie? no no :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 03:04
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 10 lip 2003, o 16:04
Skąd: rzeszow
Posty: 190

Zobacz profil 
widze ze na forum panuje huraoptymizm ja z ocena Pedersena poczekalbym do 3-4 kolejki i wtedy mozna mowic czy i jak duzym wzmocnieniem jest dunczyk i czy za te pieniadze niewarto bylo sciagnac 2 solidnych krajowych zawodnikow ktorzy sa w stanie przywozic 10 pkt na mecz, Niki jest zawodnikiem ktory jezdzac w ZKŻ-cie raz zdobywal 9 a raz 15 a taki zawodnik wg mnie powinien wszedzie zdobywac po te 12 pkt i niepowinno miec to znaczenia czy jezdzi w Rzeszowie Tarnowie Gdansku czy tez Wroclawiu.Doskonalym przykladem takiego zawodnika byl w ukonczonym niedawno sezonie MAX zaraz ktos powie ze to byla 1 liga itp ale wezcie pod uwage to ze Max niebyl mistrzem swiata i niestartuje regularnie w GP.
pozdrawiam


           
Post 27 lis 2005, o 03:54
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Grzyniu napisał(a):
wtedy mozna mowic czy i jak duzym wzmocnieniem jest dunczyk i czy za te pieniadze niewarto bylo sciagnac 2 solidnych krajowych zawodnikow ktorzy sa w stanie przywozic 10 pkt na mecz,

Za te pieniadze, ktore zarobi przez caly sezon Nicki w barwach Stali nie mozna sciagnac nawet jednego polaka na 10 pkt, nie mowiac nawet o dwoch. Moze ktos nie wierzy w to, ale tak wlasnie jest - nasz klub zrobil zloty interes na Pedersenie i kwoty podane przez Przeglad Sportowy nie sa bujda.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 27 lis 2005, o 11:21
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Cytuj:
widze ze na forum panuje huraoptymizm ja z ocena Pedersena poczekalbym do 3-4 kolejki i wtedy mozna mowic czy i jak duzym wzmocnieniem jest dunczyk i czy za te pieniadze niewarto bylo sciagnac 2 solidnych krajowych zawodnikow


Cytuj:
Za te pieniadze, ktore zarobi przez caly sezon Nicki w barwach Stali nie mozna sciagnac nawet jednego polaka na 10 pkt, nie mowiac nawet o dwoch. Moze ktos nie wierzy w to, ale tak wlasnie jest - nasz klub zrobil zloty interes na Pedersenie i kwoty podane przez Przeglad Sportowy nie sa bujda.


Myślę, że Jurczyńskiego i Kowolika udałoby się zakontraktować... :wink:


           
Post 27 lis 2005, o 11:24
 Nicki Pedersen!
Szkółkowicz
Szkółkowicz
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 lis 2005, o 23:29
Posty: 41

Zobacz profil 
no ja z tym Panem wiaze wielkie nadzieje 8-) :D

to chyba w wielkim skrocie tyle.... :twisted:





[glow=blue][/glow]STAL RZESZÓW!STAL!


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi