Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 142  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Nicki "Power" Pedersen - Stal Rzeszów 2024!


Wszystko o Stali Rzeszów

Opcje      Szukaj
Post 28 lis 2005, o 04:40
 
Senior
Senior
Avatar użytkownika

Dołączył: 3 mar 2004, o 04:25
Skąd: Chicago (Strzyzow)
Posty: 339

Zobacz profil 
Wszystko sie zgadza Nicki ale mam taka propozycje dla ciebie. Zebys sie nie nudzil na tym forum to proponuje ci bronic niejakiego Piotra S. :D napewno sie nie bedziesz nudzil

sorry za OT


           
Post 28 lis 2005, o 12:36
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
dobra ostatni wpis na temat bronienia komtrowersyjnych zawonikow. Żeby nie było podejrzen ja ich sobie nie wybieram. jestem za tym i bede bronił tego kogo czuje. napisze tak bez wielkich słow. kiedys broniłem Tomka i byłem jego ogromnym fanem, zwłaszcza w okresie kiedy afery mnozyły sie wokól Tomka i wyleciał z GP. to był piękny okres głebokiej wiary kazdego dnia, ze on jeszcze wróci i siadzie na tron. pońzniej zaczałem kibicowac Cegle i Nickiemu. mówiłęm całkiem poważnie, ze od zawsze czekałem na goscia o takiej mentalności w budowaniu wyniku jak Cegła. jestem pewien, ze ktos nowy za jakis czas pojawi sie, i sam - jak zawsze -nie bede znał momentu kiedy zaczne mu kibicowac, czasem wystarczą jedne zawody i zobacze cos w kolesiu, urzeknie mnie i amen. na razie jest Nicki i jest git.

takze dla frajdy sobie zawodnikow nie wybieram i na pewno nie moze to byc Piotrek S. 8-)

to tyle, bo sie robi bałgan w tym temacie o niejakim Pedersenie Nikim

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 28 lis 2005, o 12:51
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Nie ma się co tak tym przereklamowanym Duńczykiem podniecać. "Power" hehe, chyba "Psycho-Power", a ksywka "flying" to chyba od palenia trawki pochodzi. Wydoi Marmę i pójdzie w œwiat.


           
Post 28 lis 2005, o 12:57
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
załóżmy, ze wydoi. pewnie Baran jezdzi za free. bo chłopak ma gest. tylko nie wiem, po co straszył rok temu, ze odchodzi, sadze ze na pewno nie w celach podbijania stawki. skonczyło sie ciagniecie bonusow na bazie jednego 18. do pracy rodacy.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 28 lis 2005, o 12:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 lip 2004, o 16:28
Skąd: Rzeszów kur*a, królowie południa!
Posty: 1374

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Nie ma się co tak tym przereklamowanym Duńczykiem podniecać. "Power" hehe, chyba "Psycho-Power", a ksywka "flying" to chyba od palenia trawki pochodzi. Wydoi Marmę i pójdzie w �wiat.

tak, a przy tym wykreci najlepsza srednia w elidze i pomoze Stali w spokojnym utrzymaniu sie w elicie...

_________________
Obrazek

Obrazek


           
Post 28 lis 2005, o 13:07
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
załóżmy, ze wydoi. pewnie Baran jezdzi za free. bo chłopak ma gest. tylko nie wiem, po co straszył rok temu, ze odchodzi, sadze ze na pewno nie w celach podbijania stawki. skonczyło sie ciagniecie bonusow na bazie jednego 18. do pracy rodacy.


Coœ się znów Barana czepił? Czep się Kuciapy.
A Nickiego nie lubię, i nic tego nie zmeni. Zawsze będę sceptyczny, co do jego osoby. Œwist nie jest dla mnie autorytetem, ale prawdę o Duńczyku głoœno powiedział.


           
Post 28 lis 2005, o 13:09
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Wydoi Marmę i pójdzie w œwiat.

Takie są prawa rynku, że za "jakość" się płaci. A jeżeli pójdzie w świat, jego sprawa. Nie jest on własnością klubu, lecz zawodnikiem, który podpisał kontrakt na reprezentowanie jego barw, i po jego wygaśnięciu może nawet iść do Wandy Kraków, jego prawo. To tak jakby firmy nie zatrudniały dobrych pracowników gwarantujących, nazwijmy to ogólnie, solidne wykonywanie obowiązków, bo przecież za jakiś czas gość może zmienić pracę, i inwestowały w miernoty, które nic (bądź niewiele) do zaoferowania nie mają. Dla mnie porównanie Nickiego i Barana to jak stosunek totolotka do obligacji. Baran to taki totolotek - kosztuje niedużo, ale prawdopodobieństwo wygranej małe. Nicki to taka obligacja. Kosztuje sporo, ale gwarantuje pewny (bardzo dobry) wynik sportowy. I jak widać nasze Panie M&M(s) wolą pewne inwestycje, bo co jak co, ale Marma zostając sponsorem Nickiego w GP i lidze brytyjskiej wydaje własne pieniądze i liczą, że nie przepadną tak jak w totolotku ....

_________________
Obrazek


           
Post 28 lis 2005, o 14:11
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Wydoi Marmę i pójdzie w œwiat.


Jak większość obcokrajowców, Ameryki nie odkryłeś.


           
Post 28 lis 2005, o 14:17
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 13 lis 2002, o 11:38
Skąd: z wody
Posty: 546

Zobacz profil 
ireneusz napisał(a):
nasze Panie M&M(s)


Nie Panie tylko Pani M.

I kolejny temat zchodzi na boczne tory. Co się tak czepiacie Karola? Kto go tu porównuje do tego zabijaki?
Kompleks macie jakiœ, czy co?


           
Post 28 lis 2005, o 14:19
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 sty 2005, o 03:28
Skąd: Jackrabbit Slim
Posty: 1971

Zobacz profil 
Ważne, by z tym "dojeniem" szło w parze "pasienie" Stali w punkty w Extralidze przez dłuższy niż jeden sezon okres czasu.

Takie reguły gry. Nikt nikomu za darmo kasy nie daje. A jeśli się komuś uczciwie należy, to czemu mieć mu to za złe??

A co to, Andersen, Kasper czy Adorjan za darmo w Stali jeździli?? A jakoś teraz wszyscy ich chwalą i miło wspominają.

Teraz mamy prawdziwą perłę... Nic, tylko chuchać, dmuchać, dopingować...

_________________
www.facebook.com/004band


           
Post 28 lis 2005, o 15:36
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 30 kwi 2003, o 21:45
Posty: 4400

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
ireneusz napisał(a):
nasze Panie M&M(s)


Nie Panie tylko Pani M.

I kolejny temat zchodzi na boczne tory. Co się tak czepiacie Karola? Kto go tu porównuje do tego zabijaki?
Kompleks macie jakiœ, czy co?


Bo drogi kolego, on nie wydoi nikogo, tylko weźmie kase za dobrze wykonaną robote :!: :!: :!: Kasa lezy na torze, punktówke ma wysoką....
A hasła typu wydoi, mozna podpisac pod innego zawodnika, który wział kase przed sezonem, a pojechał jedno wielkie 0 i to mozna nazwac wydojeniem.... :roll:

_________________
Obrazek

https://www.youtube.com/watch?v=hnxX-li ... yczekUwagi


           
Post 28 lis 2005, o 16:33
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 31 maja 2005, o 11:32
Skąd: z wielu miejsc
Posty: 66

Zobacz profil 
Dokładnie Kamil.
Co znaczy wydoi? Przecież jasno znane są zasadny na jakich jeździ, co wyjeździ na torze to jego.
Czym się kolega shark przejmuje. Nicki przywiezie, po parę punktów jak Karol w tym sezonie to i klubu nie wydoi. Kontrakt, wg. oczywiście nieoficjalnych źródeł, ma niewysoki, punktówkę, a i owszem, ale ją trzeba wyjeździć, a nie tylko wziąść kasę na początku sezonu i pokazać później całe nic.
Owszem Nicki ma osobny kontrakt z MPF ale to już osobna sprawa, klubu on tym kontraktem nie wydoi.


           
Post 28 lis 2005, o 16:47
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 27 lip 2005, o 21:05
Posty: 5

Zobacz profil 
mysle ze jesli bedzie jeszcze Max to mamu badzo silna pare obcokrajowców;d;d;d


           
Post 28 lis 2005, o 17:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2003, o 11:14
Skąd: Rzeszów/Nowe Miasto
Posty: 670

Zobacz profil 
Te 500 euro które będzie dostawał za punkt powinien otrzymać tylko wtedy gdy wygra bieg czyli za jedną trójkę dostanie 1500 Euro a jak np będzie drugi bo "pokona" np naszego juniora i jakiegoś przeciętnego zawodnika z innej drużyny to ta wypłata powinna być mniejsza i analogicznie w przypadku trzecie pozycji. Od pokonywania średniaków mamy już zawodników i jeżeli Nicky chce dostawać dużo kasy to tylko i wyłącznie wtedy gdy na to zasłuży czyli gdy bedą 333333333 :D takie mam zdanie na ten temat


           
Post 28 lis 2005, o 17:24
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 17:22
Posty: 4434

Zobacz profil 
SHARK napisał(a):
Co� się znów Barana czepił? Czep się Kuciapy.
A Nickiego nie lubię, i nic tego nie zmeni. Zawsze będę sceptyczny, co do jego osoby.
Cos sie znow Pedersena czepił? Czep sie Barana.
A Karola nie lubię i nic tego nie zmieni. Zawsze będę sceptyczny , co do jego osoby.


:lol:


           
Post 28 lis 2005, o 18:37
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 8 kwi 2005, o 17:59
Skąd: rzeszów
Posty: 101

Zobacz profil 
nie czepiajcie sie POWERA!!!! on jest wporzo wobec naszego klubu wedlug mnie on podpisal taka umowe z nami niby niekorzytsna wedlug ans dla niego w porownaniu do innych zawodnikow jakiej kasy zadaja ale on wlasnie jeszcze ma sponsorska umowe w GP i mopze dltageo na takie rozwiazanie sie zgodzil dostal tam kase i tu kase niby ,mniejsza a on i tak wyjdzie na wielkie PLUS a do karola mam pretensje!!!on nic nie jezdzil wzial kase przed sezonem za nic myslal ze jak mu wyszlo pol sezonu to on jest gwiazda juz i dostanie wielkie pieniadze pomylil sie i teraz sie przekona ze za to coz robil w tamtym sezonie moze nie meic miejsca w klubie!!!! pani marta woli tomka rempale bo on wie kim jest i nie zada kasy za nie wiem za co a karol popelnil blad bo jakby sie tak nie darkl o ta kase moglby byc rezerwowym a tomek z klubu by odszedl a on zostal

TRUDNO PANIE KAROLU TRZEBA POMYSLEC NAJPIERW :| !!!!

_________________
pucek


           
Post 29 lis 2005, o 18:09
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 wrz 2005, o 17:24
Skąd: rzeszów
Posty: 757

Zobacz profil 
a ja sie cieshe zae nicki do nas pzryszedł tworzy sie profesjonalny klub to i zawodnicy beda profesjonalni pokaza takim karolkom za co sie bieze pieniadz w tym sporcie a nie z tawrza rozkaprysionego gównioarza uwazaja ze im sie wiecznie wszytsko nalezy


           
Post 29 lis 2005, o 21:04
 
Trener
Trener
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2004, o 19:58
Skąd: H69
Posty: 2326

Zobacz profil 
Mały zakład bukmacherski: ile razy w ciągu sezonu Nicki wpakuje rywali (lub też naszych) w bandę :?: :lol:
Tak na poważnie to mimo że Pedersen wywozi wszystkich bez wyjątku w bandę to cieszę się że podpisał u nas. Zawsze profesjonalnie przygotowany do sezonu, zawsze posiada szybkie motory. Tylko coś często przeciwnicy chcą go nawalać poza torem :lol: (np. ostatni turniej o Tarczę Cravena gdzie Ułamek chciał mu przylać).

_________________
Obrazek


           
Post 29 lis 2005, o 21:31
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Damian! napisał(a):
Mały zakład bukmacherski: ile razy w ciągu sezonu Nicki wpakuje rywali (lub też naszych) w bandę :?: :lol:

Badzmy przez chwile powazni... zaloz sie ile razy Nicki bedzie pakowal rywali w bandy ale podczas jednego meczu (srednio :> ) :?: :lol:
Ja przegladalem dzisiaj forum Gdańska i widzialem tam wpis kogos z Zielonej Gory gratulujacy nam Nickiego w skladzie. Najbardziej ucieszylo mnie stwierdzenie dementujace pewne mity. Nicki jezdzil zespolowo ale czesto bywalo tak ze: "nie bedzie czekal poltorej godziny na kolege z pary" :lol: Tak wiec panowie rownac szybkoscia motorow do Nickiego :)

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 29 lis 2005, o 22:58
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 22 sie 2003, o 03:40
Skąd: Rzeszów
Posty: 1050

Zobacz profil 
Michael napisał(a):
Nicky chce dostawać dużo kasy to tylko i wyłącznie wtedy gdy na to zasłuży czyli gdy bedą 333333333 :D takie mam zdanie na ten temat

A nie lepiej by było gdyby przywoził 2,2,2,2,2, i pilotował i uczył jeździć Pawła i Dawida??
Moim zdaniem powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za wynik biegu - nie 3-3 tylko 5-1!!
Pozdro

_________________
www.wszoku.pl


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2839 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 142  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi