Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Liga brytyjska


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 19 mar 2005, o 00:05
 Liga brytyjska
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
dzis odbył sie mecz pomiedzy Coventry - gospodarze - a wczorajszymi rywalami Krola Barana, czyli Belle Vue i ku mojemu całkowitemu zdziwieniu wygrali goscie. Kluczem byla znakomita postawa Simona Steada. Swoja droga - to juz najwyższa pora, aby Simon zaczal cos udowaniac nie tylko w brytyjskim speedway'u.

w ekipie bees wg mnie nie zawiodl tylko Martin Smoliński. bardzo ciekaw jestem dalszej przyszlosci Martina na wyspie. to strasznie ambitny i ofensywnie jeżdzacy zawodnik. w ogole Colinowi Prattowi w tym sezonie udało sie zmontowac bardzo ciekawa ekipe.

zawody odbyły sie z serii Airtrek Trophy.

1. Andreas JONSSON 2, 2, 3, 1
2. Morten RISAGER F ex, 1*, 2, 0
3. Rory SCHLEIN 1, 3, 2, 1*
4. Chris HARRIS 0, 1, 1*, Fex
5. Scott NICHOLLS 2, 2, 3, 3
6. Daniel DAVIDSSON 3, 0, 0
7. Martin SMOLINKSI 2*, 0, 1*, 2, 2

Belle Vue
1. Joe SCREEN 3, 2, 1*, 0
2. Jason LYONS 1, 0, 3, 2
3. Kenneth BJERRE 2*, 1, 1*, 3
4. Simon STEAD 3, 3, 2, 3
5. Jason CRUMP 3, 3, 3, 2
6. Andy SMITH F rem, 0, 0, 0
7. Steve MASTERS 1, 1, 0, 1

Referee is Tony Steele


Belle Vue win the toss and take 1&3.

Heat Results

Heat 1: Screen, Jonsson,Lyons, Risager f x 2-4, 62.1
Heat 2: Davidsson, Smolinski, Masters, Smith 5-1, 7-5, 62.4
Heat 3: Stead, Bjerre, Schlein, Harris 1-5, 8-10,61.6
Heat 4: Crump, Nicholls, Masters, Smolinski, 2-4, 10-14,62.0
Heat 5: Schlein, Screen, Harris, Lyons 4-2, 14-16, 59.7
Heat 6: Crump, Jonsson, Risager, Smith 3-3, 17-19, 60.8
Heat 7: Stead, Nicholls,Bjerre, Davidsson 2-4, 19-23, 60.7
Heat 8: Lyons, Risager, Smolinski, Masters 3-3, 22-26, 62.0
Heat 9: Crump, Schlein, Harris, Smith 3-3, 25-29
Heat 10: Jonsson, Stead, Bjerre, Risager 3-3, 28- 32, 61.1
Heat 11: Nicholls, Lyons, Screen, Davidsson 3-3, 31-35, 61.6
Heat 12: Bjerre, Smolinski, Schlein, Smith 3-3, 34-38, 62.4
Heat 13: Nicholls, Crump, Jonsson, Screen 4-2, 38-40 61.1
Heat 14: Stead, Smolinski, Masters, Harris f exc 2-4, 40-44, 62.5
Heat 15:



zawody odbyły sie z serii Airtrek Trophy.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 19 mar 2005, o 00:09
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Co z Hancockiem i Hamillem? Wiem, ze byli blisko Coventry...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 19 mar 2005, o 00:14
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Jasiek napisał(a):
Co z Hancockiem i Hamillem? Wiem, ze byli blisko Coventry...


Obaj startują w Oxford Silver Machine. Wczoraj sporo krwi napsuli Max'owi :wink:

:arrow: http://stal.rzeszow.pl/news//fullnews.php?id=899


           
Post 19 mar 2005, o 00:20
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
juz Ci Jasku odpowiadam. Herbie i Bullet w Oxfordzie. ponownie razem i mysle, ze zadowoleni. jak wiesz pszczoly swego czasu podziekowały i Hamillowi i Hancockowi, stawiaj na innych - młodszych

po tych mentalnych ciosach obydwaj swoje, bynajmniej niepszczele, gniazdko lokowali w Szwecji, tam odzyskiwali wigor, sile i nadzieje na lepsze jutro. Greg wróćił do ligi brytyjeksiej bardzo szybko. dłuzej to trwało z Billym, ktory praktycznie skupial sie na wystepach Smederny. W tym klubie przejeżdzil najdłużej niz w jakimkolwike innym klubie. podobnie z Hancockiem i Rospiggarną( wiele tytułów w latach 90) mimo, ze Rospiggarna bardzo sie osłąbila i zapowiadaja sie dla niej ciezsze czasy Hancock postanowil zostac

Obydwaj w swoich osrodkach sa traktowani całkowicie jako swojaki. Billeu róznie szlo, mysle, ze min. pod wpłwem Grega zdecydował sie wrócic do elite league. i beda sie liczyc o czym potwierdzil pierwszy mecz z Volves. Stary team Exide znowu w akcji!!!

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 19 mar 2005, o 14:31
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 31 sty 2005, o 13:22
Posty: 559

Zobacz profil 
Bardzo ciekawą ekipe zmontował propotor "Pszczół". Średnia wieku, chyba najniższa na Wyspach.

Młody nieobliczalny skład z liderującymi Jonssonem i Nicholssem, którzy w tym sezonie powinni również odgrywać pierwszoplanowe role w swoich reprezentacjach.
Ale najciekawsza jest dla mnie cała wataha "młodych wilczków" w drugiej linii Coventry.
Schlein, Smolinski, Risager i Davidsson juz w ubiegłym sezonie niejednokrotnie pokazywali, że mają zadatki na to by być gwiazdami światowego speedwaya.
Dwaj pierwsi bardzo dobrze jechali we Wrocławiu w Finale IMSJ(przy okazji podoba mi sie bardzo styl prowadzenia motocykla przez tego pierwszego), Risager w Rybniku był w 3 Mistrzostwach Europy Juniorów.

Być może Niemcy w osobie Smolińskiego doczekaja sie wreszcie kogos kto dorówna choćby Gerdowi Rissowi(a jest jeszcze przecież Hristian Hafenbrock).

Nieobliczalny team pewnie niejednokrotnie zaskoczy zarówno na plus, jak i na minus.

Z wielkim zainteresowaniem bede obserwował tegoroczne poczynania tej drużyny. Ciekawe np: jak wypadną boje wyżej wymienionej czwórki z Robertem Miśkowiakiem.

Zapowiada się emocjonujący sezon w Anglii i bardzo dobrze :wink: .


           
Post 19 mar 2005, o 17:55
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat:
Zapowiada się emocjonujący sezon w Anglii i bardzo dobrze


dokladnie Pidi, zeby tak jeszcze miec kanal Sky Sports, i moc sobie sledzic speedway ze palce lizac.

ciekawy sklad tez maja ..... ze Swindon. swietny lider , do pierwszej linii desygnowany takze Lee Richardson. w drugiej lini Gjedde i dwoch mlodych Szwedow. Joonas Dawidsson i przede wszytkim Sebastian Alden. to debiut na brytyjskich torach tego drugiego, troszke niezauważony, bowiem w tak silnej druzynie jak Avesta ciezko jest wykrecic dobra srednia. polskim kibicom objawil sie po kropnieciu duzego kompleta w drugiej lidze.
powiem tak: widzialem Sebastiana jak kroi kolesi z czolowki GP na ich wlasnych smieciach. wystarczy za rekomendacje. to niemniejszy talent niz Fredrik Lindgren


ale ja chcialbym zauwazyc jeszcze na jedna bardzo istotna sprawe. prosze zwrocic uwage jak ci mlodzi chlopacy bardzo szybko sa przestawiani na pozycje liderow, prowadzacych pary. to jzu jest stary proceder

W Angli sie nikt z nikim nie patyczkuje. od razu na gleboka wode. i albo idziesz do przodu, ale ligowy wyrobnik. po jednym sezonie startow Lindgren jest u Stretena ustawiony na "trojke" i w Oxfordzie jest najlepszy w ekipie obok Maxa, jak ten chlopak sie rozwija!!! i o to chodzi. mnie wrecz doluja opinie na trybunach czy trenerow w Polsce, ze jest za mlody, ma czas itd. jesli zawodnik jest dobry dlaczego go nie dawac na pozycje seniora!!!


oczywscie wiadomo dlaczego. wtedy powstaje luka na juniorze i wskakuje za sredniego seniora beznadziejny junior, ale to juz uroki naszego regulaminu. ciagle uwazam ze jeden junior to wystarczajaco duzo. i nie ustawialbym go specjalnie pod jakims numerem. ale nie jest żle, teraz praktycznie startuje jeden. dobra niewazne bo odszedlem z angielskiej na polska, a to nie ten temat ;-)

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 20 mar 2005, o 00:03
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Drozd, tylko ze w Anglii jest cos takiego jak
Conference League, ktore zapewnia juniorom
regularna szanse na starty. Polski zuzel zas
jest za biedny, aby na odpowiednik Conference
League sobie pozwolic. A to prawde mowiac,
rozwiazaloby problem wstawiania do skladu
slabych juniorow jak i rowniez regularnych
startow polskich mlodziezowcow.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 mar 2005, o 01:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
cytat:
ktore zapewnia juniorom
regularna szanse na start



zapewnia??????????????????????????


znajdż mi to w regulaminie, jedynie co zapewnia to niższy pizom i sznase sie przebicia, nic wiecej , wiec farmazonow nie wymyslaj.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 20 mar 2005, o 02:06
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Czepiasz sie slowek... Oczywiscie nie ma nic
w regulaminie.

Po prostu w tamta lige druzyny "wsadzaja" juniorow,
aby sie tam szkolili. Wielu starszych zawodnikow tam
nie ma...

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 mar 2005, o 03:06
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
jesli masz racje Jasiek to tylko z Anglikami. bo kiedy w premier league startował chocby Fredrik Lindgren?????/

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 20 mar 2005, o 09:48
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Przede wszystkim mowie o Conference League, gdzie
startuja poczatkujacy zawodnicy, a nie o Premier League.

A Premier League to juz zupelnie inna historia. :)

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 20 mar 2005, o 17:49
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
w conference to smigaja sobie amatorzy, dla samego scigania

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 20 mar 2005, o 22:52
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8388

Zobacz profil 
Nie tylko. Startuje rowniez wielu bardzo mlodych zawodnikow
(15- 16 lat), z ktorych najlepsi pozniej dostaja angaz
w wyzszych ligach. Np. mlodzi Australijczycy organizuja
tam sobie starty (choc np. Rory Schlein przez nia nie przechodzil).

To taka jakby liga glebokich rezerw.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 21 mar 2005, o 01:07
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 16 sty 2003, o 19:38
Skąd: Rzeszów??? ;-)
Posty: 479

Zobacz profil 
no jest tak jak mowisz, tam praktycznie podobnie jak w rozgrywkach gowniarzy 6-14 lat na trawie wszytko opiera sie na rodzinnym sposnoringu.

_________________
http://www.nickipedersen.com/files/html/index_uk.html


Power w opałach, i swietne zdjecia Jarka Pabijana. Ten facet nie ciuła punktow, dlatego i sam lezy, ale wiem...idioten-test itd.


           
Post 21 mar 2005, o 15:46
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Mam wrazenie ze ten temat to czas pomiedzy dwoma uzytkownikami... Jaki to ma sens? Chcecie sobie pogadac wymiencie sie numerami gg... A temat nie ma sensu bo nikt oprocz Was sie w nim nie udziela...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 mar 2005, o 17:00
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 12 lis 2002, o 20:13
Skąd: Rzeszów
Posty: 1110

Zobacz profil 
Ryszard Lubicz napisał(a):
Mam wrazenie ze ten temat to czas pomiedzy dwoma uzytkownikami... Jaki to ma sens? Chcecie sobie pogadac wymiencie sie numerami gg... A temat nie ma sensu bo nikt oprocz Was sie w nim nie udziela...


Skoro Ty się nie wypowiadasz to temat nie ma prawa bytu?? co poradzić, że nie ma tu wpisów innych osób, mnie to kompletnie nie przeszkadza a temat uważam za dobry, w końcu w lidze angielskiej mamy swojego przedstawiciela i dobrze wiedzieć co się tam dzieje :)

_________________
grafik komputerowy z Rzeszowa
biuro rachunkowe rzeszów, usługi księgowe


           
Post 21 mar 2005, o 19:37
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
Sewer napisał(a):
Ryszard Lubicz napisał(a):
Mam wrazenie ze ten temat to czas pomiedzy dwoma uzytkownikami... Jaki to ma sens? Chcecie sobie pogadac wymiencie sie numerami gg... A temat nie ma sensu bo nikt oprocz Was sie w nim nie udziela...


Skoro Ty się nie wypowiadasz to temat nie ma prawa bytu?? co poradzić, że nie ma tu wpisów innych osób, mnie to kompletnie nie przeszkadza a temat uważam za dobry, w końcu w lidze angielskiej mamy swojego przedstawiciela i dobrze wiedzieć co się tam dzieje :)


Nie chodzi o to ze ja sie nie wypowiadam... Tylko jaki sens ma temat w ktorym wypowiadaja sie dwie osoby?? Rozumie jesli mialby on na celu tylko i wylacznie informowanie nas o wynikach w danej lidze, ale jest tu prowadzona polemika ktora do niczego nie prowadzi, gdyz dotyczy ona CL...

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 mar 2005, o 19:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Aronek widocznie tylko te dwie osoby mają coś do powiedzenia w tej kwestii. Jesli Cię temat nie interesuję to nie zaglądaj do niego i będziesz miał problem z głowy :wink:
Nie chcę Ci nic mówić ale ostatnio masz zapędy adminowskie i dziękować losowi ,że nim nie jesteś bo niezła rzeź by tu była :D

Pzdr.


           
Post 21 mar 2005, o 19:52
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 maja 2003, o 15:24
Posty: 2019

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
Aronek widocznie tylko te dwie osoby mają coś do powiedzenia w tej kwestii. Jesli Cię temat nie interesuję to nie zaglądaj do niego i będziesz miał problem z głowy :wink:
Nie chcę Ci nic mówić ale ostatnio masz zapędy adminowskie i dziękować losowi ,że nim nie jesteś bo niezła rzeź by tu była :D

Pzdr.


To nie jest kwestia tego czy mnie dany temat interesuje (temat czyli jego nazwa ;)) Tylko kwestia tego jaki on ma sens, jesli nie sa w nim prowadzone rozmowy na temat, i nikogo dana polemika nie interesuje :)

Bylem kiedys moderatorem i zle mi nie szlo :) Ale jak to zwykle musialem sie z kims poklocic i mnie wypierdolon* :D

_________________
Jestem młodszym synem Marii i Władysława. W odróznieniu od reszty rodzeństwa nie ukończyłem żadnych studiów. Jestem przysłowiową złotą rączką, dawniej pracowałem jako glazurnik, teraz jestem taksówkarzem. Jestem żonaty, moja żona ma na imię Grażynka, jestem ojcem trójki dzieci - małej Kasi, a także dwójki adoptowanych dzieci - Maćka i Bożenki.

Pozdrawiam


           
Post 21 mar 2005, o 20:04
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
Mnie interesuje i lubie czytać posty Drozda i Jaśka,gdyz obaj posiadają dużą wiedzę na tematy żużlowe.Temat dotyczący ligii bytyjskiej uważam za jak najbardziej trafiony i ulokowany w odpowiednim dziale "Wokół żuzla".
Może to dobrze dla ludzkości ,że Cię z tego stanowiska moderatora usunęli ponieważ zbyt impulsywny jesteś :wink: Daj na luz i patrz szerzej na świat, a nie tylko na czubek własnego nosa ...hehe


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 141 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów


cron

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi