Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja


Odpowiedz w temacie

Fora żużlowe - liczby zaalogowanych


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 12 gru 2005, o 19:52
 Fora żużlowe - liczby zaalogowanych
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Ostatnio postanowiłem przeglądnąć oficjalne strony żużlowe polskich klubów, a dokładnie forum każdej ze stron i zobaczy ile osób jest tam zaalogowanych.
Wynik przeszedł najśmielsze moje oczekiwania, mówic krótko na forum naszej Stali jest najwięcej zaalogowanych fanów speedway, ze wszystkich ośrodków żużlowy w naszym kraju :!:
O czym to świadczy, poza tym że nasze forum jest najpopularniejsze w kraju, to chyba o niczym, ale już sam fakt jest bardzo sympatyczny.

Podaję liczby zaalowanych kibiców na dzień 12 grudnia 2005:

1 Rzeszów 2609
2 Lublin 1824
3 Gorzów 1154
4 Częstochowa 985
5 Gniezno 938
6 Grudziądz 858
7 Rybnik 805
8 Wrocław 574
9 Bydgoszcz 417
10 Gdańsk 400
11 Krosno 399
12 Rawicz 356
13 Opole 137
14 Łódz 36
15 Piła ?

- Toruń, - brak forum ?

Forum - Tarnowa,Leszna i Poznania to forum sportsboard.pl
Forum - Ostrowa 1169 zalogowanych lecz jest to forum miasta Ostrowa (gdzie żużel to jeden z kilku tematów)
Forum - Zielonej Góry 975 zalogowanych jest to forum sportowe ZG (żużel to jedna z kilku dyscyplin)
Warszawa - strona nie aktualizowana, forum nie działa
Kraków - strona nie aktualizowana, forum nie działa
Świętochłowice - brak strony


           
Post 12 gru 2005, o 21:44
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
Taka mala poprawka. Chodzi ci o ZAREJESTROWANYCH a nie o zalogowanych. Nie wiem jak dla innych ale dla mnie to jest mala roznica :)

Nie wiem jak to skomentowac. Moze dzieje sie tak dlatego ze Rzeszow zuzlem stoi a w innych miastach sa inne porywajace dyscypliny na Ekstraligowym poziomie :)

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 13 gru 2005, o 10:26
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Jednym z waznych powodow jest na pewno to, ze na naszym forum poziom dyskusji jest zazwyczaj dosyc wysoki (a w porownaniu z wieloma innymi forami jest niezwykle wysoki). Stad na forum rejestruja sie i mlodzi i znacznie starsi. Wazne jest takze na pewno to, ze na naszym forum zarejestrowanych jest pare osob bardzo blisko zwiazanych z zuzlem, a takze rzeszowskim klubem. Poza tym sporo jest osob bedacych nieco blizej zuzla, dostarczajacych co jakis czas ciekawych, swiezych newsow (a bryluje w tym niejaki kezman :) ). Forum mozna wiec uznac za alternatywne zrodlo informacji (niejednokrotnie lepsze niz media, bo dziennikarze czasem cos wiedza, ale tego z roznych wzgledow nie napisza.

Tak czy inaczej, milo jest, ze w czyms jestesmy najlepsi :).


           
Post 13 gru 2005, o 12:16
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Ja chcialem tylko dodac, ze bucz tez ma forum, a nawet dwa, bo sie nie mogly biedne dzieci pogodzic :D:D

Na pewno forum ma takze Krakow, niedawno bylem, adresu nie pamietam moze znajde.

A na koniec super, ze przewodzimy w tym rankingu, ale liczba zarejestrowanych jeszcze o niczym nie swiadczy, lepiej byloby policzyc srednia ilosc postwo przypadajaca na 1 uzytkownika, wtedy byloby to bardziej wiarygodne ;)

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 gru 2005, o 12:27
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
K 2 napisał(a):
A na koniec super, ze przewodzimy w tym rankingu, ale liczba zarejestrowanych jeszcze o niczym nie swiadczy, lepiej byloby policzyc srednia ilosc postwo przypadajaca na 1 uzytkownika, wtedy byloby to bardziej wiarygodne ;)

To tez moze byc troszeczke mylace. Niektore fora istnieja dluzej od innych tym samym uzytkownicy maja wiecej postow. Ja jeszcze bym to podzielil na lata :) Jeszcze jakas poprawka do wzoru? moze pierwiastek z tego ;) ?

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Post 13 gru 2005, o 12:31
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9774

Zobacz profil 
Hehe Czarny Olek nie medrkuj, tylko podpisz w koncu kontrakt w Polsce i to najlepiej w Rzeszowie :D:D

A poza tym dlugosc istnienia forum nie ma zadnego wplywu na srednia postow na 1 uzytkownika. Bo im starsze forum to owszem wiecej postow, ale rowniez wiecej uzytkownikow, wiec wychodzi na to samo :P

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 13 gru 2005, o 13:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec

Dołączył: 20 lis 2003, o 19:43
Skąd: tarnów
Posty: 441

Zobacz profil 
Czy jeżeli już się ktoś bierze za zestawienie polskich klubowych for dyskusyjnych, to czy mógłby robić to rzetelnie? Tarnów ma dwa fora dyskusyjne - http://forum.uniatarnow.net oraz drugie, które jest mównicą dla wszelkiego rodzaju kompleksiarzy.

_________________
(Nie)Prawdopodobnie kompletny
==>>rozkład jazdy 2006<<==

by gushman


           
Post 13 gru 2005, o 13:16
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
Ciekawe zestawienie :wink: Ale i tak żeby nie było za wesoło jak zwykle wcisne swoje 3 grosze :D Po pierwsze jedne fora istnieją dłużej inne krócej,więc oczywistym jest że jak forum w sieci jest krócej to ma mniejszą ilośc zarejstrowanych użytkowników. Po drugie, niektóre miasta miały swoje fora które następnie były zamykane a na ich miejsca powstawały nowe. Gdyby np. jesli dobrze pamietam w Gnieźnie oraz np. w Gorzowie przez cały czas funkcjonowało jedno i to samo forum na pewno liczba zarejstrowanych użytkowników byłaby tam większa. I po trzecie na obrone Lublina :wink: Jakiś czas temu na forum Lublina było włamanie, które spowodowało strate wszystkich danych z ostatnich wtedy okolo 4 miesiecy działania forum (niestety nie było wtedy robionych czestych kopii forum i nie dało sie odtworzyc wiadomości z ostatnich okolo 4 miesiecy :( ) i nasze forum nie dosc ze straciło wtedy wszystkie posty napisane od momentu zrobienia ostatniej kopii forum, to również użytkowników którzy się wtedy w przeciągu ostatnich 4 miesięcy zarejstrowali. Gdyby nie to, strata Lublina do Rzeszowa byłaby na pewno mniejsza :wink:

P.S. Piła 162 użytkowników
Toruń 130
Leszno 549

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 gru 2005, o 15:44
 
Legenda
Legenda

Dołączył: 16 gru 2002, o 20:07
Skąd: Rzeszów / Essen
Posty: 6942

Zobacz profil 
Mikas :wink: nasze forum było kiedyś czyszczone i poleciało kilka tysięcy postów (micson powinien wiedzieć ile dokładnie, bo z tego co pamiętam to jeszcze on to robił), więc chyba się wyrównało. :wink:


           
Post 13 gru 2005, o 15:52
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
No własnie zauważyłem, za cholere nie mogłem dzis znaleźć tematu "Nasze kłótnie" :wink:
No ale,że jesteście niekwestioonowanym liderem pod względem zarejstrowanych użytkowników tego nikt nie kwestionuje :wink:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 13 gru 2005, o 16:57
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 paź 2005, o 15:43
Skąd: Rzeszów
Posty: 508

Zobacz profil 
Na forum Tarnowa jest 427 zarejestowanych użytkowników...

Czytałem ostatnio wypociny Gushmana na forum tarnowskim odnośnie projektu budowy naszego stadionu. Są to artykuły z gazet odpowiednio spreparowane tak, by podniecała się tarnowska młodzież. Chyba jesteś na to trochę za stary...Nawet, kibice którzy tam wchodzą mają juz dosyć tych bredni.


           
Post 13 gru 2005, o 17:19
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
mikas napisał(a):
No własnie zauważyłem, za cholere nie mogłem dzis znaleźć tematu "Nasze kłótnie" :wink:
No ale,że jesteście niekwestioonowanym liderem pod względem zarejstrowanych użytkowników tego nikt nie kwestionuje :wink:

Cholera cholerą ale moglibyscie mnie w końcu odbanować na Waszym forum. Ni kija nie wiem co się u Was dzieje ,a zawsze mnie to interesowało. Nie mam zamiaru znów gadać z Shackiem ,bo koleś chyba mnie nie lubi...Sam w końcu jesteś adminem i mógłbyś coś zadziałać.
W sumie do tej pory nikt mi nie powiedział za co ten ban bo przecież chyba nie za to ,że kibicuję Stali Rzeszów . No nie Mikas :?: :wink:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 13 gru 2005, o 17:58
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 maja 2003, o 12:18
Skąd: z Pacanowa
Posty: 543

Zobacz profil 
GRISZA napisał(a):
mikas napisał(a):
No własnie zauważyłem, za cholere nie mogłem dzis znaleźć tematu "Nasze kłótnie" :wink:
No ale,że jesteście niekwestioonowanym liderem pod względem zarejstrowanych użytkowników tego nikt nie kwestionuje :wink:

Cholera cholerą ale moglibyscie mnie w końcu odbanować na Waszym forum. Ni kija nie wiem co się u Was dzieje ,a zawsze mnie to interesowało. Nie mam zamiaru znów gadać z Shackiem ,bo koleś chyba mnie nie lubi...Sam w końcu jesteś adminem i mógłbyś coś zadziałać.
W sumie do tej pory nikt mi nie powiedział za co ten ban bo przecież chyba nie za to ,że kibicuję Stali Rzeszów . No nie Mikas :?: :wink:


Rozmawiałem o tym swego czasu z Shackiem i niestety pozostał nieugięty :? Ja nic nie mogę, bo jestem tylko prostym moderatorem :wink: A Shack chyba rzeczywiście za coś Cie nie polubił :? Ale nie martw sie, mi na forum Ostrowa moderator maher vel marcinosw odpisał na mojego posta po czym znów zablokował możliwość pisania na tamtejszym forum,abym nie mógł na niego odpowiedzieć,więc nie jesteś w az takiej złej sytuacji, bo przynajmniej nikt nie próbuje manipulowac faktami i potem zamykac Ci buzi :wink:

_________________
MOTOR LUBLIN
Obrazek
Obrazek


           
Post 17 gru 2005, o 00:11
 Re: Fora żużlowe - liczby zaalogowanych
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 lis 2003, o 13:01
Skąd: Toruń
Posty: 197

Zobacz profil 
Metanol napisał(a):
- Toruń, - brak forum ?


Mamy forum :D http://forum.net-fans.org

Serdecznie zapraszam do dyskusji :)


           
Post 17 gru 2005, o 11:55
 
Ligowy debiutant
Ligowy debiutant

Dołączył: 5 wrz 2004, o 20:48
Posty: 73

Zobacz profil 
A może ktoś zrobi zestawienie wg ilości postów ? To też dobry wykładnik, bo sugerując się jednymi danymi wypaczamy obraz rzeczywistości. Żeby być obiektywnym można spróbować wyciągnać średnie, na podstawie liczy użytkowników, postów do czasu istnienia forum itp it.


           
Post 21 gru 2005, o 20:21
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 maja 2003, o 21:02
Skąd: TARNOW
Posty: 423

Zobacz profil 
gushman napisał(a):
Czy jeżeli już się ktoś bierze za zestawienie polskich klubowych for dyskusyjnych, to czy mógłby robić to rzetelnie? Tarnów ma dwa fora dyskusyjne - http://forum.uniatarnow.net oraz drugie, które jest mównicą dla wszelkiego rodzaju kompleksiarzy.


Tak, tak a na tym co podałeś link wypowiada się .......... Gushman !!!! , no może czasami ktoś coś jeszcze napisze od święta :twisted: :mrgreen: :fuckyou:


           
Post 22 gru 2005, o 15:45
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8385

Zobacz profil 
To drugie forum jest niecenzurowane i przypomina to pamietne, na ktorym znalazla sie
poezja moja i Proboszcza. :) Ma niewatpliwie charakter, choc rzeczywiscie niektorzy
przesadzaja.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi