Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Europejskie ligi zalewaja słabeusze z całej Polski


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 1 sty 2006, o 23:58
 Europejskie ligi zalewaja słabeusze z całej Polski
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
postanowiłęm założyc ten temat poniewaz od kilku lat proporcjonalnie we wszytkich ligach europejskich kadry tamtejszych zespolow okupuja średniej, przecietnej, lub mizernej klasy Polacy i zabieraja tym samym miejsca w skladzie rodzimym zuzlowcow. W efekcie tamci nie moga sie rozwijac, a przebiegłe polaczki zbijaja kasiore, niekoniecznie swiadczac najwyzsze uslugi, rozwijaja swoj poziom sportowy na przeroznych trudnych torach, bo u siebie z reguly maja lotniska, ktore w malym stopniu sluza w celach szkoleniowych. Efekty widac bylo najlepiej w zeszlym roku, kiedy Polaczki po 36 latach wygrali ponownie mistrzostwo swita w druzynie nie dajac szans reszcie swiata. mysle, ze dalej tak byc nie moze. Obłuda polskich wladz siega zenitu jesli podkreslimy fakt, ze w wolnorynkowej Europie w ostanich kilku latach w polskiej lidze mogl stratowac tylko jeden obcokrajowiec!!! Mało tego bunczuczni Polacy twierdza, ze ich liga jest najlpesza, a zawodnicy z ich kraju ratuja rozgrywki w pozostalych krajach, bo niemialby kto tam stratowac.!!!! przypomne , ze i bez Polakow zuzel istanial w Szwecji, Dani, Niemczech, Czechach czy Angli i istnial bedzie.

ponizej lista przecietnych polaczkow i jeszcze bardziej ich przeciwtne wyniki mozna sobie sprawdzic w statystykach. czestokroc miejscowi kibice przykladowo w Ipswich witches musza ogladac zamiast swojegop zdolnego juniora jakis wynalazek rodem z Polski o ktorym wczesniej nic a nic nie slyszeli, np niejaki Karol Baran z Rzeszowa!! mało tego, nie ma honoru nawet dokonczyc rozgrywek tylko pilnujac interesu swojego macierzystego klubu w Polsce rezygnuje z Ipswich Pytam sie, jak bysmy skomentowali takie postepowanie przykladowo jakiegos Szweda w naszym klubie?


Robert Sawina (Bydgoszcz)
Marcin Rempala (Tarnow)
Krzysztof Jablonski (Gdansk)
Piotr Swiderski (Wroclaw)
Karol Zabik (Torun)
Jacek Gollob (Tarnow)
Krzysztof Slabon (Wroclaw)
Piotr Swist (Zielona Gora)
Adrian Miedzinski (Torun)
Slawomir Drabik (Czestochowa)
M.Staszewski (Zielona Gora)
Jacek Rempala (Leszno) 14
Krystian Klecha (Bydgoszcz)
Tomasz Bajerski (Gdansk)
Mariusz Puszakowski (Torun)
Grzegorz Rempala (Tarnow)
Adam Skornicki (Leszno)
Krzysztof Buczkowski (Bydgoszcz)
K.Stojanowski (Zielona Gora)
Miroslaw Jablonski (Gdansk)
M.Szczepaniak (Czestochowa)
Michal Szczepaniak (Ostrow)
Maciej Kuciapa (Rzeszow)
Rafal Szombierski (Rybnik)
Mariusz Wegrzyk (Ostrow)
Pawel Staszek (Grudziadz)
Piotr Paluch (Gorzow)
Tomasz Jedrzejak (Ostrow)
Piotr Dym (Ostrow)
Grzegorz Knapp (Grudziadz)
1Krzysztof Pecyna (Gorzow)
Jaroslaw Lukaszewski (Gorzow)
Tomasz Rempala (Rzeszow)
Roman Chromik (Rybnik)
Tomasz Piszcz (Lublin)
Robert Flis (Gorzow)
Adam Pietraszko (Lublin)
Karol Baran (Rzeszow)
Janusz Slaczka (Krosno)


Prosze mi napisac co wyzej wymienieni WNIESLI do ligi w ktorych startowali, czy zgodnie z polskimi obyczajami wzgledem obcokrajowca ciagneli wyniki druzyn w ktorych stratowali? byli jej liderami? krecili conajmniej dwucyfrowe wyniki? nie przegrywali z miejscowymi przecietniakami? tworzyli super widowisko? walczyli do ostatniego metra w kazdym wyscigu? wprowadzli najwyzszy poziom profesjonalizmu, aby miejscowi mogli sie uczuc?

czy tylko zgarniali kase, nie identyfikowali sie z swoimi zespolami. przyjezdzali i odjezdzali, podreperowywali swoje nadciagniete budzety , bo wyjatkwo slowni polscy wlodarze nie placa na czas o czym same gwiazdy z Polski wspominaja?

prosze o wpisy i komentarze. pisze to wszytko jak najbardziej powaznie.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 sty 2006, o 00:06
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Adam Pietraszko (Lublin)-jeden z liderów Berwick
Slawomir Drabik (Czestochowa)-druzynowy vice-mistrz Niemiec i druzynowy mistrz Czech :mrgreen:
M.Szczepaniak (Czestochowa)-nie wiem co on robi na tej liście skoro nie jeździ za granicą :shock:
Karol Zabik (Torun)-bardzo dobre występy w lidze duńskiej 5 średnia w lidze)
Tomasz Jedrzejak (Ostrow)-druzynowy mistrz Szwecji z druzyną VMS
Piotr Swiderski (Wroclaw)-najlepszy zawodnik 2 ligi szwedzkiej

to tak na szybko..reszta może rzeczywiście niczym szczególnym się nie wyróżnia :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 00:30
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mikel napisał(a):
Adam Pietraszko (Lublin)-jeden z liderów Berwick
Slawomir Drabik (Czestochowa)-druzynowy vice-mistrz Niemiec i druzynowy mistrz Czech :mrgreen:
M.Szczepaniak (Czestochowa)-nie wiem co on robi na tej liście skoro nie jeździ za granicą :shock:
Karol Zabik (Torun)-bardzo dobre występy w lidze duńskiej 5 średnia w lidze)
Tomasz Jedrzejak (Ostrow)-druzynowy mistrz Szwecji z druzyną VMS
Piotr Swiderski (Wroclaw)-najlepszy zawodnik 2 ligi szwedzkiej

to tak na szybko..reszta może rzeczywiście niczym szczególnym się nie wyróżnia :wink:


oddzew widze niewielki, wiadomo , to brzmi tylko jak prowokacja i kiepski zart, zalosne. sprobujcie wydzwignac sie na wyzyny swojej wyobrazni i pomyslcie ze to co pisze jest prawda. bo jest. piszesz o naszych juniorach . swietnie. wiec moze dajmy szanse juniorom z innych panstw? w innym podobnie brzmiacym watku krytyka juniorow z calego swiata znaim jeszcze nie zdazyli sie zaprezentowac i juz jest zle. wiec moze poczekajmy. zle , bo zalewaja i zajmuja miejsca Polakom, a nasi tego nie robia???????????????????

prosze o odpowiedz, czy Polacy nie zajmuja miejsca zawodnikom w Szwecji, Danii, Niemczech, wlasnie Jonasowi Raunowi, Rikiemu Kligowi, Hefenbrockowi , Danielowi Kingowi itd???? prosze o odpowiedz

malo tego. kto zajmuje? 37 letni Piotrek Swist tlyok dlatego , z emozna go wystawic z nizsza srednia niz utalnetowanego brytyjsikeigo juniora z wyzsza wypracowana srednia w premier league.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 sty 2006, o 00:43
 
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 31 gru 2005, o 01:03
Skąd: z kontowni
Posty: 1

Zobacz profil 
zapomniales o Kuciapie...


           
Post 2 sty 2006, o 00:45
 
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 maja 2005, o 11:55
Skąd: Rzeszów
Posty: 124

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
mikel napisał(a):
Adam Pietraszko (Lublin)-jeden z liderów Berwick
Slawomir Drabik (Czestochowa)-druzynowy vice-mistrz Niemiec i druzynowy mistrz Czech :mrgreen:
M.Szczepaniak (Czestochowa)-nie wiem co on robi na tej liście skoro nie jeździ za granicą :shock:
Karol Zabik (Torun)-bardzo dobre występy w lidze duńskiej 5 średnia w lidze)
Tomasz Jedrzejak (Ostrow)-druzynowy mistrz Szwecji z druzyną VMS
Piotr Swiderski (Wroclaw)-najlepszy zawodnik 2 ligi szwedzkiej

to tak na szybko..reszta może rzeczywiście niczym szczególnym się nie wyróżnia :wink:


oddzew widze niewielki, wiadomo , to brzmi tylko jak prowokacja i kiepski zart, zalosne. sprobujcie wydzwignac sie na wyzyny swojej wyobrazni i pomyslcie ze to co pisze jest prawda. bo jest. piszesz o naszych juniorach . swietnie. wiec moze dajmy szanse juniorom z innych panstw? w innym podobnie brzmiacym watku krytyka juniorow z calego swiata znaim jeszcze nie zdazyli sie zaprezentowac i juz jest zle. wiec moze poczekajmy. zle , bo zalewaja i zajmuja miejsca Polakom, a nasi tego nie robia???????????????????

prosze o odpowiedz, czy Polacy nie zajmuja miejsca zawodnikom w Szwecji, Danii, Niemczech, wlasnie Jonasowi Raunowi, Rikiemu Kligowi, Hefenbrockowi , Danielowi Kingowi itd???? prosze o odpowiedz

malo tego. kto zajmuje? 37 letni Piotrek Swist tlyok dlatego , z emozna go wystawic z nizsza srednia niz utalnetowanego brytyjsikeigo juniora z wyzsza wypracowana srednia w premier league.


Chciales odzew i masz:D
Jesli chodzi o zajmowanie miejsc to niewydaje mi sie zeby trenerzy patrzyli na narodowosc zawodnika ustalajac sklad, wiec jak polak jest lepszy od np.dunczyka to dziwne zeby wystawil slabszego i odwrotnie, to niema mowy o zajmowaniu miejsca...
Mysle ze troszke mijasz sie z prawda bo mamy utalentowana mlodziez ale kazdy ma swoje zdanie...pozdro

_________________
...Sous L'Oeil De L'Ange...


           
Post 2 sty 2006, o 00:49
 
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 27 gru 2005, o 12:46
Skąd: Częstochowa
Posty: 697

Zobacz profil 
Nie wiem Nicki o co Ci chodz :?: :roll:
Wypisałeś zawodników i zapytałeś się co oni prezentują w innych ligach.To napisałem tych ktorzy mi przyszli na myśl + jakieś ( drobne) ich sukcesy. Rozumiem że mogła Cię zdenerwować/zirytować moja opinia o Pedersenie ale tak bywa :wink:
A jakiego odzewu się spodziewałeś? że odeśle Ci pełną liste razem z: średnią biegową,medalami i klubami w jakich jechali? 8-)

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 00:59
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2005, o 00:34
Posty: 2957

Zobacz profil 
mikel napisał(a):
Adam Pietraszko (Lublin)-jeden z liderów Berwick
Slawomir Drabik (Czestochowa)-druzynowy vice-mistrz Niemiec i druzynowy mistrz Czech :mrgreen:
M.Szczepaniak (Czestochowa)-nie wiem co on robi na tej liście skoro nie jeździ za granicą :shock:
Karol Zabik (Torun)-bardzo dobre występy w lidze duńskiej 5 średnia w lidze)
Tomasz Jedrzejak (Ostrow)-druzynowy mistrz Szwecji z druzyną VMS
Piotr Swiderski (Wroclaw)-najlepszy zawodnik 2 ligi szwedzkiej

to tak na szybko..reszta może rzeczywiście niczym szczególnym się nie wyróżnia :wink:



to ze Jedrzejak jest druzynowym mistrzem szwecj nie znaczy ze jezdzi dobrze. Rick Miller tez byl mistrzem polski z polonia bydgoszcz. to samo sie tyczy Drabika czy innych. zauwaz, ze posrod tylu wynienionych nie mogles podac dobrych wynikow w najwyzszej lidze w Angli i w Szwecji. podajesz dobre rezultaty przykaldowo na zapleczu Szwecji czy w slabszej lidze dunskiej,. twierdze ze takie wynalazki jak Smolinski( w ten sposb zostal nazwany na tym forum) sa w stane bez problemu poradzic sobie na podobnym poziomie jak polacy w naszej 1 czy 2 lidze a, takze na pozycji juniora w ekstralidze.
"wynalzaek "Smolinski potrafil sie jako junior zakwalifikowac do finalu prestizowej zlatej prilby , co w calej historii tych zawodow udalo sie kilku Polakom. Tomek Gollob dokonal tego raz 97 rok, Kurman 2002, Jankes 82, Jancarz bodajze 75 i moze z jeszcze jeden przypadek.


nie zapomnialm o Kuciapie, nie chcialem dolewac oliwy do ognia ze wzgledu na "to" forum , czytaj rzeszowskie. ale. jesli chodzi o Kuciape. bylem na meczu jego druzyny nazajutrz mistrzostw Polski w Tarnowie. nie dotarł. pewnie stwierdzil, ze nie da rady zdrarzyc na czas, moze sobie odpuscil? nie wiem. Protasiewicz zdarzyl. do czego zmierzam. tyle razy obco byli krytykowani , wrecz wyzywani i pomawiani o pozasportowe zachowanie w sytuacji gdy nie stawili sie na czas na meczu polskiej ligi, mimo ze probowali, utykali gdzies z bagazami na lotniskach. chocby casus Hancocka 2004 czy Hamila w Stali Gorzow w 1995 roku.

we wspomnainym meczu Kucipay Indianerna wlaczyla o bardzo wazne punkty o utrzymanie, byl to wazny mecz w Hallstaviku, wiele kolejek do konca nie pzostalo. nie przyjechal, a ja tyle pokonalem kilometrow z nadzieja, ze go zobacze,. mysle, ze mu sie nie chcialo, nie wspminajac o mysleniu: po ch... targac sie do szwecj jak za pare dni mam najwaznijesze w yyzciu dla mnie i moich przyjaciol z rzeszowskiego forum, play off w polskiej lidze.

po co ta ironia? zeby choc po czesci zrozumiec obcokrajowcow i nie jezdzic na nich za najmniejszy blad jak po łyskej kobyle.


mikel napisał(a):
Nie wiem Nicki o co Ci chodz :?: :roll:
Wypisałeś zawodników i zapytałeś się co oni prezentują w innych ligach.To napisałem tych ktorzy mi przyszli na myśl + jakieś ( drobne) ich sukcesy. Rozumiem że mogła Cię zdenerwować/zirytować moja opinia o Pedersenie ale tak bywa :wink:
A jakiego odzewu się spodziewałeś? że odeśle Ci pełną liste razem z: średnią biegową,medalami i klubami w jakich jechali? 8-)



nie chodzi mi o Ciebie , tylko o tym, ze nikt tu sie nie wpisuje , a w podobnym watku owszem, pojawiaja sie obroncy tematu.

p.s. Nickiego mozesz krytyowac do woli. Twoje calkowite prawo, ktore ja szanuje, choc sie z nim nie zgadzam.

_________________
http://www.drozdmarketing.pl


           
Post 2 sty 2006, o 07:42
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Nicki, brawo za ten temat. W pelni rozumiem twoje intencje, zreszta pisalem juz
o tym w innym watku i podpisuje sie pod tym rekami i nogami.

Gdyby caly swiat myslal tak jak Polacy, to wiekszosc z tych polskich zawodnikow nigdy
nie jezdzilaby zagranica.

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 sty 2006, o 10:24
 


Ale co mnie obhcodzi sytuacja w innych krajach? Chca sprowadzac zlom? - niech sprowadzaja, ich sprawa. My jednak tym samym sladem isc nie musimy...


           
Post 2 sty 2006, o 10:53
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
Nicki, ja sie rowniez z Toba zgadzam, ale jesli chodzi o Klinga, Messinga, Tomicka, Sitere, Wolberta itd. zdanie kibicow bedzie czesto inne niz Twoje, bo ten juniorski wyscig mial na celu szkolenie naszych juniorow. To oni mieli jezdzic, nabierac cennego doswiadczenia. To - przynajmniej na szczeblu juniorskim - dalo nam duzy handicap. Dzis, gdy moga w nim startowac zagraniczni juniorzy, ten przepis mija sie z celem. Co do tego, ze polska lige zalewaja sredniacy z zagranicy, a odwrotnej sytuacji nie zauwazamy... To kwestia mentalnosci. Przyzwyczailismy sie do tego, ze jezdzi u nas maksymalnie dwoch obcokrajowcow, a zazwyczaj nawet jeden. Trzeba sie przyzwyczaic do nowej sytuacji. To, co sie stalo, moglo wywolac u wielu osob szok. Przyzwyczajeni do Pietraszki, Dyma czy Jurczynskiego nie bedziemy od razu umieli sie dostosowac do skladu z Karlssonem, Ferjanem, Maksem i Risagerem. Z czasem sie to pewnie zmieni.


           
Post 2 sty 2006, o 11:16
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 mar 2004, o 17:20
Posty: 2233

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
Pytam sie, jak bysmy skomentowali takie postepowanie przykladowo jakiegos Szweda w naszym klubie?

Pomijając wulgaryzmy ciężko coś napisać. Po prostu wieszaliby na nim psy itp.
Odnośnie tematu - to, że przeciętni zawodnicy lądują w składach lig skandynawskich czy Elite, to TYLKO I WYŁĄCZNIE sprawa promotorów, sponsorów tych zespołów. Być może chodzi o kasę (przeciętny zawodnik z Polski zgadza się na stawki,na jakich porównywalny poziomem zawodnik angielski czy szwedzki nie wystartowałby), być może promotor zwiedziony oszałamiającą średnią 1.7 w 1 lidze liczy na powtórkę w Anglii, a być może chodzi o to, że po latach otwarcia rynku na zawodników z innych lig swoich po prostu brakuje ? A może liczono, że pobobnie postąpią władze naszego rodzimego speedwaya, co dokonane zostało dopiero teraz ?? Długo by jeszcze gdybać ...
Ale z drugiej strony zadajmy pytanie w jakich klubach lądują przecietniacy z naszego kraju ? Pomijam tutaj np. sprawe Karola, bo tutaj raczej Magda Z.L. zaoferowała mu kontrakt na zasadzie "przygarnięcia", dania chłopakowi szansy, po sezonie, który w naszej lidze miał udany.

_________________
Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 11:46
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Nicki_Pedersen napisał(a):
Pytam sie, jak bysmy skomentowali takie postepowanie przykladowo jakiegos Szweda w naszym klubie?

Oczywiscie dawno bylby juz byl skreslony i znienawidzony przez kibicow. Dziwne tylko, ze jak taki Baran jezdzil w Anglii to michal_m itp. caly czas twierdzili, zeby dac mu jeszcze jedna i jeszcze jedna szanse, bo na pewno w koncu zaliczy dobry mecz (czyt. 5 pkt). Za 5 pkt. w lidze polskiej Szweda to juz dawno by pozegnano.

Ale to wszystko to jest wlasnie ta mentalnosc - ponownie powoluje sie na slowa MaK'a.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 11:51
 


Cytuj:
Oczywiscie dawno bylby juz byl skreslony i znienawidzony przez kibicow. Dziwne tylko, ze jak taki Baran jezdzil w Anglii to michal_m itp. caly czas twierdzili, zeby dac mu jeszcze jedna i jeszcze jedna szanse, bo na pewno w koncu zaliczy dobry mecz (czyt. 5 pkt). Za
5 pkt. w lidze polskiej Szweda to juz dawno by pozegnano.


ja tutaj nie widze zadnej analogii. To, ze twierdzilem i nadal tak twierdze, ze podroze ksztalca ( ;) ), to nie oznacza, ze jestem za tym, zeby krajowym jezdzcom miejsca pracy odbierali przecietni sportowcy z zagranicy. Wymagacie ode mnie tego, abym martwil sie o ANglikow, czy tez Szwedow? Ale co nie to obchodzi! Niech oni wydaja na to te swoje funciaki, ale my - jak juz wczesniej powiedzialem - ta sciezka isc nie musimy. Jakies watpliwosci?


           
Post 2 sty 2006, o 11:58
 
Danish Power!
Danish Power!
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 sty 2003, o 12:44
Skąd: Danishlandia
Posty: 9770

Zobacz profil 
Ty to dopiero Jestes zawistny, a zarzucales to mi przy dyskusji o portalach. Jak promotor bierze polaka i na niego daje kase to wszystko jest ok, tak? Ale jak juz polski prezes wybierze tanszego i lepszego od wielu polskich sredniakow Szweda to jest zle, tak?

Cytuj:
To, ze twierdzilem i nadal tak twierdze, ze podroze ksztalca

Ksztalca jezeli chce sie z nich korzystac. Sa tacy, ktorzy z tego skorzystali i podniesli swoje umiejetnosci, a sa tacy jak wlasnie Baran, ktorzy jezdzili tam bez jakiegos celu i malo skorzystali.

_________________
"Jeżeli masz wszystko pod kontrolą, to znaczy ze jedziesz zbyt wolno."

Obrazek


           
Post 2 sty 2006, o 12:01
 
Weteran
Weteran

Dołączył: 12 lis 2002, o 21:21
Skąd: Łorsoł
Posty: 3056

Zobacz profil 
A, wlasnie. Zapomnialem sie odwolac do watku braku Macka podczas meczu Indianerny.

Nicki, o ile pamietam Ty byles w Tarnowie (a moze cos mi sie pomieszalo ze Srebrnym Kaskiem?). W jaki sposob zdazyles wobec tego na mecz w Szwecji? Pytanie wcale nie jest zlosliwe, probuje znalezc wyjasnienie dla absencji Macka.


           
Post 2 sty 2006, o 12:37
 


K 2 napisał(a):
Ty to dopiero Jestes zawistny, a zarzucales to mi przy dyskusji o portalach. Jak promotor bierze polaka i na niego daje kase to wszystko jest ok, tak? Ale jak juz polski prezes wybierze tanszego i lepszego od wielu polskich sredniakow Szweda to jest zle, tak?


ale gdzie tu zawisc? Mylisz chyba pojecia Krzysku. Pytam sie tylko, dlaczego mam sie martwic za Szwedow, Anglikow i Bog wie jeszcze kogo? Oni chca placic zagranicznemu 'zlomowi' - ich sprawa! Zadnej zawisci do nikogo nie czuje. Nie mam nic przeciwko temu, aby w druzynie byl jakis obcokajowiec prezentujacy swiatowym poziom, ale w zadnym wypadku nie poszedlbnym na mecz, gdybym nie mogl ziidentyfikowac sie w jakis sposob z druzyna. A tak byloby w przypadku, gdyby w naszym zespole nie jezdzil jakis 'swojak' 8-)

Cytuj:
Cytuj:
To, ze twierdzilem i nadal tak twierdze, ze podroze ksztalca

Ksztalca jezeli chce sie z nich korzystac. Sa tacy, ktorzy z tego skorzystali i podniesli swoje umiejetnosci, a sa tacy jak wlasnie Baran, ktorzy jezdzili tam bez jakiegos celu i malo skorzystali.


ale to przeciez oczywiscte, ze jeden wyciaga z lekcji wiecej, a drugi mniej. Niczego nowego nie odkryles. A to, czy Karol, Tomek i Maciek wyniesli cos z zagranicznych wojazy, to jeszcze sie przekoamy. Jak na razie to jednak zdecdyowanie za wczesnie na podobne osady.


           
Post 2 sty 2006, o 12:43
 
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 29 sie 2004, o 11:25
Skąd: Sydney
Posty: 8377

Zobacz profil 
Cytuj:
Ty to dopiero Jestes zawistny, a zarzucales to mi przy
dyskusji o portalach.


W koncu Polak, a Polacy z zawisci slyna. :P

Cytuj:
Pytam sie tylko, dlaczego mam sie martwic za Szwedow, Anglikow
i Bog wie jeszcze kogo? Oni chca placic zagranicznemu 'zlomowi'
- ich sprawa!


Skoro Polacy placa zagranicznego zlomowi zamiast swojemu, to
najwidoczniej tez chca to robic. Wiec to rowniez ich sprawa.
Twoj pech, ze nie masz na to wplywu i bedziesz to musial ogladac. :D

_________________
Regards from Sydney
Jasiek

It's ok to disagree with me. I cannot force you to be right


           
Post 2 sty 2006, o 14:47
 
Medalista GP
Medalista GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 cze 2004, o 08:15
Posty: 2278

Zobacz profil 
michal_m napisał(a):
Ale co mnie obhcodzi sytuacja w innych krajach? Chca sprowadzac zlom? - niech sprowadzaja, ich sprawa. My jednak tym samym sladem isc nie musimy...

No właśnie u nas przecież jest najlepsza żużlowa liga na świecie ,a polscy zawodnicy sa na tym świecie najlepsi.Świadczy o tym przecież choćby DPŚ. Dlatego startować moga w owej lidze tylko najlepsi zawodowcy na świecie jak choćby Crump,ale jemu przecież też zdarzają sie słąbe występy,czy też Ricki,też trochę przereklamowany bo czasem nie robi kompletów a poza tym spadł ze średnia na mecz....No ale jako mistrzowie śiata mają prawo...
Reszty nie powinno się sprowadzać do nas ,bo przecież mamy mnóstwo klasowych zawodników ,którzy owszem jeżdżą po zagranicznych ligach ,ale w większości by poznawać obce tory i podnosić swoje umiejętności...To ,ze robią tam niewiele punktów to nic bo przecież i tak najważniejsza jest polska liga i ona jest najlepsza :!:

_________________
"The greatiest sensation in the history of world speedway"


           
Post 2 sty 2006, o 16:39
 
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 28 kwi 2003, o 15:33
Skąd: von Reischoff
Posty: 1808

Zobacz profil 
Niektorzy najwyraźniej mają problemy z przeczytaniem tekstu ze zrozumieniem :peace:

_________________
Obrazek FC BAYERN MUNCHEN DEUTSCHE MEISTER 2005!

http://www.bayern.munchen.pl


           
Post 2 sty 2006, o 17:15
 
Solidny ligowiec
Solidny ligowiec
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 maja 2005, o 18:10
Skąd: zniewiadomoskąd
Posty: 495

Zobacz profil 
A może polscy żużlowcy są tańsi zagranicą niż rodzimi zawodnicy? Może tam też kalkulują, że łatwiej sprowadzić średniego Polaka niż pakować kasę w jakiegoś gówniarza. Czyżby polski żużlowiec był w Anglii i Szwecji takim tanim francuskim hydraulikiem :D ?
Nie chce mi się przeglądać tabel ze średnimi ale chyba nie jest tak, że w czołówce są Szwedzi, Duńczycy, Anglicy a ostatnie 30 miejsc okupują Polacy. Pewnie są tam też Anglicy, Szwedzi Duńczycy...

_________________
Żużlowa Liga Polska bez limitu obcokrajowcow ... probably the best League in the World :lol: :lol: :lol:

Kliknij a ugryzę


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi