Nie bądź tylko Gapiem. Weź aktywny udział w dyskusji i zarejestruj się już teraz. Rejestracja

Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona

Odpowiedz w temacie

Podejście polskich mediów do speedwaya


Rozmowy o sporcie żużlowym

Opcje      Szukaj
Post 11 paź 2007, o 18:10
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 5 kwi 2004, o 19:32
Skąd: Rzeszów
Posty: 1366

Zobacz profil 
Speedway w tv wlasnie umarl.......... :cry:

:arrow: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... 4745&kom=1

Spoczywaj w pokoju.................[']['][']

_________________
Obrazek


           
Post 11 paź 2007, o 18:46
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 cze 2006, o 20:03
Skąd: Rzeszów
Posty: 888

Zobacz profil 
Pisałem to na innym forum, powtórzę i tutaj: TVP powinna odp....ć się od jakiegokolwiek sportu, jeśli chce szanować kibiców. Koniec, kropka, inne stacje zrobią to lepiej.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 12 paź 2007, o 21:33
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 18 kwi 2007, o 18:25
Skąd: Rzeszów-Nowe Miasto
Posty: 141

Zobacz profil 
Ja tam wole TVP niż TV TRWM :lol:

_________________
Obrazek


           
Post 13 paź 2007, o 09:33
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
scott nie przesadzaj, na TV Trwam Sport też leca fajne relacje sportowe :lol: :wink:

A teraz na poważnie, dziś odbędzie się historyczna bo setna runda GP w niemieckim Gelsenkirchen, Tomasz Gollob ma szanse wciaż na brazowy medal :!: , no i za wygraną płacą 100 $
Pod wieloma wzgledami bedzie to niepowtarzalny turniej GP, nasza kochana TVP bedzie retransmitować ten turniej tak jak zawsze na kanele TVP3 (czyli obecnym TVP Info) o godz 23:30, nie było by w tym może nic dziwnego, gdyby nie to żę zaledwie kilkanaście minut póżniej ale już na kanale TVP1 bedzie retransmitować ....galę bokserską z Moskwy.
Zastanawia Mnie jedno, dlaczego tak ważnego turnieju i walki Golloba o brązowy medal nie można choć raz pokazać w TVP1 :!: :evil: :evil:
Miejsce dla boksu w ramówce pierwszego programu tvp znalazło się, ale dla żużla już zabrakło go, czyżby TVP otrzymała informacje że cała polska z napięciem oczekuje na galę z Moskwy i że jest to tak niesamowicie ważne wydarzenie że trzeba je pokazywać aż na pierwszym programie, a żużloki niech sobie śmigają na prowincjonalnym TVP Info :roll:
Korzeniowski i spółka po raz kolejny pokazują jak mało znaczaca dyscypliną sportu jest dla nich żużel, dziś polak bedzie walczył o medal w historycznym turnieju GP i zamiast to wydarzenie pokazać w TVP1 a boks pokazać w regionalnym pasmie,(nie oszukujmy się, ta gala to nie jest jakieś wielkie wydarzenie sportowe dla polskich kibiców) wolą promować amerykańskiego pieściarza Holyfilda :oops:

:zygus: TVP i Korzeniowski

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 24 paź 2007, o 11:47
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Szkółkowicz
Szkółkowicz

Dołączył: 3 lut 2007, o 01:11
Skąd: B-IV
Posty: 23

Zobacz profil 
Żużel na "Discavery Chanel" :shock: w programie pt. "Prawdziwi motocykliści" :shock: Wczoraj o 23:30

Ten program polega na tym ze prowadzący jeździ po europie szukając ciekawych zawodów motocyklowych, próbując w nich swoich sił. We wczorajszym odcinku zawitał do Gniezna(chyba program był kręcony przed rokiem) gdzie pod okiem Lecha Kędziory i A. Gomólskiego próbował swoich sił na motocyklu żużlowym. Tłumaczem i opiekunem był Paweł Ruszkiewicz.
Jak wyglądał program?..... Na początku był pokazany mecz Gniezna z Zieloną Górą i przedstawiony ogólnie żużel w Polsce. Jaką ogromną popularnością cieszy sie u nas i z jakimi wielkim emocjami się wiąże(na trybunach i na torze). Później prowadzący został zaproszony na kolacje(tradycyjną: flaczki, golonka i wódka) z P.Ruszkiewiczem I L.Kędziorą. Następne dwa dnie spędził prowadzący na torze na motocyklu.... Po tych dwóch dniach miał sie ścigać z zawodnikami z Gniezna....
Podsumowanie było mniej więcej takie że jest to trudny i b. niebezpieczny sport.

sorry że tak długo i że nie do końca na temat(nie znalazłem lepszego tematu), ale stwierdziłem że warto opowiedzieć o tej ciekawostce

pozdro


           
Post 24 paź 2007, o 14:14
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 21 kwi 2004, o 13:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 6214

Zobacz profil 
Mozna gdzies to sciagnac? :P

_________________
Projektowanie Graficzne
Wieszaki na medale dla sportowców oraz biegaczy


           
Post 24 paź 2007, o 17:48
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 2 wrz 2007, o 22:18
Skąd: Rzeszów
Posty: 608

Zobacz profil 
Pewnie na płatnej strefie na SB. Oglądałem..fajny program. :)
Więcej takich!

_________________
Pocałunek złożony na ziemi polskiej ma dla mnie sens szczególny. Jest to jakby pocałunek złożony na rękach matki, albowiem ojczyzna jest naszą matką ziemską. Niełatwe są jej dzieje. Wiele przecierpiała. Ma prawo do miłości szczególnej. Jan Paweł II

Obrazek Obrazek Obrazek


           
Post 7 lis 2007, o 22:06
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Junior
Junior
Avatar użytkownika

Dołączył: 26 lip 2005, o 15:44
Skąd: Rzeszów
Posty: 235

Zobacz profil 
Ostatnio zauważyłem, że na stronie http://www.przegladzuzlowy.pl/ przy wiadomościach o naszej drużynie było logo marmy polskie folie. Postanowiłem więc napisać maila do redakcji o mniej więcej takiej treści:

Pragnę poinformować ze logo firmy Marmy Polskie Folie nie jest herbem klubu Stal Rzeszów.
Mam nadzieję, że zostanie to poprawione przy pojawiających się na stronie wiadomościach dotyczących tego klubu.

Dzisiaj wchodzę przegladzuzlowy.pl a tu przy informacji m. in. dotyczącej Mateja Zagara widnieje nasz herb.
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że to podziała :shock:. Jestem mile zaskoczony :D.

_________________
-


           
Post 8 lis 2007, o 07:30
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Senior
Senior

Dołączył: 9 cze 2007, o 12:31
Skąd: Rzeszów
Posty: 263

Zobacz profil 
więc gratulacje. świetna inicjatywa :D


           
Post 9 lis 2007, o 14:46
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Brawo zdenek :!:

Powiem szczerze, Mnie też to mocno raziło, każdy klub na tej stronie miał swój HERB a przy nasze drużynie, widniało ....logo firmy Marma :evil:

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 6 gru 2007, o 16:37
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Reprezentant kraju
Reprezentant kraju
Avatar użytkownika

Dołączył: 14 lis 2006, o 22:16
Skąd: Hetmanska 69
Posty: 891

Zobacz profil 
I juz, Polsat Sport będzie transmitował "nasz" pierwszy mecz (w telewizji) w spotkaniu z Wrocławiem, 20 kwietnia o 16:30 :P

_________________
Obrazek E-Mail: MasterZKS@gmail.com
Obrazek GG: 1868860

Logitech G9 Gaming Mouse- 319 zł
Steel Series 4D - 69 zł.
Steel Sound 5Hv2 - 269 zl.
Bycie lou - bezcenne! :]


           
Post 13 gru 2007, o 01:25
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5739

Zobacz profil 
Żużel na "Discavery Chanel" w programie pt. "Prawdziwi motocykliści" Wczoraj o 23:30

Jakieś dwa tygodnie temu o podobnej jak nie o tej samej porze :mrgreen: był odcinek o Ice speedwayu. Facet przyjechał do Szwecji potrenował i na koniec zaprezentował się w przerwie mistrzostw szwecji które wygrał wiecznie młody Per Olof Serenius (14 czy któryś tam tytuł 8-) ) . Było trochę śmiechu jak podjeżdzał pod taśmę. Nie zdąrzał zahamować i wpakował się w linki. Dziadek z wąsem (czyt. podprowadzający) miał dużo pretensji do debiutanta :lol: wymachując rękami . Anglik na to nie rozumiem cię , ten motor nie ma hamulców . W końcu pojechał nawet ładnie przechylając się w łukach :)



Wczoraj natomiast oglądałem skrót z gali pod nazwą "pierwsze urodziny TVP Sport". Korzeniowski zapowiadał rozszerzenie dostępności programu (może wejdą na cyfrę bądż polsat , rozmowy trwają) . Powiedział również , że TVP Sport będzie kontunuowało misję Olimpijskiej ramówki w tym 24 godzinny blok podczas Pekinu 2008 :roll: ( ja to rozumiem jako 0.0 żużla podczas Olimpiady). Zapewne wtedy tylko ośrodki regionalne będą robić ligę z jaką mamy do czynienia podczas sportowych wydarzeń weekendu . Mam tylko nadzieje , że słonko wykupi sublicencję

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 7 sty 2008, o 00:08
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
http://rozmowy.onet.pl/85,1,sonda.html

I zeby nie dac wygranej w DPS? Zenada :roll:

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 7 sty 2008, o 13:33
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Robi daj spokój, a co to takiego jest ZŁOTO żuzlowców z orzełkiem na piersiach zdobyte w Lesznie w obecność 25 000 kibiców, przy "sukcesach" choćby Radwańskiej (to jakas tenisistka)
W sylwestrowym wydaniu wiadomości sportowych na TVP1, dziennikarze "sportowi" tej stacji uraczyli kibiców felietonem pod wszystko mówiącym tytułem "Największe sukcesy polskich sportowców w 2007 r najpierw pokazano srebro piłkarzy recznych, nie mogło zabraknąć oczywiście Adasia latajacego z "telemarkiem", mówiono o sukcesach Kubicy (swego rodzaju to kuriozum, pokazujace jak TV może wypromować w Polsce dyscypline sportowa która jeszcze pare lat temu 99% polaków była całkowicie nie znana, ba ta dyscyplina nie jest w Polsce nawet uprawiana !, nie ma torów, zawodników itp) pokazywano "chłopców" Lozanno i ich siatkarskie osiagniecia,była Otyllia pluskajaca sie w basenie, zachwytów nad "Ljeło Benchakerem" Smolarkiem i reszta ferajny od kopanej nie było końca ale wspominano tez o jakiś osiagnieciach ...lekkoatletów i młodej zdolnej tenisistki Agnieszki Radwańskiej :shock: :lol:
Jak myślicie ile w tym materiale poświecono miejsca polskim żużlowców którzy zdobyli Drużynowy Puchar Świata ?
Chyba odpwiedz zna każdy - nie poswięcono im ani sekundy :evil: , przypomniał Mi sie wtedy finał z Wrocka kiedy TVP (i nie tylko ta stacja) całkowicie olała sukces polskich zawodników, tym razem sytuacja powtórzyła sie ponownie, nie pomogło to ze finał w Lesznie ogladało 25 000 kibiców, że była to jedna z najważniejszych i najlepiej zorganizowanych imprez sportowych w naszym kraju w 2007 r, ze żużlowcom pogratulowała "głowa państwa" i przyjeła ich u siebie, dla pseudo dziennikarzy z TVP to nie ma żadnego znaczenia, dla nich żużel to sport niszowy, nie warty pokazywania i zainteresowania sie nim.


Szlak mnie trafia jak widze uśmiechnietą twarz pana Szymańskiego z "Ekstraligi żużlowej" który pierniczy coś o promocji żużla dzieki podpisaniu umowy z TVP :shock:
Stacja która zawsze kibiców żuzla w naszym kraju miała daleko w dupie, bedzie brała sie teraz za pokazywanie żużla i jego promocję - ZGROZA i taką umowe podpisuje sie w roku igrzysk olimpijskich, i euro 2008, juz widze te niezliczone relacje z żużla w otwartym TVPInfo w czasie trwania tych dwóch imprez.
PS. w Polsce w sieciach kablowych TVP Sport posiada 600 tyś osób, jak to sie ma do kilku a może kilkunastu milionów ludzi którzy mogą odbierać Polsat Sport.
Nie ma co żużel w TVP bedzie miał niesamowiąta promocję :lol:


W sylwestrowy wieczór po raz kolejny przekonałem sie jak to TVP "kocha" żużel, i leży jej na sercu promocja tej dyscypliny :evil:

Dzieki umiejetnym zabiegom marketingowo-sportowym TV rozpromowała w naszym kraju Małysza, Kubicę, siatkarzy. Żużel został daaaaaaleko w tyle za dyscyplinami sportu które jeszcze kilka lat temu miały nikłą ogladalnośc, lub niewielu kibiców w kraju nad wisła znało i interesowało sie tymi dyscyplinami.
Niestety ale w polskim żuzlu brak osób którym zalezało by na promowaniu speedwaya :!: , a umowa podpisana przez "Ekstraligę Żużlową" reprezentowaną przez P. Szymańskiego z TVP jest tego potwierdzeniem.




I jeszcze coś na temat 73 Plebiscytu Przeglądu Sportowego i TVP na 10 Najlepszych Sportowców Polski
http://www.przegladzuzlowy.pl/news_feli ... 1089895848 Jak dla Mnie kolejna porażka speedwaya na arenie medialnej :x

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 15 sty 2008, o 13:10
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Legenda
Legenda
Avatar użytkownika

Dołączył: 15 lis 2004, o 11:51
Skąd: Rzeszovik
Posty: 5739

Zobacz profil 
Finał ME w ice speedway'u
27 styczeń TVP Info godz. 18:30


W kwietniu natomiast :
Myszki Zielona Góra - Stalerna Gorzovik (transmisja w otwartym kanale TVP)

_________________
"Think very carefully, because if you ever start, you will never be able to leave it alone" #onlymotorsport


           
Post 22 sty 2008, o 22:44
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 19 cze 2005, o 19:14
Skąd: Rzeszów
Posty: 3029

Zobacz profil 
Wygląda na to że jest pozamiatane :evil:
Ekstraliga żużlowa tylko dla nielicznej, wybranej grupki kibiców z dekoderami N. Polsat Sport nie bedzie w sezonie 2008 pokazywał ekstraligowego speedwaya :evil:
http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4& ... _id=242290

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


           
Post 22 sty 2008, o 23:07
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
<ściana> - tyle na ten temat bo tego nawet nie warto komentowac.

_________________
Obrazek


           
Post 24 sty 2008, o 01:10
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 1 lut 2003, o 21:41
Skąd: Kraków || Leżajsk
Posty: 1876

Zobacz profil 
Nie będzie w internecie, na iTVP?


           
Post 24 sty 2008, o 13:41
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Weteran
Weteran
Avatar użytkownika

Dołączył: 30 paź 2005, o 14:03
Posty: 3795

Zobacz profil 
Od lutego TVP Sport w kablowce Multimedia zamiast Eurosportu. Ja jestem z tego niezadowolony. :/

_________________
NICKI PEDERSEN = STAL RZESZÓW 2006-2007!!! FAREWELL NICKI
Slovenian Speedway GP Final 2006 - Nicki Pedersen!!!


           
Post 24 sty 2008, o 22:44
 Re: Podejście polskich mediów do speedwaya
Uczestnik GP
Uczestnik GP
Avatar użytkownika

Dołączył: 20 mar 2004, o 20:28
Posty: 902

Zobacz profil 
CO?!
nawet mimo tego ze bedzie speedway na TVP Sport to i tak zdecydowanie bardziej wole Eurosport :shock:
o mosz... :|

_________________
Obrazek


           
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz w temacie  [ Posty: 588 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości


Narzędzia



Skocz do:  

Uprawnienia

Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL

Original style by phpBBservice.nl & New Design style by ZeNaNLi